Heel lekker groenten gerecht dat enorm snel klaar is d.m.v. de microcook of microplus. M.a.w. een geschikt potje voor in je microgolf te plaatsen.
Nodig :
- 250 gr courgetten ( bij mij was dan 1 middelmatige)
- 1 sjalot
- 1 koffielepel maïzena
- 50 ml light room
- eventueel 50 ml melk indien je het sausje te dik vind
- zout en peper
- 1 mespunt currypoeder
Werkwijze :
Was de courget en snij hem flinterdun met behulp van de mandoline of de groentensnijder plus. Doe de schijfjes in een microgolfpotje. Hak de sjalot fijn (turbomax) en voeg die bij de courget.
Doe in de shaker alle ingrediënten van de saus en schud krachtig en giet over de groenten. Bepoeder de bovenkant tenslotte met de currypoeder.
Doe het deksel op de micropot en zet nu in de microgolfoven gedurende 5 minuten op 750 Watt laat dan 3 minuten rusten en zet nog een keer terug voor 3 minuten weer op 750 Watt. Roer de groenten om en ze zijn klaar.
Eventueel kan je nog gehakte koriander op het einde over de groenten strooien......Ik heb dit vandaag nu niet gedaan.




|