Het Italiaanse merk Killah viert dit jaar zijn 10e verjaardag. Voor deze gelegenheid werd er een limited edition collectie ontworpen met zowel kledij als accessoires.
Al deze nieuwe producten zijn gericht op jonge, hippe en extravagante meisjes die op zoek zijn naar vrouwelijke, leuke en flirterige kledij.
De verjaardagscollectie, bestaande uit 14 stuks, bevat zowel nieuwe modellen als stuks die gebaseerd zijn op items uit het verleden. Elk stuk wordt gekenmerkt door schitterende prints die speciaal werden ontworpen voor de 10e verjaardag.
Deze exclusieve collectie zal vanaf november wereldwijd in de winkels verkrijgbaar zijn. De consumentenprijzen van deze stuks zijn echter pas in september beschikbaar.
Killah-meisjes weten wat plezier betekent en deze winter belooft nog spannender te worden! RVH.
Op 25 april van dit jaar huldigde Minister Benoît LUTGEN in het Park Solvay van Ter Hulpen de toptentoonstelling in van de toeristische rondreis gewijd aan FOLON.
We zijn begin augustus, hartje zomer en halverwege de reis in het land van FOLON: Terhulpen, Waterloo, Namen, Durbuy, Seneffe, alle zomeruitstappen in het Waalse Gewest bieden nog steeds en dit tot 28 september 2008, de ideale gelegenheid om het veelzijdige talent van deze wereldbekende Belgische kunstenaar te ontdekken:
Zeven Waalse kwaliteitshotels bieden de reizigers door het land van FOLON een gezellige en ideaal gelegen halte aan. Dit biedt de extra mogelijkheid om diverse andere aspecten van Walonie te ontdekken. In functie van de hotelcategorie gelden drie tarieven ( 95, 125 en 150)voor een overnachting voor 2 personen in een tweepersoonskamer.RVH.
Naar aanleiding van de 20ste verjaardag van het handtassenmerk Sequoia, is er een speciale 20th Anniversary tas ontworpen.
Deze is gemaakt uit 100% leder en bevat een sierlijke magneetsluiting in email met logo. Ze bestaat tevens in verschillende kleurencombinaties. De tas is verkrijgbaar vanaf 366 en wordt verkocht in alle Sequoia Verkooppunten. RVH.
Lee Cooper heeft aan verschillende specialisten in hun vak (kunstenaars, celebs, sportlui) gevraagd om vorm te geven aan hun visie op de jeans.Lee Cooper heeft al zijn medewerkers en technische middelen ingezet om hun ideeën en concepten uit te werken en bewijst op die manier hoever zijn knowhow reikt.
Tal van grote namen werkten trouwens mee aan het eerste luik van de verjaardagscreaties : Jean Claude Jitrois, Paco Rabanne, Lou Doillon, Jean Charles de Castelbajac, Bruno Collin - WAD magazine, The Beatles, Terry Rawlings, Ora Ito, Linford Christie, Swarovski, Alain Mikli, Diane Pernet, Irina Volkonskii, The British Olympic Team, Haynes Motoring, Royal Enfield Motorcycles, Carl Barat
De creaties van de celebs zullen op 18 september 2008 per opbod verkocht worden in het bekende veilinghuis Drouot-Montaigne. LEE COOPER koestert de ambitie dat deze veiling 2.000.000 dollar zal opbrengen die zal geschonken worden aan het Rode Kruis en aan World Peace Organization (België).
Het tweede luik van de activiteiten die zullen plaats hebben in het tweede semester zal vooral draaien rond projecten met kunstenaars (schilders, beeldhouwers en andere beeldende kunstenaars).
Een reeks activiteiten in de Europese verkooppunten van het merk zullen het mogelijk maken dat de verjaardagscreaties ook in het bereik komen van het grote publiek dat op die manier dichter bij deze verjaardag betrokken wordt.
