Bij deze wil ik even vertellen dat ik niet alleen maar Duvel drink. Een lekker rood wijntje wil er ook wel in. Ik was al een tijd geleden gevallen voor de charmes van de siciliaanse Ballaturi uit den Aldi en wie schetst mijn verbazing toen ik in het Nieuwblad las dat wijnkenner Alain Bloeykens daar een hartje aan had toegekend... terecht!
Tijdens het voetbalkijken vanavond kwam ik na de gelijkmaker van City plots tot de vaststelling dat ik vandaag nog geen foto had gemaakt. Dan kun je terugvallen op een oudere foto of het fototoestel ter hand nemen en op een creatieve manier toch alvast een deel van de dag vastleggen voor deze blog.
Eerlijkheidshalve wil ik er aan toe voegen dat ik voor de foto het krukje waar ik mijn drankje meestal op zet iets meer in beeld heb geschoven.
|