:-8)
Accor verkozen tot Business Hotel Group 2011 xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
De hotels van de Groep Accor (Sofitel, MGallery, Pullman, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, all seasons/ibis Styles, Etap Hotel en Formule 1/ibis budget) hebben uit de handen van Travel Magazine de Business Hotel Group - Award van 2011 in ontvangst mogen nemen.
Travel Magazine organiseert jaarlijks een grote enquête bij de reisbureaus en reikt Awards uit in alle categorieën binnen de reis- en toerismesector. (touroperators, cruise-organisatoren, luchtvaartmaatschappijen, vakantiecentra, hotelgroepen,
).
Voor het bepalen van de laureaten van de Travel Awards 2011, heeft Travel Magazine dit jaar beroep gedaan op de professionals die zich hiervoor online moesten registreren. 454 Belgische reisagentschappen hebben hun stem uitgebracht (een 60-tal meer dan vorig jaar) en hebben Accor verkozen tot beste Business Hotel Group 2011, vóór Radisson-Rezidor en Hilton Hotels & Resorts.
Deze onderscheiding beloont de innovaties van de Groep op het vlak van logies, organisatie van seminaries, klantenservice, de kwaliteit van het onthaal alsook de jarenlange uitmuntende commerciële contacten met de toeristische sector. Bij het ontvangen van de prijs vorige week vrijdag, droeg Xavier Droin, Senior Vice President Accor Hotels Belux, deze op aan alle mannen en vrouwen van Accor die dagelijks aan de ontwikkeling van de Groep meewerken alsook aan alle reisagentschappen die haar activiteiten steunen. In de voorbije vijf jaren, heeft Accor deze prijs vier keer in ontvangst mogen nemen. Een mooie verdienste voor de ontwikkelingspolitiek en de kwaliteit van de Groep.
Accor, eerste in de wereld op het gebied van hotelexploitatie, marktleider in Europa, is actief in 90 landen met 4200 hotels en meer dan 500.000 kamers. Accor heeft met Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, all seasons/ibis Styles, Etap Hotel/Formule 1/ibis budget, hotelF1 en Motel 6, een breed aanbod, variërend van luxe tot voordelig. Met 145.000 medewerkers wereldwijd stelt de Accor Groep zijn kennis en ervaring van bijna 45 jaar in dienst van zijn gasten en zijn partners. RVH.
|