Er is geen oprechter liefde dan de liefde voor lekker eten ! nu ook op www.facebook.com/groups/Edithshapjes
30-11-2012
Visschotel met groentensaus en spirelli
Zin in pasta maar niet met de gebruikelijke bolognaisesaus. Dan is dit gerecht zeker het proberen waard en het is nog vlug klaar ook.
Nodig :
- 300 spirelli
- 500 gr vis (ik heb gekozen voor pangasiusfilet, kabeljauw, zalm en garnalen)
- 2 sjalotten
- 1 kleine courgette
- 1 rode paprika
- 1 blikje V 8 groentensap
- sausbinder of maïzena
- 2 dl room
- peper en zout
- 2 dl witte wijn
- een blokje visbouillon
- klein beetje olijfolie
- gehakte peterselie (optie) als afwerking
- de ovale ultra pro
- serveerwonder voor de spirelli
Werkwijze :
De sjalotten fijnsnipperen. De courgette en paprika schoonmaken en fijn snijden. Dit kan in de turbomax of met het koksmes op de snijwonderplank. De groenten samen met de olijfolie in de ovalen ultra pro doen. Met deksel erop 3 minuten in de microgolf zetten op 800 Watt. Dan de vis op de groenten leggen (zonder de garnalen) Peper en zout op de vis doen + verkruimeld visbouillonblokje. Het blikje V 8 groentensap erover gieten en de witte wijn toevoegen. Deksel erop en in microgolf zetten gedurende 6 minuten op 800 Watt. Uit de microgolf nemen even doorroeren en nog eens 6 minuten opnieuw op 800 Watt in de microgolf zetten. Ondertussen de room samen met 2 soeplepels maïzena schudden in de shaker. Toevoegen aan de visschotel, doorroeren en nog 2 minuten terug in de microgolf op 800 Watt. De schotel is nu klaar. Afwerken met de garnaaltjes en eventueel ook wat gehakte peterselie.
De spirelli in het serveerwonder doen. Overgieten met kokend water (waterkoker) tot op 1 cm van de rand. Deksel erop en 15 minuten afgesloten laten staan. Het vergiet eruit halen en de pasta is klaar om onder de visschotel te worden gemengd.
De visschotel kan ook goed samen gaan met rijst of puree naar keuze. Smakelijk !!!!