Mijn favorieten
  • www.freewebs.com/zuidfrankrijk
  • www.facebook.com/MaisonLaGarrigue
  • www.facebook.com/groups/Edithshapjes
    Maison la Garrigue | Promoot jouw pagina ook
    Categorieën
  • Aperitiefdranken,drankjes en likeuren (25)
  • Aperitiefhapjes (54)
  • Barbecuegerechten (9)
  • Bijgerechten (47)
  • Desserten (89)
  • Eigerecht (1)
  • Gebak (247)
  • Kerst (20)
  • Kipgerecht (18)
  • Light recepten (19)
  • micro minuut pot (1)
  • Microgourmet (16)
  • Nieuwtjes (61)
  • Omeletparty (4)
  • Pastagerecht (13)
  • Rijstgerecht (5)
  • Siliconen bakvormen recept (4)
  • Soepen (13)
  • ultra pro (5)
  • Visgerechten (9)
  • Vleesgerecht (20)
  • Voorgerechten (11)
  • Zoeken in blog

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • Brésiliennetaart
  • Kip zoetzuur
  • Zebracake
  • Moelleux citroen
  • Supersnelle rijsttaart
    Foto
    Foto
    Foto
    Een interessant adres?
    Edithshapjes
    Er is geen oprechter liefde dan de liefde voor lekker eten !
    nu ook op www.facebook.com/groups/Edithshapjes
    03-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kruidige pompoensoep
    Mijn zoon vroeg al enkele dagen achter pompoensoep, en door het koudere weer plots vond ik het vanmiddag ideaal om snel deze heerlijke soep op tafel te zetten. Zo klaar in de ultra pro en gewoon heerlijk. Mensen die geen ultra pro hebben kunnen deze ook in een kookpot op het vuur maken maar de tijd zal iets langer zijn dan.

    Nodig :

    - 800 gr in blokjes gesneden pompoen (ik nam de Franse muskaatpompoen)
    - 2 uien
    - 2 teentjes look
    - 1 rode paprika
    - 1 liter water
    - 3.5 kruidenbouillonblokjes
    - zout en peper
    - currymengeling met curcuma, koriander en komijn bij in. Je kan deze kruiden dus ook apart erin strooien 
    - 200 ml kokosmelk
    - 2 soeplepels olijfolie

    Werkwijze :

    Schil de pompoen, de pitten eruit en dan in dobbelsteentjes versnijden. De ze in de ultra pro, maak de ui schoon en versnipper met de turbomax of gewoon met je aardappelschiller. Doe bij de pompoen, Schil de paprika, haal de zaadjes eruit en snij in kleine stukjes, doe ook bij in de ultra pro en het knoflookteentje ook fijn snipperen en erbij kieperen. Doe de 2 soeplepels olijfolie over de groenten en sluit de ultra pro af met het deksel. Zet nu in de microgolf op 800 Watt voor 7 minuten. Roer dan een keertje door, deksel er terug op en zet terug voor 5 minuten in de microgolf op 800 Watt. Voeg dan een liter kokend water toe samen met de kruidenbouillonblokjes en kruid met peper, zout en de currymengeling. Zet nu nog 7 minuten terug in de microgolf op 800 Watt en dan is je soep klaar om te mixen.
    Voeg dan pas je 200 ml kokosmelk toe en dien op.












    03-11-2014 om 13:06 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    Tags:ultra pro
    >> Reageer (0)
    08-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Exotische soep
    De naam klinkt niet alledaags maar deze is echt wel lekker en bovendien super vlug klaar in de ultra pro van 3.5 l

    Nodig :


    - 2 eetlepels olijfolie
    - 2 uien
    - 1 courgette
    - 2 rode paprika
    - 1 rijpe banaan
    - 3 kippenbouillonblokjes
    - 1.5 l water
    - peper, zout, curry
    - 1 potje kruidenkaas type boursin
    - wat gehakte peterselie


    Werkwijze :

    Pel de ui en haal de zaadlijsten uit de paprika's. Snipper ze fijn in de Extra chef. Schil de courgette en maak hem ook fijn in de Extra chef. 
    Doe ze in de Ultra Pro samen met de olijfolie en zet ze met het deksel erop 5 minuten in de microgolf op 800 Watt. Giet dan 1.5 l warm water van de waterkoker over de groenten. Strooi er de verpulverde kippenbouillonblokjes over heen. Doe er tevens de in plakjes gesneden banaan bij, de currypoeder, de kruidenkaas en kruid af met peper en zout.
    Plaats de Ultra Pro nu met deksel terug in de microgoof voor 12 minuten op 800 Watt.
    Mix de soep en strooi er tenslotte nog wat gehakte peterselie over als garnituur.










