een vervolg op Polsfotodagboek, klik op de foto voor een groter formaat. Helaas is het op het ogenblik nog steeds onmogelijk te reageren op deze blog. Ondanks diverse pogingen om dit probleem te melden bij de webmaster is er voorlopig nog geen antwoord of verbetering. Frustratie troef. Ik denk er aan een nieuw platform te zoeken om mijn dagelijkse ei kwijt te kunnen.
Een e-mail sturen kan gelukkig nog wel.
24-12-2021
24 december Kasterlee War Cemetery
Op deze musical-voorstelling-vrije dag hebben we er van geprofiteerd om nog eens wat stappen op de teller te zetten. We zijn weer door het bos tot in Kasterlee gewandeld om daar wat rond te kijken en iets lekkers te nuttigen. Ik had gemerkt dan men bezig was met de laatste loodjes om de sfeerverlichting op en rond het vernieuwde marktplein helemaal in orde te krijgen en ik had het voornemen gemaakt om daar vanavond eens wat meer uitgebreid te gaan kijken.
Ik ben inderdaad rond zes uur terug naar Kasterlee gereden ( deze keer met de wagen ) maar ik had ondertussen op de Facebook-pagina "Ge ze van Kastel as" gelezen dat ene Nancy V. van plan was om bij gelegenheid van kerstavond lichtjes te gaan plaatsen op alle graven van het Britse militaire kerkhof ( the Kasterlee War Cemetery ) als eerbetoon en dat leek me misschien nog wel een beter idee.
Ik vond het alleszins een hartverwarmend initiatief en ik heb er inderdaad enkele mooie foto's kunnen scoren hoewel het er erg donker was. Met een lange sluitertijd en een stevig statief kon ik de duisternis wel de baas. Dit is één vak van de graven van Britse en Canadese helden met de windmolen op de achtergrond.
De sfeerverlichting op de markt is iets voor later...