.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
MET TAK IN WEZEMBEEK OPPEM

De drie niet-benoemde burgemeesters voelen zich blijke
ns recente berichten in de media in de steek gelaten ...
Wandel daarom op zondag 19 september met ons mee door Wezembeek-Oppem
en toon dat alvast JIJ hen niet vergeten bent !
Zodat ze eindelijk begrijpen:
· dat hun gestook in onze Vlaamse gemeenten moet stoppen
· dat we voor de splitsing van BHV geen prijs gaan betalen
· dat Vlaamse gemeenten Vlaamse gemeenten moeten blijven
We rekenen op jou om dit signaal krachtig te laten weerklinken! Nu moeten we tonen dat we haar op onze tanden hebben en dat Wezembeek-Oppem en de 5 andere bezette gemeenten voor ons geen pietluttigheden zijn die we liever kwijt dan rijk zijn.
Alle info vind je op www.dwarsdoor.be: van promomateriaal over wegbeschrijvingen tot de ordewoorden.
Er vertrekt vast ook een bus bij jou in de buurt. Schrijf vandaag nog in via de webstek of het VVB-secretariaat (03/320.06.30)
Mobiliseer je vriendenkring, je vereniging en stuur dit bericht massaal door naar je adressenbestand en vertegenwoordigers van Vlaams voelende verenigingen en partijen bij jou in de buurt.
We moeten met velen zijn opdat men zou weten dat Vlaanderen geen mm grond meer zal afstaan !
***********************
Pssst
Uit redenen van praktische bezwaren, financiële niet in het minst, kan Digitalia niet aanwezig zijn die dag, dat uur en op die plaats. Gezien de afstand (1600 Km) en zijn kreupele leden, kan hij ten andere ook niet veel meer dan supporters-steun geven van op de zijlijn. Trouwens! Wie zegt dat Wezembeek-Oppem tegen die tijd nog Vlaams grondgebied is? Gaf den Opper-Niveaan gisteren niet het signaal dat hij ten allen prijze de eenheid van het land wil behouden?!
Wat wil dat anders zeggen dan toegeven op alle vlakken! Naast de jaarlijkse miljarden-transfers zonder einde, onderhoudsgeld voor Wallo/Brus en de aanhechting van Brussel bij Wallonië, wil dat toch zeggen dat de faciliteiten uitgebreid en voor de eeuwigheid gebetoneerd blijven. Waar men aan Franscouillons een vinger toegeeft, hebben zij dat reeds begrepen als geheel de hand en zelfs de gehele arm. Dan is le droit de lhomme meteen in de plaats geschoven van le droit du sol
.en is Vlaanderen weer, tot de volgende keer, die morzels grond armer. Dat is niet alleen werken met de ellebogen, maar ook en vooral met de grote bek en de scherpe klauwen.
Willen we niet verkocht worden waar we bijstaan, dan moet er in de eerstvolgende uren een beweging op gang komen die rechtsreeks zicht geeft op de ordelijke opdeling. Moureau en Onkelinx staan te wenken aan de overkant der barricaden : dat is gewoon een uitdagend haantkes-gedrag. Als er nog gepalaverd wordt, dan is het met hen over de boedelscheiding en de verdeling van de Staatsschuld. Ieder gaat voortaan zijn eigen gang, met eigen middelen, en Brussel kan beginnen aan zijn vrije val in de ruimte. Trouwens, er moet niet meer gesplitst worden : het land is al gesplitst. We zijn al geruime tijd twee aparte landen geworden. Mogen we zeggen, sedert de unitaire politieke partijen gesplitst zijn in een Waalse en een Vlaamse vleugel? Alleen moeten de registers van de burgerlijke stand nog bijgewerkt worden
..Maar pas op! Als er voordien eerst een Notaris moet bijgeroepen worden, dan worden we weer gerold in de kleine lettertjes. Laten we dus alles zoals het is. Iedere deelstaat heeft een regering : het volstaat de oude federale Regering van Lopende Zaken te laten uitbollen, en er is geen land België meer
.Wat dan meteen zelfs niet een Fluwelen Scheidig zou zijn, maar een Stomme Ambacht Scheiding. Een cartoon Zonder Woorden
.
Heeft U er trouwens op gelet? Van de 6 maanden EU-voorzitterschap, zijn onopgemerkt reeds juli en augustus voorbij : twee maanden van de zes, en de crisis kan alleen maar verergeren
.niet alleen Europa, maar de gehele wereld kijkt toe, met stijgende verwondering! Naarmate de buitenlandse pers de achtergronden ontdekt, komt de bezetters-mentaliteit der Francofonen meer en meer aan het licht. Zij zijn van nature uit democratisch in de minderheid mar hebben zich, sedert het ontstaan van het land, in een superieure positie gewurmd waarbij zij zich tegenover het rijke Vlaanderen als heersers en kolonialisten gedragen.
Er is dus wel degelijk een schitterende uitweg mogelijk. Nu meer dan ooit. Er zijn zelfs geen 5 minuten politieke moed meer nodig! Niets doen en gewoon de boel op zijn beloop laten. Noem het in oorlogstermen (ja toch!) terugplooien in de eigen loopgraven. Een soort Sitzkrieg. Onder elkaar wordt in ons kamp een gevolmachtigde aangeduid om te worden uitgestuurd, met als enige opdracht de registers van de burgerlijke stand bij te werken.
De horden gastarbeiders, die de Francofonen hebben binnen geleid om stand te houden bij ieder stembusgang, nemen zij natuurlijk ten hunnen laste
waarbij het hen vrijstaat dezen eventueel terug te sturen : zij kunnen inderdaad geen enkel democratisch gewicht meer in de schaal werpen en zijn dus nutteloos geworden. Wij, Vlaamse Natiestaat, moeten alleen beducht zijn, dat ze niet, in tricolore uniform met de Rode Halve Maan in top, en bewapend tot de tanden, ingezet worden tegen ons.
Wij, van het Vlaams Belang, hebben altijd gewaarschuwd voor dat Paard van Troye.
.
STOP EENS N BLOKKER BLOGGER IN UW TANK !!

|