Politici in dit land worden permanent gegijzeld door een tweeledige eis die hun kiezers stellen. Kort samengevat komt die neer op twee opdrachten: 'Los het op!' en 'Geef niet toe!' Alleen jammer dat zo weinig kiezers lijken te beseffen dat twee opdrachten elkaar volledig uitsluiten. Want komen de politici tot een vergelijk, dat krijgen ze steevast het verwijt naar het hoofd dat ze hun dure beloften en principes voor een bord linzensoep verkocht hebben. Geven ze niet toe, dan zijn ze onverantwoordelijken die het land in een crisis storten terwijl er zoveel belangrijkere dossiers op de agenda staan.
Dat infernale mechanisme blokkeert nu al decennia het dossier van de simpele splitsing van een kieskring, een dossier waarvan hooguit een klein percentage van diezelfde kiezers kan uitleggen waar het nu precies om draait. Het is voor de onderhandelaars dus hoe dan ook kiezen tussen de pest en de cholera. Wel, als er geen andere keuze is, maak die dan ook.
En natuurlijk zullen de extremen en de communautaire scherpslijpers, genre Maingain en De Wever, daar nooit gelukkig mee zijn, omdat een compromis altijd wel ergens een onaanvaardbare kaakslag voor de twee zal inhouden. Gun ze dan hun tv-moment om de zaak te bekritiseren en met de grond gelijk te maken. Volgend jaar bij de verkiezingen zullen de kiezers zich hooguit herinneren wie het dossier heeft opgelost en niet langer of de faciliteiten nu al dan niet een centimeter verder gebetonneerd werden.
Wanneer de redelijken en de rekkelijken zich laten gijzelen of opjagen door de scherpslijpers, is het alternatief immers de crisis en de bekentenis van een volslagen onmacht van de politieke klasse om een veel te lang etterend en in wezen klein probleem op te lossen. Dat zal hun oneindig veel kwalijker genomen worden door de bevolking en bovendien riskeren ze op die manier vervroegde verkiezingen waarbij ze net de hardliners in een troon naar de aankomst brengen. Zo'n strategie zou suïcidaal en idioot tegelijk zijn.
De contouren van het pakket waarover Jean-Luc Dehaene zijn gesprekspartners op één lijn probeert te brengen, verdienen geen schoonheidsprijs, maar die verdienen Belgische compromissen nooit. Evenmin bevatten ze fundamentele verstoringen van de communautaire evenwichten, hooguit de verdere erkenning van de sociologische realiteit in de faciliteitengemeenten. Niemand zal ermee kunnen uitpakken, niemand hoeft er echt beschaamd over te zijn.
Meer kan het niet zijn. Meer hoeft het ook niet te zijn. Yves Desmet
Belgicist tot in de kist
Digitalia denkt
Dat Smetje van t Gazetje eindelijk het masker afwerpt. Geef, zegt hij de recalcitanten en de dwarsliggers, die niet zijn zoals hem, en dus ruggengraat vertonen, een show in de media, de domme kiezersmassa zal zich aan de meet alleen de namen van de winnaars herinneren .
Goed geprobeerd vriend, want gij gaat uit van de sociologische realiteit, zegt ge en daar precies ligt U als kalf gebonden.
Die socioligische realiteit, een geleerd woord voor vervreemding en verfransing, kolonisatie en georganiseerde diefstal is precies het gevolg van dat almaardoor toegeven door vorige generaties ruggengraatloze politiekers. En U, afval-Vlaming due U bent geworden, wilt dat bestendigd zien, zodat de anexatie-politiek (neen, niet van de extremist Mangain alleen) van de totale eendrachtige francofone beleidsmensen verder kan woekeren. Zij gedragen zich als bezetters, waar ze ook komen in de Rand. En die Rand willen ze nog altijd, zoals 180 jaar geleden uitgebreid zien tot in Knock-le-Zoute en het vroegere Vierlanden-punt in Limburg.
Men zegt, Meneer Smet, dat de Duitse bezetter in 4 jaar tijd ons land heeft leeggeplunderd en uitgezogen. Dat moeten dan felle kleppers geweest zijn om met zo weinigen (ja toch) in zon korte tijd zoveel onheil aan te richten. De moedwillige francofonen zijn met een paar miljoen en ze zijn straks al 200 jaar bezig .Waarmee ik zonder meer wil zeggen, dat de bal soms in Uw eigen gezicht kan uiteenspatten .
Geen bezetting vanwege onze francofone landgenoten, zegt U? Neen, zo slim zijn die nu ook wel, om het kind een andere naam te geven. Ze laten ons de Wetstraat 16, maar snijden van die kip wel eerst de vleugels af. Ze laten zelfs onze aantallen stijgen door de import uit vreemde landen van nieuwelingen, die ze denken aan hun kant te blijven houden. Ze eisen en verkrijgen de pariteit in de postjes en in het bestuur maar ze bouwen wel een aantal grendels in, en tergende belangenconflicten. Ze betonneren de verkregen tijdelijke faciliteiten. Dat zijn middelen en wapens die gebruikt worden langs hun kant maar o wee als er ook maar één ogenblik sprake zou zijn van een Vlaams belangenconflict. Dan zijn ze furieus, want een slaaf spreekt zijn Meesters niet tegen! Een normale Vlaamse democratische meerderheid in het Parlement wordt afgedreigd (di Rupo) dat zon democratie dan het einde van den belziek zou zijn .
Neen, Meneer Smet, als U al een naam wilt die de mensen voor altijd tot in der eeuwigheid zullen onthouden, dan is dat de naam van de man/vrouw die Vlaanderen binnen leidt in een Vrije Herenigde Republiek der Nederlanden, waar de welvaart van de vroegere Zeven Provinciën op ons wacht. Een Vader des Vaderlands, waarvoor men, zelfs bij leven, in dankbare herinnering, overal spontaan standbeelden voor opricht.
Mag ik, want de gelegenheid is passend, nogmaals Uw goede oude vijand, Karel Dillen, de stichter van het Vlaams Blok ten tonele voeren? Een kort leven als vrije wolf in het bos, was hem liever dan een lang leven als kettinghond in een kooi. Hij zei het wel in zijn eigen woorden, maar de inhoud is gebleven ook in mijn eigen woorden.
Ik zou zeggen, Meneer Smet, met de woorden van het door U verguisde en belachelijk gemaakte Evangelie uit Uw jeugd : Wie het kan vatten, vatte hetn en dat ging dan over het Geloof in een Eeuwig Leven. Maar dat wordt U niet gevraagd, en trouwens, dat zou U niet eens verdienen (al wens ik het U). Daarvoor moet U niet eens, zoals de Grote Woordbreker, beschikken over Vijf minuten politieke moed, maar over één seconde luciditeit. Om juist die dingen te schrijven die U nu onderdrukt .
Dat ik U niet mag, daar heb ik nog nooit een geheim van gemaakt. Die afkeer dateert van toen U nog niet geboren waart. En toch heb ik nu ineens, in deze tijden van levengroot algemeen Vlaams belang, het beste met U voor. U braht mij op die goede gedachte omdat U toch zo begaan blijkt met onsterfelijkheid , zij het dan na toegevingen. Ik zou U het beeld willen ophangen, van een nieuw op te richten vrije en zelfstandige Pers. Laat mij deze De Dageraad noemen, door U geleid. Want enig talent kan U niet ontzegd worden .
