Inhoud blog
  • Oman
  • Thomas Cook 'stunt'
  • oostkantons label bed en bike
  • Ontdek de speelsteden van de Rode Duivels
  • Nieuwe uniformen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    millesime
    gastronomie - liftestyle - toerisme
    04-07-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zomer volprestige
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     

    Een zomer vol prestige of… fun?

    Cabriolet of sportwagen, Europcar België heeft voor elk wat wils

     

     

     

    Met het oog op de zomervakantie breidt Europcar België haar fun- en prestigeaanbiedingen uit. Het fun-gamma biedt 2 originele en sportieve cabriolets aan die voor iedereen betaalbaar zijn. Het prestige-gamma richt zich met zijn 4X4s en luxe-cabriolets dan weer op een prijsbewust publiek.

     

    Het fun-gamma omvat de Renault Mégane Cabriolet en de EOS, de jongste cabriolet-telg van Volkswagen. Het prestige-gamma omvat de cabriolet Mercedes-Benz SLK, de luxueuze Class S en de 4X4 Mercedes-Benz ML, de Volvo XC 90 en de Volkswagen Touareg. Om aan alle soorten huuraanvragen voor één dag tot één jaar tegemoet te komen, trekt Europcar België de kaart van de diversiteit: meer dan 6000 voertuigen die onderverdeeld zijn in 11 categorieën en om de vier maanden vervangen worden om de veiligheid en het eigentijdse karakter ervan te garanderen. RVH.

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

    04-07-2007 om 20:31 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.park inn plane
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Hotelbrand Park Inn heeft eigen vliegtuig.

     

     

    Park Inn,  de hotelbrand die de middenklasse van hotels binnen de Rezidorgroep vertegenwoordigt, beschikt vanaf nu over een eigen vliegtuig. In samenwerking met de Duitse lowcostmaatschappij “germanwings” werd een Airbus A319 van 142 plaatsen omgetoverd tot een prachtig kunstwerk, beschilderd met een mozaik van kleuren die eigen zijn aan Park Inn.

    Rood, blauw, geel en groen vormen een schitterend kleurenpalet, bovendien werd de Park Inn slogan “Dormez bien. Vivez bien” ofte “ Slaap zacht. Leef gelukkig” bovenop het mozaik aangebracht. De overeenkomst werd afgesloten voor een periode van drie jaar en de Airbus zal talrijke steden verbinden waar zich Park Inn hotels bevinden en o.m. regelmatig St. Petersburg, Stockholm, Berlijn, London, Zurich, Nice en andere luchthavens aandoen.

    Voor Kurt Ritter President en CEO van de Rezidorgroep is dit vliegtuig het symbool van de jeugd en het dynamisme dat de hotelbrand uitstraalt, en brengt het een bewijs van de veelzijdigheid die in de hotels en kamers aan bod komen. RVH.

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

    04-07-2007 om 20:26 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.brucargo versevigt positie

    Brucargo vrachthub verstevigt positie

     

     

    Brussels Airport verwelkomt Royal Jordanian Cargo en extra vluchten van Saudi Arabian Airlines. Royal Jordanian Cargo, de nationale vrachtmaatschappij van Jordanië, maakt bekend dat het zijn vrachtactiviteiten zal verhuizen van Maastricht Aachen Airport naar Brussels Airport. Concreet betekent dit dat Royal Jordanian Cargo vijf keer per week overdag naar Brussel zal vliegen met een Airbus A310 vrachttoestel. “De aantrekkelijke lay-out en de centrale ligging van Brussels Airport, de korte taxitijden, de beschikbare vrachtcapaciteit, de vlotte aansluiting op andere transportmodi en het logistieke aanbod hebben de doorslag gegeven bij de beslissing om onze nieuwe hub op Brussels Airport te vestigen”, bevestigt Ingo Roessler, waarnemend Vice-president Cargo bij Royal Jordanian. “Ook de aan gang zijnde modernisering van Brucargo en de soepele manier waarop nieuwe spelers en activiteiten worden ingepast, vormden hierbij een stevig pluspunt”, vult Dirk Socquet, de Belgische GSA voor Cargo van Royal Jordanian, aan.

     

    Royal Jordanian Cargo is marktleider in het Nabije Oosten voor luchtvrachtvervoer. De keuze voor Brussels Airport past in het toekomstplan van Royal Jordanian Cargo. De maatschappij wil een agressievere groeipolitiek voeren op nieuwe routes en haar netwerk aanzienlijk uitbreiden. In april 2007 werd Royal Jordanian, als eerste Midden-Oosterse luchtvaartmaatschappij, lid van de Oneworld alliantie.

