Inhoud blog
  • Oman
  • Thomas Cook 'stunt'
  • oostkantons label bed en bike
  • Ontdek de speelsteden van de Rode Duivels
  • Nieuwe uniformen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    millesime
    gastronomie - liftestyle - toerisme
    09-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.galeria inno festival
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Galeria Inno festival.

     

     

     

     

    Naar aanleiding van zijn vijfde verjaardag organiseert Galeria Inno een festival vol activiteiten en evenementen. Van 21 tot en met 26 september 2009 laat Galeria Inno zijn klanten meevieren en creeërt een echte feestsfeer in de merken ruimtes.

     

    Het groene logo met witte letters verscheen in 2004 in het hart van diverse centrumsteden. Al snel wist Galeria Inno een veeleisend klantenpubiek, uit op een aangename shoppingervaring, te verleiden. De vijftien winkels die het commerciële stadsleven opfleuren, bundelen met meer dan zeshonderd merken het betere aanbod op het gebied van kleding, lingerie, accessoires, interieurinrichting en cosmetica. Een shoppingsensatie in alle vrijheid, waar luxe toegankelijk wordt.

     

    Vijf jaren van vooruitgang en aantoonbare successen vormen een te mooie gelegenheid om de extra’s niet te onderstrepen waarvan de klanten nu kunnen genieten. Evenementen, modeshows en geschenken vallen het publiek ten deel.

    www.inno.be

    09-09-2009 om 10:37 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ktachtpatser
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    krachtpatser in ultra kleine behuizing

     

     

     

    Na de succesvolle WiFi N USB mini-stick slaat Hercules nogmaals toe met een nog kleinere stick en introduceert het bedrijf de kleinste op dit moment beschikbare WiFi G USB-stick - en ook nog de meest veelzijdige, dankzij de nog uitgebreidere compatibiliteit met 11n-routers (op basis van op dit moment verkrijgbare producten).

    De nieuwe Hercules Wireless G Ultra-mini-stick (HWGUm-54) krijgt daarom het predicaat "Favourite Picks": hoe kan dit apparaat met zijn ultracompacte vormgeving en een prijs van slechts 24,99€ incl. btw, namelijk geen favoriet zijn?

               

    Aangesloten op de USB-poort van een computer valt de stick nauwelijks op: hij steekt slechts 13 mm uit! De ongelooflijk kleine afmetingen (14,5 x 25 mm) maken dit de kleinste WiFi G-stick momenteel op de markt. Het is de ideale oplossing tegen het overbelasten van de USB-poorten van de computer en zorgt er voor dat de andere poorten prima toegankelijk blijven. 

     

    Maximale compatibiliteit met de WiFi-N-standaard. De Hercules Wireless G Ultra-mini-stick beschikt over de krachtigste WiFi 802.11g-technologie die zorgt voor maximale compatibiliteit met routers gebaseerd op de nieuwste WiFi N-standaard en levert een bandbreedte tot 150 Mbps. De stick heeft een 802.11g-certificatie van de Wi-Fi Alliance en is daarmee optimaal compatibel met alle internetboxen en 11g en 11n-oplossingen op de markt, erg handig en geruststellend voor de gebruiker.

     

    Met deze nieuwe Wireless G Ultra-mini-stick blijft Hercules trouw aan haar "WiFi for all"-concept: met een simpele klik op de WPS-knop in de meegeleverde Hercules WiFi Station-toepassing wordt direct een veilige verbinding met het netwerk gemaakt. De snelstartgids in het Nederlands biedt stapsgewijze instructies hoe gebruikers een WiFi-verbinding met internet kunnen maken. Een maximale gegevensbeveiliging is gegarandeerd dankzij WPA- en WPA2-versleuteling.

    De nieuwe Hercules Wireless G Ultra-mini-stick is leverbaar in oktober 2009. RVH.

    www.hercules.com

     

     

     

    09-09-2009 om 10:36 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sarah bettens
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Sarah Bettens akoestisch - Antwerpen, Lokeren, Genk en Mons

     

     

     

     

    In 2006 en 2008 wist Sarah Bettens ons reeds aangenaam te verrassen met haar ingetogen  theatershows ‘From Scream to Whisper’  en ‘Never Say Goodbye’.

     

    Deze laatste tournee leende dan ook zijn naam aan Bettens’ meest recente album dat perfect kan worden omschreven als een mix van beide theaterprogramma’s : een combinatie van nieuwe nummers, covers met een nostalgisch tintje en akoestische bewerkingen van ouder materiaal.

     

    Met deze plaat trekt de frontvrouw uit Kapellen in oktober door Europa: Engeland, Ierland, Frankrijk, Oostenrijk, Nederland, Duitsland om uiteindelijk dit akoestisch avontuur in België af te ronden.

    Met Reinout Swinnen (Venus in Flames, k’s Choice, Woodface) aan de  toetsen komt La Bettens eind oktober naar Antwerpen, Lokeren, Genk en, voor onze Franstalige vrienden, naar Mons (al is dit laatste concert reeds  uitverkocht). RVH.

    Concerten:

    Antwerpen 20 oktober – 20 uur – De Roma – tel 03/292 97 40 - www.deroma.be

    Lokeren 21 okter – 20 uur – CC Lokeren – 09/340 56 56 - www.lokeren.be

    Genk 22 oktober – 20 uur – Casino Modern Genk – 089/65 38 70 - www.genk.be/cultuur

     

    09-09-2009 om 10:34 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paul Anka

    Paul Anka op 21 november 2009 in Vorst Nationaal Club, Brussel

     

     

     

     

     

    De in Canada geboren Libanees Paul Anka is amper zestien als hij in 1957 een wereldhit scoort met het nummer Diana. De single gaat meer dan 9miljoen keer over de toonbank en is nog steeds één van de grootste klassiekers aller tijden. Het geweldige succes van Diana krijgt een vervolg met hits als You Are My Destiny, Lonely Boy en Put Your Head On My Shoulder. Eind jaren ‘50 is hij dan ook hét tieneridool van Amerika.