Een echte jeans hoeft geen stilistische hoogstandjes en eindeloze wasbeurten. Hij moet gewoon perfect geknipt en afgewerkt zijn volgens de regels van de kunst. De collectie Lee Cooper biedt een breed en degelijk aanbod voor de jeansboetiek. Door de jaren is de jeans geworden wat hij nu is: een echte tweede huid. RVH.
In samenwerking met Ice Mountain te Komen werd dit jaar opnieuw een sneeuwpiste aangelegdvan 5m. hoog en ongeveer 32m. lang. In totaal werd6 ton verse sneeuw aangevoerd door grote vrachtwagens en met bobcat en schoppen omgevormd tot een heus sneeuwtapijt dat zelfs de regen weerstond!
Naast initiaties snowboard, mochten ook de kleintjes met banden van de piste glijden. Daarnaast was er ook een Snow Jam Session voorzien, een snowboardwedstrijd op rail en box. Meer dan 40 professionele en niet-professionele riders schreven zich in waaronder ook de bekende zanger Wim Soutaer. Het was even geleden dat hij op een plank stond en hij haalde de finale helaas niet maar had wel veel plezier!
Bij de jongens ging Kevin Vuylsteke met de eerste plaats lopen, bij de vrouwen werd Elke Cogghe net geklopt door Laurence.
Deelnemers en publiek konden bovendien twee dagen lang optredens bijwonen van rock en metal groepen als Homer (be) , Antillectual(nl) , The Disgrazia Legend (ita) , Semmi Komoly (hun) , The Hawaiian Astro Boys(bel), The Ignored (bel), The Setup (bel) , Tephra(ger) , True Colors(bel) , Autumn Delay (bel), Jerusalem The Black (bel), Once Godlike (bel) , ....RVH.
Nieuwe presidentiële suite in Sheraton Brussels Hotel
Het Brussels Sheraton Hotel stelt een nieuwe presidentiële suite voor op de 23e verdieping. Een combinatie van een weergaloos uitzicht, luxe, comfort en technologische snufjes
Wat direct opvalt in deze nieuwe suite is de fantastische lichtinval en het prachtige uitzicht over Brussel. De ruimte heeft een totale oppervlakte van +/- 126 m² en omvat een slaapkamer, een uitgebreide badkamer, een compleet ingerichte keuken, een woon-/eetkamer en een studiekamer.
De Barcelona zetels en de Eames Lounge Chairs zijn speciaal door designers ontworpen in een hedendaagse stijl. Samen met de comfortabele canapés nodigen ze uit om heerlijk te relaxen. Matte kleuren in combinatie met lichte kleuraccenten geven de ruimte een warme, comfortabele en luxueuze uitstraling. De ontwerpers hebben gekozen voor veel donker hout, dat prachtig contrasteert met het witte marmer van de badkamer.
De suite heeft niet minder dan 4 flat screen televisies, zodat men op alle plaatsen het nieuws, de beursberichten of een ander favoriet programma kan volgen. De ruimte is verder uitgerust met de laatste technologische snufjes, zoals een state of the art domoticasysteem voor gordijnen en belichting dat via touchscreens makkelijk te bedienen is.
Naast de slaap- en de badkamer is er een zeer compleet ingerichte kitchenette, zodat men op ieder moment van de dag zelf iets kan klaarmaken, en een aparte studiekamer. Er is bovendien nog mogelijkheid om de ruimte verder uit te breiden met twee aangrenzende kamers aan de linkerkant van de suite.
Het Sheraton Brussels Hotel hanteert zeer strenge veiligheidsnormen. Tegenover de suite is een speciale veiligheidskamer met een CCTV-systeem voorzien. Een nacht in deze unieke suite kost 1800 .