     

    Saudi Arabian Airlines, een andere belangrijke speler in het Midden-Oosten voor vrachtluchtvaart, gaat zijn activiteiten op Brucargo nog opvoeren. Vanaf 20 juni wordt de dienstregeling uitgebreid met twee extra vluchten per week naar Brussels Airport. Hiervoor zet de maatschappij MD-11F en B747-200 toestellen in. De twee nieuwe dagvluchten brengen het totale aantal vluchten van Saudi Arabian Airlines naar Brussels Airport op 20 per week waardoor de maatschappij haar positie als onbetwiste nummer 1 op Brucargo nog verstevigt. RVH.

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

     

    04-07-2007 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    03-07-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dinner in the sky

    DOLCE LA HULPE PRESENTEERT ‘DINNER IN THE SKY’

     

     

    Zelfs de ‘sky’ is voor Dolce La Hulpe niet langer een absolute limiet. Het concept werd vorig jaar in hartje Brussel gelanceerd en was reeds op enkele tientallen locaties te gast. Ditmaal liet Dolce La Hulpe, enkele tientallen gasten genieten van een onvergetelijke ervaring én een etentje ‘dinner in the sky’.

     

    Het concept ontworpen en uitgebouwd in een joint-venture tussen Hakuna Matata en Benji Fun, biedt aan 22 gasten, tezamen met een chef en 2 assistenten, de mogelijkheid om op 50m hoogte, van een overheerlijke maaltijd te genieten.

    Voor een dagprijs van 8900€ kan de initiatiefnemer gedurende 8 uur over het werkplatform beschikken. Het aantal up en downs speelt geen rol zodat de tijdsduur in meerdere delen kan worden opgesplitst wat de mogelijkheid tot eetpartijen, combinaties tussen werk en ontspanning, en tal van vrije initiatieven openlaat. Indien men de ganse tijdsduur opbruikt en telkenmale groepjes van 22 gasten laat proeven van dit concept, samen met een perfecte catering, met inbegrip van bubbelrijke drankjes en hoog kwalitatieve gerechten, rekent men een kostprijs van om en bij de 15000€.

    Er zijn werkelijk geen limieten aan dit concept, eten, werken, zelfs trouwen op 50m hoogte is eenvoudig te realiseren. Bovendien staat het concept open voor zowel firma’s als voor privé-initiatieven.

    Met de opstelling van ‘Dinner in the sky’ in Dolce La Hulpe, wil Dolce aldus general manager Paul van Wijk, aantonen dat Dolce La Hulpe als hotel, resort en conference destination aan de klant een ongelimiteerde keuze van mogelijkheden en creatieve tussendoortjes aanbiedt. RVH.

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

    03-07-2007 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lakerol

     

     

    Läkerol

     

    Zomerzon in een doosje …

    De vier bestaande Läkerol smaken krijgen gezelschap van een stralende nieuwkomer. Golden Grapefruit heeft een heerlijke pompelmoessmaak en bevat een vleugje mandarijnensap. Zomers fris en weldadig lekker.

    Golden Grapefruit is het zonnige vervolg van de Läkerol successtory. Sinds de lancering van de suikervrije snoepjes in april 2006 werden al meer dan 2.700.000 doosjes verkocht. Läkerol staat in de supermarkten nu al in de top 6 van meest verkochte producten in zijn categorie.

    Ook 2007 is veelbelovend. Läkerol liet begin dit jaar van zich horen op radio en tv. In september verschijnen de Zweedse snoepjes opnieuw op tv en worden talrijke doosjes Golden Grapefruit gratis weggegeven. RVH.

     

    03-07-2007 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    02-07-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mosselpotten
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Mosselpotten.

     

     

     

    Culinair specialist Demeyere kruipt uit zijn schelp en stelt zijn handige gamma mosselpotten voor: makkelijk om in te koken en mooi om in te serveren. Nog snel wat groenten snijden: ui, prei, wortel en selder zijn een must, en de mosselen spoelen, en over tien minuten ben je aan het smikkelen…

    Mossel natuur, in witte wijn, met look, curry of op Provencaalse wijze…met Demeyere smaken ze extra lekker. De mosselpotten zijn niet alleen een lust voor het oog, ze zijn ook  extra handig en gebruiksvriendelijk. Zo kan je de schelpen eenvoudigweg in het omkeerbare deksel verzamelen. En uiteraard zijn de roestvrijstalen mosselpotten van de beste kwaliteit.

    Het Demeyere assortiment omvat verschillende soorten en afmetingen, diameter van 18 tot 20 cm. Sommige zijn enkel geschikt om te serveren, andere kunnen dankzij de capsulebodem van 4mm dik ook als kookpot gebruikt worden. De mosselpotten waarin je kan koken zijn geschikt voor alle vuren, inclusief inductie. RVH.

     

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

     

    02-07-2007 om 21:47 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bcd emea

    BCD MEETINGS & INCENTIVES BENOEMT TOPVERANTWOORDELIJKEN EMEA

     

    Na de uitbreiding in het VK eerder dit jaar kondigt BCD Meetings & Incentives (BCD M&I) twee topbenoemingen aan in zijn leidinggevende team voor de operaties in Europa.