Remember Lucas Vander Taelen, de fietsende Groen!-Senator die de kat de bel aanbond door publiekelijk te schrijven dat hij ervan genoeg had berocheld te worden door allochtoon gespuis. Remember also Uw eigen woorden van heel veel vroeger, toen U de gouwdiefjes die U hadden bestolen, zeer vernederend als kut-Marokkantjes beschreef. Wat een strafbare racistische veralgemening was, die, gelukkig voor U, onbestraft is gebleven.
Ik zie, recht evenredig met de stijgende oplage-cijfers, Uw nieuwe ster rijzen tot in het zenith : de hoofredacteur aan de top van een krant die durft. Een ietwat versleten slogan, maar die U gerust kunt opblinken door deze keer te schrijven, niet wat Uw broodheren willen lezen, maar wat Uw lezers willen lezen. De waarheid notabene.
U hoeft ons,Vlaams Nationalisten, en mij in het bijzonder niet eens naar de mond te praten. Ons (mij) is het voldoende als Uw eigen persoonlijke overtuiging vrij en vrank op papier staat. Waarheid, Smetje, is als een pure 18-karaats diamant, met een enorm aantal facetten, die men kan benaderen in 360°, dus telkens met een andere invalshoek. Maar een invalshoek die rechtlijnig doordringt tot in de stralende kern van waarheid. U weze dan Uw flater (samen met die van Humo) over Notaris X vergeven. De Polle Goossens en zijn gebroed : die moet U vooral zwichten. Want dat zijn menselijke cobars. Cfr De Vooruit, opvolger van De Rode Vaan, die U zekerlijk nog moet kennen en die ik in mijn zotte jaren af en toe met rode oortjes stiekum heb zitten lezen Die Rode Vaan is trouwens de reden waarom ik sedertdien t Pallieterke heb verkozen. De WAARHEID, ziet U!
Ik reik U, bij nader toezien, zelf een gelegenheid aan (denk aan De Stomme van Portici). Er komt binnen kort een tennis-tornooi tussen onze twee nationanle tennis-sterren op het voetbal-stadion met de vorstelijke naam in Brussel. Welnu, gebruik die als politieke tribune om te pleiten voor een totale splitsing van het land. U krijgt gegarandeerd internationale belangstelling ----------------------
En precies op dit ogenblik (13 u) geeft BRT de aanzet voor Uw optreden: de Haen is het afgetrapt en het communautair kiekenkot is los gebarsten.
Tijd du om de huid van de ketting-hond af te werpen. Welkom in Waarheid-Land
Excuseer, Dames en Heren, bij voorgaand stukje, geïnspireerd door De Stervende Krant De Morgen, ben ik vergeten de eigenlijke krantentitel over te nemen. Die prijkt in al zijn morgenglorie nu hierboven. Lees hem, hij is t herlezen waard!
Was ook vergeten : de groeten voor ons Carolien, nu ze waarschijnlijk op haar laatste pootjes loopt als partij-voorzitster. Want zeg nu zelf : na de dissident De Bruyne (Antwerpen : een echte socialist van de oude stempel) nu nog deze dissidente sondage op Uw bord krijgen, dat kan geen enkele christene ziel overleven, laat staan een loge-ziel.
Akkoord, we kenen allemaal het waarheidsgehalte van de socialistische nomenclatura (of liever het gebrek er aan); maar we houden er toch aan uitdrukkelijk te verwijzen naar de zuster-partij der arbeidersklasse bij de Tjeven. Daar zullen bij de Christelijken wel aangaande de allochtonen dezelfde gevoelens leven. Laat die nu stilletje boven water komen, dan haalt de totale Vlaamse Beweging bijna de 2/3de meerderheid. Ziet U, de belgicistische misleiding-gedachte zit bij de Roden toch ietske dieper dan bij de ACV-ACW-mensen.
Tot slot zou ik willen eindigen met het geluid Lech Walesa, de electricien uit Gdansk (Dantzig) en met de situatie in Polen Ziet U, er zitten veel gelijkenissen tussen Vlaanderen en dat land. Hoe zou dat kunnen komen, denkt U? Een mens met gezonde reflecties zou toch desnoods via mollengangen willen wegkruipen uit Linkxe arbeiders-paradijzen
Pssst
Over de vraagstelling bij die sondage : deze is mij niet bekend, maar ik vrees dat de onderliggende gedachte aan afkalvende jobs de basis ook niet onberoerd heeft gelaten..Ieder arbeidsplaats is er ene die de nomenclatura liefst voorbehouden ziet voor postieve discriminatie Bij de basis begint men dat waarschijnlijk te doorzien. De afscheidspremie + ezelsstamp bij Opel Antwerpen van 144.000 minus 50 % naar de maffia van Didier Reynders is niet moeilijk om verstaan. En tiens, dat de Duitse vakbonden nu ineens blijkbaar content zijn dat de Duitse Bondsstaat Opel Duitsland zwaar subsidiëert tegegenin de afspraken : niemand spreekt daar nog van. Eigen Volk Eerst : dat moet pijn doen daarvoor de rekening te moeten betalen.
Had de basis dan zoveel tijd nodig om te beseffen (denk aan de aanvoer van goedkope arbeidskrachten uit de moslim-landen aan de ene kant, en aan de andere kant het delocaliseren van ganse of halve bedrijven : zie laatst nog Godiva) dat met vele varkens om te slobberen in dezelfde trog, de boer dan ziet dat hij het voer moet verdunnen? Mooie leiders hebben ze gehad! Maar dat zal Walter Pauli wel niet durven schrijven Die heeft het nu almisschien over het werk verdelen en de 25-urenweek kwesite van de Schung erin te kunnen houden.
Naast de slinkende welstand, komt nu nog, en al van jaren ver, het algemeen besef dat de politiekers die verantwoordelijk zijn voor de situatie rond Brussel, niet meer weten van welk hout pijlen maken Dat moeten toch stommerikken pur-sang geweest zijn, die in de jaren 70 die toestand in wetten hebben gegoten!? Den Kleinen Eyskens was er een van. Die komt nu als oude uitgeleefde man met trillende lippen op TV verkondigen dat al dat gehakketak niet goed is voor den belziek Waarom heeft dat niet vroeger geweten?
Besluit.
Straks krijgt iedere burger een Rood Snelvuurkanon in handen gedrukt : het rode potlood waarmee we de Grote Geesten kunnen bedwingen
Het Taal Aktie Komitee roept op tot massale deelname aan de spoedmanifestatie van donderdag in Vilvoorde
Wij hebben genoeg van de verfransing, wij hebben genoeg van het gemarsjandeer, wij hebben genoeg van de Franstalige arrogantie en eisen de splitsing van BHV nu! Creativiteit in slogans en affiches of plakkaten wordt op prijs gesteld en is zeker toegestaan, maar hou je aan de ordewoorden van de betoging.
·Genoeg verfranst
·Genoeg toegegeven
·Genoeg beloofd
·Genoeg gediscrimineerd
·Genoeg uitgesteld
·Genoeg belangenconflicten
Partijvlaggen en symbolen zijn niet toegestaan. Respecteer ook de mening van de aanwezigen van andere partijen - ook al vind je zonder enige twijfel dat de partij van jouw voorkeur meer gedaan heeft voor de splitsing van BHV. Enkel zo kunnen we allen samen een stem geven aan de honderdduizenden verontruste en verontwaardigde Vlaamse burgers !
Alle info (ook om in te schrijven voor de bussen) kan je bekijken via www.burgerzin.be
Een thema als het dragen van hoofddoeken zorgt voor verdeling bij de sp.a.