Het Sheraton Brussels Hotel, dat uitrijst boven de skyline van Brussel, is een luxehotel midden in de zakenwijk van de stad. Het bevindt zich aan de ring van het stadscentrum, op amper vijf minuten wandelen van het Noordstation en met directe toegang tot de metro: een prima keuze voor een zakentrip of toeristisch bezoek aan de hoofdstad van Europa. Het hotel opende in 1973 zijn deuren. De voorbije 10 jaar werden doorlopend uitgebreide aanpassingen en verbeteringen doorgevoerd in de kamers, vergaderzalen en publieke ruimten. RVH.
Privilege-leden verdienen mijlen bij overnachtingen in Park Inn en Regent hotels
The Rezidor Hotel Group breidt zijn samenwerking met het Privilege getrouwheidsprogramma van Brussels Airlines verder uit. Vanaf 1 juli 2008 kunnen reizigers nu ook mijlen verdienen bij overnachtingen in Park Inn en Regent hotels in de hele EMEA regio.
Privilege leden krijgen 500 mijlen per verblijf in een Radisson SAS, Park Inn of Regent hotel en kunnen naar gelang beschikbaarheid ook genieten van een vroege check-in of een late check-out. RVH.
SkyEurope Airlines aanvaardt betalingen via paysafecard.
SkyEurope Airlines, de meest aantrekkelijke low-cost carrier van Europa, heeft een revolutionair betalingssysteem voor zijn klanten ingevoerd. Voortaan kunnen tickets namelijk ook gekocht worden via het voorafbetaald systeem paysafecard. Dit is een gebruiksvriendelijke en veilige manier voor betalingen via het internet, zonder dat men een bankrekeningnummer dient te hebben of het nummer van zijn kredietkaart hoeft in te geven.
Paysafecard, het pre-paid systeem, heeft een ruim gamma van kredietwaarden die kunnen aangekocht worden bij één van de meer dan 100.000 verkoopspunten in Europa. Paysafecard kan gebruikt worden om eender welke vlucht met SkyEurope te betalen en opent nieuwe perspectieven voor de consument inzake aankopen die on-line gebeuren. RVH.
Demavia startte zopas een wekelijkse rechtstreekse volvrachtvlucht van Brussel naar Kinshasa op.
De nieuwe lijndienst wordt uitgevoerd met een geleasde B747-400 volvrachter van Cargolux. De vlucht op donderdag, bedient rechtstreeks Kinshasa en centraal Afrika vanaf Brussels airport. Demavia biedt ook capaciteit aan naar Kinshasa en centraal Afrika op zondag vanaf de luchthaven van Luxemburg. Klanten van Demavia kunnen hun vracht voor beide vluchten afleveren bij Swissport Handling op Brussels Airport.
Evangelo Kommatas, Managing Director van Demavia Airlines licht verder toe : "Demavia Airlines verzorgde reeds meerdere jaren vluchten vanaf Oostende. We zijn ervan overtuigd dat zowel onze Europese als Afrikaanse klanten de nieuwe service zullen op prijs stellen vanaf Brussels Airport. Dit vermijdt de dubbele afhandeling en biedt een hogere bedrijfszekerheid door het gebruik van modernere en stillere Boeing 747-400 toestellen. RVH.
Transavia.com vliegt deze winter vanuit België naar de sneeuw
Deze winter wordt er voor het eerst vanuit België naar de sneeuw gevlogen door Nederlands grootste low cost low fare luchtvaartmaatschappij transavia.com. Zo krijgen wintersporters de mogelijkheid om vanuit Brussel naar Innsbrück en Salzburg te vliegen, ideaal voor een short break of langer.
Driemaal per week, op maandag, woensdag en vrijdag, wordt er vanaf de luchthaven Brussels Airport naar Innsbrück gevlogen. Op dinsdag en zaterdag doet de low cost low fare luchtvaartmaatschappij Salzburg aan.
Commercieel Directeur van transavia.com Willem Hondius geeft aan blij te zijn met deze routes.transavia.com speelt deze winter vanuit diverse markten in op de toenemende vraag naar een flexibel vliegproduct naar wintersportbestemmingen.
