_xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
1077
zaterdag 25 juni 2011
MATHILE MISSCHIEN FLUPPE IN GEEN GEVAL
Inspiratie voor Yvan Heylen

En toch geen wilde boerendochter
-------------------
Ons Mattil, opgeklommen van werkloze verarmde Waals/Poolse adel tot prinses, Koninklijke Broedmachine, moeder van een meer dan kroostrijk gezin, lintjesknipster en zelf gekozen bedgenote (op regelmatige basis) van een telg der von Seks en Coburgers, heeft het ver gebracht. Vamp om van te bijten, in The Big Apple en dat allemaal dank zij het zweet der in (hoofdzaak) Vlaamse belastingbetalers.
Op zich is het een lief kind, en dat zal Mohbama ook wel willen toegeven : maar doet hij inmiddels al die tijd met die Taaie? Die snapt van-zijn-leven niet dat hij weeral het 5de wiel aan de wagen zou zijn, daar in de Ovale Kamer
Osama Houssein Mohbama, de zwart geblakerde (en verbrande) president van de USA, ontvangt Maxima en Willem Alexander, maar laat Matille en Fluppe op de arduindorpel van Het Witte Huis staan. Te kakken gezet voor het oog van de hele wereld! Niet te geloven, dat die man zoveel goede smaak heeft!
U moet verder mijn titel gewoon zien en begrijpen in het licht van de lieftallige amoureuze perikelen waarin alle Hooggeplaatsten dezer wereld dezer dagen geraken. Niet doordat ze hun manieren (en hun tentakels) zouden moeten leren thushouden (doen ze toch niet), maar doordat de Hoernalisten daar zo open en bloot durven over schrijven, zonder daarvoor processen aan hun broek te krijgen. Neen, riooljournalistiek verkoopt goed en wie daar aan bod komt, kan rekenen op de milde sympathie van al zijn of haar gelijken.
Samengevat : alle pastoors en paters zijn pedofielen, en alle Hovaardigheidsbekleders zijn seksueel gefrustreerden en kinderverkrachters. De uitzonderingen bevestigen de regels
.
Verre van mij om te suggereren, dat de Fluppe in Amerika voor echtelijke buitenbeentjes onder voortdurend toezicht diende te worden gehouden door zijn halve (wettelijke) trouwboek : dat komt gewoon omdat deze koningskinderen het breed mogen laten hangen
Ze kunnen op reis, de belastingbetaler betaalt en zwijgt.
Maar de kruik gaat zo lang te water, tot er nog eens verkiezingen komen
.
----------------------
Filip en Mathilde te min voor Obama
(Het Laatste Nieuws)
Prins Filip en prinses Mathilde zijn er deze week niet in geslaagd de Amerikaanse president Barack Obama te spreken te krijgen. Het paar bezocht afgelopen dagen New York, waar zich op dat moment ook Obama bevond.
Maar ondanks diplomatieke inspanningen van de Belgen weigerde de Amerikaanse protocollaire dienst een ontmoeting met de president te regelen. Een kroonprins bevindt zich op het niveau van een vicepresident. Meer dan een gesprekje met Joe Biden zat er voor Filip en Mathilde dan ook niet in.
Volgens De Morgen was de gang van zaken extra pijnlijk voor het Belgische paar omdat prins Willem-Alexander en prinses Máxima in 2009 wel een onderonsje met Obama wisten te versieren.
--------------------
Diagonaal herlezen
Ik moet die Zwarte Man niet (kleurling wordt gezegd maar ik kan weinig kleur ontwaren), maar keur desalnietemin zijn voorkeuren goed. Er is inderdaad nogal wat verschil in klasse tussen Prins Bier van Nederland en Prins de Saaije, alias Bijna Koning-zoner-Land
Met een lichte voorkeur voor Maxima wegens haar accentloze taalvaardigheid.
Pssst
Mijn scheldproza hierboven is alleen gericht tegen de beide personen als politieke figuren. Als mens heb ik de eer hen niet te kennen. Of zeg ik dat verkeerd, en moet het zijn : heb niet de eer hen te kennen?
U moet het mij vergeven : ik denk een zonneslag te hebben gekregen. Al dagen achtereen rond de 35°, dat kruipt iemand niet in de kouwe kleren
..
Maar als een hogergeplaatste 50 meter afstand eist tussen zijn nobel bels persoontje en een Vlaams Blokster (La Morel in China) dan vraag ik mij toch af of een Vlaams Blokker tegenover hem niet hetzelfde mag eisen?
Anders gezegd, Hoogheid, wie kaatst mag de bal terug verwachten. Blijf maar goed aan het handje van t Vrouwtje lopen, daar in Amerika, en kijk uit dat ge niet in een Amerikaanse hondendrol trapt.
Sieg Heil! En zegen op al Uw wegen!
STOP EENS N BLOKKER BLOGGER IN UW TANK

|