xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
-
217
maandag 15 augustus 2011
OVER MOSLIMHAAT EN AFF DEMOCRATIE
De post-communistische Rode Sovjetster

Als symbool van onze bevrijding der fascisten van Mussolini.
.
------------------------
De Mietjes en de Pietjes van het Anti Fascistisch Front (AFF : wanneer gaan die lui eens hun naam een beetje laten meegaan met de tijd? Mussolini is bijna 70 jaar dood en begraven! Trouwens
.(**)) die hebben het weer bont gemaakt met Breivik en zijn Manifest. Ei zo na wordt beweerd dat dit geschreven werd onder de auspiciën van Filip DeWinter!
Ze gaan wel even voorbij aan het feit, dat Breivik geen Moslims, maar het neusje van de Noorse Socialistische) zalm heeft neergeknald en bij mijn weten zien die van het Vlaams Belang de Rode Broederschap niet al te graag, maar tussen minder graag zien en afknallen ligt er een wereld van verschil. Laten we zeggen, dat die van het Vlaams Belang zelfs breeddenkender zijn dan al de Rode Broeders samen, want bij mijn weten is in het Vlaams Belang nog nooit gepleit om hen ooit in een cordon sanitaire te plaatsen, zoals zij dat doen met ons.
Maar waarom ik reageer (zie onderstaand uittreksel) is omdat op hun blog de woorden van de malloot uit Meeuwen zonder de minste restrictie worden weergegeven, als deze zegt dat wij van het Vlaams Belang de Moslims haten. Neen, beste mallot, de Moslims die bestaan niet, althans niet in onze visie. Wij kunnen met die mensen zelfs de beste maatjes zijn, op voorwaarde dat we elk op onze geëigende plaats blijven : wij, op de onze, en zij op de hunne. Als integendeel, zij ons stilaan op onze plaats komen verdringen, dan willen wij dat dat geweten wordt. Wij haten ze daarom allerminst : we willen ze gewoon weer weg, of minstens tot een leefbaar minimum herleiden, want doorheen heel de Geschiedenis zijn overpopulaties van Moslims altijd gevaarlijk geweest voor hun buren. Wij willen echt geen proefkonijn zijn om ooit eens het tegendeel bewezen te zien!
Let wel : wij van het Vlaams Belang zeggen en schrijven dat, ook namens het leeuwendeel van onze medemensen die hetzelfde denken, maar dat niet openlijk durven te bekennen. Dat is vaak te horen, zelfs op familiefeestjes : Ik ben geen racist, maar
Dat bij Andres Breivik de stoppen zijn doorgeslagen, zal, zo vrezen wij, spijtig genoeg overal in Europa nog dikwijls nagevolgd worden, zolang de Overheid niet alleen een einde stelt aan de invasie, maar vooral zolang ze de invasie, voor wat betreft de voldongen feiten, niet in goede banen kan leiden.
Wat ik daarmee wil zeggen?
Noch min noch meer dat voor iedereen de bestaande wetten worden toegepast. Landlopers zonder middelen van bestaan moeten opgepakt worden, en neen, niet meer zoals vroeger naar een werkkolonie in Merksplas overgebracht worden (100 Merksplassen zouden immers nog niet volstaan!), maar ze moeten manu militari het land worden uitgezet. Niet met zachte hand op de trein worden gezet naar elders, maar zoals in Zwitserland, op stoelen gebonden per vrachtvliegtuig naar het land van herkomst. Desnoods naar Timboektoe!
Criminelen moeten de Belgische nationaliteit worden ontnomen, en met geheel de familie richting thuisland gestuurd, met verbod om nog ooit een voet op onze bodem te zetten. La peur du gendarme is nog altijd het beste verkeersteken! Een paar uitwijzingen als voorbeeld zullen hopelijk volstaan
.
Haten? Waarom zouden wij die mensen haten? Wij zijn eerder geneigd om er compassie mee te hebben, maar : net als voor ons zelf: dura lex, sed lex. Gedaan met de bananenrepublieken!
