.
CUBA LIBRE DROOG GEVALLENxml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Tropisch Paradijs

Ei zo na in de uitverkoop
.
-------------------
Vandaag de dag is communist zijn een triestig beroep geworden met uiterst flauwe toekomst perspectieven : Cuba, een voorbeeld die al decennia lang de wereld inspireert, dreigt onderuit gehaald te worden door
zichzelf.
Il Leader Maximo staat aan de deur van het Arbeidersparadijs der Eeuwigheid, klaar om aan te kloppen, en zijn Cuba van arbeiders, boeren maar meest van profiteurs, dreigt zonder water te vallen, zonder zeep, zonder sigaretten : de Staatsruiven zijn leeg, het wordt weer elk voor zich en God voor al. Klaar en duidelijk het bewijs van de schuld van het Vlaams Belang!
Niet dat dergelijk nieuws zo inslaat : het is alleen wonder dat het nog zo lang heeft geduurd. Stel U voor : het is de gazet van de Partij van Steve die het uitbrengt : is dat uit leedvermaak met de arme man? En wat als Stevaert zich nu eens moest laten nationaliseren tot Cubaan, om daar zijn belastingen te kunnen betalen : zou dat geen geste zijn?
Anderzijds : in leven blijven met Uw gezin, met 15,- per maand : dat is nu eens echt proletariaat! Daar moet ABVV-VLAAMS uit naam van de Sainte Solidarité eens een mondje gaan klappen, sè
En neem en passant een paar goeie FN-mitrailleurs mee plus de bijhorende ammunitie : de kelders en de schuren van de Notabelen zullen we goed verdedigd worden!
Ik zie het al gebeuren op de Belgische Rode Televisie : inzamelactie voor de arme Cubanen (en ze zouden nog gelijk hebben ook) schenk sigaren, rum en regenwater aan Cuba : redt hen, want ze vergaan! Doe het buiten het medeweten van Uw ega : bij elke 10de milde schenker wordt U als return een Cubaanse Schone met strooien rokje toegestuurd. Beperkt aanbod.
Over naar de Krant die Durft, die is Gebeten om te weten
.
----------------------------------
De Cubaanse hoofdstad Havana kampt met de ergste drinkwatertekorten in vijftig jaar tijd. De aanhoudende droogte en een achteruit hollende infrastructuur van het watercircuit zetten de stad met 2,2 miljoen inwoners langzaam droog, aldus de autoriteiten.
Het nationale waterschapsinstituut luidt de noodklok en stelt dat 70 procent van het water verloren gaat, omdat twee derde van de 2194 kilometer aan waterleidingen in slechte staat verkeert. Vorig jaar is slechts 80 kilometer vervangen. De situatie is zo nijpend dat in sommige districten het water al op rantsoen is. Bij ongeveer 110.000 inwoners komt er geen water meer uit de kraan. Zij worden met tankwagens van water voorzien, bericht de staatskrant Granma.
Het land heeft verder sinds eind 2008 te maken met relatieve droogte, waardoor grondlagen die water vasthouden dreigen uit te drogen. (anp/vsv in dM-)
De Cubaanse overheid stopt met het gratis verstrekken van zeep, tandpasta en wasmiddel. De overheid verdeelde de producten sinds de revolutie in 1959.
Volgens president Raul Castro moeten de Cubanen leren op eigen benen te staan en zelf hun bestaan te financieren. Bovendien moet de Cubaanse overheid bezuinigen. Om die reden werden eerder ook al de gratis aardappels, sigaretten en vele andere producten uit de gratis maandelijkse verdeling gehaald.
De bevolking, die moet rondkomen van gemiddeld 15 euro per maand, is ontstemd over de plannen. Een stuk zeep gaat namelijk 18 tot 87 cent kosten. (anp/sam in dM)
STOP EENS N BLOER BLOGGER IN UW TANK

|