Het winterseizoen loopt van 3 november 2008 tot en met 31 maart 2009. Tickets zijn boekbaar via de website www.transavia.com
transavia.com
transavia.com biedt scherp geprijsd luchtvervoer vanuit Nederland naar ruim 90 bestemmingen, met name in Europa, rond het Middellandse-Zeegebied.
transavia.com is een low cost low fare maatschappij. De luchtvaartmaatschappij biedt tickets aan tegen zeer scherpe prijzen. Er wordt kostenbewust gewerkt door o.a. directe verkoop via internet, ticketless reizen voor lijndiensten, standaardisatie van vloot en product eneen hoge vloot productiviteit.
Het vervoer gebeurt in de Business to Business (B2B) markt in de vorm van chartervluchten voor touroperators, terwijl het in de Business to Consumer (B2C) markt gaat om 21 (zomer 2008) lijndiensten voor individuele passagiers. Ook kunnen individuele passagiers rechtstreeks een stoel boeken op 34 van de 73 charter routes.
transavia.com is een seizoensbedrijf, in de zomer wordt er meer gevlogen dan in de winter. Gemiddeld werken er 1600 mensen. Afgelopen boekjaar werden er 5,4 miljoen passagiers vervoerd. transavia.com heeft een goede naam in Nederland en is een financieel gezond bedrijf, dat al 30 jaar achtereen winst heeft behaald. RVH.
Lee Cooper, het Europese jeansmerk bij uitstek, viert in 2008 zijn 100 jaar. Naar aanleiding van dit eeuwfeest zullen er het hele jaar door acties en evenementen georganiseerd worden, zoals nieuwe collecties, acties op wereldvlak een echt vuurwerk.
De verjaardag van Lee Cooper valt samen met de openingsceremonie van de Olympische Spelen in Peking. Lee Cooper kleedde trouwens de Britse Olympische ploeg. Voor de gelegenheid creëerden de ontwerpers van Lee Cooper twee outfits : een geklede outfit voor de officiële recepties en een outfit in jeans voor de openings- en slotceremonie (wat een première is voor het Olympisch Team). Het Britse Olympisch team bestaat uit 750 atleten tussen 18 en 25 jaar. Hun outfit bestaat uit een jeanspantalon voor de mannen en een jeansrok voor de vrouwen, in combinatie met een linnen blazer die aan de binnenkant versierd is met geborduurde Latijnse slogans.
Lee Cooper kleedt ook de 250 Britse atleten van de Paralympics.
Lee Cooper heeft ook een verjaardagslogo dat ontworpen is door de designer Ora Ito. Dit logo zal verwerkt worden in de gespen, de knopen en de etiketten van stof en leder van alle kledingstukken.
Op de verjaardagssite - http://www.leecooper100.com - kan het publiek meer te weten komen over alle acties en evenementen en deelnemen aan verschillende initiatieven.
Terry Rawlings, een autoriteit in de geschiedenis van de rock en auteur van verschillende boeken, heeft in opdracht van Lee Cooper een boek geschreven over de honderdjarige geschiedenis van het merk. Het boek gaat niet alleen over Lee Cooper zelf maar ook over alle iconen die ermee verbonden zijn. Lee Cooper is immers altijd nauw gelinkt geweest aan de Britse rock. De paden van de grootste rocksterren en het Britse jeansmerk hebben elkaar vaak gekruist. Op die manier was Lee Cooper aanwezig op de grootste rockconcerten over de hele wereld. Het boek is te koop in de gespecialiseerde muziekhandel. RVH.
De stevige reputatie die VLM Airlines geniet als premium zakenlucht-vaartmaatschappij, werd eens te meer bevestigd tijdens de jaarlijkse Travel Awards van het vakblad Busines destinations Magazine. VLM Airlines werd namelijk uitgeroepen totBest Business Airline Western Europe.
