:wink:
Nieuw bij Thomas Cook Travel Shop: Culibike Toursxml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Thomas Cook brengt in samenwerking met Gidee een uniek concept op de markt: Culibike Tours. Deze reisformule met sportieve of recreatieve basis combineert vakantie, sport en gastronomie. De reizen worden begeleid door ex-wielervedetten en zijn enkel te reserveren via Thomas Cook Travel Shop.
Culibike tours is een uniek concept waarbij vakantie, toerisme, lekker eten en fietsen één geheel vormen. Elke groep wordt opgesplitst in sportieve fietsers en recreanten. De sportieve groep legt dagelijks een traject af van zon 75 km. De recreanten houden het bij korte ontdekkingstochtjes, bezoeken aan bezienswaardigheden, terrasjes,
Rond lunchtijd komen beide groepen samen om te genieten van een lunch met streekspecialiteiten, gevolgd door een stadsbezoek, een wijndegustatie, enz. De groep van de sportieve fietsers wordt begeleid door bekende ex-profrenner Serge Baguet. Deze oud Belgisch Kampioen is een van de weinige landgenoten die ooit een rit won in de legendarische ronde van Frankrijk.
Het verblijf tijdens de tours is in uitstekende hotels, die veel aandacht besteden aan het culinaire aspect tijdens je verblijf. Bovendien wordt elke Culibike Tour afgesloten met een diner in een toprestaurant (facultatief). De Tours vinden allemaal plaats in Spanje omdat je in dit land zowel op gastronomisch, cultureel als sportief vlak niets tekort komt. Tapas, paella, gazpacho, tortilla, vino tinto, sherry, sangria het zijn slechts een paar van de culinaire hoogstandjes van de Spaanse keuken.
Pers- en communicatiebureau Gidee, dat een klinkende naam is in de voedingswereld en geleid wordt door radio- en televisieman Giedo Thiry, zorgt voor het culinaire- toeristische gedeelte. Wijnimporteur Vanhende uit Gavere verzorgt mee de wijndegustaties. RVH.
www.thomascooksport.be
|