Idem over Ontwikkelingshulp : ooit al eens gehoord van hen die het bij ons gemaakt hebben, dat die met hun rijkdom terugvliegen om hun gelijken uit de miserie te helpen? Denk aan de vele sportvedetten die onze velden kleuren
Wat ik zeker ook bedoel; dat zijn de fortuinen die doorgesluisd worden naar familieleden in de thuislanden, van zij die hier in onze sociale vangnetten zijn komen leven als in Abrahams schoot
.Geen bezwaar echter dat de dokter, de advocaat, die hier gestudeerd heeft, dat doet : het is tenslotte zijn eigen geld. Alleen nog deze bedenking : zou zijn thuisland niet meer gediend zijn, moesten zij zichzelve terugsturen?
Maar vanzelfsprekend heb ik niets tegen de Meeuwense malloot, als die maar met eigen middelen instaat voor de integratie van zijn lievelingen. Zonder de last te leggen op de Gemeenschap die bij meerderheid, dat niet wil. Er werd ons nooit iets gevraagd en toch zouden wij het OCMW van de hele wereld moeten worden
Waarlijk een verheffende socialistische gedachte, die trouwens tot in den treure werd uitgeprobeerd in de DDR en de USSR. Zodanig dat die Oostblokvolkeren in de 21ste Eeuw precies nog leven lijk in de 18de Eeuw. Dat is de vooruitgang veroorzaakt door het socialisme
.waar, net als bij ons, alleen de grote vissen door de mazen van het net zwemmen.
---------------------------
Dat op het einde van dit uittreksel eens deftig met het wierookvat gezwaaid wordt in de eigen richting : helemaal akkoord. Als zij het niet zelf doen, doet het anders niemand
Pro-Democratisch : voor lieden die met beide benen tot aan de knieën in het bloed staan van de communistische heilsleer : men zou voor minder beginnen flippen!
-----------------------
En nu naar het AFF
.
Wat te doen? Een lezer uit Meeuwen schreef bij Het Belang van Limburg online: Mijnheer Janssens. Uw partij haat moslims (*). Breivik haat moslims. Ik wil best geloven dat u deze man niet kent, maar het feit dat hij u mailt zegt voldoende over uw onverdraagzaamheid tegenover moslims. Mensen die haten zijn in staat om vreselijke dingen te doen. Indien u het niet eens bent met zijn daden, zou u er beter aan doen om te vermijden dat anderen zijn voorbeeld gaan volgen. Uw partij, die gelinkt wordt aan moslimhaat, verlaten en uw actief bezig houden met integratie zou een stap in de goede richting zijn. Maar niet iedereen denkt zo. Sommigen wezen
het AFF terecht. Een lezer uit Hoboken (neen, niet Kris Merckx) reageerde op Gazet van Antwerpen online: Het is echt zielig om te zien hoe fasciscerend rechts zich in alle richtingen kronkelt om het bruine vuil dat aan hen kleeft af te schudden, en dan nog het lef te hebben een pro-democratische organisatie als het AFF met de vinger te wijzen.
--------------------
Diagonaal herlezen
Minder malloot geredeneerd zou zijn, beste Meeuwenaar, dat er eindelijk in dit land een echte democratie zou heersen, waar alle meningen kunnen aan bod komen in een open debat. Waar 3,5 miljoen medeburgers die nota bene leven als prostitué en zich laten onderhouden, geen dictatuur mogen uitoefenen over de 6,5 miljoen anderen. Laat om te beginnen dat cordon vallen en kom eens binnen kijken in onze keuken, zonder al dat demoniseren : wij zijn, net als jullie, misschien nog van de slechtsten niet.
Maar zwijgen voor het onrecht? Over ons dode lijk nog niet!