De sp.a zit met een allochtonenprobleem. Dat is de frappantste conclusie uit een grootschalige bevraging van de socialistische leden en mandatarissen.
Allochtone vraagstukken zoals hoofddoek of geen hoofddoek zorgen voor een scherpe interne tegenstelling bij de sp.a. Meestal staat een oude, meer behoudsgezinde basis recht tegenover jongere en in deze veel progressievere mandatarissen, al verdeelt deze kwestie ook de jongere generaties. (Walter Pauli)
De Morgen online. Synthese van het volledig artikel in de krant, onbereikbaar voor Digitalia .
Digitalia kan de rest raden
Veel bla-bla-bla om toch maar niet te moeten toegeven dat het Vlaams Belang ook inderdaad het belang der Vlamingen is. Anders gezegd : na tientallen jaren gespeelde ziekelijke afkeer voor de standpunten van deze vervloekte partij, worden deze waarheden als een koe, nu de een na de andere overgenomen.
Hoe was die cartoon weer, waar de vaandeldragers op kop met fanfare naar links wilden, maar de stoet achter hen vastbesloten naar rechts draaide?
JaJa Als de domino-stenen beginnen te vallen
k Zou bijna willen schrijven : Alle Menschen werden Bruder, U weet wel, WELKOM THUIS. Och, het kan zo subliem zijn! Het is met de mensen, eerlijk-linkx gezinden, zoals met de brave Waal en de brave Vlaming, altijd hetzelfde. Als men redeneert en denkt lijk papegaaien, spreekt en handelt men lijk papegaaien. Heerlijk toch voor de Grote Geesten die ons regeren! Eerlijk en zelfstandig denken doorbreekt de leugentaal. Het verenigt in plaats van tegen elkaar opzetten. De echte waarheid, weliswaar met vele facetten, is dezelfde voor arbeider en baas, voor Waal en Vlaming, voor vrijzinnige en voor christenen, ja zelfs voor Moslims. Gedaan met de hypocrisie . Alleen in de waarheid, en niet in leuzen, kan men elkaar begrijpen. Staatsgrenzen zijn slechts lijntjes op land-en stafkaarten. Echte grenzen zitten in het collectief geheugen van ieder gezin, iedere familie, van iedere (taal-)gemeenchap, van het gezamenlijk verleden van ieder volk. Kunstmatig bijeen gebrachte staten, zonder rekening te houden met deze achtergronden, zijn een voortdurende bron van ergernis, van onvrede, van oorlog. Ieder daarna afgesloten vredesverdrag draagt de kiem van de volgende oorlog .
Slechts één voorbeeld. Tyrool in Oostenrijk. Sedert WO I geamputeerd met Zuid-Tyrool, dat Italiaans geworden is en luistert naar de onzinnige naam van Alto Adoge. De taal? Duits/Italiaans, zoals altijd al geweest. Godsdienst? Dezelfde als altijd.
Ander voorbeeld: Elzas-Lotharingen. Een Elzasser, geboren kort voor de Frans-Duitse oorlog van 1870, beëindigd door de inname van Parijs, was Fransman. Dan (in14-18) droeg hij een Duitse Stahlhelm, daarna werd hij weer Fransman, wiens zoon (1940-45) ingelijfd kon worden in de Duitse Wehrmacht. Met alle gevolgen vandien inzake repressie-toestanden .
Weet U bijvoorbeeld, dat in de beestachtige slachting (1944) van Oradour-sur-Glane (Limoges) door Duitse SS-Pantzettruppe van honderden Franse burgers, de SS-Elzassers de wreedste waren?
Dat doet de waanzin van de oorlog met burgers die elkaars buren konden zijn .
Kon de trend van inzicht krijgen van de Rode Broederschap zich nu maar doorzetten en overwaaien naar de andere kleurpartijen. Met een beetje eendracht en veel goede wil, staan de V-partijen nu al op 35 à 40 % in Vlaanderen. Tien percentjes meer (hetzij een povere 250.000 ? stemmen) , na een gezamenlijke krachtinspanning, volstaan om in het Vlaams Parlement met een gewone meerderheid te doen zoals onze voorvaderen ons geleerd hebben. Wij sturen onze Soeverein naar huis! Dat heette toen Akte van Versaecking : het volk verzaakte aan de overeenkomst met het gekozen gezag. Het koos zijn leiders zelf en kenden daarna telkens een periode van grote bloei. Dat was voor de grote, zogezegd nationale staten ontstonden. Het was de periode van de Steden en Gemeenten, van de Graafschappen en van de Prinsbisdommen .Het was de periode van de Hanza-steden, van de V.O.C. (Verenigde Oost Indische Compagnie) bij de Noorderburen. Het was toen de Nederlandse vloot méér schepen bevatte dan de Engelse en de Franse samen .Dat was toen een Amerikaan nog geen Yankee werd genoemd, maar een Jan Kees .Datr was toen de Franse koning de zeerover Jean Bart (Duinkerke) in dienst nam, zodat hij, in plaats van een vijand, een vriend kreeg die voortaan de Franse schepen gerust liet .
Eertijds heeft er een volk bestaan, dichtte Kapelaan Cyriel Verschaeve, en dat volk moet herleven .
Zou het kunnen, dat HIER EN NU de heropstanding is ingezet?
Hier in Italië, dit door God gezegend land (cfr Berlusconi, door Linkx verguisd, maar in eigen land met de dag succes-voller) , waar de mensen al konden lezen en schrijven toen onze voorouders nog gekleed liepen in dierenvellen, word ik dagelijks met alle mogelijke adviezen van ene Machiavelli geconfronteerd. Het volstaat, om rond U, 360° in het landschap verspreid, de vervallen, maar ook de meestal gerestaureerde vormen te ontwaren van kantelen van versterkte burchten, hoge arendsnesten, oninneembare muren-vestingen van steden, ja zelfs versterkte herenwoningen als getraliede burchten en, op het platteland, reusachtige boerderijen, die ooit hun vijanden buiten de muren hebben weten te houden.
Machiavelli (° 1469) was de Florentijnse cynusch-realistische filosoof-toneelschrijver, die voor zijn Meester, wie dat ook voor het ogenblik was, in zijn levenswerk De Kunst van het Oorlogvoeren o.a. stelde, dat het effenaf raadzaam was, een gewonde tegenstander af te maken. Zo kan die nooit nog wraak nemen .U moet toegeven: is niet volgens het Oorlogsrecht van de Conventie van Génève, is niet erg humaan, maar wel effectief!
Moraal van deze inleiding : de vijand slaapt nooit!
Terzake het Joods probleem waarmee onze politiekers blijkbaar geen raad mee weten. Wij mogen niet vergeten, dat doorheen de geschiedenis, het Joodse volk nooit erg geliefd is geweest in onze contreien. Eerder gevreesd misschien, en daar heeft Rome vooral een zeer dubieuze rol in gespeeld. WO II is echter een keerpunt geweest tot we sedert kort terug in onze straten door Muzelmans tuig horen roepen Alle Joden aan het gas
Met de opgedane ervaringen van de oorlog in ons achterhoofd, mogen we dit niet op zijn beloop laten. Door de machtspelletjes van de Mogendheden werd na WO II in 1948 de staat Israël toegelaten op de voorvaderlijke grond van het Heilig Land, dat ooit bekend stond als het Land dat overliep van melk en honing. Tot de Arabieren het kwamen leegzuigen en het lieten verworden tot een dorre woestijn. Welnu, het is uit die heringerichte woestijn dat we thans zuiderfruit betrekken, de overvloed aan bloemen en fijne vleeswaren, die we zelf niet kunnen voortbrengen.