    08-10-2014 om 14:08 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    Tags:ultra pro
    >> Reageer (1)
    29-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paprikasoep
    In de ultra pro een lekkere paprikasoep binnen het kwartier.

    Nodig : 

    - 3 paprika's
    - 3 uien
    - 3 kippenbouillonblokjes
    - 3 smeerkaasjes maredsous light
    - 1 teentje knoflook
    - provençaalse kruiden
    - 3 sneden brood
    - 1,5 liter water
    - peper en zout

    Werkwijze :

    Kuis de uien en versnipper ze. Was de paprika's en schil ze met de dunschiller ( de gekartelde rand gebruiken) en versnij ze dan ook in kleinere reepjes. Doe deze 2 groenten in ultra pro rond en voeg een heel klein beetje water toe. Doe het deksel op de pot en zet dan 7 minuten op 800Watt. Dan voeg je de bouillonblokjes erbij samen met de smeerkaasjes en het brood zonder korst. Tevens giet je er kokend water op en breng peper en zout erop. Terug deksel erop en plaats nu 6 minuten op 800 watt. Mix de soep maar zorg dat je de randen van de ultra pro niet raakt. Werk af met wat provençaalse kruiden.

    Smakelijk !










    29-01-2014 om 22:19 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    Tags:ultra pro
    >> Reageer (0)
    03-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waterkerssoep
    Een heerlijk en gezond soepje, snel klaar in microcook of ultra pro en in de microgolfoven klaar gemaakt

    Nodig :

    - 2 bakjes waterkers
    - 1 ui
    - 1 teentje knoflook
    - 2 groentenbouillonblokjes
    - 1 liter kokend water
    - peper en zout

    Werkwijze :

    De groenten in de Microcook of ultra pro doen en net onder water zetten. Steek de pot 6 minuten in de microgolf gedurende 6 minuten op 800 Watt.
    Ondertussen het water koken met een waterkoker en bij de groenten voegen samen met de bouillonblokjes. Terug in de microgolf plaatsen gedurende 5 minuten op 800 Watt.   Soep mixen en klaar.

    Eventueel kan u er nog een geutje room aan toevoegen maar hoeft niet.












    03-10-2013 om 22:02 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    Tags:microcook, ultra pro
    >> Reageer (0)
    23-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kervelsoep in de microgolfoven in een wip !
    Een lekker soepje waar je niet lang voor in de keuken hoeft te staan.

    Nodig :

    - 2 doosjes kervel van telkens 100 gr dus 200 gr in totaal
    - 1 grote ui
    - 1 stok prei
    - 2 aardappelen
    - peper, zout
    - 4 rundsbouillonblokjes
    - 3 tipjes smeerkaas
    - beetje olijfolie
    - 2 liter heet water

    Werkwijze :

    Doe een beetje olijfolie samen met fijngesnipperde uit, prei en in dobbelsteentjes gesneden aardappelen in de ultra pro van 3.5 l. Verbrokkel ook de rundsbouillonblokjes erover. Doe het deksel op de ultra pro en zet 5 minuten in de microgolf op 800 Watt. Roer goed om en voeg de kervel erbij samen met de 2 liter heet water uit de waterkoker. Kruid met peper en zout. Doe het deksel er weer op en zet nog eens 5 minuten terug op 800 Watt. De soep is nu klaar, voeg nog de smeerkaasjes toe en mix. Doe er eventueel nog soepballetjes bij en/of rijst.










    23-09-2013 om 20:34 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    Tags:ultra pro, microcook
    >> Reageer (0)
    28-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wortelcappuccino
    Met de zon in  zicht een heerlijk koel en wat ongewoon soepje....gemakkelijk op voorhand te maken wanneer je een groep mensen ontvangt.

    Nodig :

    - 8 middelgrote wortelen
    - 2 peren
    - 1 ajuin
    - 2 soeplepels olijfolie
    - 2 kippenbouillonblokjes
    - geut room
    - 1 bosje platte peterselie
    - 3 soeplepels amandelschilfers
    - zout, peper, paprikapoeder
    - kummel (komijn)

    Werkwijze:

    Versnipper de ui, schil de peren en haal klokhuis eruit, snij ook de wortelen fijn. Doe alles in een microgolfovenkom en overgiet met de olijfolie.
    Verkruimel er ook nog de 2 bouillonblokjes over. Doe het deksel op de kom en zet 5 minuten op 800 Watt in de microgolf. Roer dan door en zet terug met gesloten deksel nu 7 minuten op 800 Watt. Giet er dan kokend water bij ong. 1.5 liter (waterkoker) en kruid af met peper, zout, paprikapoeder en komijn. Voeg de geut room toe en meng en laat dan de soep afkoelen.
    Rooster de amandelschilfers in een tefalpan en hak die fijn samen met de peterselie in de turbomax of turbochef.