     

    Vanaf 25 juni 2007 wordt Marc ter Haar, Senior Vice President, EMEA bij BCD M&I en treedt Shaun Casey in dienst als Managing Director, EMEA. Hij zal rechtstreeks rapporteren aan Marc. Marc draagt de verantwoordelijkheid voor het algemene bedrijfs- en financiële beheer van BCD M&I in Europa en zal rechtstreeks rapporteren aan president Scott Graf. Marc zal werken aan de ontwikkeling van de strategische koers van BCD M&I in Europa. Verder zal hij alle bedrijfsstrategieën in samenwerking met de ruimere BCD Travel-organisatie beheren en zal hij een sleutelrol spelen in de wereldwijde fusie- en overnamestrategieën van BCD M&I.

    Shaun zal verantwoordelijk zijn voor de sales, marketing en operations van BCD M&I binnen Europa. Alle huidige Europese country leaders van BCD M&I zullen rechtstreeks aan hem rapporteren.

    Scott Graf, president van BCD M&I, over de aankondiging van vandaag: “We blijven werken aan de uitbouw van een M&I-organisatie van wereldklasse. Daarom moeten we ook talent van wereldklasse aantrekken. De uiteenlopende talenten, ervaring en algemene businessknowhow die Marc en Shaun in BCD M&I injecteren, zullen meteen de nodige impact hebben op onze werknemers, leveranciers en klanten. En dit is trouwens nog maar de voorbode van ander opwindend nieuws. In de komende maanden zullen er nog andere belangrijke aankondigingen volgen: van de lancering van onze bedrijfstak voor eventproductie in Europa tot de baanbrekende resultaten die we voor onze klanten realiseren.” RVH.

     

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

     

    02-07-2007 om 21:46 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nieuwe zeeuwse mosselen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Nieuw seizoen Zeeuwse mosselen oogt beloftevol.

     

    De Zeeuwse mosselsector is positief na een eerste keuring in de mosselveiling van Yerseke. Na een absoluut rampjaar, kijken de mosselkwekers met meer vertrouwen naar het komende mosselseizoen. De bemonstering in de mosselveiling van Yerseke was ronduit veelbelovend. De meeste mosselen hebben voldoende vleesgewicht en zijn in tegenstelling tot vorig jaar,  vrij van krabbetjes. Verwacht wordt dat de eerste Zeeuwse mosselen volgende week in de winkel zullen liggen.

    Het mosselseizoen kende vorig jaar een absoluut dieptepunt. Een lang koud voorjaar, gevolgd door een hittegolf in juli, zorgde ervoor dat de kwaliteit van de mosselen te wensen overliet. Bovendien was er een serieuze schaarste waardoor de aanvoer tot 30 miljoen kilo beperkt bleef, de helft van de jaren daarvoor. De dure mosselen van bovendien een matige kwaliteit zorgden voor een flinke deuk in de kwalitatieve reputatie van de Zeeuwse mossel.

    Het tij lijkt gekeerd en de eerste keuringen wijzen op een voldoende tot goed vleesgewicht variërend tussen 25 en 28% wat voor veilingmeester Nico van Zantvoort erg bevredigend is aangezien het vleesgewicht de komende weken nog moet toenemen.

    Ondanks een verwacht positief seizoen is de positie van de mosselkweker voor de toekomst nog altijd onzeker. Allereerst is er de onvoorspelbare natuur als wisselvallige factor binnen de mosselkweek. Bovendien heeft ook de natuurregelgeving een beperkende invloed op de mogelijkheden om op mosselzaad te vissen. Grote delen van de Waddenzee zijn gesloten en mogen niet meer bevist worden, in het bijzonder het oostelijk deel van de Waddenzee. De mosselsector blijft evenwel niet bij de pakken zitten. De zoektocht naar nieuwe technieken is volop aan de gang. De mosselkwekers nemen hun verantwoordelijkheid voor een duurzame visserij door een deel van de mosselzaadval op te vissen en het overige deel te laten liggen voor de natuur. Maar omdat de natuur niet elk jaar dezelfde hoeveelheid mosselzaad levert, streeft de mosselsector naar een mindere afhankelijkheid van bodemzaad. Bij de ontwikkeling van nieuwe technieken hoort o.m. een ingenieus systeem met speciale touwen waaraan het mosselzaad zich vasthecht. Nog aparter zijn de hatcheries en nurseries. Dit zijn hoogtechnologische proefprojecten om zaad ‘op land’ te produceren. Een hatchery voor mosselen kan voor additioneel aanbod van zaad zorgen in jaren van schaarste. Deze techniek biedt daarnaast de mogelijkheid om de beschikbaarheid van zaad te realiseren onafhankelijk van de tijd van het jaar. RVH.

     Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

    02-07-2007 om 21:42 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vlaamse boerinnen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vlaamse Schoonste Boerinnen

     

    De schoonste Vlaamse boerinnen ruilden hun eigen erf even in voor een photoshoot aan Turkse Rivièra. De drie Schoonste Boerinnen van Vlaanderen keerden zopas terug uit Antalya (Turkije) waar ze net een exclusieve photo shoot achter de rug hebben. Deze trip was een van de prijzen die ze wonnen met de jongste Verkiezing van de Schoonste Boerin. Het programma bestond uit een professionele photo shoot onder leiding van de Gentse fotografe Ine Dehandschutter ( www.matuvu.nu ). Daarnaast was er uiteraard ook tijd voor ontspanning en cultuur in en rond de Turkse havenstad Antalya.

    Tijdens het bezoek aan de stad kregen de boerinnen-fotomodellen veel bekijks. Het enthousiasme van plaatselijke pers en de bevolking groeide nog toen ze begrepen dat deze dames in het dagelijkse leven boerinnen waren en niet zomaar "Missen". Landbouw is in Turkije een nog zeer belangrijke economische sector, maar ze heeft er vooral een traditioneel imago.

    Het resultaat van de photo-shoot zelf zal binnenkort te bewonderen zijn in de communicatie van John Deere, hoofdsponsor van dit event. De dames showden voor de camera de bijzonder hippe nieuwe kledingcollectie van het gekende tractorenmerk.

    De Vlaamse boerinnen genoten ook van het luxe-verwenleventje buiten het shooten. Kathleen Hens, winnares publieksprijs: "Het is hier zalig in de zon, eventjes ver weg van de dagelijkse beslommeringen, want het klinkt cliché, maar ik zou mijn "varkens" toch niet kunnen missen, hoor " RVH.

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

     

    02-07-2007 om 21:32 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.goonie productions

    Goonie productions.

     

     

    Goonie-productions staat voor gastronomische catering aan de beste prijs-kwaliteitverhouding. Goonie staat tevens paraat om het volledige event te organiseren.

    Bart De Belder koos bij de oprichting van Goonie-productions onmiddellijk voor een kwalitatieve en inventieve keuken met veel oog voor de presentatie van de gerechten. Het brengen van gastronomie op verplaatsing is voor Bart en zijn team, niet alleen hun core-business, maar vooral hun passie.

    Gastronomische menu’s, buffetten, walking dinners, afhaalgerechten edm. worden met kwalitatieve en dagverse producten bereid. Door de modernste technieken en nieuwste trends toe te passen, garandeert Goonie-productions een prachtig eindresultaat.

    De organsiatie van een evenement bestaat uit het combineren van diverse onderdelen. Naast het gastronomisch aspect, verzorgt Goonie-productions door de diverse details precies in mekaar te laten overvloeien, ook de complete organisatie van elk event. RVH.

     

     

    02-07-2007 om 19:53 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.adc productions

    Meer dan juist beeldprojectie

     

    De voorbije twintig jaar is ADC Production in de wereld van het audiovisuele en het krachtige, hoogtechnologische projectiemateriaal, uitgegroeid tot een der marktleiders in de Benelux en ook daarbuiten. Ook het unieke platform van Christie Digital, die het volledige Festival van Cannes 2007 van a tot z uitrustte met materiaal voor digitale projectie, hoort thuis in het aanbod van ADC Production. RVH.

     

    02-07-2007 om 19:50 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bcd travel brazilie

    BCD Travel verwerft participatie in Braziliaans agentschap Avipam

     

    BCD Travel heeft zijn activiteiten in Brazilië heeft uitgebreid door een belang te verwerven in zijn huidige partner Avipam. Avipam is een onafhankelijke onderneming in reismanagement met vijf kantoren en meer dan 400 werknemers in Brazilië. Avipam bedient ongeveer 900 bedrijfsklanten en kent een jaaromzet van nagenoeg 200 miljoen dollar. RVH.

     

    02-07-2007 om 19:49 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    30-06-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dl vinaigrette
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be



    Lente? Sla toe!

    met de nieuwe extra light vinaigrette van Devos Lemmens

     

    Slaatjes, ze zitten niet alleen boordevol vitamines maar ook boordevol smaak. Zeker nu Devos Lemmens een nieuwe vinaigrette extra light uitbrengt, en zijn gamma lichte en extra lichte sauzen zo extra spannend maakt. Geen knapperig wortelreepje, sappige kerstomaat of pittige radijs die daaraan kan weerstaan...

     

     

    Extra light en Devos Lemmens, ze zijn bondgenoten van het goede leven. Vorig jaar werd de extra light mayonaise met maar 10% vet geïntroduceerd. Een succes, want de combinatie van een laag vetgehalte met de intense smaak van échte mayonaise viel alom in de smaak. En dus kon een vervolg niet uitblijven...

    Gloednieuw nu binnen het gamma is de extra light vinaigrette. Met 10% vet maar met de volle smaak van slasaus is deze vinaigrette een ideale keuze om je slaatje wat extra punch te geven en tegelijk ongeremd te genieten.

