Er is geen oprechter liefde dan de liefde voor lekker eten ! nu ook op www.facebook.com/groups/Edithshapjes
08-12-2012
Super ervaring beleefd deze namiddag !
Super namiddag "bak workshop" met Wim Ballieu van het programma "Goe Gebakken", dankzij de wedstrijd van Solo Baking Battle waarbij ik gewonnen had. Een unieke ervaring......ook een filmploeg was aanwezig om alles vast te leggen voor een filmpje binnen 2 weken op VT 4 van de winnaars van de Solo wedstrijd dat gaat worden uitgezonden net voor het programma "Goe Gebakken". Ben zelf ook benieuwd wat er uiteindelijk gaat verschijnen. De locatie was in het restaurant van Wim Ballieu zelf in te Sint-Jacobsnieuwstraat te Gent. Balls'n Glory noemt zijn restaurant waar je elke middag een lunch kunt eten aan 12 met als specialiteit alle soorten frikadellen vandaar de naam van het restaurant.
Na afloop kregen we nog een mooi aandenken mee naar huis namelijk een gevulde tas van Unilever met o.a. een Solo keukenshort, een pak solo van 1/2 kg, een busje vloeibare solo, klein receptenboekje, ons zelfgemaakt gebak en nog een mooi kookboek van "Goe Gebakken" gesigneerd door Wim zelf. En binnenkort zullen alle winnende recepten verschijnen in een kookboekje dat te downloaden is via de site van Solo Open Kitchen. Dat zijn er 10 in totaal.
Reacties op bericht (2)
10-12-2012
Een felicitatie waard
Wow, een geweldige middag heb je gehad als ik zo naar de foto's kijk. Van harte gefeliciteerd. Dank zij jouw site kunnen wij er ook van genieten. Bedankt.
10-12-2012 om 10:24
geschreven door Mien
09-12-2012
Proficiat !
Een welverdiende middag voor jou !!
Geniet nog lang na van wat je beleefde en hop naar de volgende overwinning ;)