    Soepje ijskast koel serveren en in elk tasje bovenop een lepel peterselie-amandelschilfersmensel strooien.


    Smakelijk !














    28-05-2013 om 13:50 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    >> Reageer (0)
    23-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Witloofsoepje met grijze garnaaltjes
    Hmmm....... lekker soepje dat smaakt....het proberen waard.

    Nodig :

    - 1 klontje boter
    - 2 sjalotten of ajuin kan ook
    - 1 wortel
    - 1 aardappel
    - 700 gr witloof
    - peper en zout
    - 2 en half kippenbouillonblokjes
    - 1.25 l water van de kraan
    - 1 takje thym
    - 100 ml room
    - peterselie
    - grijze garnalen

    Werkwijze :

    Neem de nieuwe microcook van 2.25 liter of de rode microplus kan ook en doe hierin de boter. Zet 1 minuut op 360 W. Ondertussen de groenten fijnsnijden met het koksmes op de grote snijplank. Deze toevoegen als de boter gesmolten is en 7 minuten op 600 Watt zetten in de microgolf. Mengen met de menglepel en op smaak brengen met peper en zout. Water toevoegen + bouillonblokjes en thym. Deksel erop doen en 15 minuten in de microgolf zetten op 800 Watt. 1 x onderbreken om eens te roeren.  Takje thym verwijderen en mixen. Meng room door de soep en leg in je soepkommetje wat grijze garnaaltjes, overgiet met soep en werk af met gehakte peterselie ( turbomax)














    23-11-2012 om 22:49 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    Tags:microcook 2.25 l , microplus kom
    >> Reageer (1)
    21-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tomatensoep
    Op vraag van iemand hierbij een receptje van een gemakkelijke tomatensoep in de ultra pro. Nu het wat kouder geworden is komt er terug wat vaker soep op de tafel en natuurlijk is de tomatensoep met balletjes altijd al een favoriet geweest hier in huis.

    Nodig :

    - 2 ajuinen 
    - 1 courgette
    - 4 kleine tomaten of 2 grote (mijne zijn uit eigen tuin van zaadjes gehaald uit franse tomaten)
    - 3 kippen knorrblokjes 
    - 2 smeerkaasjes
    - 1 snede brood
    - 1.5 l water
    - beetje olijfolie
    - peper en zout
    - soepballetjes

    Werkwijze :

    Snipper de ui fijn in de turbomax en doe die samen met een beetje olijfolie in de ultra pro. Zet die met gesloten deksel in de microgolfoven voor 3 minuten op 800 Watt. Snij de courgette fijn en doe die samen met de tomatenblokjes bij in de ultra pro. Zet terug voor 5 minuten in de microgolfoven. Voeg dan een liter kokend water toe en kruid met peper en zout en voeg 2 smeerkaasjes en snede brood bij. Ultra pro terug sluiten met deksel en nu 8 minuten op 800 watt. Mixen en opdienen. Indien gewenst soepballetjes toevoegen nadat de soep gemixt is.














    21-10-2012 om 17:05 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    Tags:ultra pro
    >> Reageer (0)
    27-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pastinaaksoep
    Pastinaak : een vergeten smaak !    En eigenlijk jammer. Het is een oude groente en wordt beschouwd als de voorloper van de aardappel.  Het was lange tijd het hoofdvoedsel van de gewone man , verder is het een 20 cm lang wortelgewas met een zoete anijsachtige smaak en een crème witte kleur.  Kan zowel rauw, gekookt als gestoofd worden gegeten.

    Ik heb het vandaag hier in een lekker soepje verwerkt. En binnen de 15 minuten stond mijn geurend dampend soepje op tafel met behulp van de ultra pro.