     

    Paul Anka is niet alleen een excellente zanger, maar ook een getalenteerde componist. Zo schreef hij Buddy Holly’s hit It Doesn’t Matter Anymore en Tom Jones’ She’s A Lady. Zijn grootste verdienste is ongetwijfeld de Engelstalige versie van Claude Francois ‘Comme d’Habitude, beter bekend als Frank Sinatra’s lijflied My Way.

     

    In de jaren ‘60 legt hij zich toe op acteerwerk en blijft het een tijdje stil rond hem op muzikaal vlak. In ‘74 maakt hij een meer dan geslaagde comeback met (You’re) Having My Baby, een duet met zijn protegee Odia  Coates. Met (You’re) Having My Baby scoort hij ook meteen zijn derde nummer 1-hit en breekt een volgend hoofdstuk aan in zijn carrière. Hij toert regelmatig de wereld rond met grote bigband orkesten en blijft ondertussen platen maken en hits scoren.

     

    Ondertussen kan hij terugblikken op een al meer dan vijftig jaar durende carrière en en nog steeds groeiende fanbase. In 2007 bracht hij nog ter gelegenheid van zijn gouden jubileum het album Classic Songs, My way uit, waarin hij de hoogtepunten uit zijn repertoire herneemt. Maar het is vooral tijdens zijn live concerten dat Paul Anka laat zien wat voor een klassebak hij is, bijgestaan door een bigband en omringd door  grote videoscreens, rijgt hij al zijn hits en klassiekers aan elkaar tot een wervelende show. Een absolute must voor fans van het genre. RVH.

    Kaarten: www.sherpa.be- FNAC, tel 070-25 20 20

    www.musicmail.be

     

     

     

     





    09-09-2009 om 10:33 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BA 90
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    BRITISH AIRWAYS VIERT 90-JARIG BESTAAN

     

     

     

     

    British Airways viert haar 90-jarig bestaan aan de top van de reisindustrie. Op 25 augustus 1919 werd 's werelds eerste internationale luchtdienst gelanceerd tussen Londen en Parijs door Air Transport & Travel Ltd, de voorganger van British Airways.

     

    De luchtvaartmaatschappij heeft sindsdien meer dan 1,2 miljard passagiers vervoerd via haar uitgebreide netwerk en werd erkend als een van 's werelds elitemaatschappijen. Eerste Minister Gordon Brown zei: "British Airways verloor nooit de geest en visie van een pionier sinds de eerste internationale vlucht tussen Londen en Parijs in 1919. Negentig jaar later is deze iconische luchtvaartmaatschappij nog steeds een fantastisch Brits merk. Van harte gefeliciteerd aan alle medewerkers."

     

    British Airways' voorzitter Martin Broughton zei: "De laatste 9 decennia heeft British Airways een rol gespeeld op verschillende historische momenten. We verzorgden de eerste vluchten naar verafgelegen hoofdsteden tijdens het imperium, we vervoerden Winston Churchill over de Atlantische Oceaan tijdens oorlogstijden, we brachten Queen Elizabeth terug naar Groot-Brittannië na het overlijden van George VI, we brachten geregeld innovaties en hebben met trots onze sportploegen naar huis gebracht na successen in het buitenland. We hebben een rijke geschiedenis in het ondersteunen van Groot-Brittannië en zullen dit blijven doen."

     

    De luchtvaartmaatschappij viert haar verjaardag op verschillende manieren. Swarovski, 's werelds meest vooraanstaande producent van precisiegeslepen kristal, heeft een gigantische en met juwelen getooide Britse vlag uitgeleend aan de maatschappij. Het adembenemende kunstwerk van 1,2 m op 60 cm bevat meer dan 126.000 kristallen Swarovski Elementen(tm) en zal tot september te zien zijn in de aankomsthal van British Airways in Terminal 5.

     

    Een tentoonstelling brengt memorabilia van 9 decennia reizen onder de aandacht en klanten krijgen in Terminal 5 vintage uniformen te zien tijdens de verjaardagsweek gedragen door

    09-09-2009 om 10:28 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe toeristische projecten

    Nieuwe toeristische projecten voor actieve vakanties aan zee

     

     

     

     

     

    Vlaams minister van Toerisme Geert Bourgeois investeert 1,4 miljoen euro in zes nieuwe toeristische projecten aan de kust. Het gaat om een eerste reeks projecten die dit jaar een impulssubsidie krijgen in het kader van het Kustactieplan van de Vlaamse overheid. Samen met de financiering door de initiatiefnemers zorgt dit voor een nieuwe injectie in het kusttoerisme van in totaal ruim 4,5 miljoen euro. De geselecteerde projecten maken de kust aantrekkelijker als bestemming voor actieve vakanties en stimuleren er het verblijfstoerisme. Meest in het oog springend is de bouw van een nieuw bezoekerscentrum in het Zwin.

     

    Het mooie weer brengt al een zomer lang heel veel toeristen naar de Vlaamse kust. Een sterke zomer betekent echter niet dat de toeristische sector aan de kust op haar lauweren kan rusten. "Om op te boksen tegen de groeiende internationale concurrentie moet de kwaliteit van het toeristisch aanbod aan de kust permanent blijven verbeteren", zegt toerismeminister Bourgeois. "We moeten blijven streven naar innovatieve en creatieve toeristische projecten die de Vlaamse kust op de kaart zetten als een attractieve vakantiebestemming voor jong en oud, het hele jaar lang. Enkel zo kunnen we zorgen voor een bloeiende toeristische sector aan de kust, die zorgt voor welvaart en jobs in eigen streek."

     

    Met de impulssubsidies in het kader van het Kustactieplan maakt de Vlaamse overheid daar werk van. De projectoproep 2009 focuste op het verruimen van het verblijfstoerisme en het creëren van een actieve, belevingsvolle kust. Die doelstelling uit zich ook in de zes geselecteerde projecten:

    Met een nieuw bezoekerscentrum versterkt het Provinciaal Natuurpark Zwin zijn onthaalfunctie. Het centrum wordt de grote toegangspoort voor bezoekers van het Zwin en een tegelijk smaakmaker voor toeristen aan de Vlaamse kust. Een masterplan voor de renovatie van het Bloso-centrum en een studie voor de ontwikkeling van 'alle weer'-infrastructuur rond water en yachting leggen de basis voor ambitieuze toeristische projecten in Nieuwpoort. Er komt met financiële steun uit het Kustactieplan ook een kustwandelroute met knooppuntenbewegwijzering, een permanente erfgoedzoektocht langs het traject van de kusttram en een grondig toegankelijkheidsonderzoek van het bestaande fietsnetwerk aan de kust. RVH.

     

     

    09-09-2009 om 10:27 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Asagio city aparthotel

    Adagio City Aparthotel vestigt zich in België

    Opening te Brussel voorzien op 1 december 2009

     

     

     

    Voor de locatie van zijn eerste vestiging koos Adagio de buurt van het Koninklijke Munttheater uit, in het centrum van Brussel. Het Aparthotel van 140 appartementen wordt ondergebracht in de grondig gerenoveerde Anspachgalerij, die in het najaar van 2009 klaar zal zijn. Er is een ruim aanbod zijn van diensten, zoals opgemaakte bedden bij aankomst, handdoeken, dagelijkse schoonmaak, internetaansluiting. Andere diensten worden à la carte aangeboden: ontbijt, wasserij, droogkuis, …

    Door de unieke ligging tussen de Grote Markt, de Nieuwstraat en het Sint-Katelijneplein is Adagio Brussels Centre Monnaie het gedroomde adres voor professionele reizen en culturele uitstappen.

     

    Onze levensstijl verandert, en daarmee ook het consumptiepatroon en de noden van de klanten. Het zakelijk cliënteel heeft steeds meer nood aan verblijven van langere duur; bij het vrijetijdscliënteel stijgt de vraag naar herhaalde korte verblijven. Er is dus een groeiende vraag naar verblijfplaatsen die ‘woonklaar’ zijn. Om aan deze vraag te beantwoorden, biedt Adagio volledig ingerichte appartementen aan met ‘à la carte’ hoteldienstverlening.

    Deze gemakkelijk bereikbare verblijfplaatsen zijn echte, comfortabele leefruimtes, waar de gasten ‘net als thuis’ in alle vrijheid en autonomie kunnen verblijven. Tegelijkertijd zijn hun rust en veiligheid gegarandeerd dankzij de Adagioteams en hoteldiensten ter plaatse.

     

    Het zakelijk cliënteel zal de centrale ligging in Brussel weten te waarderen, op een boogscheut van het internationale station Brussel-Zuid en van het Europese kwartier. De cultuurtoerist zal genieten van de nabijheid van de Grote Markt, het Magritte-museum, het Paleis voor Schone Kunsten en de karakteristieke buurten zoals de Vismarkt. De shopaholic vindt zijn gading in de Anspachgalerij, de Koningsgalerij of de Nieuwstraat. ’s Avonds zorgen het Grand Casino Brussels en de overvloed aan restaurants en bars in de omgeving voor de nodige animatie.

    Adagio City Aparthotel Brussel biedt degressieve tarieven, die afnemen met de lengte van het verblijf. Adagio Brussels Centre Monnaie biedt bovendien speciale openingsprijzen per appartement die geldig blijven tot eind 2010.

     

    Adagio City Aparthotel is de nieuwe keten van Aparthotels die in oktober 2007 ontstond met een joint venture tussen de groepen Pierre & Vacances en Accor. Het merk staat voor standingvolle (driesterren) appartementen met ‘à la carte’ hoteldiensten, voor middellange en lange verblijven in het hart van de grootste Europese steden. Adagio City Aparthotel telt momenteel 23 Aparthotels met meer dan 3000 appartementen, van studio tot driekamerappartement, in Aix-en-Provence, Annecy, Toulouse, Bordeaux, Marseille, Monaco, Parijs, Straatsburg,Basel en Rome. Tegen 2012 wil de keten meer dan 100 Aparthotels omvatten, dit en volgend jaar staan openingen in Berlijn, Brussel, Marseille, München, Nantes et Wenen op het programma. RVH.

     

     





    09-09-2009 om 10:15 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    29-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Herfst in Portugal /2

     

    Herfst in Portugal/2.

     

     

     

     

     

    Portugal, dat is wegdromen bij de romantische klanken van de fado-muziek die alle harten beroert. Maar wat weet je over die droevige, melancholische liederen? Wat weet je over de Portugese ziel waarover in de eenvoudige teksten van de fadoliederen wordt verteld?

    Na een wandeling door de wijk Alfama kom je bijna automatisch bij het Museo do Fado, op de oever van de Taag. Dit mooie museum vertelt niet alleen over de geschiedenis van deze muziek, over de grootste fadozangers, de beroemdste fadohuizen maar het dompelt je helemaal onder in een romantische, nostalgische sfeer zoals je alleen in dat museum kan aanvoelen. In het Museo do Fado kan je in een prachtig decor, een oude fado-herberg, naar de beroemdste liederen luisteren en helemaal wegdromen. www.museodofado.egeac.pt

     

    In de Confeitaria Nacional, op het Rossio-plein, gesticht in 1829, worden al bijna tweehonderd jaar de lekkerste gebakjes van de stad gemaakt waarvan niemand het recept kent. De huidige nazaten van stichter Balthazar Roiz Castanheiro verleiden de klanten met dagverse Bolo Rei (koningscake) en Bolinhos de Ovo (eierkoeken), met heerlijke koffie en met droge Dão-wijn. Een bezoek aan deze ‘pasteleria’ is een romantische reis terug in de tijd. www.confeitarianacional.com

     

     

    Lissabon zien met tram 28: Het beeld van de oude tramstelletjes die door de nauwe straten van Lissabon omhoog klimmen tot op de heuvels is bekend. Het trammetje dat zowat de ganse stad doorkruist, vind je op lijn 28, best starten op het plein Martim Moniz. De tram dondert door de straatjes van Alfama, daalt daarna naar de benedenstad en klimt tenslotte naar de Bairro Alto en verder naar de wijk Prazeres. Zowat alle grote bezienswaardigheden van Lissabon liggen langs het parcours. Soms moet de bestuurder het tramstel verlaten om een wissel te schakelen en wie van de tram wil, trekt aan de koord die de bel doet rinkelen. RVH.

    www.visitlisboa.com

     

    29-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    23-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oman, een top-winter-zon-bestemming
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    OMAN, een top winterzonbestemming!

     

     

     

     

    Het sultanaat Oman kan je het best omschrijven als ‘een vredige, kleurrijke oase in het Midden-Oosten’. Vredig omdat het een veilige reisbestemming is, kleurrijk omdat er niet alleen woestijn is maar ook weelderige bossen, rivieren die door groene valleien stromen en brede zandstranden aan de azuurblauwe Indische Oceaan.

     

    De toeristische autoriteiten van Oman staan voor een enorme uitdaging. Ze moeten het algemeen gangbare imago van hun land proberen om te buigen tot wat het sultanaat in werkelijkheid is.

     

    De hoofdstad Muscat lag gedurende eeuwen op de handelsroutes tussen oost en west, en was het één van de belangrijkste, machtigste steden van het Midden- Oosten, op economisch en op cultureel gebied. Perzen, Portugezen, Engelsen en tal van andere volken en culturen hadden er belangen en lieten sporen na die vandaag de bezoekers kunnen boeien en terugvoeren in de tijd. Het erfgoed van deze eeuwenoude cultuurstad is uniek, paleizen, forten en musea vertellen over 5000 jaar geschiedenis.

     

    De ‘vestingroute’ passeert tientallen forten die zich nestelen tegen de berghellingen. Reis naar het zuiden, naar Salalah, de tweede stad van het land. Ook dit is een cultureel centrum maar de grootste verrassing is de omgeving van deze kustplaats. Het vochtige, tropische klimaat zorgt voor een uitbundige vegetatie, voor meren, rivieren en watervallen. Ook het beeld ‘Oman, eentonige woestijnvlakte’ klopt dus geenszins met de werkelijkheid.

    Oman is een grote oase waar het veilig is om te reizen en waar de reiziger zich ook veilig voelt. Dat komt omdat het toerisme in Oman goed georganiseerd is, met een goede infrastructuur, meersterren hotels en bovenal de gastvrijheid van de bevolking.

     

    Tijdens de winter is Oman een zonbestemming, het is zonnig en warm met temperaturen tot 26°C. De reis naar Oman verloopt vlot door het kleine tijdsverschil (2 u in de zomer, 3 u in de winter) en door het grote aantal vluchten (5 keer per week met Etihad vanuit Brussel via AbuDhabi – reisduur 8 acht uur).

    Ontdekken is op geen ander land meer van toepassing dan op Oman. RVH.

    www.visitoman.be

     

    23-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    22-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Goudzoekers

    GOUDKOORTS

     

     

     

     

     

    Het 10de Belgisch kampioenschap “goudzoeken” vindt plaats in het gezellige dorpje Faymonville nabij Waimes in de Oostkantons. Elk jaar organiseren hier een groep vrienden het kampioenschap waaraan naast enthousiaste Belgische goudzoekers, ook heel wat buitenlanders deelnemen.

     

    Goud is een van de zwaarste elementen die bestaan, (10 maal zwaarder dan zand) en komt als gevolg van de erosie, in de rivier terecht waar het zich afzet in de aanslibbing en op de bodem. Het troept samen in bepaalde zones, goudbeddingen genaamd. In België, bevindt het goud zich op de bodem van de beken en is zeer klein. De gemiddelde maat van een Belgische goudschilfer is kleiner dan een millimeter, men moet dan ook rekenen op zowat 3000 schilfers om een gram goud te halen en een goede dag brengt de gemotiveerde goudzoekers de tegenwaarde op van één euro.

     

    Het kampioenschap heeft als doel een maximaal aantal goudwassers samen te brengen tijdens een tweedaagse competitie. Alle leeftijden komen in gesectioneerde wedstrijden aan bod en iedereen is verheugd zijn eigen goudschilfers te ontdekken.

     

    Dit jaar wordt het kampioenschap georganiseerd op zaterdag 29 en zondag 30 augustus telkenmale vanaf 9 uur. Voor deze verjaardag werden trouwens een aantal extra animaties voorzien zoals doedelzakspelers, muziekanimatie, een nachtelijke wedstrijd, het eetmaal van de goudzoekers, een tentoonstelling over goud in België, wandelingen in een tractor ‘ancêtre’, kampvuur.

    De plaatselijke VVV steekt niet alleen een helpende promotionele hand toe, maar zorgt ook voor de opvang van de bezoekers. Bovendien worden temidden dit spektakel en de bijzondere sfeer ook tips verstrekt voor het ontdekken van het heuvelgebied en het natuurpark langsheen de boorden van de Warchette en de Warche. De ganse regio maakt trouwens deel uit van de Oostkantons en sluit onmiddellijk aan bij de uitzonderlijke rijkdom van het Natuurpark Hoge Venen. RVH.

    www.agab.be - www.faymoniville-si.be - www.eastbelgium.com .









    22-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    21-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Yakult Ladies

    Yakult Ladies

     

     

     

    In Japan zijn er vandaag de dag 40 000 Yakult Ladies, meestal huisvrouwen.

     

    Ze werken vanuit maar liefst 2650 centra en trekken dagelijks van deur tot deur om verse ladingen Yakult te leveren en de bevolking gezondheidstips te geven. .

     

    De Yakult Ladies zijn nu ook in België actief en verspreiden deze mooie Japanse traditie die begint in 1963. Dokter Minoru Shirota (1899-1982) had één groots verlangen: de gezondheid bij de gewone man op de straat brengen. En dat was hard nodig door de vele epidemieën en infectieziekten uit die tijd.

     

    Yakult maakt een reis, terug naar de wortels van haar ideologie: gezondheid moet toegankelijk zijn voor iedereen. Ook de Belgische Yakult Ladies trekken op huisbezoek en trakteren hun gasten op Yakult. Zij hebben allemaal een diploma van diëtiste op zak waardoor vragen over gezondheid welkom zijn.

    Nog elke dag ijveren de Yakult Ladies om dit ideologiengoed verder te verspreiden. Belangstellenden die hun gezondheid willen verbetren kunnen voor alle nodige inforatie, met inbegrip van een bezoek van de Yakult Ladies, nog steeds terecht op het nummer 0800 13 621.RVH.

     







    21-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    19-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kazenfeest in Harzé

    Kazenfeest in Harzé

     

     

     

     

    Het Land van Ourthe-Amblève is een toeristische streek met veel gevarieerde bezienswaardigheden en evenementen. Het Maison du Tourisme van het Land van Ourthe-Ambève (GREOA) organiseert tijdens het weekend van 22 en 23 augustus 2009 het 30ste Kazenfeest op het domein van het prestigieuze kasteel van Harzé.

     

    Eens te meer, een feestelijke ontmoeting tussen kazenmakerijen, zuivelboerderijen en ambachtelijke boerenbedrijven uit België en omstreken met dit jaar als eregast: «De Brie uit Meaux». Naast de traditionele kazenwedstrijd zijn er diverse introducties in diverse broederschappen, fanfare-concerten en permanente animatie.

     

    De officiële opening vindt plaats op zaterdag 22 augustus 2009 om 15u30, gevolgd door de prijsuitreiking van de kazenwedstrijd, de inhuldiging door het Broederschap van Herve en concerten door de fanfare van Ulsenheim (D) en het “Ensemble Instrumental Waremmien”. Het slotakkoord is een Ober Bayernavond

    Op zondag opent het feest om 12u, in de loop van de namiddag is er de inhuldiging door de broederschappen “Les Magneus d’Makêye” (La Gleize) en “Seigneurerie du Remoudou”, de kazenwedstrijd “Beste Keus van Chef-Koks” en concerten van de Harmonie uit Barvaux en van de Hot Cécilia Big Band uit Aywaille.

     

    Gedurende het hele weekend naast bar en kleine eetgelegenheid ook geleide bezoeken in het watermolen- en bakkerijmuseum in de bijgebouwen van het kasteel en gratis toegang tot de expositie van plaatselijke artiesten (zaal Hénoumont).

     

    Het kazenfeest is een unieke kans om Waalse en andere kazen te (her)ontdekken. Een aanbod van meer dan 200 kazen door een dertigtal producenten, allen met maar één doel: presentatie van traditionele producten van goede kwaliteit. Het comité “Steun de Waalse Kazen” werd in 1985 opgericht en bestaat uit Kaasmeesters en dé grote Kaasmeester van een gerenommeerd Kaasbroederschap. Bezoekers kunnen het hele weekend lang, ieder uur, een gratis kaasschotel winnen, aangeboden door de APAQ-W.RVH.

     

     

     







    19-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Congresbureau Zeeland

    Congresbureau Zeeland breidt netwerk uit

    Samenwerking ZeeYou en Van Dantzig Communicatiepartners

     

     

     

     

    ZeeYou, het Congresbureau van Zeeland en Van Dantzig Communicatiepartners zijn een gestructureerde samenwerking aangegaan. Beide bedrijven hebben hiertoe besloten met als doelstelling bestaande netwerken aan elkaar te koppelen, en uit te breiden en zodoende professionele synergie te bevorderen.

     

    Aandachtsgebieden zijn het gezamenlijk ontwikkelen van concepten en projecten en daarmee Zeeland optimaal op de kaart te zetten als provincie waar congressen, ontvangsten en andere activiteiten optimaal kunnen worden georganiseerd. Daarbij zal een kruisbestuiving plaatsvinden van de contacten die beide organisaties hebben opgebouwd. Uiteindelijk zullen de bij ZeeYou aangesloten 51 deelnemers hiervan profiteren.

     

    In de praktijk zijn het oud-Zeelandhallen-directeur Chris den Dekker, toeristisch-, zakenmarkt en culinair marketing/communicatiespecialist Balth. Roessingh (Junction Communication) beiden van het Zeeuws Congresbureau én special event bedenker en organisator Caroline van Doorn en strategisch communicatie- en pr-adviseur Ed van Dantzig (eigenaren van het in Rotterdam gevestigde Van Dantzig Communicatiepartners), die de samenwerking gestalte zullen geven. Van Doorn en Van Dantzig zijn woonachtig in Zeeland en hebben daardoor grote affiniteit met het Zeeuwse.

    Genoemde partners hebben ieder hun eigen ervaring op het gebied van activiteiten. RVH.

    www.zeeyou.nl - www.vdcp.nl

    19-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Herfst in Portugal

     

    Herfst in Portugal.

     

     

     

     

     

    ‘April in Portugal’ is een titelsong die decennia terug de aantrekkingskracht van dit Zuid-Europees land ondersteunde maar ook in de herfst is het een mooie trip, doorweven met een vleugje romantiek en vooral veel nostalgie. De hoofdstad Lisboa is door de mooie ligging aan de Taag en door de sfeervolle volkse wijken een reisbestemming bij uitstek voor romantische zielen.

     

    In het hartje van de stad, op minder dan 300 meter van de Avenida da Liberdade – de Champs-Elysées van Lissabon – ligt weggestopt tussen de huizen een van de   leukste groene plekjes. De Jardim Botânico in de rua da Escola Politécnica is niet groter dan 4 ha, maar door de overdadige en dichte begroeiing  helemaal afgesloten van de rest van de stad. Het is een  tuin in twee niveaus, verbonden door een brede laan met  hoge palmen. Het is er heerlijk wandelen over  kronkelende paden, tussen 300 jaar oude platanen en ceders. Er komen weinig mensen en dat is verwonderlijk gezien de pracht en de centrale ligging. www.jb.ul.pt

    Lissabon heeft super romantische hotels, een verblijf in één van die juweeltjes vergeet je nooit. Het schitterende As Janeles Verdes (groene vensters), is een klein, charmant hotel in een driehonderd jaar oud paleis met uitzicht op de Taag. De dag begint met een heerlijk ontbijt in de mooie tuin, je ademt er de sfeer van de oude stad. www.heritage.pt

    Pensão Globo in de volkse wijk Barrio Alto is de verzamelplaats van jonge reizigers uit alle hoeken van de wereld. Je bent er in de buurt van de beste fadohuizen, van talloze bars en gezellige restaurantjes. Lissabon op zijn best.

     

    Miradouro de São Pedro de Alcântara is een plek waar je ’s avonds naartoe moet om te genieten van de koelte en van het mooiste panorama op de stad. Eigenlijk is het een parkje aan de rand van de Bairro Alto en om er geraken hoef je zelfs niet te klimmen. Je neemt de Elevador da Gloria, een tramstel dat sinds mensenheugenis bestaat en op zich een bezienswaardigheid is. RVH.

    www.visitlisboa.com

    19-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kurt Ritter
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Kurt Ritter krijgt eredoctoraat van de Oxford Brookes University

     

     

     

     

     

    Kurt Ritter, President & CEO Rezidor, kreeg een eredoctoraat van de Oxford Brookes University in Engeland. “Deze erkenning weerspiegelt de buitengewone visie en het leiderschap van Kurt Ritter”, zegt Professor Janet Beer, Vicekanselier van Oxford Brookes. “We eren hem ook om zijn toewijding tot het milieu, de zakenethiek en zijn positieve organisatiecultuur”, voegt Janet Beer hieraan toe.

     

    “Ik ben vereerd en trots om dit doctoraat in ontvangst te nemen”, zegt Kurt Ritter. “Het betekent niet alleen een persoonlijk succes voor me, maar het staat tegelijkertijd symbool voor de goede relatie tussen Rezidor en Oxford Brookes.” Sinds meer dan 10 jaar immers hebben Rezidor en het departement “Hospitality, Leisure & Tourism Management” van Oxford Brookes’ een actieve samenwerking op gebied van onderwijs en training, onderzoek en beurzen, consultancy, werkervaring en carrièreontwikkeling. “Dit partnership werkt echt in beide richtingen en heeft een hoog toekomstig potentieel”, onderlijnen Janet Beer en Kurt Ritter. RVH.

    www.rezidor.com

    19-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.oekraine, schone slaapster

    Schone slaapster: de Oekraïense toerismemarkt

     

     

     

     

    Roland Berger Strategy Consultants stelt de voornaamste resultaten voor van de analyse van de Oekraïense toerismemarkt : de verouderde hotelinfrastructuur is de voornaamste hinderpaal waardoor een waaier van kansen voor internationale investeerders open liggen. Hierbij moet men begrijpen dat het toetreden tot de markt nu risicovol is, maar het kan tegen een lage prijs gebeuren

     

    Hoewel Oekraïne ernstig werd getroffen door de globale economische crisis, heeft de plaatselijke toerismemarkt een gestage groei vastgesteld. Van het binnenlandse toerisme wordt verwacht dat het sterk zal stijgen met jaarlijkse groeicijfers van 9,5 % over de volgende vijf jaren. Het inkomende toerisme is tevens aan het verhogen wegens de stijgende bewustwording van Oekraïne dat het land het komende Europese voetbalkampioenschap zal onthalen in 2012.

