.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
donderdag 1 december 2011
512 NA DE LENTE KOMT DE LANGE HETE ZOMEER
La Guernica, Baskenland 1937. Schilderij (grijs/zwart) van Picasso

Het Nazi Condor Legioen bombardeerde de stad
als eerste in de vliegerij.. Er vielen
1000 doden : heel de wereld sprak/spreekt er schande over
Onze jongens bombarderen nu met veel gesofisticeerder materieel
een volk waarmee niemand IN OORLOG is. Er vallen een veelvoud van
burgers en de wereld applaudisseert!
---------------------
Weer een stukje voor ons persoonlijk archief. Omdat vandaag blijkt dat de Arabische Lente in Egypte bedoeld was om via een stembusoverwinning voor de Moslim Broederschap de Muzelmannerij als enige Staats-Godsdienst voor het herle land in te voeren. De regime-media gevan daarop welbewust, geen commentaar. Zullen ze zelfs niet eens doen, als de laatste Christelijke kerken te vuur en te zwaard vernietigd worden. Het zou de mensen hier aan het denken kunnen zetten
.
Maar de Islam-pletwals draait door
.. Als hun wachtwoorden straks zullen weerklinken, zullen hun aanhangers, overal in Europa, toepassen wat in de sterren staat geschreven.
Hoog tijd dus dat het verzet op gang komt!
------------------
Eerst over Tunesie. Een alledaags akkefietje
..
Een bende islamitische fundamentalistische salafisten heeft de toegang tot de faculteit Letteren van de universiteit La Manouba in Tunis geblokkeerd. De rector werd achter slot gezet, docenten en studenten buitengesloten, lessen en examens werden onmogelijk gemaakt.
De reden voor deze actie was de beslissing van de faculteit om de niqab te verbieden voor studentes, lectoren en ander personeel (de niqab is een hoofdsluier die heel het gezicht, behalve de ogen, bedekt). Het verbod op de niqab maakt deel uit van een decreet dd. 5 april ingediend door de minister van onderwijs, Taieb Baccouche, en bevestigd door de voorlopige regering, waarin uitdrukkelijk vermeld staat dat de niqab absoluut verboden is in alle mogelijke instellingen en niet kan toegestaan worden vermits er geen enkel verband bestaat tussen dergelijke kledij en de islam
De protestactie, waarop met bezorgdheid en afkeuring gereageerd werd, wou tegelijkertijd de eis voor gebedsruimtes, voor aparte lessen voor jongens en meisjes, voor het verplicht aanstellen van mannelijke docenten voor jongens en vrouwelijke docenten voor meisjes tot uitdrukking brengen. Jonge studenten, die met de protestactie begonnen waren, kregen later het gezelschap van oudere personen van 60 - 70 jaar.
Bron: Ansamed.info
---------------------
De waarheid over Kolonel Kadafi
Wat de dictator en tiran Gaddafi zijn volk allemaal aandeed, wordt nu stukje bij beetje duidelijk. Hier een opsomming van zijn wreedheden waaronder de Libiërs 40 jaar moesten lijden:
1. Men kreeg geen stroomrekening in Libië. Stroom was gratis voor alle burgers.
2. Er bestond geen rente op krediet. De staatsbanken verstrekten bij wet renteloze leningen aan alle burgers.
3. Om een huis te hebben gold als een mensenrecht in Libië.
4. Alle jonggehuwden in Libië kregen 50.000 dollar. Dit geld moest het mogelijk maken voor de mensen om hun eerste woning te kopen. De regering wilde zo bijdragen tot de start van een gezin.
5. Onderwijs en geneeskundige behandelingen waren gratis in Libië. Voordat Gaddafi aan de macht kwam, kon slechts 25% van de Libiërs lezen. Nu is dat 83%.
6. Als Libiërs carrière wilden maken in de landbouw, kregen ze bouwland, een boerderij, gereedschap, zaaigoed en vee als snelstart voor hun boerderijen en dat allemaal gratis.
7. Als Libiërs geen opleiding of ziekenhuis konden vinden die ze nodig hadden, hadden ze de mogelijkheid om met hulp van geld van de staat naar het buitenland te gaan. Ze kregen 2300 dollaar per maand om een woning en auto van te kunnen betalen.
8. Als een Libiër een auto kocht, subsidieerde de regering 50% van de prijs.
9. De prijs van een liter benzine was in Libië omgerekend 0,10.
10. Als een Libiër na zijn studie geen werk kreeg, betaalde de staat het gemiddelde inkomen van het beroep waarin hij werk zocht, totdat er een goede baan werd gevonden.
11. Libië heeft geen buitenlandse schulden en zijn reserves van $ 150.000.000.000 zijn nu wereldwijd bevroren en vermoedelijk voor eeuwig verloren.
12. Een deel van de Libische olieverkoop werd rechtstreeks op de rekeningen van de Libische burgers gestort.
13. Moeders die een kind baren, kregen $ 5000,-
14. 25% van de Libiërs heeft een hogeschool diploma.
15. Gaddafi startte het Great-Man-Made-River-Project (GMMRP) in Libië. Het is het wereldwijd grootste drinkwater-pijplijn-project voor een betere watervoorziening van de bevolking en de landbouw (zie illustratie hierboven).
Godzijdank hebben de NAVO en de rebellen het Libische volk daarvan bevrijd.
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron (www.ejbron.wordpress.com)
-------------------
Diagonaal herlezen
Kijk, dat is nu het verschil tussen de blogwereld en de echte wereld. Hier worden paard en kar genoemd en krijgt U de bron, zodat controle mogelijk is. Er was al een bijdrage met minder duidelijke feiten verschenen in REVOLTE, het tijdschrift van VOORPOST. De waarheid zal dus beetje bij beetje doorsijpelen. Want het verschil tussen wat ons werd wijsgemaakt en deze tekst, is zo immens groot, dat het gewoon roept om wraak. Temeer daar blijkt dat de opslagplaatsen van de Kolonel uitpuilden van de ongebruikte wapens Made in Belgium by FN
. Hij werd echter verslagen bij middel van weer andere wapens, eveneens Made in Belgium by FN
. Dank zij de duizenden doden in Libië, is er een bete broods op tafel gekomen bij de Waalse arbeiders van de streek van Herstal! En dank zij de beulen-piloten van de Belgische Luftwaffe, die de juiste burgers op de grond konden bombarderen, zonder de anderen te raken. Dat Prins Houten Klaas die helden achteraf elk hun madolle persoonlijk mocht gaan opspelden : normaal toch hè Als gevechtspiloot is hij toch een der hunnen! Enfin, op papier toch!
De echte wereld? Dat is er een van leugen en bedrog, zowel nu als vroeger! Want de ex-rebellen, de goede burgers dus, blijken nu al ook goede Muzelmannen te zijn geweest. Voor allen die het overleefden, is officieel de veelwijverij weer ingevoerd als beloning. Stilaan, beetje bij beetje, zonder internationale roep daarbij, wordt de sharia ingesteld en worden de Christenen vervolgd en getreiterd. De boerka en de niqab worden weer verplicht gesteld
En onze eigen mensen, gevechtspiloten van de Basis Florennes, beulen erger dan het Condor-Legioen van de Nazis die in 1937 goede want socialistisch/commuistische rebellen, Spaanse burgers dus, gingen bombarderen om Generalissimo Franco ter wille te zijn, want Engelse en Amerikaanse vliegtuigen die hem kwam helpen, hadden luchtsteun nodig. Vandaar de aanwezigheid van dat Condor Legioen, als grote manoeuvres voor Mei 40
..
De 1.000 burgerdoden in Spanje zijn voor de politiek-correcte media, veel erger dan de vele duizenden burgerdoden in Libië
.
Net zoals Franco toen IN de gratie van de wereldmachten kwam, zo is Kadafi er uit gewipt. De werkelijke reden? Frankrijk & C° die de Italiaanse olie in Libië wou inpikken. Sarkozy moest dus te vriend gehouden worden, kwestie van een welbepaald Europees evenwicht.
Hetzelfde Europees evenwicht die Franco in het zadel hielp
.
Agge mo leut et, zou Pa Pinkelman VAN Godfried Bomans zaliger gezegd hebben!
STOP EENS N BLOKKER BLOGGER IN UW TANK

|