Voor de rest van de Vrije Wereld is Israël verder als een vlijtige schildwacht, die waakt over de belangen van zijn volk, die meteen ook onze belangen zijn. Israël zal wel de eerste klappen opvangen. En hopelijk overleven. Voor zelfstandig denkende mensen is een artikel als hieronder niet nodig, om te weten dat de kromzwaarden van de Halve Maan slechts wachten opeen teken van zwakte, om het naar de keel te vliegen. Daarom, Machiavelli indachtig, is het raadzaam dat wij zoveel mogelijk, ieder op zijn eigen plekje, de nodige signalen uitzendt van : wij zijn weerbare mannen en vrouwen No passeran!
Mag ik inspelen op de IJslandse Apocalyps van het ogenblik? Stel U een ogenblik voor dat de as-wolk geen vulkaan-as van een vuurspuwend bergje, ergens aan de Noordpool zou zijn, maar een nucleaire wolk, die gedreven door de heersende winden, bijna het hele Noordelijk halfrond zou bedekken Een week geleden kon niemand zich die lege luchthavens voorstellen Nog wat verder zou de bevoorrading vertragen en zelfs stilvallen. De geluidsgolven en lichtgolven, die ons nu uit de ruimte teruggestraald worden, zouden weg deemsteren Paniek kan uitbreken .
Neen, die burchten-bouwers die hier geleefd hebben, kan ik geen ongelijk geven.
Waarom Israëls strijd ook onze strijd is
E.J. BRON - 17 APRIL 2010
Bat Yeor liet het ons zien in haar boek Eurabia: de Euro-Arabische as. En ook ik heb het uitgewerkt in mijn eigen boek Defeating Eurabia. Eurabia werd geboren op het moment toen de Europese leiders hun pro-Israëlische houding opgaven op basis van Arabische bedreigingen in de jaren-70 van de vorige eeuw.
Dit zou ons er aan moeten herinneren, hoe nauw het lot van Europa aan dat van Israël is verbonden. Drie jaar geleden heb ik een essay geschreven met de titel Why Europeans Should Support Israël. Ik stelde daarin vast, dat de voorspellingen van Bat Yeor over Arabisch antisemitisme, dat zich in Europa uitbreidt als islamisering van het continent en verder zal neerdalen op Eurabia, tot nu toe deprimerend genoeg juist blijken te zijn.
Deze trend moet bestreden worden, door alle serieuze Europese anti-Jihadisten, en wel energiek. Niet alleen, omdat deze trend immoreel is en unfair tegenover Israël, en dat is hij, maar ook omdat diegenen die hem ondersteunende Europeanen van hun mogelijkheid beroven de bedreiging volledig te overzien en het wezen van de Jihad te begrijpen, die tegenwoordig ook veel dingen in Europa in het vizier heeft.
Ik kan me een overlevende van de Holocaust herinneren, aan wie werd gevraagd wat hij van de Tweede Wereldoorlog had geleerd. Hij antwoordde: Als iemand zegt dat hij je wil doden, dan zou men hem moeten geloven. De Joden hebben hun lesje op de harde manier geleerd, en dat is de reden waarom ze zullen vechten, wat ze ook zouden moeten doen, wanneer mensen zoals Mahmoud Ahmadinejad van de Islamitische Republiek Iran trots rondbazuint hoe hij de Joden met een definitieve zege zal uitroeien. De rest van ons zou ook moeten vechten.
De permanente demonisering van Israël in de massamedia herinnert ons er aan om te herkennen, dat datgene waarmee wij te maken hebben, de globale campagne van een bloedige verovering is.
Diegenen van onsdie MEMRIlezen of websites zoals Jihad Watch kennen, weten, dat islamitische leiders en predikers er regelmatig en openlijk op pochen hoe ze onze landen overvallen, onze vrouwen verkrachten en onze beschaving willen vernietigen. Wanneer mensen zeggen dat ze ons willen doden of onze cultuur willen vernietigen, dan zouden we ze serieus moeten nemen. Ze bedoelen precies datgene wat ze zeggen; het is geen codewoord voor ik voel me zo vernederd, omdat het Westen Israël steunt.
En het gaat ook niet om mensenrechten. De mensenrechten van de moslims, vooral die van de islamitische vrouwen, worden iedere dag in het grootste deel van de islamitische landen overtreden, om maar te zwijgen over de religieuze minderheden die daar ongelukkig genoeg moeten leven. Gezien vanuit het islamitische standpunt zijn de mensenrechten een uitvinding van de westerse kruisvaarders. Groeperingen zoals de Palestijnse Hamas spreken alleen dan van mensenrechten om het westerse publiek te misleiden. Wat ze werkelijk bedoelen is, we haten jullie, jullie ongelovig uitschot. En jullie waardeloze cultuur. Onze dappere Jihadisten zullen jullie afslachten en jullie als kakkerlakken vertrappen, terwijl we jullie vrouwen verkrachten en jullie kinderen tot slaaf maken.
Natuurlijk, wanneer hen door de BBC, CNN of de New York Times geïnterviewd worden, zullen ze hun zorgen over de mensenrechten en de islamofobie voordragen. Dat klinkt veel beter voor de televisie.
Wanneer de Arabieren echt vrede zouden willen sluiten met Israël, dan zouden ze die al lang geleden gehad kunnen hebben. Maar dat willen ze niet. Het gaat hier om het feit, dat de islam de hele wereld wil beheersen, te beginnen in het Midden-Oosten. Daartegenover willen de Joden in Israël niet de hele wereld veroveren, ze willen gewoon een klein stukje land waarop ze fatsoenlijk kunnen leven en hun religie in vrijheid kunnen uitoefenen. Wat er op dit moment plaatsvindt tussen Israël en zijn buren is geen vicieuze cirkel, net zomin als dat het is op het Indische subcontinent. Na de deling van India zijn de niet-islamitische gemeenschappen in Pakistan door vervolging bijna volledig uitgeroeid, terwijl het aantal moslims in de republiek India is gegroeid en bijzondere rechten geniet. Het gaat niet om wederzijdse etnische zuiveringen; het gaat om de brutale islamitische onderdrukking van niet-moslims, die gelegitimeerd wordt door islamitisch recht en door religieuze teksten. Datzelfde geldt voor Thailand en Zuidoost-Azië. Boeddhistische Thai hebben geen historie waarin anderen ooit werden lastiggevallen. Moslims bezitten in dit opzicht een ononderbroken historie, die zich over meer dan 1400 jaar uitstrekt op meerdere continenten. Diegenen, die hun aandacht richten op de Israëlische agressie, willen het globale geweld, dat afkomstig is uit de islamitische wereld, versluieren.
Ik heb met een Israëlische meneer een paar e-mails uitgewisseld, die bang is dat we afstevenen op een nieuwe wereldoorlog. Eerlijk gezegd ben ik daar ook bang voor en de belangrijkste reden daarvoor is het irrationele en suïcidale gedrag van het moderne Westen. Dat men een antiwesterse, pro-islamitische marxist aan het hoofd van het hele Europese continent heeft staan, helpt niet, net zomin als dat de Europese Unie het hele Europese continent feitelijk heeft opgegeven ten gunste van een islamitische kolonisatie en iedere oppositie onder zijn autochtone inwoners verbiedt. Ik ben bang voor de cultuur van Europa en Israël. De Israëlische meneer hoopt, dat Israël een volgende militaire slag met zijn islamitische buren nog een keer zal overleven en dat Israël misschien uitgebreid kan worden, vanwege de traditionele islamitische onkunde. Hij denkt ook, net als ik, dat het Westen zich in een decadente fase bevindt en weldra voor een financiële instorting zal staan.
Men moet er tegen kunnen wat ik met het oog op de betreffende terugtocht van de westerse wereldorde in het jaar 2007 schreef: deze massieve veranderingen en de reële of waargenomen zwaktes van de westerse beschaving die al tientallen jaren wereldwijd dominant zijn, zouden een nieuwe wereldoorlog kunnen veroorzaken. Multiculturalisme en de onkunde, of de onwil, van westerse landen hun grenzen voor massale immigratie in stand te houden, wordt door de moslims als uitnodiging voor de aanval en als signaal, dat de voormalige westerse rivaal zwak is en rijp voor verovering, gezien. Dit is zonder twijfel de achtergrond voor de aanhoudende agressieve houding van de Iraanse president, naast die van enkele anderen.
De moslims geloven echt dat de tijd gekomen is om het Westen te veroveren en de islam in dieglobale, dominante positie te zetten die hij volgens zijn geschriften zou moeten hebben. Ze zullen geen poging achterwege laten, inclusief een nucleaire oorlog, om dit doel te bereiken. De Iraanse president heeft heel openlijk vastgesteld, dat de islam spoedig de wereld zal beheersen, dat houdt in, dat hij het westen vernietigen of onderwerpen moet. De strategen van Al Qaida hebben al eerder een tijdplan uitgewerkt voor de komende vijftien tot twintig jaar. Ze zullen zich aan dit plan houden. Dat betekent, dat de spanningen in de nabije toekomst nog meer zullen toenemen. De mensen van het Westen moeten begrijpen, dat op deze manier een wereldoorlog met de islamitische wereld nu al bijna onvermijdelijk is, wat we ook doen. De enige vraag is of het een koude oorlog of een echte wereldoorlog zal worden. We zullen snel op de laatste afstevenen, wanneer landen zoals Iran atoomwapens mogen hebben en de voortgezette islamitische immigratie de westerse Europese landen op de drempel naar een burgeroorlog zal brengen. Iraanse atoomwapens moeten onder alle omstandigheden worden verhinderd, wanneer we een kans willen maken een verdergaande extreem gevaarlijke escalatie te vermijden.
In het dierenrijk is het zo, dat wanneer de leidende hond tekenen van zwakte vertoont, de anderen erom zullen vechten om hem als leider te vervangen. Het Westen inclusief de VS, niet alleen het westerse Europa laat overduidelijke tekens van zwakte en seniliteit zien. Dat betekent, dat de belangrijkste tektonische platen van de globale politiek spoedig zeer snel zullen bewegen, wat een golf van aardbevingen zal veroorzaken en politieke tsunamis, die het politieke landschap volledig zullen veranderen. Ik kan niet precies zeggen hoe dit zal aflopen, maar het zal zich binnen de komende generatie versterken, waarschijnlijk al binnen de komende vijf tot tien jaar.
De Franse schrijver Guillaume Faye zei het als volgt: Ik denk, dat wanneer men aan de verkeerde kant van de autosnelweg rijdt, men een frontale botsing zal krijgen. Het exacte moment van deze botsing is moeilijk te voorspellen, maar zij zal zeker plaatsvinden. Binnen tien jaar of zo zullen we worden geconfronteerd met iets, wat we daarvoor nog nooit hebben gezien. Maar anders dan bij een oorlog van rassen, zullen we een economische ineenstorting meemaken, ecologische crises, en een catastrofaal gebrek aan olie Alle regeringen ter wereld handelen volgens kortdurende plannen en niets is op dit moment erger. Men zegt vaak dat de aarde ziek zou zijn. Maar het is de mens die ziek is.
Hij gelooft, dat we op dit moment getuige zijn van een vroeg stadium van een islamitisch offensief: Tweemaal eerder in de historie hebben ze geprobeerd Europa te veroveren. De eerste keer werden ze door Karel Martel gestopt bij Poitiers (in het jaar 732); bij de tweede keer, in de 17e eeuw, werden ze voor de muren van Wenen verslagen. De tegenwoordige veroveringsambities leefden weer op in het Egypte van de jaren-20 van de vorige eeuw. Ik ben er van overtuigd, dat bepaalde islamitische leiders denken, dat nu het moment is aangebroken om een derde offensief tegen het Westen te starten. Zoals de Algerijnse president Houyri Boumediènne, die ooit pochte, dat de islamitische wereld tegenwoordig in de baarmoeders van hun vrouwen de wapens zouden dragen waarmee men Europa zal veroveren.
We zijn beide vergeten: onze Sun Tzu en onze Machiavelli: het is een oude wijsheid, dat men niet moet verwonden wat men niet kan doden. Of men wint een oorlog zuiver, met het doel de geest van de tegenstander volledig te verwoesten, of men sluit vrede met hem. Dat zal iemand er slecht of zwak doen uitzien, of allebei, maar dat is precies datgene wat het Westen in Irak doet, of in Afghanistan enz. Om een politiek correcte oorlog tegen moslims te voeren, opdat ze ons mogen en de democratie aannemen, is het domste idee dat iemand überhaupt kan hebben.
De columniste Caroline Glick legt uit, dat Arabische samenlevingen sterke paardensamenlevingen zijn, waarin alles erop gericht is om voor het sterkste paard te worden aangezien. De westerse wereld zal overleven, zolang wij voor het sterkste paard worden aangezien en de moslims meer bang voor ons zijn dan ons haten. Op dit moment geven wij hen absoluut geen enkele reden om bang voor ons te zijn, daarom verachten ze ons.
Moslims beantwoorden slechts het geweld, zelfs in hun eigen samenlevingen, zoals Wafa Sultan zo correct beschrijft in haar dappere en briljante boek A God Who Hates. Men moet de nogal opgeblazen islamitische egos met geweld puncteren en ervoor zorgen, dat ze met een aanval tegen ons niets zullen bereiken, of erger nog, dat dit juist contraproductief is. Dat is de enige manier om met hen om te gaan. Dat geldt ook voor andere vijanden en potentiële rivalen, maar speciaal voor moslims.
De westerse zogenaamde leiders schuwen geen moeite om de moslims steeds meer geld en een speciale behandeling te geven des te meer ze ons bedreigen, en diegenen van hun eigen mensen, die zich verzetten tegen de voortgezette kolonisering door vreemde volkeren, worden actief tot zwijgen gebracht. Het hele westen draagt een ik ben een gehersenspoelde idioot, schop me alstublieft en wring nog meer geld uit me-bordje op de rug. Niemand respecteert zoiets. Wij zijn de zieke oude man op deze wereld en een unieke grap op deze planeet. Dat zal ook niet veranderen, wanneer niemand krachtig terugslaat. Wanneer de huidige krop van de westerse leiders niet datgene heeft wat men nodig heeft, dan hebben we nieuwe leiders nodig. Of dat, of het zal afgelopen zijn met het Westen.
Mahatir Mohamad, de voormalige minister-president van de gematigde islamitische meerderheidsstaat Maleisië, riep er op de islamitische topconferentie in 2003 toe op om alles in het werk te stellen om de definitieve zege op de Joden te behalen. Niet iedereen herinnert zich, dat hij ook heimwee had naar de glorierijke dagen, toen de Europeanen aan de voeten van de islamitische geleerden neerknielden om hun eigen scholastische erfgoed terug te krijgen. Ze willen, dat wij voor ze neerknielen en beven van angst. Dat is hun uiteindelijke doel, zoals dit in de sharia wordt verkondigd, door het persoonlijke voorbeeld van Mohammed en in hun heilige teksten. Ze kunnen en willen zich niet met minder tevredenstellen.
