:-8)
Een 8ste Etap Hotel in België xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Op 17 januari, opening van het Etap Hotel Antwerp Port.
In deze eerste maand van 2011 opent de groep Accor een splinternieuw Etap Hotel in Antwerpen. Het merk heeft er voor gekozen om haar 8ste vestiging in Antwerpen (Ekeren ) te openen, en dit na de opening van Etap Hotel Charleroi, Brussel, Luik, Antwerpen centrum, Raeren, Brugge en Ruisbroek. Met meer dan 400 hotels is Etap Hotel Europees leider op het vlak van budgetvriendelijke hotels. Het merk biedt "het allerbeste tegen de laagste prijs" en gaat actief verder met haar ontwikkeling in Europa en vooral België.
Het Etap Hotel Antwerp Port ligt aan het noorden van de Antwerpse ring op een kruispunt van snelwegen en is dus makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en de wagen, zowel vanuit het centrum van de hoofdstad als vanuit Gent, Hasselt en Nederland. Het hotel is de ideale plaats voor een zakenreis of een toeristisch weekendje in Antwerpen en telt 105 kamers van de nieuwe 'Cocoon' generatie. De combinatie tussen functionaliteit, optimaal gebruik van de ruimte en comfort, geeft het Etap Hotel een eigentijdse designlook.
Rustgevende, zachte kleuren en een opwaardering van licht, volume en materialen liggen aan de basis van het gevoel van welzijn dat men meteen krijgt wanneer men een 'Cocoon' kamer binnenkomt. Door de vele led-lichtbronnen kunnen verschillende sferen gecreëerd worden. Zelfs de douche beschikt over een wisselende en veelkleurige verlichting.
Een ander pluspunt van dit concept: een flat-screen televisie, multimedia-aansluiting en satellietzenders, een dekbed en een fleece deken, een ruime douchecabine, een grote spiegel met ingewerkte kapstok, een antislip vloerbedekking, extra stopcontacten en een apart toilet.
Het Etap Hotel Antwerp Port biedt twee types 'Cocoon' kamers, met twee of drie comfortabele bedden, en drie kamers voor personen met een handicap. Het hotel heeft een 24/24 service en dat alles vanaf 49 per nacht( openingstarief). Dat is het allerbeste tegen de laagste prijs!
Levendige kleuren, ledverlichting, spel van transparantie en ronde meubels, ... Ook de publieke ruimtes werden opnieuw uitgewerkt om meteen een gevoel van ruimte en openheid te creëren. De ontbijtzaal baadt in een moderne, kleurrijke en slim verlichte sfeer en biedt een kwaliteitsvol buffet à volonté voor de prijs van 7 euro per persoon. De ontvangstruimtes zijn uitgerust met een gratis WIFI-verbinding, een drank- en snackautomaat, comfortabele zetels en een infohoek. RVH.
Etap Hotel Antwerp Port - Luithagen Haven 6a - 2030 Antwerpen
Tel.: +32 3 544 97 81
|