Er is geen oprechter liefde dan de liefde voor lekker eten ! nu ook op www.facebook.com/groups/Edithshapjes
25-03-2011
Home made cookies
Wil je graag eens iemand verrassen met een culinair geschenkje. Dan is onderstaande tip misschien wel eens leuk. Ik heb dit niet zelf bedacht maar gevonden op een franse blog. Omdat ik het idee zo leuk vond, heb ik er mij natuurlijk ook aan gewaagd en er al iemand mee verrast.
Hoe maak je dit :
Neem een glazen bokaal van 1 liter. Niet groter of kleiner. En vul met volgende ingrediënten en in dezelfde volgorde :
Deze bovenstaande ingrediënten goed mengen en onderaan in de bokaal doen vervolgens
- 100 gr havermoutvlokken
- 125 gr chocoladeparels (bakvaste verkrijgbaar bij o.a. aveve en colruyt
- 100 gr bruine rietsuiker
- 100 gr witte suiker
- 50 gr notenmengeling of 50gr muesli naar keuze
- 50 gr gedroogde rozijnen of cranberry's naar keuze
De bokaal zeer goed sluiten zodat de lagen niet door elkaar kunnen geraken. Dit oogt namelijk veel mooier.
Voorzien van een mooi etiket met volgende opschrift :
Werkwijze :
Doe alle ingrediënten in een tupperware mengkom en voeg 1 ei toe en 125 gr zachte boter. Meng alles heel goed door elkaar. Voor kleine hoopjes op een met bakpapier bekleedde bakplaat. Laat 12 à 15 min. bakken op 180 ° C. Smakelijk !
Wil je een leuk etiket zelf op een gemakkelijk manier maken. Ga dan naar de site van www.leparfait.fr en hier kan je naar hartelust zelf je eigen etiketten ontwerpen.