    Om je gezonde ‘meer groenten eten’-voornemen te stimuleren, start Devos Lemmens vanaf mei met de actie ‘Gezond sparen’. Bedoeling is dat je vier dekseltjes van light of extra light producten spaart en inruilt voor een groentebon ter waarde van 2,5 EUR. RVH.

    Meer info vind je op de website www.devoslemmens.be

    30-06-2007 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sn brussels airlines

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

     

    DELHAIZE EN brussels airlines SLUITEN PARTNERSHIP

    Vliegen met de plus-kaart en boodschappen doen met Privilege mijlen

     

     

    Delhaize België en Brussels Airlines hebben een overeenkomst gesloten waardoor klanten nu Privilege mijlen kunnen inruilen voor plus-punten en plus-punten kunnen omzetten in Privilege mijlen. 700 mijlen kunnen omgeruild worden voor 500 plus-punten en bonnen van 5 euro kunnen omgezet worden in 700 Privilege mijlen. Zo wordt boodschappen doen of vliegen nog goedkoper. Hierdoor breiden de voordelen en partners verbonden met de plus-kaart en de Privilege kaart nog verder uit en kunnen de leden van nog meer aanbiedingen genieten.

     

    “Naast het omruilen van plus-punten voor Privilege mijlen, gaan we ook promotieacties voeren waardoor onze klanten bijvoorbeeld korting krijgen wanneer ze vluchten van Brussels Airlines boeken”, aldus Hilde Vanneste, Director Customer Care. “De samenwerking met Brussels Airlines is voortgevloeid uit de contacten die in het kader van Living Tomorrow werden gelegd. Living Tomorrow dient als kennisplatform voor de verschillende partners.”

     

    Om van deze voordelen te genieten, moet men enkel in het bezit zijn van een plus-kaart en een Privilege kaart. Beide zijn heel gemakkelijk te verkrijgen. Een plus-kaart kan men aanvragen bij het onthaal van Delhaize-winkels, Di en Tom&Co-winkels, bij Cash Fresh en bij Q8. De plus-kaart is gratis en biedt tal van voordelen.

     

    Lid worden van Privilege is eveneens gemakkelijk en gratis en biedt de mogelijkheid om mijlen te sparen om gratis het vliegtuig te nemen (exclusief taxen). Privilege mijlen omzetten in plus-punten kan via de website www.privilege.brusselsairlines.com of door het call center te bellen. Bonnen van 5 euro inruilen tegen 700 mijlen kan aan het onthaal van alle Delhaize supermarkten, AD en Proxy Delhaize, Cash Fresh, Di en Tom&Co-winkels. RVH.

     

     

     

     

     

     

     

    30-06-2007 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.club world

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

     

     

     

    BRITISH AIRWAYS: NIEUWE CLUB WORLD VLIEGT OP NEW YORK

     

     

     

    Klanten van British Airways kunnen voortaan genieten van de Club World van de nieuwe generatie op 96 lijnvluchten per week tussen London Heathrow en New York JFK, nu de installatie van de cabine op de langevluchttoestellen van de maatschappij in een stroomversnelling is gekomen.

    De ingenieurs passen nu elke maand tot drie Boeing 747-toestellen aan met nieuwe, bredere bedden in business class en een  verbeterd entertainmentsysteem aan boord van het toestel.

     

    Elke Club World cabine op Boeing 747 lijnvluchten naar JFK telt 70 luxueuze bedden, zodat de klanten in een optimaal comfort kunnen werken, slapen of zich ontspannen.

     

    De British Airways Club World, ontworpen in samenwerking met toonaangevende designers, doet denken aan een exclusieve Londense club, voorzien van kwaliteitsstoffen en een warme persoonlijke verlichting, die een elegante en stijlvolle sfeer scheppen. RVH.

     

     

     

    30-06-2007 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.o à la bouche
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

     

     

    ‘L’O à la Bouche’

     

     

    Tegen het majestueuze decor van de Maasvallei, tussen Namen en Dinant, op een steenworp van de Tuinen van Annevoie en de abdij Maredsous, heeft Olivier Vanden Branden verkozen zijn restaurant te openen. Het heet L’O à la Bouche, met een verwijzing naar zijn initialen.