In plaats van Israël unfair aan te vallen, zouden we de Israëlis ervoor moeten bedanken, dat ze al generaties lang als dappere soldaten in de frontlinie ter beschikking staan tegen de globale, islamitische Jihad. De waarheid is, dat de Israëlis een opmerkelijke terughoudendheid en een beschaafd gedrag hebben laten zien tegenover het doorgaans onbeschaafde gedrag van hun vijanden.
Ik geloof niet dat de islam hervormd kan worden; dat is onmogelijk. Want hij heeft door het zwaard overleefd en zou er ook door kunnen sterven. Misschien zou een militaire nederlaag, die dodelijker en nog meer vernederend zou zijn dan die van 1967, het geloof van de moslims in de fundamenten van de islam aan het wankelen brengen. Wanneer ze alle centra op deze planeet tegelijkertijd verder van hun macht beroven van de VS via Europa, Rusland en India tot aan China toe dan zou dat eventueel weleens kunnen zijn wat ze krijgen.
Dat schrijft niet een of ander gefrustreerde godsdienstfanaat. Dat schrijft het Nederlandse Elsevier, dat nu niet precies bekend staat als onevenwichtig, of racistisch De berichten staan er in al hun grootste duidelijkheid : wie de Muzelman iets in de weg legt, wordt doodsimpel .gedood.
Ze zijn dus beledigd, en willen dat de wereld dat weet. Met de Mesters wordt er niet gelachen! Want dan zwaait er wat! Dan voelen zij zich namelijk ..
Beledigd!
Weer eens. Het wordt stilaan een slechte gewoonte! Zij zijn, wellicht door onsmakelijke treiterijen, beledigd. Net zoals wij dat zijn door sommige tegen ons gerichte wansmakelijkheden. Enig verschil : wij kappen niemand de kop af maar proberen de grofheden te relativeren : het vat kan maar geven wat het inhoudt
Dus wat moet er gebeuren? Mogen zij, door onze lafheid, voortaan de baas spelen? Zijn ze de nieuwe historische heersers in wording? Of is het tijd dat het hen duidelijk gemaakt wordt waar hun plaats is. Neen, niet onder ons, maar ook niet boven ons. Zij moeten eindelijk een beetje bij-geschaafd worden!
Daarom is het beter dat de confrontatie niet langer wordt uit de weg gegaan. Straks hebben we bij ons, in eigen land, naast de Franscouillonse Boven-Meesters, nog een tweede laag van Muzelmanse Onde-Meesters. Wat wel een beetje van het goede teveel is!
Vraag van een naïeve Vlaams Burger, die weet tot wat repressie kan leiden : is het dan echt niet mogelijk de eigenaars van die dreig-sites subito presto voor de Rechter te brengen? Kinder-porno, echt niet zo onschuldig, maar toch nog heel wat minder definitief dan moord - kan wereldwijd beteugeld worden maar doodsbedreigingen worden over het hoofd gezien. Of zit de schrik er al zo diep in?
Leest U vooral rustig onderstaand persbericht. Het is geen ver-van-mij-bed-show, want twee Nederlanders staan reeds overbelicht in the picture straks komen onze eigen mensen in beeld. Of ieder van ons. Als op de GSMs de wachtwoorden worden uitgestuurd, dan zijn even vlug de moordenaars ge-arlarmeerd, als nu de onruststokers in onze steden worde opgetrommeld. Onze politie is geïnfiltreerd : denk aan de effectieven die een weerspiegeling van de maatschappij moeten zijn : minstens 10% Allah-aanbidders op de werkvloer .
Vergeet niet dat de Geschiedenis bewijst, dat 5% harde en onverbiddelijke revolutionairen de revolutie doen slagen. De fameuze gematigde Moslims .die kunnen alleen nuttig zijn om het bloed in onze straten te stelpen Of om ons in achterhuisjes te verbergen, zoals geschiedde met de gelukkigsten der Joden onder de razzias der Nationaal Socialisten.
Haatpraat zegt?
JaJa, maar wie dreigt er een bende dwaze filmmakers te doden? Ik herinner mij niet, dat ik daarbij tegenwoordig was!
Bede dus niet te schieten op de pianist maar met man en macht te zorgen, dat de auteurs van die dreigementen geraken waar ze thuishoren : ofwel in de bajes, ofwel diep in de verlaten woestijnen van de Afrikaanse sahara. Persoonlijk heb ik geen voorkeur.
Moslims bedreigen tekenaars South Park met dood
dinsdag 20 april 2010 07:19
Radicale moslims bedreigen de tekenaars van South Park met de dood vanwege hun aanhoudende persiflages van de profeet Mohammed. De dreigementen op radicale websites aan het adres van Trey Parker en Matt Stone worden vergezeld van fotos van de vermoorde filmmaker Theo van Gogh.
Theo van Gogh Bij de fotos van Van Gogh met twee messen, in buik en borst staat het dreigement Theo van Gogh; have Matt Stone and Trey Parker forgotten this?
'We waarschuwen Matt en Trey dat wat ze doen idioot is. Ze zullen eindigen als Theo van Gogh als ze dit blijven uitzenden.' De provocerende Amerikaanse tekenfilmserie South Park drijft met alles en iedereen de spot. Ook de profeet Mohammed ontkomt, net als Jezus, Krishna, Boeddah en Mozes, niet aan de bijtende spot.
Berenpak In de meest recente aflevering, de tweehonderdste, wordt Mohammed 'express' niet in beeld gebracht omdat moslims dat niet zouden accepteren. Daarom zit de profeet in een berenpak. Ook eerder was Mohammed al het doel van spot van de tekenaars. Naast de oproep tot het doden van de Amerikaanse cartoonisten worden op de radicale website zakelijke adressen genoemd van de tekenaars in New York en Los Angeles.
Terwijl alle goedmenschen wereldwijd luidkeels schreeuwen wanneer Israël 1600 woningen in een joodse voorstad van de historische Israëlische hoofdstad Jeruzalem wil bouwen, stelen Arabische kolonisten hectares land in het binnenland van het Israëlische gebied in Galilea en de zuidelijke Negev.
Ze hebben al 150.000 illegale gebouwen opgericht, bericht de Jerusalem Post. Alleen niemand komt dat bij ons te weten.
De joods-Israëlische eigenaren van de grondstukken worden van hun land verdreven door hen eerst te terroriseren: populaire methodes zijn daarbij het vernielen van hekken, het doden van vee en het uitspreken van doodsbedreigingen. In de volgende fase worden de landeigenaren gedwongen om beschermingsgeld aan de Arabieren te betalen. Velen geven uiteindelijk delen van hun land helemaal op en staan het af aan de nieuwe islamitische heren. Voorbeelden daarvan zijn de kibboets Kfar Hanassi (400 ha), de kibboets Amiad (130 ha, zie foto) en Opper-Nazareth (200 ha).
Tegen deze soort landdiefstal, die de laatste jaren sterk is toegenomen, wordt nauwelijks iets ondernomen internationaal heerst daarover oorverdovend stilzwijgen.
In het zuiden van Israël vormen illegaal binnengekomen Bedoeïenen uit Egypte het belangrijkste probleem van de inbezitneming van land. De Taarbiya-stam bijvoorbeeld heeft illegaal land van de Israëlische gemeente Omer bezet en voert een privéoorlog tegen de dorpsgemeenschap. De Bedoeïenen schieten op bouwvakkers uit Omer, wanneer er huizen gebouwd gaan worden op gebieden waar de Bedoeïenen zelf aanspraak op maken, ze vallen politie-escortes aan en steken elektrische installaties in brand.
Zelfs de Israëlische strijdkrachten trekken zich terug in eigen land, niet in de laatste plaats vanwege de internationale druk die op Israël wordt uitgeoefend. Israël moet van de landkaart verdwijnen, zoals Ahmadinejad dit al lange tijd wil, met of zonder atoomwapens, en de internationale goedmenschen en Arabierenvrienden helpen dapper mee bij het omzetten van deze plannen. Ze noemen het de bevrijding van Palestina.
Die Arben daar zijn wel niet zo brutaal als Hitler in 1939 (Tjechoslovakije Dantzig Westelijkk Polen) en Stalin (Oostelijk Polen Finland de Baltische Staten) maar ze doen gestaag voort, in alle stilte. Zonder in het nieuws te komen, want er worden geen zware luidruchtige wapens gebruikt. Trouwens, zo een loslopend eenmalig bericht: is dat wel gdubbelcheckt? Noch Belga noch Reuter hebben het geplaatst : hoe kan het dus waar zijn?
Hierboven vindt U een korte schets wat er in het Nabije Oosten gebeurt op grote schaal. Aan wat er in eigen land gebeurt, op kleinere schaal, wordt internationaal geen aandacht aan besteed. De verovering gebeurt hier namelijk met vredelievende middelen, en wordt geleid door de hen bevriende troepen. Het noemt dan ook geen gebiedsroof, maar uitbreken uit de carcan .onder het stelsel van de collaboratie-fedratie. Dat zijn de eigenste woorden van Thyssen, uiteraard niet in de Vlaamse pers .Federation de collaboration klinkt inderdaad heel wat neutraler in t Fransoos, vandaar dat de officiële vertaling luidt samenwerkings-federalisme Wat alleen de kleur van de koord waarmee Vlaanderen gewurgd wordt, verandert.
Wij ondervinden dagelijks dat Araben en Franstaligen zich superieur gedragen. Wie zich verzet, is een racist. Dat is een woord met dezelfde draagwijdte als de beestenwagons die naar de kampen reden.
Maar, is er al een gelijkenis met wat Israël ondergaat, er is ook een groot verschil. Namelijk dat de Franstaligen onze rijdom nodig hebben om te overleven. Zonder de transfers van Noord naar Zuid zou zowel Brussel als integraal PS-maffialand aan de bedelstaf zitten.
Het belang van Vlaanderen is dus duidelijk. De kraan toedraaien, en de heroveringstechniek beginnen toepassen Dat er daarbij niet moet gerekend worden op de collaboratie-federalisten spreekt vanzelf. De diagnose is duidelijk maar wij worden voorlopig weggehouden van het medicijn-kastje. Net zolang tot we, met het Rode Potlood als wapen, de sleutels van de macht in handen krijgen.
Het duurt veel te lang om alle bevoegdheden te splitsen. BHV is het bewijs. Als ineens het hele land gesplitst wordt liggen alle mogelijke en denkbare bevoegdheden daarin besloten. De korte pijn is de beste pijn .Later zullen de Franssprekenden ons dankbaar zijn, als ze de tutterfles hebben overleefd, en uit noodzaak, weer zelf aan de slag zijn gegaan.
Na bijna 3 jaar publiekelijk te hebben gemarchandeerd, gesaberlzwaaid en schijngevechten voor de spiegel, was het dan eindelijk zover. De Dikke Koninklijke Padvinder zou zijn masterplan op tafel leggen, weliswaar met een beetje vertraging op de deadline, niet tegen Pasen, maar tegen het einde van het Paasverlof. Een Grote Buizenfitter mag men toch niet opjagen. Dat komt de kwaliteit van het werk niet ten goede! Dan zal iedere loodgieter gaarne bevestigen : lood wordt gegoten in alle rust en kalmte!
Maar zie : de (IJslandse) onderwereld beslisteer anders over. Links en rechts zat er een van de samenzweerders ergens vast, op missie en op onze kosten aan de andere kant van de wereld. Terugvliegen om bijtijds aanwezig te zijn, zat er niet in. Dus moest er weer gejongleerd worden. Zondag gebeurde er dus niets.
Dansen op de slappe koord .Maandagavond een paar rondjes gesamenzweerd. Tot de vermoeidheid toesloeg en iedereen, doodmoe van 14 dagen rust, huistoe wilde. Vandaag wordt in de gazetten hier en daar voorzichtig wat besproken maar, uit vrees zich te verspreken, spreekt niemand zich uit. De Pers, zijnde de samenzweerders in onderaanneming, wil eerst de koppen bij elkaar steken. De eenheid van het Land, ziet U .
Stilte voor de storm?
Welnee! Het gonst zoals in een volle theaterzaal, net voor de vertoning moet beginnen. Op het programma-blaadje staat alleen de titel van het stuk De Staatshervorming en de naam van de auteur. De zaal is gevuld met twee soorten toeschouwers : zij die gaan krijgen (en inwendig al popelen voor het doek opgaat) en zij die gaan toegeven. Ze wisten het voordien en zullen de boodschap straks naar achteren doorgeven, met de dood in het hart.
Wie niet in de zaal is toegelaten, zijn zij die de vertoning bekostigen. De man in de straat. Zij die zich verzetten worden geweerd en weggehoond. Democratie is slechts voor enkelen weggelegd.
Tenzij, als donderdag de Kamer bijeen is, om het verraad in wetten te gieten, er iets gebeurt dat staat te gebeuren. Iets dat in de sterren staat geschreven : een volk laat zich niet ongestraftnaar de slachtbank leiden. Vòòr vrijdag mag de haan geen driemaal kraaien! Want nu moet het voor iedereen duidelijk zijn : alleen een Forza Flandria kan de storm weerstaan.
Jean Marie kan fulmineren de Vette Vis kan slim zitten doen - het Vlaams Belang kan stoer op straat komen : we zien het resultaat. Noppes. Niente. Nihil. Weet dan, dat, na de Val van de Berlijnse Muur, ook niemand der Eurocraten de eenmaking van Duitsland wilde, maar dat die er toch kwam. Om dat er gescandeerd werd: Wir sind das Volk.
Als de mars op Vilvoorde, donderdag-avond, onvoldoende mocht blijken, of als die uiteen macht geranseld worden (wat waarschijnlijker is) dan dient er binnen de kortste keren een MARS OP BRUSSEL te worden georganiseerd. Ooist is er een Witte Mars geweest, met 500.000 betogers. Laat het nu,naar analogie met Zwarte Zondag, een ZWARTE MARS worden, met 1.000.000 betogers. Die dan niet blijven sukkelen in de straten van Brussel, maar optrekken naar de Wetstraat.
Misschien dat de politie hun voorraad aan handboeien kan uitbreiden, om deze ter beschikking te stellen? Daar in het Parlement huizen nogal wat criminelen, die dringend in verzekerde bewaring moeten. Als, dezelfde dag, het stof wat is gaan liggen, kan dan de Splitsing worden voltrokken. Vlaanderen kiest zijn Voorlopig Bewind en bevrijd van zijn boeien, kan beginen aan zijn heropstanding.
Als de Francofonen willen aasluiten, dan moeten ze voordien weten, dat het tegen onze voorwaarden zal zijn! En die di Rupo?! Die geven we over aan zijn import-vriendjes die hem en zijn vriendjes o zo graag zouden berechten volgens hun geliefde sharia-wetgeving. Ons niet gelaten : wij lusten noch de een noch de ander!
Als wij ergens kwamen, in de Oekraïne, in de Koebanvlakte, in de Kaukasus (en we waren praktisch altijd voorop) dan stonden er altijd vrouwen, mannen en meisjes, kinderen, in de dorpen ons met manden met eieren, emmers bloemen en vruchten op te wachten. Net zoals de Canadezen hier. Heb ik ettelijke malen meegemaakt. Deze mensen hadden echt het gevoel, dat ze bevrijd werden door ons.
(Anonieme Nederlandse voormalige Waffen-SS'er in "De SS'ers - Nederlandse vrijwilligers in de Tweede Wereldoorlog" van Armando en Hans Sleutelaar. Boekbespreking hier.) Björn Roose.
Digitalia denkt
.dat er heus niet moet terug gegrepen worden naar de Griekse Goden, die zich van op de berg Olympus vermaakten met de mensjes, hun onderdanen, te doen vechten. Zodat er hier en daar kon ingegrepen worden. Met hulp maar ook met tegenslag .Onder het stof der jaren sluimeren dezelfde hedendaagse verhalen, maar die zijn nog nergens in verzen verhaald.
De mensheid heeft over de verre Oudheid de goddelijkste verhalen bewaard en gekoesterd. Denk aan de Aeneas en de omzwervingen van de man Odysseus. En de rest van al die mythologische figuren die nog altijd doorheen onze fijnzinnigste kunstwerken zweven : de zinnelijke Venus, de bevallige Helena, de stoere Hector, de goddelijke Achilles en zoveel anderen.
Waren die van Troye dappere verzetshelden, en die van Athene oorlogsmisdadigers? Of omgekeerd! Stel dat Troye niet was gevallen of, later, stel dat Carhago de Romeinse overheersers had weerstaan : waren de verliezers dan oorlogsmisdadigers, en de overwinnaars, waren dat dan helden die tot in onze dagen, bezongen moeten worden in allerlei heldendichten?
Als in de jaren 1050 de beschaafde wereld uiteenviel in een Oosters Byzantijns wereldrijk en een Romeins Westelijk wereldrijk : stopte de zon dan met schijnen? Lezen wij nu, dat de Franse legers, na Waterloo, massamoordenaars zijn geweest? Half Europa was nochtans uitgemoord in zinloze agressie-oorlogen, waarvan de veldtocht in Rusland de laatste was.
Ik stel mij voor, dat er eindelijk dichters en schrijvers zouden opstaan, om ook over de laatste Grote Oorlog, de ware toedracht te beschrijven. Ontdaan van valse pathos. Dat kan nog, nu de laatste levende getuigen niet gestorven zijn. Als bron van inspiratie kan het oorlogsmonument van Sint Petersburg model staan. De Duitse beeldhouwer Arno Breker schijnt hier wel aan het werk te zijn geweest, maar het zijn Russen die hier uitgebeeld staan, gemaakt door Russische kunstenaars.
Het klinkt misschien te voorbarig om er nu al mee uit te pakken, maar wat zouden die dorpelingen uit de Kaukasus, die het allemaal hebben beleefd, er over weten te verhalen? Ze werden toen niet voor lange tijd bevrijd van het bolsjevisme : de roes der vrijheid duurde zeer kort. En als eindelijk de wapens zwegen, waren hun schamele bezittingen verdwenen, en waren hun kerken kapot geschoten om tot in de jaren 70 in puin te blijven liggen.
Dezelfde tragedie als die aan de voet van de Olympus maar deze keer geen mythische verhalen. Alleen vergetelheid. Een al lang vergaan berkenkruis, en hier en daar een massa-graf. Of een toevallige onverwachte ontmoeting met de plaats waar in Suzdal Veldmaatschalk Paulus door de Russen werd gevangen gehouden na de val van Stalingrad/Wolgagrad. Voor wie een rondreis naar de Gouden Driehoek van Moscou-Suzdal-Novgorod en Sint Petersburg (een aanrader) onderneemt, kan niet naast het luxueuze verblijf van deze krijgsgevangene gekeken worden. Zijn soldaten waren te voet naar Siberië gedreven waar vandaan, van de 600.000 er geen 10% jaren na de oorlog van terugkeerden. Maar meneer zat warm, knus en gezellig te tafelen met de Russische generaal Zukov, om samen yr bedisslen met de Russen, hoe Hitler klein te krijgen. De mlan stierf, 12 jaar na de oorlog, in zijn bed in Dresden (Oost Duitsland)
Stel het verhaal van deze Duitse Hogere Officier, naast het verhaal hierboven, overgenomen bij Björn Roose.
Voorpost en de betoging van donderdag 22 april te Vilvoorde
Met het risico dat we met dit bericht in herhaling vallen .maar er moet veel volk zijn in Vilvoorde bijgevolg beter een keer te veel dan te weinig.
Met Voorpost nemen we uiteraard deel aan deze belangrijke manifestatie. Van uit heel Vlaanderen vertrekken er bussen.
Aandacht: men is verplicht om in te schrijven dat kan men doen via : secretariaat@vvb.org of tijdens de kantooruren via 03 3200630.
Belangrijk : deel uw opstapplaats mee en het aantal personen.
Deelname in de onkosten is 5 euro.
Partijpolitieke vlaggen zijn niet toegelaten.
Voorpost stapt op in groep. We zouden het dan ook op prijs stellen indien u zich bij de opstelling van de manifestatie achter de Voorpostspandoek plaatst.
Wij zorgen voor de nodige ambiance met landsknechttrommels, Jan Janssens met trekzak, Leeuwenvlag van 8 meter lang, een meelopende kip met als slogan CD&V wees niet bang als een kip
En veel gemotiveerde militanten!
Samenkomst betogers te 19u30 op de Franklin Rooseveltlaan te Vilvoorde.
Slecht nieuws voor de knechtfederalisten en solidariteitsfetisjisten van alle kleur: bijna driekwart van de Vlaamse huisartsen is gewonnen voor een volledige overheveling van de gezondheidszorg naar de regio's.
Slechts negen procent wil daar helemaal niet van weten. Dat stond vorige week te lezen in Knack en het medische weekblad De Huisarts.
Van de Vlaamse huisartsen is 73,1 prOcent voorstander vaneen volledige overheveling van de gezondheidszorg naar Vlaanderen, 15,9 procent zou al content zijn met een gedeeltelijke overheveling. Aan Be/gofone zijde, denkt men daar uiteraard volledig anders over: 77,7 procent van de Be/gofone huisartsen is gekant tegen ook maar de geringste overheveling.
En wat denken de Vlaamse huisartsen over de staatshervorming.
Staatsvorming, moeten wij eigenlijk zeggen. Want 76,5 procent van de Vlaamse huisartsen acht een verdere staatshervorming belangrijk tot zeer belangrijk. Meer zelfs: 61.,1 procent van de Vlaamse huisartsen vindt dat de barst in den belzjiek gerust wijder en dieper mag worden. Slechts 21,4 procent ziet heil in een restauratie van la Be/gique unitaire et indivisib/e. Die zijn het eens met hun Be/gofone heelkundige broeders, maar dat kunnen wij ons niet