    Nodig :

    - 2 à 3 pastinaken ( 500 gr)
    - 1 dikke ui
    - 1 grote appel
    - peper, zout
    - 1 kippenbouillonblokje (mag ook 1.5 blokje zijn volgens smaak)
    - 1 koffielepel currypoeder

    Werkwijze :

    Kuis de ui en snij hem in de turbomax fijn. Stoof hem in de microgolf gedurende 3 minuten op 700 Watt (met behulp van de ultra pro hoef je geen vetstof te gebruiken).
    Schil ondertussen de pastinaak en snijd hem in fijne stukjes, voeg toe aan de gestoofde ui.  Schil de appel en doe in stukjes en voeg toe. 
    Voeg de kruiden toe en het kippenbouillonblokje samen met een tas water. En zet de ultra pro met deksel erop nu 8 minuten op 700 Watt.
    Roer door en plaats indien nodig nog 2 à 3 minuten terug tot alles gaar is.  Kook 1 liter water in een waterkoker en giet bij de gare groenten. Mix uiteindelijk de soep fijn en serveer.  Eventueel nog afwerken met gehakte peterselie.














    27-09-2012 om 19:41 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    Tags:ronde ultra pro van 2.25 l
    >> Reageer (1)
    02-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cappuccino du Sud avec sa tuile au parmesan
    Met dit warm weer liever geen warme soep maar alle heerlijks uit het zuiden in een koud soepje, in een potje met een kaaskoekje erbij.
    Dit receptje komt uit het nieuwe kookboek van Angelique (ooit deelneemster bij de beste hobbykok van Vlaanderen 2010)en het boek noemt  : La cuisine d'Angelique, Smaken uit de Provence. Een echt heerlijk boek. Althans voor mij.

    Nodig voor 6 personen :

    - 1 middelgrote courgette
    - 1/2 aubergine
    - 3 tomaten
    - olijfolie
    - 2 teentjes knoflook
    - 1 takje citroenthym
    - 1 dikke ui
    - 600 ml water
    - 1 dl room
    - 1 takje basilicum
    - fleur de sel
    - witte peper
    - 1/2 bouillonblokje provençaalse groenten

    Voor de parmezaankoekjes :

    - 1 stukje parmezaanse kaas
    - eventueel gemengd met emmetal geraspt

    Mijn ingrediënten zijn een klein beetje anders dan in het boek voor diegene die het zouden nakijken. Maar ik heb het aangepast naar mijn smaak.

    Werkwijze :

    De courgette en aubergine wassen en ongeschild versnijden in kleine blokjes.  De tomaten met de tupperware dunschiller ontvellen dit gaat het gemakkelijkst met het geribbelde mesje. En dan deze ook in kleine blokjes snijden.
    Olijfolie verwarmen in een kookpot. Daarin de fijngesneden ui (turbomax) doen en de 2 ongepelde knoflookteentjes erbij voegen. De ui laten glazig stoven. Doe er dan de stukjes aubergine, courgette en tomaten bij alsook de thym. Lichtjes laten garen. En dan water toevoegen plus het halve bouillonblokje. Goed mixen en er de room aan toevoegen. Dan het takje basilicum toevoegen en goed laten trekken. Pot van vuur nemen nu en kruiden met peper en zout. Laten afkoelen in de ijskast tot het heel koud is. Juist voor serveren nog eens met de staafmixer doorgaan zodat er lucht in het mengsel komt en lichtjes gaat schuimen.  Wordt geserveerd zoals een gazpacho.

    Voor de parmezaankoekjes. Rasp de parmezaan in schilfers met behulp van de kaasrasp en meng met de emmetal kaas. Zelf heb ik ook nog wat herbes de provence eronder gemengd maar dat hoeft niet. Leg op de bakplaat nu de bakmat of bakpapier. En verdeel de kaas er in hoopjes op. Plaats in een voorverwarmde oven van 200°C gedurende 6 minuten.  Laat het afkoelen en neem de cirkels eraf met behulp van de spatel.

    Serveer de zuiderse cappuccino in hoge smalle kopjes of potjes en steek er een parmezaankoekje in.

    Heerlijk met een fris glaasje witte wijn zoals Chardonnay of Viognier. Deze laatste is typisch voor onze streek nl. regio Languedoc-Roussillon. Deze is iets fruitiger en heeft een lekkere nadronk.


















    02-08-2012 om 12:49 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    Tags:Kaasrasp, turbomax, koud soepje
    >> Reageer (0)
    24-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Winterse Erwtensoep (snert voor sommige)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen








    Met deze koudere en mistige dagen vind ik het altijd het geschikte moment om nog eens een lekkere warme erwtensoep te maken. Door het jaar zul je mij deze niet vlug weten maken. Maar éénmaal de dagen wat korter worden en de koude aanbreekt dan vind ik het zalig om te genieten van zo'n lekkere soep.

    Nodig :

    - 1 ui
    - 2 wortelen
    - 150 gr spliterwten
    - 1 aardappel
    - 1 stukje selder
    - 1 stukje knolselder
    - 2 laurierbladen
    - 4 bouillonblokjes
    - 1 gelderse rookworst
    - 125 gr gerookte spekblokjes
    - peper en zout
    - 2 liter water

    Werkwijze :

    De groenten schoonmaken en in kleine stukken snijden. Echt heel fijn hoeft het nu ook niet te zijn vermits de soep toch wordt gemixt als ze gaar is.  Vervolgens boter laten smelten in de kookpot en hierin al de groenten doen. Een tijdje laten aanstoven, de erwten tenslotte nog toevoegen en de kruiden alsook de bouillonblokjes. Bevochtigen met water en deksel op de pot doen. Goed laten koken tot alle groenten gaar zijn. Even de mixer door de soep doen en afwerken met de rauwe gerookte spekblokjes en de rookworst die je van tevoren in kleine schijfjes hebt gesneden. Nadat deze vleeswaren zijn toegevoegd laat ik de soep nog even op het vuur staan zodat mijn spekblokjes garen.

    Nota: Ook lekker hierbij zijn blokjes stokbrood die je even hebt opgebakken in olie.   Laat de kou maar komen........ ;)

    Ik heb mijn soep hier opgedient in de kleine ultra pro kommetjes die momenteel in de kerstfolder van tupperware staan.

    24-11-2011 om 00:00 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    Tags:ultra pro, mini ultra pro
    >> Reageer (0)
    19-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Knolselder-wortelsoep
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een echt feestsoepje wat zeker in de smaak zal vallen bij je gasten is volgend receptje :

    Nodig :

    - 1 ui
    - 400 gr knolselder
    - 500 gr wortelen
    - 2 kippenbouillonblokjes
    - peper en zout

    Werkwijze :

    Hak de ui fijn in de quickchef of turbomax. Zelfde voor de wortelen en knolselder. Eventueel kan je de knolselder ook met het koksmes in kleinere stukken snijden.  Neem de ultra pro en doe hierin de ui, sluit met het deksel. Zet hem 2 min. op 800 watt in de microgolf. Voeg dan de knolselder en de wortelen toe en zet terug 7 min. op 800 watt met gesloten deksel steeds. Roer een keer en terug in de microgolf zetten ong. 8 min. dan 1 liter kokend water toevoegen samen met de bouillonblokjes en peper en zout. Nog 3 minuten terugzetten op 800 watt en dan mixen.   Opdienen in een mooi bordje en afwerken met peterseliesnippers. 

    Ook heerlijk hierbij is wat snippers van gerookte heilbot of gerookte zalm. Vooral als het wat feestelijk mag zijn. Een wolkje van room kan ook nog maar is alleen voor de liefhebbers.

    De nieuwe ultra cocottes van 250 of 500 ml die tijdelijk in de verkoop zijn bij tupperware zijn ook ideaal om de soep in op te dienen. Je kan  dan eventueel ook nog een velletje bladerdeeg over de cocotte leggen, bestrijken met eigeel en nog even in de oven zetten. Zo krijg je een mooi opgeblazen krokant laagje boven je soep.

    19-11-2011 om 00:00 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    >> Reageer (0)
    23-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Snelle aspergeroomsoep
    Nodig :

    • 3 ajuinen
    • 3 smeerkaasjes
    • 3 sneetjes (wit) brood
    • 1 bokaal asperges
    • 3 bouillonblokjes
    • 1 liter kokend water (waterkoker)
    Werkwijze :

    De uien snijden in de turbomax en even aanstoven met wat olijfolie : 2 min. op vol vermogen (900 Watt) in de ultra pro.
    Doe de rest van de ingrediënten bij in de ultra pro en zet 13 min. in de microgolf op 700 watt.

    Mix de soep en voeg evt. nog wat bieslook toe.

    Deze soep kan met elke soort groente, vervang gewoon de bokaal asperges door tomaten, courgette, of....

    Smakelijk !

    23-03-2011 om 00:00 geschreven door Edith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Soepen
    Tags:ultra pro
    >> Reageer (0)


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Archief per week
  • 19/12-25/12 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 21/12-27/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 15/12-21/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011

    Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • Gratis product van de dag - Belgie
  • 300 000 BEZOEKERS
  • Proficiat
  • Super ideeën
  • mevrouw

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek






    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs