Dat schrijft niet een of ander gefrustreerde godsdienstfanaat. Dat schrijft het Nederlandse Elsevier, dat nu niet precies bekend staat als onevenwichtig, of racistisch De berichten staan er in al hun grootste duidelijkheid : wie de Muzelman iets in de weg legt, wordt doodsimpel .gedood.
Ze zijn dus beledigd, en willen dat de wereld dat weet. Met de Mesters wordt er niet gelachen! Want dan zwaait er wat! Dan voelen zij zich namelijk ..
Beledigd!
Weer eens. Het wordt stilaan een slechte gewoonte! Zij zijn, wellicht door onsmakelijke treiterijen, beledigd. Net zoals wij dat zijn door sommige tegen ons gerichte wansmakelijkheden. Enig verschil : wij kappen niemand de kop af maar proberen de grofheden te relativeren : het vat kan maar geven wat het inhoudt
Dus wat moet er gebeuren? Mogen zij, door onze lafheid, voortaan de baas spelen? Zijn ze de nieuwe historische heersers in wording? Of is het tijd dat het hen duidelijk gemaakt wordt waar hun plaats is. Neen, niet onder ons, maar ook niet boven ons. Zij moeten eindelijk een beetje bij-geschaafd worden!
Daarom is het beter dat de confrontatie niet langer wordt uit de weg gegaan. Straks hebben we bij ons, in eigen land, naast de Franscouillonse Boven-Meesters, nog een tweede laag van Muzelmanse Onde-Meesters. Wat wel een beetje van het goede teveel is!
Vraag van een naïeve Vlaams Burger, die weet tot wat repressie kan leiden : is het dan echt niet mogelijk de eigenaars van die dreig-sites subito presto voor de Rechter te brengen? Kinder-porno, echt niet zo onschuldig, maar toch nog heel wat minder definitief dan moord - kan wereldwijd beteugeld worden maar doodsbedreigingen worden over het hoofd gezien. Of zit de schrik er al zo diep in?
Leest U vooral rustig onderstaand persbericht. Het is geen ver-van-mij-bed-show, want twee Nederlanders staan reeds overbelicht in the picture straks komen onze eigen mensen in beeld. Of ieder van ons. Als op de GSMs de wachtwoorden worden uitgestuurd, dan zijn even vlug de moordenaars ge-arlarmeerd, als nu de onruststokers in onze steden worde opgetrommeld. Onze politie is geïnfiltreerd : denk aan de effectieven die een weerspiegeling van de maatschappij moeten zijn : minstens 10% Allah-aanbidders op de werkvloer .
Vergeet niet dat de Geschiedenis bewijst, dat 5% harde en onverbiddelijke revolutionairen de revolutie doen slagen. De fameuze gematigde Moslims .die kunnen alleen nuttig zijn om het bloed in onze straten te stelpen Of om ons in achterhuisjes te verbergen, zoals geschiedde met de gelukkigsten der Joden onder de razzias der Nationaal Socialisten.
Haatpraat zegt?
JaJa, maar wie dreigt er een bende dwaze filmmakers te doden? Ik herinner mij niet, dat ik daarbij tegenwoordig was!
Bede dus niet te schieten op de pianist maar met man en macht te zorgen, dat de auteurs van die dreigementen geraken waar ze thuishoren : ofwel in de bajes, ofwel diep in de verlaten woestijnen van de Afrikaanse sahara. Persoonlijk heb ik geen voorkeur.
Moslims bedreigen tekenaars South Park met dood
dinsdag 20 april 2010 07:19
Radicale moslims bedreigen de tekenaars van South Park met de dood vanwege hun aanhoudende persiflages van de profeet Mohammed. De dreigementen op radicale websites aan het adres van Trey Parker en Matt Stone worden vergezeld van fotos van de vermoorde filmmaker Theo van Gogh.
Theo van Gogh Bij de fotos van Van Gogh met twee messen, in buik en borst staat het dreigement Theo van Gogh; have Matt Stone and Trey Parker forgotten this?
'We waarschuwen Matt en Trey dat wat ze doen idioot is. Ze zullen eindigen als Theo van Gogh als ze dit blijven uitzenden.' De provocerende Amerikaanse tekenfilmserie South Park drijft met alles en iedereen de spot. Ook de profeet Mohammed ontkomt, net als Jezus, Krishna, Boeddah en Mozes, niet aan de bijtende spot.
Berenpak In de meest recente aflevering, de tweehonderdste, wordt Mohammed 'express' niet in beeld gebracht omdat moslims dat niet zouden accepteren. Daarom zit de profeet in een berenpak. Ook eerder was Mohammed al het doel van spot van de tekenaars. Naast de oproep tot het doden van de Amerikaanse cartoonisten worden op de radicale website zakelijke adressen genoemd van de tekenaars in New York en Los Angeles.
Terwijl alle goedmenschen wereldwijd luidkeels schreeuwen wanneer Israël 1600 woningen in een joodse voorstad van de historische Israëlische hoofdstad Jeruzalem wil bouwen, stelen Arabische kolonisten hectares land in het binnenland van het Israëlische gebied in Galilea en de zuidelijke Negev.
Ze hebben al 150.000 illegale gebouwen opgericht, bericht de Jerusalem Post. Alleen niemand komt dat bij ons te weten.
De joods-Israëlische eigenaren van de grondstukken worden van hun land verdreven door hen eerst te terroriseren: populaire methodes zijn daarbij het vernielen van hekken, het doden van vee en het uitspreken van doodsbedreigingen. In de volgende fase worden de landeigenaren gedwongen om beschermingsgeld aan de Arabieren te betalen. Velen geven uiteindelijk delen van hun land helemaal op en staan het af aan de nieuwe islamitische heren. Voorbeelden daarvan zijn de kibboets Kfar Hanassi (400 ha), de kibboets Amiad (130 ha, zie foto) en Opper-Nazareth (200 ha).
Tegen deze soort landdiefstal, die de laatste jaren sterk is toegenomen, wordt nauwelijks iets ondernomen internationaal heerst daarover oorverdovend stilzwijgen.
In het zuiden van Israël vormen illegaal binnengekomen Bedoeïenen uit Egypte het belangrijkste probleem van de inbezitneming van land. De Taarbiya-stam bijvoorbeeld heeft illegaal land van de Israëlische gemeente Omer bezet en voert een privéoorlog tegen de dorpsgemeenschap. De Bedoeïenen schieten op bouwvakkers uit Omer, wanneer er huizen gebouwd gaan worden op gebieden waar de Bedoeïenen zelf aanspraak op maken, ze vallen politie-escortes aan en steken elektrische installaties in brand.
Zelfs de Israëlische strijdkrachten trekken zich terug in eigen land, niet in de laatste plaats vanwege de internationale druk die op Israël wordt uitgeoefend. Israël moet van de landkaart verdwijnen, zoals Ahmadinejad dit al lange tijd wil, met of zonder atoomwapens, en de internationale goedmenschen en Arabierenvrienden helpen dapper mee bij het omzetten van deze plannen. Ze noemen het de bevrijding van Palestina.
Die Arben daar zijn wel niet zo brutaal als Hitler in 1939 (Tjechoslovakije Dantzig Westelijkk Polen) en Stalin (Oostelijk Polen Finland de Baltische Staten) maar ze doen gestaag voort, in alle stilte. Zonder in het nieuws te komen, want er worden geen zware luidruchtige wapens gebruikt. Trouwens, zo een loslopend eenmalig bericht: is dat wel gdubbelcheckt? Noch Belga noch Reuter hebben het geplaatst : hoe kan het dus waar zijn?
Hierboven vindt U een korte schets wat er in het Nabije Oosten gebeurt op grote schaal. Aan wat er in eigen land gebeurt, op kleinere schaal, wordt internationaal geen aandacht aan besteed. De verovering gebeurt hier namelijk met vredelievende middelen, en wordt geleid door de hen bevriende troepen. Het noemt dan ook geen gebiedsroof, maar uitbreken uit de carcan .onder het stelsel van de collaboratie-fedratie. Dat zijn de eigenste woorden van Thyssen, uiteraard niet in de Vlaamse pers .Federation de collaboration klinkt inderdaad heel wat neutraler in t Fransoos, vandaar dat de officiële vertaling luidt samenwerkings-federalisme Wat alleen de kleur van de koord waarmee Vlaanderen gewurgd wordt, verandert.
Wij ondervinden dagelijks dat Araben en Franstaligen zich superieur gedragen. Wie zich verzet, is een racist. Dat is een woord met dezelfde draagwijdte als de beestenwagons die naar de kampen reden.
Maar, is er al een gelijkenis met wat Israël ondergaat, er is ook een groot verschil. Namelijk dat de Franstaligen onze rijdom nodig hebben om te overleven. Zonder de transfers van Noord naar Zuid zou zowel Brussel als integraal PS-maffialand aan de bedelstaf zitten.
Het belang van Vlaanderen is dus duidelijk. De kraan toedraaien, en de heroveringstechniek beginnen toepassen Dat er daarbij niet moet gerekend worden op de collaboratie-federalisten spreekt vanzelf. De diagnose is duidelijk maar wij worden voorlopig weggehouden van het medicijn-kastje. Net zolang tot we, met het Rode Potlood als wapen, de sleutels van de macht in handen krijgen.
Het duurt veel te lang om alle bevoegdheden te splitsen. BHV is het bewijs. Als ineens het hele land gesplitst wordt liggen alle mogelijke en denkbare bevoegdheden daarin besloten. De korte pijn is de beste pijn .Later zullen de Franssprekenden ons dankbaar zijn, als ze de tutterfles hebben overleefd, en uit noodzaak, weer zelf aan de slag zijn gegaan.
Na bijna 3 jaar publiekelijk te hebben gemarchandeerd, gesaberlzwaaid en schijngevechten voor de spiegel, was het dan eindelijk zover. De Dikke Koninklijke Padvinder zou zijn masterplan op tafel leggen, weliswaar met een beetje vertraging op de deadline, niet tegen Pasen, maar tegen het einde van het Paasverlof. Een Grote Buizenfitter mag men toch niet opjagen. Dat komt de kwaliteit van het werk niet ten goede! Dan zal iedere loodgieter gaarne bevestigen : lood wordt gegoten in alle rust en kalmte!
Maar zie : de (IJslandse) onderwereld beslisteer anders over. Links en rechts zat er een van de samenzweerders ergens vast, op missie en op onze kosten aan de andere kant van de wereld. Terugvliegen om bijtijds aanwezig te zijn, zat er niet in. Dus moest er weer gejongleerd worden. Zondag gebeurde er dus niets.
Dansen op de slappe koord .Maandagavond een paar rondjes gesamenzweerd. Tot de vermoeidheid toesloeg en iedereen, doodmoe van 14 dagen rust, huistoe wilde. Vandaag wordt in de gazetten hier en daar voorzichtig wat besproken maar, uit vrees zich te verspreken, spreekt niemand zich uit. De Pers, zijnde de samenzweerders in onderaanneming, wil eerst de koppen bij elkaar steken. De eenheid van het Land, ziet U .
Stilte voor de storm?
Welnee! Het gonst zoals in een volle theaterzaal, net voor de vertoning moet beginnen. Op het programma-blaadje staat alleen de titel van het stuk De Staatshervorming en de naam van de auteur. De zaal is gevuld met twee soorten toeschouwers : zij die gaan krijgen (en inwendig al popelen voor het doek opgaat) en zij die gaan toegeven. Ze wisten het voordien en zullen de boodschap straks naar achteren doorgeven, met de dood in het hart.
Wie niet in de zaal is toegelaten, zijn zij die de vertoning bekostigen. De man in de straat. Zij die zich verzetten worden geweerd en weggehoond. Democratie is slechts voor enkelen weggelegd.
Tenzij, als donderdag de Kamer bijeen is, om het verraad in wetten te gieten, er iets gebeurt dat staat te gebeuren. Iets dat in de sterren staat geschreven : een volk laat zich niet ongestraftnaar de slachtbank leiden. Vòòr vrijdag mag de haan geen driemaal kraaien! Want nu moet het voor iedereen duidelijk zijn : alleen een Forza Flandria kan de storm weerstaan.
Jean Marie kan fulmineren de Vette Vis kan slim zitten doen - het Vlaams Belang kan stoer op straat komen : we zien het resultaat. Noppes. Niente. Nihil. Weet dan, dat, na de Val van de Berlijnse Muur, ook niemand der Eurocraten de eenmaking van Duitsland wilde, maar dat die er toch kwam. Om dat er gescandeerd werd: Wir sind das Volk.
Als de mars op Vilvoorde, donderdag-avond, onvoldoende mocht blijken, of als die uiteen macht geranseld worden (wat waarschijnlijker is) dan dient er binnen de kortste keren een MARS OP BRUSSEL te worden georganiseerd. Ooist is er een Witte Mars geweest, met 500.000 betogers. Laat het nu,naar analogie met Zwarte Zondag, een ZWARTE MARS worden, met 1.000.000 betogers. Die dan niet blijven sukkelen in de straten van Brussel, maar optrekken naar de Wetstraat.
Misschien dat de politie hun voorraad aan handboeien kan uitbreiden, om deze ter beschikking te stellen? Daar in het Parlement huizen nogal wat criminelen, die dringend in verzekerde bewaring moeten. Als, dezelfde dag, het stof wat is gaan liggen, kan dan de Splitsing worden voltrokken. Vlaanderen kiest zijn Voorlopig Bewind en bevrijd van zijn boeien, kan beginen aan zijn heropstanding.
Als de Francofonen willen aasluiten, dan moeten ze voordien weten, dat het tegen onze voorwaarden zal zijn! En die di Rupo?! Die geven we over aan zijn import-vriendjes die hem en zijn vriendjes o zo graag zouden berechten volgens hun geliefde sharia-wetgeving. Ons niet gelaten : wij lusten noch de een noch de ander!
Als wij ergens kwamen, in de Oekraïne, in de Koebanvlakte, in de Kaukasus (en we waren praktisch altijd voorop) dan stonden er altijd vrouwen, mannen en meisjes, kinderen, in de dorpen ons met manden met eieren, emmers bloemen en vruchten op te wachten. Net zoals de Canadezen hier. Heb ik ettelijke malen meegemaakt. Deze mensen hadden echt het gevoel, dat ze bevrijd werden door ons.
(Anonieme Nederlandse voormalige Waffen-SS'er in "De SS'ers - Nederlandse vrijwilligers in de Tweede Wereldoorlog" van Armando en Hans Sleutelaar. Boekbespreking hier.) Björn Roose.
Digitalia denkt
.dat er heus niet moet terug gegrepen worden naar de Griekse Goden, die zich van op de berg Olympus vermaakten met de mensjes, hun onderdanen, te doen vechten. Zodat er hier en daar kon ingegrepen worden. Met hulp maar ook met tegenslag .Onder het stof der jaren sluimeren dezelfde hedendaagse verhalen, maar die zijn nog nergens in verzen verhaald.
De mensheid heeft over de verre Oudheid de goddelijkste verhalen bewaard en gekoesterd. Denk aan de Aeneas en de omzwervingen van de man Odysseus. En de rest van al die mythologische figuren die nog altijd doorheen onze fijnzinnigste kunstwerken zweven : de zinnelijke Venus, de bevallige Helena, de stoere Hector, de goddelijke Achilles en zoveel anderen.
Waren die van Troye dappere verzetshelden, en die van Athene oorlogsmisdadigers? Of omgekeerd! Stel dat Troye niet was gevallen of, later, stel dat Carhago de Romeinse overheersers had weerstaan : waren de verliezers dan oorlogsmisdadigers, en de overwinnaars, waren dat dan helden die tot in onze dagen, bezongen moeten worden in allerlei heldendichten?
Als in de jaren 1050 de beschaafde wereld uiteenviel in een Oosters Byzantijns wereldrijk en een Romeins Westelijk wereldrijk : stopte de zon dan met schijnen? Lezen wij nu, dat de Franse legers, na Waterloo, massamoordenaars zijn geweest? Half Europa was nochtans uitgemoord in zinloze agressie-oorlogen, waarvan de veldtocht in Rusland de laatste was.
Ik stel mij voor, dat er eindelijk dichters en schrijvers zouden opstaan, om ook over de laatste Grote Oorlog, de ware toedracht te beschrijven. Ontdaan van valse pathos. Dat kan nog, nu de laatste levende getuigen niet gestorven zijn. Als bron van inspiratie kan het oorlogsmonument van Sint Petersburg model staan. De Duitse beeldhouwer Arno Breker schijnt hier wel aan het werk te zijn geweest, maar het zijn Russen die hier uitgebeeld staan, gemaakt door Russische kunstenaars.
