MOHAMMED KOM VAN DAT DAK AFxml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Terrorisme,

Of bestrijding er van?
-----------------------------
Het wordt tijd om Mohammed te ontmaskeren
E.J. BRON - 30 MAART 2011
Niet zomaar overgenomen uit Het Vrije Volk, maar hier voorzien van een persoonlijke Digitaliaanse conclusie
---------------------------------
Om te herkennen waarom de islam een dodelijk gevaar vormt, moet men niet alleen naar de koran kijken, maar ook naar het karakter van Mohammed, die de koran heeft ontvangen, en naar het geheel van de islam.
De koran is niet zomaar een boek. De moslims geloven, dat hij door Allah zelf geschreven en in de originele versie aan Mohammed gedicteerd zou zijn, de Umm al-Kitab, die op een tafel in de hemel wordt bewaard. Daaruit komt voort, dat men over de inhoud niet kan discussiëren. Wie zou het wagen om het niet eens te zijn met datgene wat Allah zelf heeft geschreven? Dit verklaart veel over het islamitische gedrag, van de gewelddadigheid van de Jihad tot aan de haat en vervolging van Joden, christenen, andere niet-moslims en afvalligen. Wat wij in het Westen als abnormaal beschouwen, is absoluut normaal voor de islam.
Een tweede onoverkomelijk probleem is de figuur Mohammed. Hij is niet zomaar iemand. Hij is al-insan, al-kamil, de perfecte mens. Om moslim te worden, moet men de sjahada (de islamitische geloofsbekentenis) uitspreken. Wie de sjahada uitspreekt, bevestigt dat er geen andere vereerbare god bestaat dan Allah en dat Mohammed zijn dienaar en boodschapper is.
De koran en dus ook Allah leggen vast, dat het leven van Mohammed moet worden nagedaan. De gevolgen zijn vreselijk en we kunnen ze iedere dag observeren.
Er heeft veel onderzoek plaatsgehad naar de geestelijke gezondheid van Mohammed. Ondanks alle beschikbare onderzoekingen, worden deze nauwelijks genoemd of bediscussieerd. Het is taboe om over de ware aard van de man te discussiëren die door anderhalf miljard moslims in de wereld wordt beschouwd als een heilige profeet en als na te amen voorbeeld. Dit taboe moet in het Westen en hier in Nederland doorbroken worden.
Ali Sina is een Iraanse ex-moslim, die Freedom International, een organisatie voor afvalligen van het islamitische geloof, heeft opgericht. In zijn laatste boek gaat hij er zonder meer van uit, dat Mohammed een narcist, een pedofiel, een massamoordenaar, een terrorist, een vrouwenhater, een wellusteling, een cultusleider, een waanzinnige, een verkrachter, een folteraar, een misdadiger en een plunderaar was. Sina biedt diegene, die het tegendeel kan bewijzen, 50.000 dollar. Tot nu toe heeft niemand het geld opgeëist. Geen wonder, want de omschrijving is gebaseerd op de islamitische teksten zelf zoals de Ahadith, de beschrijvingen van het leven van Mohammed door tijdgenoten.
De historische Mohammed was een woeste aanvoerder van een roversbende uit Medina. Zonder scrupules hebben ze geplunderd, verkracht en gemoord. De bronnen beschrijven wilde orgies, waar bij honderden mensen de keel werd doorgesneden, handen en voeten werden afgehakt, ogen werden uitgestoken en complete stammen werden afgeslacht. Een voorbeeld is de uitroeiing van de joodse stam Banu Qurayza in Medina in 627. Een van diegenen, die hen de kop afsloeg, was Mohammed. De vrouwen en kinderen werden als slaven verkocht. Als we de krankzinnigheid van huidige islamitische terroristen zien, is het niet moeilijk om er achter te komen waar deze vandaan komt.
In Wenen werd de vrouwenrechtenactiviste Elisabeth Sabaditsch-Wolff onlangs bestraft met een geldboete vanwege het beledigen van een religie, omdat zij Mohammed een pedofiel noemde. Maar dat is de waarheid. Talrijke Ahadith bevatten getuigenissen van zijn lievelingsvrouw, de kindvrouw Aïsja. Aïsja zegt letterlijk: De profeet trouwde met me toen ik zes jaar oud was en hij verkeerde met me toen ik negen was.
Volgens de historicus Theophanes (752-817) was Mohammed een epilepticus. Epileptische aanvallen gaan vaak gepaard met hallucinaties, zweet op het voorhoofd en schuim om de mond. Dat zijn allemaal symptomen die Mohammed had wanneer hij zijn visioenen kreeg.
In zijn boek The other Muhammad (1992) komt de Vlaamse psycholoog Dr. Herman Somers tot de conclusie, dat de profeet rond zijn veertigste begon te lijden aan acromelagie, een ziekte, die door een tumor in de hypofyse wordt veroorzaakt, een klein orgaan dat exact onder de hersenen zit. Wanneer de tumor in de hypofyse teveel druk op de hersenen uitoefent, begint de patiënt dingen te zien en te horen die er niet zijn. Somer´s psychopathologische diagnose van de toestand van Mohammed luidt: organische hallucinatorische klachten met paranoïde eigenschappen.
De Duitse historicus geneeskundehistoricus Armin Geus spreekt van paranoïde hallucinatorische schizofrenie. Eenzelfde analyse is te vinden in het boek The Mediacal Case of Muhammad van de arts Dede Korkut.
In zijn boek Psychology of Mohammed: Inside the Brain of a Prophet noemt Dr. Masud Andari Mohammed de perfecte personificatie van een psychopaat aan de macht. Mohammed bezat een ontwrichte paranoïde persoonlijkheid met een minderwaardigheidscomplex en neigingen tot grootheidswaanzin. Rond zijn veertigste levensjaar begon hij visioenen te krijgen, die hem ertoe brengen te geloven dat hij een kosmische missie zou hebben en dat niemand hem hiervan af zou kunnen houden.
De waarheid is niet altijd opwekkend of politiek correct. Op grond van de hierboven genoemde onderzoekingen kan worden vastgesteld, dat de islamitische geloofsbekentenis door anderhalf miljard mensen in de wereld waarvan er een miljoen in Nederland leven verlangt Mohammed tot hun voorbeeld te benoemen. Er is geen weg terug wanneer iemand eenmaal moslim geworden is. Ook al staat er in de Algemene verklaring van de rechten van de mens dat ieder mens het recht heeft om van geloof of religie te wisselen, staat in de islam de doodstraf op het verlaten van het geloof.
Iedereen die kritiek op de islam en Mohammed uitoefent, verkeert in groot persoonlijk gevaar zoals ik zelf heb meegemaakt. En wie probeert te ontkomen aan de invloed van de islam en Mohammed, riskeert de dood. We kunnen deze situatie niet langer accepteren. Een publiek debat over de ware aard en het karakter van Mohammed kan moslims in de hele wereld, die de islam willen verlaten, informatie en ondersteuning garanderen.
Afvalligen zijn helden en ze verdienen meer dan ooit de ondersteuning van vrijheidslievende mensen in de hele wereld. Partijpolitiek zou hierbij geen rol moeten spelen. Het wordt tijd voor ons om deze mensen te helpen door Mohammed te ontmaskeren.
Bron:
http://www.pi-news.net/2011/03/es-ist-an-der-zeit-mohammed-zu-demaskieren/#more-183395
Auteur: Geert Wilders
Bron oorspronkelijke artikel:
http://www.hpdetijd.nl/2011-03-30/wilders-profeet-mohammed-had-hersenafwijking
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
----------------------
Diagonale Digitale Diligentia
In de ogen van elke Muzelman begaat een Christen godslastering, als hij belijdt dat Jezus Christus de Zoon van God is. Ongelovigen en godloochenaars in onze eigen omgeving wijzen, bij het horen van die geloofsbelijdenis, alleen nog naar hun voorhoofd. De eersten snijden U als straf de strot over, en de tweeden zien in U een achtergebleven onnozelaar.
Aan erudiete mensen nochtans kan een Gelovige het Eeuwige, het Goddelijke, uitleggen, bijvoorbeeld door te spreken over sublimatie van menselijke eigenschappen naar het Oneindige dat boven de mens staat en hem overstijgt. Een beetje zoals das Ewig Weibliche, maar nu het Eeuwig Goddelijke. Dat God-Mens zijn is wel degelijk een punt van het Geloof, maar wie daartegen kettert wordt al lang niet meer op de brandstapel gezet. Ook in het Geloof is men de tijd van de bloemetjes en de bijtjes eindelijk voorbij.
We moeten er immers kunnen over praten, wordt gezegd, en dat was, tot zijn laatste ademtocht die met de laatste druppel bloed die uit hem weg sijpelde, de theorie waarvoor Theo Van Gogh met zijn leven beboet werd : laten we erover praten, over de Islam beledigen. Het antwoord was duidelijk en doorslaggevend.
En daarmee is bewezen wat moest bewezen worden : Islam = gewelddadigheid. Als men het op het godsdienstige alleen houdt, (met abstractie van het geheel van de Islam als samenlevingsmodel), dan is Islam de godsdienst van de wolf, en Christendom de godsdienst van het Lam. Althans, dat is de mooie theorie
.
------------------------
Pssst : De pijplijn was enkele dagen, ten gevolge van familiale problemen rond het thuisfront, een beetje helemaal verstopt, net als de galblaas (!) van mij oud geworden lieve schoonma. Die was herstellende na chemo voor een kwaadaardig vlekje op de lever. Begrijpe wie kan (wij in ieder geval niet), maar de medische wetenschap is al zo ver gevorderd dat ze daar overbruggingen voor heeft. Hoed af, Heren Doktoren! Ons Ma is sedert gisterenavond weer veilig en wel thuis, en
zo te horen via Skype, is ze weer helemaal de oude. Die gaat straks de betreurde Esterella nog meet vele lengten kloppen!
Ik verzoek inmiddels de Cyber-Goden ook vandaag hun poten te willen afhouden van onze blogs. Met beleefde groeten.
STOP EENS N BLOKKER BLOGGER IN UW TANK

|