De Business Destinations Annual Travel awards worden toegekend aan de beste dienstenleveranciers in de reissector. De juryleden, die de reismarkt bijzonder goed kennen, belonen bedrijven die in 2008 een essentiële rol heben gespeeld in de transportsector. RVH.
Ideal Standard International brengt douche-ervaring naar ongekende hoogten
Design, functionaliteit en creativiteit. Al jarenlang de sleutelbegrippen voor Ideal Standard in de ontwikkeling van innovatieve badkameroplossingen. Getuige daarvan ook de jongste inspanningen om van de dagelijkse douche-ervaring een moment van opperste ontspanning en gelukzaligheid te maken. De specialist in badkamer en wellness presenteert enkele vernieuwende concepten die de grenzen van het traditionele douchen ver overstijgen, zowel op vlak van comfort, design als rationeel waterverbruik. Daarnaast komen ook gevestigde waarden in het doucheassortiment aan bod, hetkraanwerk en de douchebakken. RVH.
Offshore Surfclub Blankenberge organiseerde begin augustus voor de zesde maal het "ONeill Annual Offshore Fest". Vanuit een kleinschalige mini-ramp skatewedstrijd en wat muziek op het strand is dit evenement in korte tijd uitgegroeid tot een echte publiekstrekker middenin het topseizoen van de Belgische Kust! Het oorspronkelijke concept werd uitgebreid met snowboard (demonstraties, wedstrijden en gratis initiaties op een artificiële snowboardpiste met echte sneeuw) en golfsurf initiaties endit jaar waren de wakeboard demos van David Vervenne de absolute eye catcher.
Op zaterdag stond een officiële skatewedstrijd op het programma voor sponsored en non-sponsored riders met tal van prijzen. Op zondag stond het uitgebreide skatepark dan open voor alle skaters en was er de Amph & Vans best trick session waarbij 20 top Belgische skaters het tegen elkaar opnamen voor een cash prijs van 500 en tal van Dakine Vans en Amph prijzen.RVH.
Laat het niet aan uw hart komen en denk al aan de volgende!
De groep Pierre & Vacances denkt reeds aan uw volgende wintervakantie. Surf naar www.pv-holidays.be en ontdek er de beste bestemmingen en aanbiedingen voor de komende winter.
U hoeft enkel uw vakantiedatum in te vullen en de beste aanbiedingenverschijnen op uw scherm. U hebt de keuze tussen meer dan 35 bestemmingen en een honderdtal residenties, waarvan bijna 70% met een rechtstreekse toegang tot de skipistes.
P&V biedt ook een sneeuwgarantie op de merken «Pierre & vacance » en «Maeva » : « snow or your money back » !
P&V staat voor 4 merken in de winterbestemmingen :
Pierre & Vacances (37) voor een zorgeloze familievakantie in een residentie, appartement of volledig uitgeruste chalet. Diensten à la carte (restaurant, babyset, bakker...) en nieuwe bestemmingen zoals Courchevel en Les Menuires.
Latitudes Hotels (5). De hotelformule met het hoogste comfort en service. In samenwerking met Thalgo Laboratoria bieden de Latitudes hotels een compleet verwen- en relaxatieaanbod: spa met jacuzzi, sauna, hammam, fitnesszaal Een nieuwe manier om te genieten van de bergen en skiplezier te rijmen met welzijn. Deze winter wordt een nieuwe bestemming toegevoegd aan de Latitudes hotels in de Savoie: hotel « Golf de Courchevel
Maeva (57). Vakantieresidenties met animatie à la carte. Maeva legt het accent op gezelligheid en ontspanning. Het aanbod werd uitgebreid met een nieuwe residentie in Les Menuires, eveneens met rechtstreekse toegang tot de skipistes.
Résidences MGM (10). Prestigieuze residenties waarin comfort, authenticiteit, stijl, verfijning en persoonlijke service de vaste ingrediënten zijn. Résidences MGM werkt samen met welness-specialist Algotherm, en biedt gelaats- en lichaamsverzorgingen voor man en vrouw. Er is eveneens vrije toegang tot de ontspanningsruimten: verwarmd binnenzwembad, relaxatiezaal, cardiotraining, sauna, hammam. RVH.
