Een paar dagen geleden schreef ik hoe, open en bloot en onbeschaamd, weer eens de geschiedenis herschreven wordt in Spanje. Eerst werd ze geschreven en 70 jaar lang wereldkundig gemaakt door Franco en zijn bende, de overwinnaars van de Burgeroorlog 39/45. Nu is de historische herbewerking aan de gang, door de toenmalige verliezers, die heden ten dage leven alsof zij de overwinnaars waren/geworden zijn.
Wee de overwonnenen, dat weet men al sinds de Oudheid.
Aldus worden rechtvaardige oorlogen,na verloop van tijd, onrechtvaardige oorlogen, en dus verandert de Waarheid van kamp? Dat kan/kon allemaal, want de gewone burger moest het doen met de versie van de Waarheid van het moment, afhankelijk van de beschikbare officiële bronnen. Die waren dan gewoon de echo van des Konings of des Keizers wensen, of de wensen van de heersende klasse. Nu is er Internet, zolang er vrijheid van spreken bestaat, en wordt de echte Waarheid snel achterhaald.
Een bedreigende politieke wervelwind op komst in Oostenrijk? Alles wat zich Democratisch noemt, dreigt te worden weggevaagd? De flamboyante persoonlijkheid , die de Leider is, rijdt zich toch wel te pletter zeker! Snelheid: in nacht en nevel, op een bochtige bergweg: het dubbele van de toegelaten 70 Km. Twee dagen later: de lijkschouwing (?!) wijst uit 1,8 pro mi!lle...Betrokkene wordt dus post mortem vernedert tot in zijn ziel. Onderzoeksjournalisten, of onderzoekbloggers? komen ondertussen tot totaal andere en onweerlegbare vraagtekens en vaststellingen Lees : http://agriffon.blogspot.com/ van 17 oktober 2008 Van de doden niets dan goed? Ja, voor de voetbalvedette Sterckelé treurt de ganse sportwereld. Vragen over snelheid, intoxicatie? Niet relevant. Kwam op het nachtelijk uur nochtans ook van een feestje, voerde niet een 2PKaatje, maar een felle Porche en zijn vrienden hadden hem gesmeekt ter plaatse te blijven overnachten, waarschijnlijk niet zonder reden. Maar over de doden niets dan goed! Tenzij het een rechts zwijn is .Dr. Goebbels zou het niet beter hebben gekund
Terug naar het artikel hieronder. Het is verwonderlijk hoe de linkie-winkies en de zelf verklaarde kwaliteitskranten deze kluif over Generalissimo Franco nog niet hebben ontdekt. Net zoals het mij verwondert dat de Nederlandse Wereldkrant, die dit wel en dan nog tamelijk objectief beschrijft, de Pinochet van het Vaderland Argentinië van Maxima bij de Spaanse onderzoeksrechter betrekt. Wat zou de waarheid zijn? Of is de lieve Maxima zoveel beter van afkomst dan de zoon van Dr Mengele, de Engel des Doods uit het Nationaal Socialistische vernietigingskamp Auschwitz?
Waarheid? Wat is Waarheid! Zelfs Dante Allighieri wist heet niet en hij zocht er naar tot in de hel, nadat hij vruchteloos zowel op aarde als in de Hemel was geweest. Wie hier binnentreedt, laat varen alle hoop .
Spaanse rechter Garzón onderzoekt
verdwijningen tijdens Franco-dictatuur
De Spaanse rechter Baltasar Garzón gaat de vele tienduizenden verdwijningen onderzoeken tijdens de Spaanse burgeroorlog, van 1936 tot 1939, en de dictatuur van Franco, die daarop volgde.
Het gaat hier om misdaden tegen de menselijkheid, die niet zijn verjaard, aldus Garzón. De amnestiewet uit 19 77 is volgens hem dus niet van toepassing. De onderzoeksrechter laat negentien massagraven openen. Ook het lichaam van de gefusilleerde dichter Federico García Lorca wordt opgegraven.
Garzón wil verder bekijken of er nog kopstukken in leven zijn van de Falange, de partij van Franco, en of die alsnog berecht kunnen worden. Nabestaanden van de slachtoffers hebben de rechter gevraagd te onderzoeken hoe hun familieleden zijn omgekomen en waar ze zijn begraven.
Baltasar Garzón onderzocht eerder de misdaden van de dictaturen in Argentinië en Chili. Eerder dit jaar vroegen nabestaanden van verdwenen Spanjaarden Garzón om te onderzoeken hoe hunfamilieleden omkwamen en waar ze begraven zijn.
Particulere initiatieven om dat te onderzoeken hebben de laatste tijd een enorme vlucht genomen
Onderstaand bericht in Elsevier klonk mij (en voor velen met mij?) als een hemelse muziek in de oren. Dat de Prélude van de Ondergang over de Landsgrenzen heen gegeven werd, bewijst de gegrondheid en de ernst er van. Binnenlandse acties zullen volgen.
Wie voor de Heren Nederlandse Advocaten (die waarschijnlijk met de zeden en gewoonten van de belse jungle niet bekend zijn) nog andere en misschien betere ideetjes heeft dan ondergetekende, hij schame zich niet. Suggesties en inzendingen via de mailbox van Elsevier. Met, als het even kan, kopij conform naar Deminor, Test Aankoop en andere. Vergeet tekens de inlandse Staatsvuiligheid niet in te lichten. Aldus bespaart U hen, (en indirect dus onszelf) veel kosten en moeite.
Eerst een woordje uitleg over de titel hierboven: het begin van het einde, vriendelijk vertaald als De eindstrijd is ingezet .