    De markttoetreding van goedkope luchtvaartmaatschappijen zoals Wizz Air en German Wings en de aanzienlijke waardevermindering van de de plaatselijke munt zijn eveneens goed voor het toerisme. Roland Berger Strategy Consultants verwacht dat het met ongeveer 7,5 % zal groeien tussen nu en 2013. Maar een gebrek aan infrastructuur en onthaalomkadering kan toch nog de stijging afremmen. Ongeveer 90% van de Oekraïense verblijfsinrichtingen dateren nog uit het Sovjettijdperk. Een meerderheid van de aangekondigde hotelprojecten zal wegens de economische omstandigheden niet in de nabije toekomst worden verwezenlijkt.

     

    Het voornaamste probleem voor het Oekraïense toerisme is een gebrek aan hotels die aan de internationale normen beantwoorden. De meeste hotels worden uitgebaat door onervaren privé-eigenaars of regeringsinstellingen. Een ander probleem bestaat erin dat de Oekraïense onthaalbedrijfswereld enkel gericht is op de traditionele zaken- en vakantiebestemmingen. De westelijke gebieden zijn bekend voor hun wintersportoorden. Het zomertoerisme is geconcentreerd in het zuiden en in het Krimgebied. Het zakentoerisme is gericht op grote steden zoals Kiev, Chrakov, Dnjepropetrovsk en Donetsk. Maar zelfs daar is er een chronisch tekort aan hooggekwalificeerde internationale hotels in alle prijssegmenten. "95 % van alle hooggekwalificeerde hotelkamers en 60 % van alle onthaalinrichtingen zijn te vinden in de traditionele oorden en zakenbestemmingen", zegt Tiberghien.

     

    De weinige internationale ondernemers die in Oekraïne aanwezig zijn romen de markt af. Slechts 2.5 % van alle hotels worden uitgebaat door internationale ondernemers : Rixos hotels baat een 5-sterrenhotel uit in Truskavets (westelijk Oekraïne), Radisson twee 4-sterrenhotels in Kiev en Alushta (Krim) en Hyatt heeft een 5-sterrenhotel geopend in Kiev. "Deze hotels slagen erin aanzienlijk hogere bezettingsgraden te behalen, hoewel de kamerprijzen meer bedragen dan tweemaal de gemiddelde prijs. Torenhoge prijzen van meer dan 500 USD voor een eenpersoonskamer in Kiev zijn normaal.

    Internationale marktdeelnemers zoals IHG (Intercontinental, Crowne Plaza, Holiday Inn), Accor (Sofitel, Ibis, Novotel, Etap) en Hilton hebben reeds aangekondigd dat ze tot de Oekraïense markt zullen toetreden - de meeste van hen met projecten in Kiev.  Vraag is of de aangekondigde projecten ook zullen worden verwezenlijkt. RVH.

    19-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.radisson blu dakar

    Radisson Blu Dakar opende zijn deuren

     

     

     

     

     

    De Rezidor Hotel Group opende het gloednieuwe Radisson Blu hotel in Dakar (Senegal). Het nieuwe Radisson Blu Dakar, aan de rand van de Atlantische Oceaan is ideaal gelegen tussen schitterende villa’s en ambassades, in het hart van een compleet nieuw complex met boetieks en een wellness centrum van 1500 m2.

     

    Het Radisson Blu Dakar, 180 kamers –waarvan 6 suites - uitgerust met de meest moderne technologieën, is het eerste internationale 4 sterren hotel dat zijn deuren opent in Dakar, sinds 1991. Het betekent tevens een belangrijke stap in de expansiestrategie van de Rezidor Groep op het Afrikaanse continent. Dakar is immers een belangrijke stad waar het economische verkeer naar Europa en Amerika vertrekt en bovendien biedt het een schat aan toeristische, culturele en natuurlijke bezienswaardigheden.

     

    Het Radisson Blu Dakar Hotel biedt in het Avenue restaurant een Franse keuken. Het Filini restaurant stelt een Italiaanse keuken voor op basis van verse seizoensproducten in een geraffineerd en design kader.

     

    Verder kunnen gasten genieten van de magnifieke Little Buddha Bar & Spa van 1500 m2 en de verzorgingen en massages die er aangeboden worden, de lounge Bar ONYX stelt dag en nacht de meest verrukkelijke cocktails voor in een trendy lounge kader terwijl de Pool Bar met zicht op zee verfrissing biedt. Sportievelingen kunnen zich uitleven in het 750m² Olympisch buitenzwembad. RVH.

    www.radissonblu.com/hotel-dakar

     









    19-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    18-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bloemencorso Hergenrath

    BLOEMENCORSO IN HERGENRATH (KELMIS)

     

          

     

     

    Op 23 augustus 2009 vindt, in het hart van het drielandenpunt België, Duitsland en Nederland, de 28e Euregio Bloemencorso van Hergenrath plaats. Dit ver over zijn landsgrenzen bekende feest komt in de Waalse regio nergens anders voor en lokte in 2007 meer dan 20.000 bezoekers naar de straten van het dorp, om de, uit meer dan 1 miljoen (!) verse bloemen bestaande kunstwerken te bewonderen.