De najaarskaarsen van Spaas lijken wel stukjes ongerepte natuur. Met hun ruwe structuren en authentieke kleuren brengen ze stoer een stukje groen in huis. Tegelijk vormen ze een natuurlijke tegenhanger voor de strakke elementen en oppervlakken uit onze huidige industriële samenleving. Het kleurenpalet is geïnspireerd op groenachtige en bruine aardetinten: dark earth, bronze green en dusk blue. Authentic omvat naast de glanzende cilinders en doorzichtige theelichtjes ook cilinders met houtstructuur en glaasjes beprint met eenzelfde nerfdessin. RVH.
hülsta heeft een grote naam op het gebied van kwalitatieve designmeubels. Het nieuwe, luxueuze programma PURION bewijst dat weer. PURION is sculpturaal en tegelijkertijd transparant. Minimalistisch design in perfecte proporties. Van een eenvoudige boekenkast en individuele ruimteverdeler tot architectonische nieuwe wandmeubelcombinaties en complete bibliotheekinrichtingen, met PURION kan alles naar eigen wens samengesteld worden.
Zoals alle werkelijk creatieve ontwerpen ziet PURION er bedrieglijk eenvoudig uit. Het modulaire systeem is amorf te noemen omdat het talloos veel verschillende componenten omvat waarmee fraaie oversteken gecreëerd kunnen worden. Hiermee kan elke designliefhebber zijn eigen, unieke meubel samenstellen.
De verschillende onderdelen van PURION tonen in combinatie altijd een volmaakte samenhang: open en gesloten compartimenten, heldere lichten en diepe schaduwen, matte en spiegelende oppervlakken.
Het intelligente PURION systeem maakt slim gebruik van verticale lijnen om de horizontale lijnen te benadrukken. De derde dimensie wordt op spectaculaire wijze benadrukt door schuifdeuren in glas en hoogglanslak. Een subtiel LED-lichtgordijn maakt het geheel compleet en brengt de kast tot leven. Een monumentaal grafisch element bij dit geheel is de bibliotheekladder die toegang geeft tot de bovenste planken.
Het PURION meubelprogramma bestaat uit veel verschillende modules, steeds verkrijgbaar in diverse uitvoeringen. RVH.
Hijs de zeilen met the Martins finest beer selection
The Martins finest beer company, de veelzijdige brouwer, werd voor zeven bieren bekroond door een jury van sommeliers, leden van het ITQI.
De prijswinnaars zijn de Dominusbieren, een monnikenbier dat kenners met veel plezier drinken. Dit streekproduct is een vaste waarde die rust en sereniteit uitstraalt. De Dominus dubbel (6.5% vol alc.) is een bruin monnikenbier met een vrij uitgesproken aroma dat een koffiesmaak in alle zachtheid combineert met een houtsmaak. De Dominus Triple ( 8% vol. alc) is een blond monnikenbier met een fruitige smaak, tegelijk zoet en bitter. Een exotische toets die doet denken aan de zoete smaak van witte rozijnen.
Ook brouwerij Timmermans viel in de prijzen, deze traditionele bieren (4% vol. Alc.) uit de streek van Lambic zijn reeds meer dan 225 jaar synoniem van fruitig kwaliteitsbier met een tijdloos karakter. De Kriek Lambic heeft een heel sterke geur. Nochtans neutraliseert het aangenaam zoete en fruitige aroma de zuurheid en de smaak laat een zomerse toets van rijpe krieken na.
De Pêche Lambic heeft een typisch aroma en aangename geur. Zijn fluweelachtige smaak en smeuïg schuim zorgen voor een uniek bier, dat ook uit een champagnefluitglas wordt gedronken. De Faro Lambic tradition is een zoet amberbier dat gekoppeld is aan de Brusselse folklore. Het heeft een relatie neutrale maar toch heel aangename smaak, het resultaat van een bodem Lambic aangelengd met water en kandijsuiker.
Fruits de la Foret Lambic is een fruitig en fris bier, heel lichtjes bitter zodat de smaak van de bosvruchten volledig tot zijn recht komt. Fonkelende kleuren gegarandeerd! De Framboise Lambic tenslotte heeft een rosé attitude die afkomstig is van heel rijpe frambozen die worden toegevoegd aan de Lambic en zo de zuurheid ervan tenietdoen. Op en top elegantie en verfijning, zeker indien het wordt opgediend in een champagnefluitglas. RVH.
Om het aantal activiteiten overzichtelijk te houden werd het departement onderverdeeld in vier grote zones: Vallée de lAgly, Plaine du Roussillon, Pyrénées-Méditerranée en Terres Romanes.
Zomerse wandelingen, markt en verblijf op de boerderij, proeverijen, bedrijfsbezoeken, assiette gourmande of streekmenus kortom, het aanbod is bijzonder groot! Enkele animaties die het meest in het oog springen: «LApéritif de Terroir», van april tot oktober. Het principe is eenvoudig : het proeven van wijn en streekproducten uit de Roussillon in een ontspannen kader.Voor nauwelijks 2 euro ontvangt u ter plaatse, op de dag van het aperitief, een degustatie paspoort (met inbegrip van een degustatieglas Les Roussillon).
Maar ook tal van andere activiteiten worden georganiseerd. Denk maar aan Une Cave un Jour (gastronomische avonden van juli tot september), «Marchés à la Ferme», (iedere woensdag tijdens de zomer) of «Goûter & Casse-Croûte à la Ferme», zonder de lokale feesten van de producenten te vergeten die non stop tot december georganiseerd worden (Fête de lAbricot, Fête de lHuile dOlive, Fête de la Figue, Vendanges Littéraires, Nuits des Primeurs, Festival Jazz & Vin, Muscat de Noël, Fête du Miel, Foire au Gras ).
Perpignan is nauwelijks een boogscheut ver
De Roussillon en zijn wijnen ligt op nauwelijks 100 minuten van ons land verwijderd dankzij de nieuwe vluchtroute Charleroi-Perpignan: 4 heen- en terugvluchten per week met Ryanair.
De Guide Tourisme de TerroirÒ en Pyrénées-Orientales, uitgegeven door het netwerk, brengt een mooi overzicht van alle activiteiten. RVH.
Revolutionair nieuw slaapconcept ingebed in ultra compleet totaalgamma
NOX: Eindelijk een slaapconcept van topkwaliteit, beredeneerd en tot in de kleinste details op elkaar afgestemd, integraal van Belgische ambachtelijke makelij. De introductie van NOX mag dan ook als een mijlpaal beschouwd worden in de razendsnelle evolutie in de wereld van het betere slaapcomfort. Voor het eerst wordt een betaalbaar totaalprogramma gelanceerd dat aan de wensen van de meest veeleisende slapers tegemoet komt!
Het bed is voor de moderne mens veel meer dan een gebruiksvoorwerp. Het is letterlijk en figuurlijk de hoeksteen van een harmonieuze leefomgeving. Als de gemiddelde mens inderdaad een derde van zijn leven slaapt, dan kan je die bedtijd best zo ontspannend en prettig mogelijk doorbrengen. De bedden van NOX spreken dan ook tot de verbeelding, want de combinatiemogelijkheden zijn zeer groot. De bedbodems van NOX kunnen immers perfect vrijstaand geplaatst worden, zonder omranding of toebehoren. Wie het graag wat speelser met meer extras wil, kan kiezen uit verschillende hoofd- en voetpanelen, een bankje aan het uiteinde van het bed en natuurlijk mooi gestoffeerde sierkussens, plaids of een rolpeluw. RVH.