_xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
249
donderdag 25 augustus 2011
Mise en Ligne en Bouteille 26/08/2011 9:05:31
Opgediend om 26-8-2011 9:14:44
TENMINSTE EEN LICHTPUNT IN HET DESASTRUM

De Van Lopende Zaken ontslagnemende regering (dat doet ze al bijna een halve legislatuur!) levert op één punt tenminste goed werk : ze spaart waar het kan. En deze keer, bij uitzondering, niet op kap van Jan met de Pet en zijn Lisa!
Arme Mustafas, Omars, Rachids : er zal wat meer dienen afgedokt te worden, iedere week bij het Vrijdaggebed. Anders kan de Immam zijn biezen pakken en de boer optrekken om de kost te verdienen
Geef mild van Uw dopgeld, Allah zal t U lonen!
Enne : ook er op gelet, dat van nalatigheid bij de Muzelmannen absoluut geen sprake is? Zuiver de Christene Honden van de Administratie die de arme Muzelmannen het bloed onder de nagels persen! Waarom al die formaliteiten, al die regeltjes? Dat is goed voor de anderen : Moslims moet gewoon geld krijgen van de Ongeovige Honden : ze hebben daar recht op! Of moeten ze het misschien zelf komen halen?
Weten wij misschien niet, dat in hun Thuislanden de Katholieken ook gesteund worden door de Overheid? Die krijgen meer geld dan ze op kunnen : daarom worden er af en toe een aantal afgeknald, om hen aan te zetten tot meer consumptie
.Ook kan dat geld aangewend worden om hun kerken te herbouwen, na dat die voor de lol een beetje werden op gestookt en afgebrand
.
Neen : zij geen geld? Wij geen petrol!
---------------------
Moslimexecutieve op droog zaad
- donderdag 25 augustus 2011, 07u35
- Bron : De Schandaard.
De Executieve van de Moslims van België (EMB) kan haar opdrachten niet meer op normale wijze vervullen want ze krijgt sinds maanden geen subsidies meer. De jongste storting van de federale overheid dateert van januari, meldt de krant Le Soir donderdag.
De islam is een van de zes religies die officieel erkend zijn in België. De federale staat moet de subsidies dus bij wet verlenen. Vorig jaar ging het om 450.000 euro. "De minister verbindt er zich toe het probleem zo snel mogelijk te regelen", zo werd op het kabinet van minister van Justitie Stefaan De Clerck gezegd.
De Moslimexecutieve is verbaasd over de achterstand. "Tussen 2005 en 2008 was het beheer van de instelling rampzalig, met twijfelachtige mensen en cliëntelisme. De nieuwe ploeg heeft orde op zaken gesteld en voert een transparant beleid. Toch heeft men de subsidies verlaagd. En nu zijn de toelagen helemaal stilgevallen
--------------------
Diagonaal herlezen
En trouwens, wat is dat met die werklozen-controle? Mogen zij dan mekaar, hulp voor wederhulp, niet een beetje helpen bij het opkalefateren van weer eens een huis dat Youssef gekocht heeft met zijn kiendjesgeld? Die kiendjes lopen school in Turkije, bij de mamas, om daar goede Muzelmannetjes en Muzelvrouwtjes te worden. Mag dat soms ook al niet? Hier heeft Youssef, met zijn 3de vrouw, geen tijd om op hen te passen. Dat doen zijn 1ste en zijn 2de vrouw daar in Turkije. Youssef is een vooruitziend man!
Nu, in het jaarlijks verlof, rijden Youssef en zijn 3de vrouw, elk met een belgisch paspoort en met elk een nieuwe tweedehands Merceces Coupé, volgestouwd met al dat lekkers, naar Turkije, maar komen terug met het vliegtuig. Als zij dat nog een paar jaar kunnen volhouden, zullen ze voorgoed in Turkije kunnen blijven, als rijke burgers. Hun beider pensioen wordt hen dan naar ginder nagestuurd, want in Turkije is het leven goed, zodat iedereen er abnormaal lang leeft. Heeft de plaatselijke Immam reeds lang geleden geregeld, met de burgerlijke stand van de geboorteplaats van Youssef. Het overlijdensregister is daar sindsdien zoek geraakt
.
Youssef is goed geïntegreerd en zal de huur van al zijn huizen in België gewoon laten doorstorten naar Turkije. In afwachting dat zij oudste zoon de zaken hier komt waarnemen. Want Youssef heeft ook nog iets, samen met de Immam, met Escort modellen, niet van Ford, maar van een ander niet nader te preciseren herkomst. De zaken gaan goed, zegt Youssef. Maar Youssef is een bescheiden man.
Youssef is daarenboven een goede, gelovige man, die er vast op rekent ooit in de onmiddellijke nabijheid van Allah de eeuwigheid te mogen uitdoen. Uit dank voor bewezen diensten
.
STOP EENS N BLOKKER BLOGGER IN UW TANK

|