Als, in de nasleep van de kredietcrisis, eerst de Monarchie, daarna de kleursyndicaten kunnen genekt worden, dan staat de politiek voor voldongen feiten en is de Onafhankelijkheid een kwestie van enkele dagen.Ha ja! De voetbalbond is al zo goed als gesplitst en het grootkapitaal is er geweest: dat waren slechts die vier zaken die het onland in stand hielden: vorst syndicaten establishment en Rode Duivels
Meesters Bos & Partners!
Vergeet in jullie gebeden AUB niet de hoofdverantwoordelijken-achter-de-schermen: de schelmenfamilie in Laeken. Oscar Frère & Etienne Davignon: daar zit de poen, bij die drie. Samen met Graaf Lippens bezitten ze onoverzichtelijke bankrekeningen , stapels titels en onmetelijke eigendommen (het Zwin bijvoorbeeld, naast de helft van Knokke-Het Zoute): bewarend beslag doen op leggen. Zeer dringend! Niet vergeten! Want het zijn allemaal zeer louche typen, die desnoods niet zullen aarzelen beroep te doen op huurmoordenaars. Zaak André Cools.
Vergeet daarnaast vooraal Dexia niet en de banden met de Quasi-Regering LTRM I: zendt Uw enquêteurs naar de resp. hoofdkwartieren gekleed in kogelvrije vesten, omringd door potige commandos, en doe het liefst met behulp van pantservoertuigen, voor hun eigen veiligheid.
Psst. Heren Bos, U vindt bij Angeltjes een stuk vidéo, waarin Lippens investeerders aantrekt, toen hij in april al wijst dat het schip zou vergaan, en er zijn ook geruchten over misbruik van voorkennis door dezelfde Lippens, waardoor hij in 2007 reeds vele miljaren winst zou gemaakt hebben, op kosten van t Gemeen. Voortvertellen, jongens!
Psst. 2 Voorlopig geen vlaggen op de voertuigen aanbrengen. Mag slechts, zoals in de Vlaamse Leeuw staat, gebeuren op des vijands lillend lijk, anders gezegd, na de eindzege .
Het Nederlandse advocatenkantoor Bos & Partners dagvaardt namens een tiental beleggers drie voormalige topmannen van Fortis. De drie moeten volgens de aandeelhouders aansprakelijk worden gesteld voor de miljoenen euros aan schade die ze hebben geleden.
Het gaat om een dagvaarding voor de voormalige topmannen Maurice Lippens en Jean-Paul Votron en financieel bestuurder Gilbert Mittler.
'De bestuurders hebben letterlijk gezegd tegen de aandeelhouders dat het goed ging met Fortis, terwijl ze wisten dat dat niet zo was', lichtte advocaat Hendrik Jan Bos toe.
Meerdere belangenverenigingen en advocatenkantoren zijn bezig met juridische stappen tegen Fortis. 'Andere partijen willen Fortis aanpakken. Wij dagvaarden de mannen die niet goed op de winkel hebben gepast', aldus Bos.
Volgens de advocaat is het eerste keer dat een civiele procedure wordt gestart tegen voormalig bestuurders van een Nederlands beursgenoteerd bedrijf.
Eindelijk weer eens een woord dat uitstijgt boven de middelmaat (Wilders. Zie kader). Het doet zich ook voor buiten onze grenzen .Is het verstandig? Is iets anders! In ieder geval zullen die petrol-boeren hiermee weten wat wij over hen denken. Klinkt het niet, zo botse het! Ze moeten weten en eindelijk eens voelen dat niet de ganse wereld voor hen te koop is! Misschien zelfs, dat dit Nederlands protest ooit eens kan bijdragen tot de lotsverbetering van hun arme onderdanen .
Harde taal en keikoppigheid zijn de enige houdingen die doordringen tot in de hersenpan van die hufters. Dat is één kant van het verhaal. Een andere kant is hoe dergelijke teksten onthaald worden bij ons, zowel in Nederland als in Vlaanderen. Waarschijnlijk, officieel, als niet ter zake dienend, maar voor de zwijgende meerderheid? Daar kunnen ze de aanzet zijn tot een mentaliteitswijziging, die doorgetrokken wordt tot in de stembus. Ik hoop het voor Wilders .
Al ware het maar doordat ze zijdelings verwijzen naar andere herkomstlanden, want van tuig uit Saoud Arabia in onze achterstandswijken zullen we niet veel last hebben. Daar leven meer de arme drommels uit de rest van Donker Afrika, die net niet van de regen in de drop zijn terecht gekomen, als meeuwen op een stort zoals de Keizer van Leuven het ooit eens zo plastisch uitdrukte. Een ding hebben ze gemeen, de rijken met de armen: ze willen hun eigen leefwereld, die ze godsdienst noemen, uitdragen. Ze verschuilen zich achter het onvertaalde woord-begrip Islam, dat in onze taal onderwerping betekent.
Bedenking: hoe zien de loonlijsten van de Staatsvuiligheid er heden ten dage uit? Al veel (voldoende veel?) arabisten in dienst? Alle Islambijeenkomsten worden toch bijgewoond? Er worden toch steekkaarten, fiches en verslagen opgemaakt? Wijzig de budgetten om ons, Belangers, te volgen, af te luisteren en te bespioneren. Gebruik de vrijgekomen middelen daar waar ze nuttig kunnen zijn. Screen om te beginnen Uw eigen diensten, zodat U niet voor aap staat voor alle Veiligheidsdiensten ter wereld. Maar ja! Uw hoofd van Dienst is de gewezen Openbare Aanklager in het Proces tegen het Blok We weten dus waar zijn en Uw prioriteiten liggen
'Verdrag met Saoedi-Arabië door papierversnipperaar'