(*) Uw partij HAAT moslims : weer een sterk staaltje van Vuil Linx denken : hun eigen mening over U U in de schoenen schuiven om daar vervolgens op te kunnen kappen als op een lap rundvlees. Als dat geen typisch staaltje is van haatzaaien! Allo, CGKR : werk aan de winkel!
(**) Trouwens, moesten zij zich de moeite getroosten om eens dieper in te gaan op het oorspronkelijk begrip fascisme, dan zouden ze zeer dicht roos schieten bij hun eigen actuele gedachtengoed. Zo langzamerhand is het begrip echter van zijn ware betekenis ontdaan, onder druk van de communistische heilsleer die, in Mussolini absoluut een tegenstrever wenste te zien. Bravo AFF : Uw nieuwe naam zou dus kunnen luiden Anti Ons Zelf Front : AOZF, wat dan weer niet gaat wegens de gelijkenis met Ome ADOLF. Wat al een goed begin zou zijn, zou het achterwege laten zijn van die Rode Sovjet Ster, onzaliger gedachte.
Volgende issue voor jullie? Zelfontbinding, misschien?
------------------------
De volgende dag bij het AFF weer een rauw ranzig boterstaaltje van haatzaaien tegen het Vlaams Belang :
De praat van Filip Dewinter en anderen inspireerde Breivik tot een moorddadige raid op wie hij verantwoordelijk houdt voor de komst van moslims. Dewinter en anderen riepen niet op tot gebruik van geweld, maar hun oorlogstaal tegen de islam zorgde ervoor.
Andres Breivik (minder gestoord dan wordt gezegd? dat zal blijken uit het verder onderzoek, mocht dat ooit worden vrij gegeven
.) heeft zich inderdaad gesteund op de ideeën van veel anderen, wat nogal wiedes is. Dat is eigen aan alle revolutionairen, dat zouden de Roden toch moeten weten! Maar wat? als de onderliggende gedachte bij deze zieke geest eens mocht blijken de ingehouden woede van het leeuwendeel der bevolking te zijn? Anders gezegd, dat Breivik uit allerlei motieven, en met de inzet van zijn leven, geprobeerd heeft een signaal te geven over wat er leeft bij de zwijgende meerderheid in zijn socialistisch bestuurd vaderland? Wat een beangstigende gedachte voor onze eigen Vuil Linxe Clibs
.Waarom heet hij (n zijn afgeblokte geest) daarom gemeend de bloem van de toekomstige socialistische leiders te moeten treffen? Ook de schuld van het Vlaams Belang, en van anderen?
Als Linx in onze media blijft kappen op de Moslimhaat van Breivik, en zijn zogezegde inspiratoren, dan doen ze dat met opzet om de aandacht af te wenden van de essentie van diens daad : het wanhopig verzet tegen de socialistische heilsstaat
.die met geen andere middelen is te stoppen
.
Ziedaar een grote fout (weer al!) van de voorgaande regeringen : de Media, de TV op kop, in handen gelaten te hebben van de Linxen die aldus de weg van de indoctrinatie op een schoteltje kregen aangeboden. Waarin een zekere Burger van de Niveanen uit Izegem een verpletterende verantwoordelijkheid draagt. Schuldig verzuim, Geert, nooit van gehoord?
Waarom niet overal in Europa de proef op de som gemaakt? Schrijf gewoon een referendum uit met de vraag akkoord ja/Neen met de bestaande en nog uit te breiden immigratie? Als er achteraf daarnaar gehandeld mocht worden, dan is er nooit ofte nimmer nog mogelijkheid voor een nieuwe Breivik om zich te roeren
.
Maar zo democratisch zal men het wel niet bakken, want dan riskeert de upper class effenaf zijn nek te breken
Of erger! Misschien we de wereld te moeten aanzien van uit de hoogte van een of andere galg.
Justice et démocratie de Roi Nègres : ook dat is nog altijd het Europa der Volkeren
STOP EENS N BLOKKER BLOGGER IN UW TANK

|