     

    Deze aannemerszoon was al heel jong bezeten van het koken en richtte zich, zodra hij zijn middelbare-schoolopleiding had voltooid, op het culinaire beroep. Tijdens een stage in ‘La Pichelotte’ werd hij ontdekt door Pascal Silman – u weet wel, dezelfde die ooit voor het succes van ‘La Maison de Maître’ in het Conrad Hotel van Brussel zorgde. Dit heeft tot resultaat dat onze bijzonder jonge kok voor zijn verdere ontwikkeling al snel zijn weg vindt in een circuit dat menige chef bij ons hem zou benijden. Het begint in België, waar hij onder andere bij de banketbakker Mahieu werkt. Dan volgt Frankrijk natuurlijk, met een periode in het ‘Hôtel de Paris’ en het onuitwisbare stempel van Alain Ducasse, maar ook Engeland en daarna Spanje, waar hij voor het eerst de volledige verantwoordelijkheid van een ‘chef de cuisine’ op zich neemt. Na deze indrukwekkende loopbaan vraagt Olivier, amper 26 jaar, zich af of het nu wel zo interessant is altijd voor de anderen te werken. En dan biedt zich de gelegenheid aan een gebouw over te nemen dat zijn familie toebehoort.

     

    Een van de laatste gebouwen van het aardige dorp Bioul, dat een oude, ontwijde kapel omvat, maakt deel uit van een complex dat door de vader van Olivier wordt gerenoveerd. De juiste bestemming van deze mooie plek is gauw gevonden: het oude heiligdom vormt na een geringe ingreep een volmaakte toegangspoort voor een etablissement dat al even elegant als gastvrij overkomt. De moeder van onze kookkunstenaar doet de rest dankzij haar talent als binnenhuisarchitecte. Met z’n charmante camaïeu van nuances in beige en wit, afgewisseld met het groen van zorgvuldig gekozen planten, heeft L’O à la Bouche een bijzonder warme en gedistingeerde sfeer.

     

    Men wordt ontvangen door Aline, Oliviers zuster die op een vriendelijke manier de suggesties van een menu à la carte presenteert. De keuze uit twee à drie voorgerechten, twee à drie hoofdschotels en twee à drie desserts wordt om de drie weken vernieuwd en kost niet meer dan de bescheiden som van € 30!

     

    De keuken van Olivier Vanden Branden, die zich ‘Frans en mediterraan’ noemt, kenmerkt zich door uitgesproken smaken. De chef-kok is duidelijk niet bang zijn karakter te laten spreken in zijn gerechten. Deze zijn gebaseerd op eersterangsproducten, maar het culinaire concept van de heer des huizes berust eveneens op een evidente beheersing van de gaartijden. De sobere en eenvoudige, maar eveneens zeer elegante en appetijtelijke opmaak van de borden doet de gerechten volmaakt tot hun recht komen. Ze zijn bereid met evenveel vakkennis als inzicht, volgens het goede beginsel dat ‘de keuken de ware aard van de dingen respecteert’. Het wijnaanbod is ingedeeld in ‘klassieke’ en ‘zonnige’ selecties. Ze omvatten menige mooie verrassing en heel wat verleidelijke flessen die ruim onder de € 25 geprijsd zijn.

     

    Wij kozen voor Bretoense St. Jacobsvruchten met velouté van bloemkool en een ricotta met spinazie gevulde ravioli en garnituur van rivierkreeftjes. Volgde een wilde gebraden fazant met kardinaalsaus en garnituur van biet en vijgen, naast een everzwijnfilet, een croustillant van zwarte pens, mousseline van knolselder, opgevrolijkt door fantasiepeer en peperroomsaus. Het dessert, een huiscombinatie van peperkoek, jonagold en vanille-ijs was al evenmin te versmaden. Olivier heeft overduidelijk gastronomische kwaliteiten die af en toe nog iets verfijnd moeten worden wat niet wegneemt dat dit restaurant dat pas in november 2005 de deuren opende, talloze lekkerbekken zal betoveren.

     

    De schotels van ‘L’O à la Bouche’ kunnen ook worden afgehaald of kunnen eveneens bij u thuis bereid worden, want Olivier heeft reeds een flinke ervaring als thuiskok.

    Olivier Vanden Branden is onmiskenbaar een sympathieke chef, een enthousiaste, jonge keukenmeester die graag experimenteert en ruim smakenpalet aanbiedt. RVH.

    L’O à la Bouche - 24 rue de Fraire - 5537 Bioul - Tel.: 071-30 79 04

    30-06-2007 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    29-06-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bleu de toi
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

     

    BLEU DE TOI …

     

     

     

    In een van de oude herenhuizen die net aan de binnenkant van de eeuwenoude ommuring van Brussel vallen, bevindt zich een bijzonder intiem en sfeervol restaurant. Met overtuigde fierheid draagt Bleu de Toi reeds 15 jaar de omschrijving “ Brussels smulpaaphuisje”. Achter de benaming zelf, gaat een gans verhaal schuil, zowel effectief als symbolisch, maar vooral met een vleugje romantiek …

     

    De immense en adembenemende wateren uit de Stille Oceaan bieden een bijzonder intense Blauwe kleur staat het symbool voor een tijdloze zachtheid en eindeloze liefde, Bounty was het schip dat op deze wateren voer, toen er in 1789 muiterij uitbrak, B voor Brussel en vooral,  B voor Bintje, het uitgelezen product dat de originaliteit van het huis op zeer aparte wijze benadrukt.