     

    Ook dit jaar zal er, ter gelegenheid van de 28e Bloemencorso, weer een veelvoud aan interessante motieven te zien zijn. De wagenbouwers krijgen van de organisatie alle vrijheden voor de bouw van de wagen. Daardoor krijgen de toeschouwers afwisselende motieven te zien, die door de hoge kunst van het bloemensteken perfect in scène gezet worden.

    Om de praalwagens in "bloemenrijke glans" te laten stralen, worden ca. 600 bloemen per m2 verwerkt. De hiervoor benodigde bloemen in de diverse kleuren worden de dag voor de optocht uit Zundert (NL) met twee vrachtwagens geleverd. Belgische, Duitse en Nederlandse muziekbands begeleiden de optocht, naast majorettes, folkloregroepen & oldtimers.

     

    Het feest wordt dit jaar voor iedereen een unieke belevenis. Naast een rommelmarkt (vanaf 11.00 uur), kinderanimatie, een tentoonstelling van kleine dieren en twee Oldtimer rondritten (vanaf 12.00 uur) zorgt een tentoonstelling over lokaal toerisme voor afwisseling rondom de Bloemencorso 2009.  Twee concerten zorgen voor het amusement van alle muziekvrienden. Kostprijs 5€. Gratis parkeerplaatsen aan de ingang van het dorp. Na de optocht en ook op maandag 24 augustus (10.00 tot 22.00 uur) kunnen de praalwagens in het dorpscentrum bezichtigd worden. RVH.

    www.blumenkorso.be

     





    18-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    17-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bruisend najaar in Ierland

    Het bruisende najaar in Ierland/2

     

     

     

    Jazzliefhebbers reizen van 23 tot 26 oktober naar Cork voor het Jazz Festival. Cork noemt zich terecht de hoofdstad van de Ierse jazz. Het festival vindt plaats in de theaters van de stad en in meer dan 70 pubs en hotels. De havenstad Cork is ook toeristisch interessant en is een goede uitvalsbasis voor boeiende excursies in het zuidwesten van Ierland (www.corkjazzfestival.com).

    Later in het najaar, van 1 tot 8 november, wordt ook in Cork het Corona Film Festival georganiseerd. Het is het oudste filmfestival van Ierland met focus op kortfilms (www.corkfilmfest.org).

     

    Het noorden van Ierland is in vele opzichten een boeiende reisbestemming, uiteraard door het natuurschoon maar ook door de boeiende steden en de evenementen die er plaatsvinden. Belfast is aantrekkelijk voor een citytrip. Eind oktober kan je niet alleen de stad bezoeken maar tevens genieten van het Belfast Festival at Queens, 16 tot 31 oktober. Een topaffiche die artiesten uit diverse disciplines aanbiedt: klassieke muziek, opera, cabaret, komedie, beeldende kunst www.belfastfestival.com

     

    Derry viert op 31 oktober het carnavalsfeest van Halloween. Vuurwerk, muziekoptreden in het hart van de stad en vooral de grote carnaval parade zorgen voor een bijzonder kindvriendelijk feest (www.derrycity.gov.uk/halloween).

     

    De liefhebbers van gastronomie worden verwend, op het Galway International Oyster Festival van 24 tot 27 september (www.galwayoysterfest.com).

    Een bezoek aan Ierland is dus niet alleen een zomeraangelegenheid maar evenzeer verbonden aan de periode september – november, als het eiland op zijn mooist is en bruist van het culturele leven. RVH.

     

     

     

    Tourism Ireland - Louizalaan 66 - 1050 Brussel

    T 02 275 01 71

    info.be@tourismireland.com - www.discoverireland.com

     

    17-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)
    13-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Herfst in Ierland

    Het bruisende najaar in Ierland

     

     

     

     

    Ook na de zomer staat de Ierse evenementenkalender eivol. Vanaf september tot laat in het najaar worden overal in het land festivals & events georganiseerd. Er is voor elk wat wils: theater, jazz, opera, film en evenementen die steden en dorpen in een feestelijke rep en roer zetten. Het najaar is een ideale periode om Ierland te bezoeken, te reizen door het met kleuren getooide herfstlandschap, van het ene festival naar het andere.

     

    We starten de najaarstrip in Dublin bij de St-James’ Gate Brewery waar het wereldberoemde Guinness-bier wordt gebrouwen. Voor Guinness is 2009 een bijzonder jaar want het is de 250ste verjaardag van de stichting van de brouwerij door Arthur Guinness. Hij was niet alleen een fameus brouwer maar voor zijn tijd ook een sociaal vooruitstrevend bedrijfsleider. In Dublin en ook op andere plaatsen in de wereld is 24 september 2009 Arthurs Day en dan wordt zijn verjaardag gevierd. In de Ierse hoofdstad is dat met het optreden van de twee grootse muziekbands van de wereld – Guinness is ook de oorspronkelijke uitgever van het Guinness Book of Records – en met straatanimatie en Ierse muziek in de beste pubs (www.guinness.com).

     

    Nog in Dublin start op 24 september het Theater Festival dat loopt tot 11 oktober. Het theaterfestival, één van de belangrijkste van Europa, bestaat sinds 1957 en programmeert de nieuwste Ierse producties en biedt een scène aan bekende internationale auteurs (www.dublintheatrefestival.com). RVH.

     

     

     

     

    Tourism Ireland - Louizalaan 66 - 1050 Brussel

    T 02 275 01 71

    info.be@tourismireland.com - www.discoverireland.com

     

    13-08-2009 om 00:00 geschreven door rvh  


    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 26/09-02/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs