.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
ALS SPOKEN ONDER DE WITTE LAKENS

Vlaams Belanger Filip Dewinter heeft de namen en adressen van 770 bewoners van de Antwerpse wijk Noord open en bloot op zijn website gezet. De privacycommissie reageert onthutst. "Dit is schandalig, pure provocatie", luidt het in Het Nieuwsblad.
Dewinter haalde de gegevens van de 770 namen van bewoners van de wijk Antwerpen Noord - postcode 2060 - uit het bevolkingsregister van de stad Antwerpen. Met zijn actie wil hij aantonen dat er amper nog mensen met een Vlaamse naam in die wijk wonen. "Slechts 21 van de namen zijn Vlaamse namen." "Boetes tot 500.000 euro" De actie van Dewinter lokt een felle reactie uit van de privacycommissie. "Dit is absoluut verboden", zegt woordvoerder Emmanuel Vincart van de commissie. "De privacywet - zowel de Belgische als de Europese - zegt duidelijk dat gegevens waaruit de etnische afkomst van een persoon kan worden afgeleid, niet gepubliceerd mogen worden." De privacycommissie zegt dat ze de nodige stappen zal ondernemen. "We kunnen met zo'n dossier zelfs naar de rechtbank stappen. Daar staan zware boetes op, die kunnen oplopen tot 500.000 euro."
o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-
Psssst
Natuurlijk voelen de herauten van de Linxe Kerk zich namens hun beschermelingen in hun eigen kruis (Hoe lang moeten zij nota bene deze rechts-reactionnaire uitdrukking nog verdragen! Zou in hun Halve Maan getast, niet zinvoller wezen?) getast : de burger zou wel eens een paar besluiten kunnen trekken die aan de Overheid mishagen. Iets in de richting van een andere Overheid aan het bewind brengen
Als dat waar is dat de Wet verbiedt dat gegevens waaruit de etnische afkomst blijken niet mogen gepubliceerd worden, dan is er werk aan de Wetswinkel om andere en snuggere wetten-makers aan te stellen. Ik weet wel dat er meer dan één dubbele bodem is aan elke Wet die zou zeggen dat vreemdelingen tot nader order verborgen moeten blijven, maar toch dringen zich een paar bedenkingen op. Die vreemdelingen lopen over straat, vormen hun eigen ghettos, eisen overal voorkeur-behandelingen tot in de gevangenissen toe, staan met naam en toenaam in de kiezerslijsten die vrij ter beschikking zijn voor iedereen die er om vraagt, ze staan in de telefoonboeken, enz, enz, en toch mogen we officieel niet weten wie? Wat? En waar? Die vreemdelingen eisen normalisatie voor hun veelwijverij, ze eisen respect voor hun woestijn-wetten die van de vrouw tweederangsburgers maken, het liefst muziek en beeldende kunsten zouden verbieden, en wij als vrije burgers mogen we niets over hen weten!? Ze eisen zowel de onze als de eigen identiteit op, en dat zou in het diepste geheim moeten gebeuren! Ze dragen hun namen als vlaggen die hen stigmatiseren van een uur ver tegen wind, en we zouden er geen aandacht mogen voor vragen!
Omdat wij, de burger, ons misschien aan het tellen zouden kunnen zetten?
Nu kunnen wij alleen vermoeden wie en wat de Overheid voor ons wil verborgen houden
Daartegen zondigen zou dus doodzonde zijn?!
Dan blijft er ons maar één ding meer te doen : allemaal, blank, zwart, bruin, groen, geel of grijs : met een wit laken over ons hoofd door het leven te gaan. Liefst met ons nummer op rug en borst, want namen zouden weer veel te duidelijk zijn, dat Koenraad een Vlaming is, en Ali een Arabier of een Islam-aanhanger. Als iedereen gelijk is voor de Wet, en ook dat Nationaal Nummer toegekend is, hoeft alleen dat Nationaal Register regelmatig te worden vernietigd, zodat iedere link naar etnische afkomst verdwijnt.
Bij eventuele terroristische aanslagen hoeven we dan ook niet meer te worden ingelicht dat het Al Quada-elementen of Jihad-strijders waren, en dat de slachtoffers Fransen, Amerikanen of Vlamingen waren
. Dan wordt alleen meegedeeld dat de Nrs X, Y en Z verantwoordelijk zijn voor de aanslagen, en dat de nummers X, Y en Z gedood of verwond werden.
Wat zou de wereld, op die manier, een stuk eenvoudiger zijn!
Wat nog een heel stuk eenvoudiger zou zijn, is dat de wereld zou bevrijd worden van die diersoort die zichzelf mensen noemen. Als iedereen verdwenen zal zijn, zullen er dan ook geen rassen noch ras-verschillen meer bestaan.
Of, om het eenvoudiger te houden : zonder onbeheerste en wilde volksverhuizingen, vooral die onder de noemer van een zogezegde godsdienst, waren de dingen des levens veel eenvoudiger geweest
.
Welke soort onmensen en dierenbeulen er in Amerika leven, kan niet genoeg beklemtoond worden. Daarover schrijft dezelfde dM deze paar lijntjes :
De Verenigde Staten hebben de voorbije twaalf maanden een recordaantal illegalen het land uitgezet. Dat heeft minister van Binnenlandse Veiligheid Janet Napolitano meegedeeld
In het fiscale jaar 2010, dat eind september eindigde, werden in totaal 392.000 mensen zonder geldige papieren uitgewezen, melden de Amerikaanse media. Een jaar eerder waren dat er 390.000. Onder de mensen die het voorbije jaar het land werden uitgezet, waren meer dan 195.000 criminelen.
STOP EENS N BLOKKER BLOGGER IN UW TANK

|