:wink:
DO in lingerie xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
De 26 jarige zangeres Do is zal de komende twee jaar te zien zijn op de diverse campagneuitingen van het Nederlandse lingeriemerk Hunkemöller en het merk op meerdere evenementen vertegenwoordigen. De samenwerking is voor beide partijen een logische stap en een kans om de internationale bekendheid te verhogen.
Do combineert elegantie en stijl met schoonheid en vrouwelijkheid. Ze is puur en spontaan en staat dicht bij haar publiek. Het zijn de waarden die ook Hunkemöller hoog in het vaandel draagt: de lingerie is stijlvol en verfraait de vormen van elke vrouw. De hoge kwaliteit en de persoonlijke service worden gecombineerd met een aantrekkelijke prijsstelling, waardoor de lingerie bereikbaar is voor een groot publiek.
Ook Do (26), die geboren werd als Dominique Rijpma van Hulst, maakt een intens internationaal groeiproces door. In 2002 brak ze wereldwijd door met een dansversie van Bryan Adams cover Heaven. Het werd een top-tien-hit in bijna alle Europese landen en bereikte -unplugged zelfs de nummer 1 positie in Nederland, de Verenigde Staten, Canada, Australië, Engeland en Nieuw-Zeeland.
Do zelf ontving in 2003 een World Music Award voor Best Dutch Artist, genomineerd voor een Edison, werd ze tijdens de TMF Awards 2004 verkozen tot Beste Vrouwelijke Artiest Nationaal en kreeg ze in Los Angeles een 2004 BMI Pop Award. Als het gezicht van Hunkemöller en Bodique bouwt Do verder aan haar bekendheid en imago en onderstreept ze de gedeelde identiteit: nuchtere, Hollandse puurheid met internationale allure. RVH.
|