:-8)
xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Eerder gepubliceerd op
www.6minutes.be
MEETING NOVATION @ NOVOTEL AIRPORT.
Novotel Brussels Airport werd in 1972 opgetrokken in de rand rond de luchthaven Brussel-Nationaal en was het eerste hotel van Accor in België. Vandaag toont Novotel Brussels Airport na een ambitieus renovatieprogramma een gloednieuw gezicht volgens de principes van moderniteit en innovatie die Novotel hoog in het vaandel draagt.
Met zijn 209 kamers, de bar-brasserie, zijn 9 vergaderzalen, zijn tuin en zijn zwembad trekt Novotel Brussels Airport zowel zakenreizigers als toeristen aan. De zakenmannen en vrouwen vinden het een ideale plaats om seminaries in het groen te organiseren op een gemakkelijk bereikbaar adres. Op het vlak van inrichting werden nieuwe tinten, nieuwe stoffen en nieuwe materialen gekozen om in alle eenvoud bij te dragen tot ontspanning en welzijn. Lichtgekleurd hout, rode en bordeaux tinten en effen stoffen combineren prachtig met elkaar en zorgen voor een warme en rustgevende omgeving.
Een andere belangrijke fase van het renovatieprogramma van het hotel bestond uit de herinrichting van de gelijkvloerse verdieping om de 9 vergaderzalen in dezelfde vleugel samen te brengen. In deze vleugel beschikt elke zaal over een eigen plasmascherm voor een individueel onthaal en een eigen foyer voor een besloten koffiepauze. Voor nog meer comfort biedt de seminarievleugel ook een vestiaire en afzonderlijke toiletten.
De 9 vergaderzalen van het hotel hebben allemaal daglicht en kijken uit op de tuin van het hotel. Ze zijn goed voor in het totaal 470 m2 vergaderruimte. De ruimtes zijn modulair opgebouwd. Er kunnen tot 120 personen in aulastijl worden ontvangen en ze bieden de recentste technologieën op het vlak van projectie, klankinstallatie en airco. Dankzij het vergaderprogramma "Meeting@novotel" houdt het hotel zich aan de zeven kwaliteitsbeloften (luisterend oor, anticipatie, pauzes, ontspanning, transparantie en opvolging) aan de hand van diensten die steeds beter aangepast zijn voor een alom geslaagde vergadering.
In dezelfde vleugel bevindt zich ook het fitnesscentrum van het hotel. Het is voor iedereen toegankelijk, kijkt uit op de tuin en is uitgerust met toestellen voor spiertraining en cardiovasculaire oefeningen van de recentste generatie met daarenboven ook een hammam. Ideaal om te ontspannen of te rusten na een lange vergadering.
De laatste fase van de renovatiewerken: Novotel Brussels Airport besliste om de cateringruimte volledig te herzien in het kader van het nieuwe concept van bar-brasserie Foodsquare dat in 2006 door Novotel België werd bedacht.
De bar-brasserie is rechtstreeks toegankelijk vanuit de lobby en ligt op de eerste verdieping. De open en lichte, L-vormige ruimte is in vijf delen onderverdeeld en kan naar wens opgedeeld worden. Vlakbij het buffet kunnen personen die alleen reizen aan de twee tv-tafels van een maaltijd genieten terwijl ze hun favoriete programmas bekijken. Achterin het restaurant staat een grote, ronde witlederen bank rond de gastentafel voor 12 personen. In deze ruimte is er ook een kinderhoek voorzien: bord, krijtjes, speelgoed en bouwblokken; zo kunnen ze zich amuseren terwijl mama en papa genieten.
De kaart van bar-brasserie Foodsquare is erg gevarieerd met democratisch geprijsde gerechten. De klassieke voorgerechten, hoofdgerechten en desserts hebben plaats gemaakt voor een ruime keuze aan Soepen, Freshies (lichte gerechten), Seaside (vis), Countryside (vlees), Belgitude (Belgische specialiteiten), Pastas, Quickies (ideaal om uit het vuistje te eten) en Sweets (kazen en desserts).
Foodsquare denkt ook aan de klanten die op hun voeding letten dankzij het programma Voeding & Evenwicht: de mascotte Giustino (een figuurtje in de vorm van een tomaat toont de gerechten aan die smaak en plezier laten rijmen met evenwichtige voeding, zoals het slaatje met gemarineerde poonfilet, groene asperges en frambozenvinaigrette of geroosterde lamscarré op een bedje van groenten en zuiderse jus.
De wijnkaart is vrij gul en bevat een ruime selectie fruitige wijnen, heerlijk krachtige wijnen en aangename ontdekkingen, zoals deze Chablis Domaine des Marroniers. Alle wijnen worden per glas of per fles geschonken.
De waaier aan cateringformules, het terras, de tuin en de parking met 210 plaatsen zijn ook troeven van Novotel Brussels Airport voor de businessklanten net zoals de Wi-Fi-toegankelijkheid doorheen het hele hotel (betalende dienst). Novotel Brussels Airport ligt op slechts 2 kilometer van de luchthaven Brussel-Nationaal en op 10 kilometer van het centrum van Brussel. Het hotel is gemakkelijk bereikbaar vanop de Brusselse ring. Dankzij de nieuwe gevel met blauwe accenten en het duidelijk zichtbare uithangbord kan het hotel al vanop de snelweg worden gezien. RVH.
|