     

    Bleu de Toi is het verhaal van Corine Ceulemans, die bij het verlaten van de hotelschool COOVI, onmiddellijk een onderkomen vindt in het restaurant Quincaillerie ten tijde van Antoine Pinto. Twee jaar ervaring rijker, besluit ze in 1992 met haar toenmalige partner, schilder Raymond Sersté, een eigen zaak op te starten. Een restaurant met gevoel, inhoud en een hart. Na 3 jaar zet ze op eigen benen de ontwikkeling verder en bouwt Bleu de Toi uit tot een restaurant waar authenticiteit, intimiteit en romantiek zegevieren, restaurant waar de keuken gerechten een enorme generositeit, smaak en rijkdom aan variatie uitstralen. Sinds 2.5 jaar kreeg Corine versterking van haar zus Françoise, die met eenzelfde enthousiasme dit “vrouwenrestaurant” een onbetwistbare allure meegeeft.

     

    Corine etaleert in Bleu de Toi, de liefde voor natuurlijke en dagverse producten die ze van haar grootouders meekreeg, ze groeide op zoals ze zelf zegt, temidden confituurpotten, rode kool met kaneelappel, gebraiseerd witloof en Vlaamse stoverij. Haar grootvader nam haar geregeld mee naar de markt en leerde haar kwalitatieve producten ontdekken. Haar kinderhartje verloor ze aan het “Bintje”, een aardappelsoort die in haar restaurant als rode draad doorheen talloze bereidingen loopt. Corine koopt haar Bintjes trouwens, nu bij de zoon van haar grootvaders leverancier.

    Corine’s liefde voor de keuken, bewijst dat elke kok een kunstenaar is. Corine’s kunstzinnig gevoel komt extra tot uiting in haar aanleg als decoratrice. Het diepblauwe kleurenpalet in het restaurant, weerspiegelt talloze gevoeles van geluk, liefde en spontaniteit. Gespijsd met de onontbeerlijke Brussel humor, dult Corine nochtans geen afwijkingen op de versheid van haar producten met een uitmuntende prijs-kwaliteit verhouding als resultaat.

     

    Betreden doe je Bleu de Toi via een piepklein sas, in de voorkamer ontdek je meteen authentieke muurstenen en vloertegels, naast een gans aparte deocratie waarin blauw de hoofdtoon vormt. Hier kunnen, net als in de leefkamer, slechts een 10-tal gasten worden bediend. De decoratieve marmeren schouw met haard biedt gezelligheid en charme. De tafeltjes voor twee,  kunnen overal makkelijk worden samengeschoven. Dezelfde  charme gaat verder op de eerste verdieping met een andere zaal in zonnerige tonen, tussen kook-rood en oker, een directe doorgang naar het teras, waar men tussen de klimplanten en talloze bloemen, op zonnige dagen een mediterane atmosfeer kan opsnuiven.

     

    Keuken voor twee:

     

    Net als voor het “blauw”, gaat ook achter het cijfer “2” enige symboliek schuil. Remember de tafeltjes voor twee. Eenvoud en generositeit, de keuken van Bleu de Toi accentueert zich sinds het begin op twee hoofdproducten die nog steeds bovenaan de affiche staan: gevulde bintjes en kreeftbereidingen. Het geheim van het fameuze “Bintje” dus, en fruitige aardappel vol vitaminen. In Bleu de Toi worden ze in de oven gebakken en vooral gevuld met diverse ingrediënten, van de meest rustieke tot de meest gerafineerde, maar liefst 17 in totaal. Toppers tussen deze bereidingen zijn nog steeds het ‘Bintje wijze Bleu de Toi’, aardappel gevuld met staartjes van rivierkreeft en verrijkt met een witte botersaus met dille en anderzijds het ‘Bintje op z’n Brussels’, aardappel gevuld met spekjes, crème en azijn!

    De andere specialiteit ‘kreeft’ biedt de gastronoom een keuze uit een achttal preparaties die even spectaculair, exotisch en smaakvol zijn als de Bintjes.

    Ook de andere gerechten houden rekening met de seizoenen en gasten die fijne bereidingen op prijs stellen. Ook hier een melange van gourmandische en typische gerechten doorweven met de meest exotische parfums. Dezelfde diversiteit trouwens in een onweerstaanbare dessertkaart met als onverbeterlijke toppers de ‘nougat Bleu de Toi’, nouga op orientaalse wijze met exotisch fruit, vanille ijs en verse munt, en anderzijds ‘ zwarte chocolade’ een delicatesse voor liefhebbers van pure chocolade.

     

    Corine deelt haar keukengeheimen met Evrard Thiebaut, die ondanks zijn jonge leeftijd zorgt voor een harmonieus samengaan van kruiden, smaken en parfums. Vis of vlees, kreeft of bintjes, alles getuigt van de liefde voor het vak en schenkt telkens weer voldoening aan de gasten die hier heerlijke degustatieve hoogtepunten beleven.

     

    Naast een voorbeeldige wijnkaart, serveert Bleu de Toi, witte en rode huiswijnen van château Martet Prémices de Martet en Bordeuax Sainte-Foy la Grande. Voor de roséwijn viel de keuze op een côte du Provence Cuvée Saint-Tropez. Deze wijnen kunnen per fles, per glas, en zelfs per symbolische centimeter worden gedronken.

     

    Dat Bleu de Toi de voorbij jaren uitgroeide tot een verplichte halte voor buitenlandse zakenlui en fijnproevers in het bijzonder, die én het unieke interieur, én de overheelrijke kaart willen degusteren, is vanzelfsprekend. RVH.

    Bleu de Toi – Alexianenstraat 73 – 1000 Brussel – tel 02/502 43 71

    29-06-2007 om 08:25 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sleepy

    Sleepy presenteert nieuw winkelconcept

     

     

    Bedtextiel inspirerend en toegankelijk gepresenteerd. Slaapspecialist Sleepy zit zelden stil – beetje vreemde paradox. Na de start met Saatchi & Saatchi en de lancering van hun nieuwe campagne ‘Het leven is beter in bed’ is het nu tijd om hun nieuwe winkelconcept voor te stellen. De vestiging in Merksem is de eerste die opnieuw werd ingericht.

    ‘Inspirerend’ en ‘toegankelijk’ zijn twee sleutelwoorden in het nieuwe concept.

    In de showroom staan bv. een aantal ‘opgemaakte bedden’. Het bedtextiel dat voor die presentaties is gebruikt, is ook vlak bij de opstelling uitgestald, zodat bezoekers niet op zoek hoeven te gaan.

    De andere producten worden uitgestald op de deurtjes van een kastenwand. Achter die deurtjes zit telkens de hele voorraad in alle beschikbare maten van het uitgestalde decor. Waar meestal de uitstalling volgens de afmetingen gebeurt, wordt het bedtextiel voortaan bij Sleepy volgens kleurthema gepresenteerd.

    Het materiaal van het bedtextiel is de tweede leidraad in de opstelling: het bedtextiel wordt gegroepeerd volgens prijskategorie, van basis kwalitatief katoen tot superdeluxe heerlijk satijn. RVH.

     

    29-06-2007 om 08:23 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Zonwering uit de schaduw

     

    Verozo, de Belgische beroepsvereniging van rolluiken en –zonweringproducenten, stelt een nieuwe website voor: www.allesoverzonwering.com.

    Met deze service wil ze alle algemene informatie over het nut, de mogelijkheden en toepassingen van zonwering online zetten. Consumenten kunnen dus voortaan op deze website, een antwoord vinden op al hun vragen over zonwering. RVH.

     

     

     

    29-06-2007 om 08:22 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de provence anders
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Eerder gepubliceerd op

    www.6minutes.be

     

    De Provence anders

     

     

     

    Bij het Davidsfonds/Leuven verschijnt binnenkort een sfeervolle wegwijzer over een veelzijdig stukje Frankrijk” De Provence anders” van Dominque Bauer en Daniela Simons.

     

    De Provence ! Een klein paradijs met evenveel contrasten als gezichten, waar smaken, geuren en kleuren oproepen tot genieten.

     

    Zon, een heerlijke keuken, de Mont ventoux, krekels en wijn. Aanvankelijk slechts een passage naar de Spaanse Costa Brava, maar vandaag uitgegroeid tot een zeer gegeerde vakantiebestemming en een plaats om steeds weer naartoe te gaan. Het landschap van de Provence is soms zacht, soms onherbergzaam, nu gekoesterd door de zon en dan weer desolaat onder de mistral. Haar keuken is bewonderenswaardig verfijnd en toch zuiders eenvoudig.

     

    Met de gedichten van Frederic Mistral als leidraad maak je van binnenuit kennis met de Provence, een wereld waarin de tijd traag wordt gesmaakt. ‘De Provence anders’ is een origineel reisboek voor al wie houdt van gastronomie, cultuur, geschiedenis en literatuur, wie graag markten bezoekt en geïnteresseerd is in lokale producten. Voor wie houdt van wandelen en fietsen of gewoon wil uitrusten in schilderachtige dorpjes of bij mooie landschappen wil wegdromen. De Provence, gewoonweg synoniem van eindeloos genieten.

     

    Dominque Bauer schreef dit boek als wegwijzer voor ter plaatse en als gids voor een imaginaire reis. De Provence is voor haar als een tweede ‘thuis’. Een origineel reisboek met sfeervolle foto’s van Daniela Simons.

     

    De Provence Anders

    Van Dominique Bauer en Daniela Somers

    Davidsfonds Uitgevrij leuven

    210 p  - €24.95

    ISBN 978 90 5823 4442

     

    29-06-2007 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 26/09-02/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs