een vervolg op Polsfotodagboek, klik op de foto voor een groter formaat. Helaas is het op het ogenblik nog steeds onmogelijk te reageren op deze blog. Ondanks diverse pogingen om dit probleem te melden bij de webmaster is er voorlopig nog geen antwoord of verbetering. Frustratie troef. Ik denk er aan een nieuw platform te zoeken om mijn dagelijkse ei kwijt te kunnen.
Een e-mail sturen kan gelukkig nog wel.
25-12-2019
25 december Paido en Juul
Tja, ik kan het ook niet verhelpen, in deze drukke kerstman-tijden is er naast de activiteiten in het huis van de kerstman nauwelijks tijd om ander fotoplezier te rapen. Vandaar dat ondergetekende, alias de kerstman himself, ook vandaag weer even een foto van op de kerstmanzetel wil delen. Zoon Michael kwam op bezoek met zijn gezinnetje en zijn familiewoef. Een groter verschil tussen de woefen is er nauwelijks te bedenken. De bezadigde rustige Phaido enerzijds en de jeugdige, hyperactieve, enthousiaste Juul anderzijds kregen we na enige moeite toch in één opname gevat.
Met dank aan kleindochter Julie die dit beeld schoot met haar smartphone.
Reacties op bericht (1)
26-12-2019
kerstman
Mooie foto Kerstman blijkbaar is fotografie een familie gebeuren !! Moeten we niet stilaan die zware kodakken op zij leggen ??