Het klinkt misschien te voorbarig om er nu al mee uit te pakken, maar wat zouden die dorpelingen uit de Kaukasus, die het allemaal hebben beleefd, er over weten te verhalen? Ze werden toen niet voor lange tijd bevrijd van het bolsjevisme : de roes der vrijheid duurde zeer kort. En als eindelijk de wapens zwegen, waren hun schamele bezittingen verdwenen, en waren hun kerken kapot geschoten om tot in de jaren 70 in puin te blijven liggen.
Dezelfde tragedie als die aan de voet van de Olympus maar deze keer geen mythische verhalen. Alleen vergetelheid. Een al lang vergaan berkenkruis, en hier en daar een massa-graf. Of een toevallige onverwachte ontmoeting met de plaats waar in Suzdal Veldmaatschalk Paulus door de Russen werd gevangen gehouden na de val van Stalingrad/Wolgagrad. Voor wie een rondreis naar de Gouden Driehoek van Moscou-Suzdal-Novgorod en Sint Petersburg (een aanrader) onderneemt, kan niet naast het luxueuze verblijf van deze krijgsgevangene gekeken worden. Zijn soldaten waren te voet naar Siberië gedreven waar vandaan, van de 600.000 er geen 10% jaren na de oorlog van terugkeerden. Maar meneer zat warm, knus en gezellig te tafelen met de Russische generaal Zukov, om samen yr bedisslen met de Russen, hoe Hitler klein te krijgen. De mlan stierf, 12 jaar na de oorlog, in zijn bed in Dresden (Oost Duitsland)
Stel het verhaal van deze Duitse Hogere Officier, naast het verhaal hierboven, overgenomen bij Björn Roose.
Voorpost en de betoging van donderdag 22 april te Vilvoorde
Met het risico dat we met dit bericht in herhaling vallen .maar er moet veel volk zijn in Vilvoorde bijgevolg beter een keer te veel dan te weinig.
Met Voorpost nemen we uiteraard deel aan deze belangrijke manifestatie. Van uit heel Vlaanderen vertrekken er bussen.
Aandacht: men is verplicht om in te schrijven dat kan men doen via : secretariaat@vvb.org of tijdens de kantooruren via 03 3200630.
Belangrijk : deel uw opstapplaats mee en het aantal personen.
Deelname in de onkosten is 5 euro.
Partijpolitieke vlaggen zijn niet toegelaten.
Voorpost stapt op in groep. We zouden het dan ook op prijs stellen indien u zich bij de opstelling van de manifestatie achter de Voorpostspandoek plaatst.
Wij zorgen voor de nodige ambiance met landsknechttrommels, Jan Janssens met trekzak, Leeuwenvlag van 8 meter lang, een meelopende kip met als slogan CD&V wees niet bang als een kip
En veel gemotiveerde militanten!
Samenkomst betogers te 19u30 op de Franklin Rooseveltlaan te Vilvoorde.
Slecht nieuws voor de knechtfederalisten en solidariteitsfetisjisten van alle kleur: bijna driekwart van de Vlaamse huisartsen is gewonnen voor een volledige overheveling van de gezondheidszorg naar de regio's.
Slechts negen procent wil daar helemaal niet van weten. Dat stond vorige week te lezen in Knack en het medische weekblad De Huisarts.
Van de Vlaamse huisartsen is 73,1 prOcent voorstander vaneen volledige overheveling van de gezondheidszorg naar Vlaanderen, 15,9 procent zou al content zijn met een gedeeltelijke overheveling. Aan Be/gofone zijde, denkt men daar uiteraard volledig anders over: 77,7 procent van de Be/gofone huisartsen is gekant tegen ook maar de geringste overheveling.
En wat denken de Vlaamse huisartsen over de staatshervorming.
Staatsvorming, moeten wij eigenlijk zeggen. Want 76,5 procent van de Vlaamse huisartsen acht een verdere staatshervorming belangrijk tot zeer belangrijk. Meer zelfs: 61.,1 procent van de Vlaamse huisartsen vindt dat de barst in den belzjiek gerust wijder en dieper mag worden. Slechts 21,4 procent ziet heil in een restauratie van la Be/gique unitaire et indivisib/e. Die zijn het eens met hun Be/gofone heelkundige broeders, maar dat kunnen wij ons niet