Schrijf!
Inhoud blog
  • Wachten
  • Corona
  • Snelle actie
  • Verwerking
  • Wat ik niet verwachtte
  • The best of Musicals
  • The best of Musicals
  • Buien
  • Schouwburg Antwerpen
  • Ciara
  • Rotterdam
  • Palindroomdag
  • We zien ze vliegen
  • Op de valreep
  • Examens
  • Fricandon/vleesbrood
  • Verre vakantie
  • Automatische poort
  • Druk druk druk
  • Tentoonstelling
  • Hydra
  • Behulpzaam
  • Fitness
  • Stressen en relaxen
  • Mail
  • Verrast
  • Nieuw jaar nieuwe ervaringen
  • Supervies
  • Receptie
  • Toneel
  • Nieuwjaar
  • Kalender
  • Bijleren
  • Vriendinnen
  • Muziek
  • Traditie
  • Kerstkaarten
  • Deken
  • Mango
  • Ziekenboeg
  • Nieuw speelgoed
  • Kortste dag
  • Sport en fun
  • Plooiballen
  • Een = drie
  • Bolleke
  • Nooit te oud voor een Disneyfilm
  • Njam
  • Goed nieuws
  • Ex-collega's
  • Vitamine D
  • Gelukkig
  • Geduld
  • 21
  • Het mag weer
  • Eureka
  • Grieks restaurant
  • Altijd een beetje reizen
  • Grappig
  • Gevaarlijk
  • D-day
  • Mooi weer
  • Vooruitzicht
  • Grappig
  • ochtend
  • Opladers
  • Blokkering
  • Het is zo ver
  • Korting
  • Pijpenstelen
  • Snel
  • Boeken
  • September
  • Thee
  • Thuis
  • Reünie
  • Witte kaarten
  • Het kan verkeren
  • Nieuws
  • Verhuizen
  • Nieuwe serie ontdekt
  • Veilig
  • De grote verdwijntruc
  • Kookbenodigdheden
  • Eén
  • Twee
  • Drie
  • Afscheid
  • Vier
  • Grote Vijf
  • Uitdaging
  • Afvinken
  • Verloren voorwerp
  • Goede voornemens
  • Terug van weggeweest
  • Voorbij
  • Plopderdeplop
  • Reizen
  • Stilte
  • Praag
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    schrijfclub cursisten Waregem 09/07
    05-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.en de rest
    Gisteren om 8.00u stonden ze dan on-line. Oudste dit semester zeer goed, jammer voor die ene buis van het eerste semester. Tweede zoon heeft 3 maanden vakantie

    05-07-2012, 00:00 Geschreven door Ellen  
    Reageren (0)


    02-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.examens

    De eerste uitslag is sinds vrijdag binnen. Alvast 1 goed

    02-07-2012, 09:33 Geschreven door Ellen  
    Reageren (0)


    29-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Begin van de vakantie

    Hoewel de examens al voorbij zijn sedert maandag en er al heel wat werd samengekomen met vriendinnen begint de vakantie pas echt na het rapport. En dat is door mama en papa zeer goed bevonden. Dus nu kan dochterlief genieten van een welverdiende vakantie!
    Marijke

    29-06-2012, 12:00 Geschreven door Marijke  
    Reageren (0)


    25-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ontstressen
    Oef,

    De vermoeiende examenperiode is voorbij, de stilte is voorbij. Het huishouden leeft er wordt druk rondgelopen, gevoerd naar afspraakjes, feestjes. Afwachten nu op de uitslagen, eind volgende week is alles binnen.

    25-06-2012, 13:55 Geschreven door Ellen  
    Reageren (0)


    20-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vergeten groenten
    Sinds enkele weken ben ik een beetje af van het eetblikken cultuur. Ik heb me namelijk lid gemaakt van een bioboerderij en ontvang wekelijks een mand vol groenten en fruit. De boerderij maakt reclame met "vergeten" groenten. Ik merk dat ik er inderdaad heel veel vergeten ben, ze ook niet altijd herken aan hun uiterlijk. De laatste keer zat er groente bij bij ik zelfs helemaal niet kende; Warmoes en Zurkel. De laatste vond ik ook niet terug in mijn meer dan dertig jaar oude 'Haags kookboek'. Geen flauw idee hoe ik het klaar moest maken. Ik kookte ze maar en zag de groente onder mijn  ogen wegslinken, er bleef zo goed als niets over voor vijf personen. Later vond ik op het internet recepten van onze bekende Piet. Ik zal me er meer in moeten verdiepen hoe de groenten heten en hoe ik de groenten klaarmaak, maar ik wil volhouden.

    20-06-2012, 20:47 Geschreven door Ellen  
    Reageren (2)


    17-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duim omhoog
    Onlangs parkeerde ik aan het station in Mechelen. Niet zomaar, maar wel onder belangstellend toezicht van een terras vol mannen én in een plaats die net iets te klein was om comfortabel te parkeren.
    Evenwel ging het heel vlot. Na een viertal bewegingen stond ik netjes geparkeerd.
    Toen ik uitstapte kreeg ik zowaar applaus en een omhooggestoken duim van de ober.
    Marijke

    17-06-2012, 09:58 Geschreven door Marijke  
    Reageren (1)


    02-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Superlatieven
    Awesome, Nice en nog meer superlatieven streelden twee dagen lang onze oren . En het was zeker Awesome en Nice. Manliefs Amerikaanse collega met vrouw, zoon en schoondochter waren op flitsvakantie in Europa. Pa wilde zoon de plaatsen in Belgie laten zien waar hij werkte en  logeerde. Zoon aan de vader waar hij twee jaar zijn religie diende in Noord-frankrijk en Luik. Donderdagavond hadden we een cullinaire rondleiding in Gent voor hen georganiseerd, begeleid door een gids. De familie kwam die dag vanuit Parijs met de trein naar Brussel en van daaruit met een huurauto naar Gent. Het verkeer zat tegen waardoor we pas een uur later konden starten. Het was een awesome start van een drukke boeiende twee-daagse. Vrijdag speelden wij voor taxi chauffeur en gids naar en door Brugge met als afsluiter een bootvaart, enig minpuntje: de gids, nooit zo'n saaie vertelling meegemaakt hij kreeg niet het drinkgeld waar hij uitdrukkelijk om vroeg. Manlief had een dringende vergadering waar hij niet onderuit kon. De Familie knapte zich bij ons thuis en babbelden met de kinderen over het studentenleven enzo. Daarna volgde een huifkarrentocht door de Vlaamse Ardennen en Oudenaarde, de fabriek moest natuurlijk getoond worden. Als afsluiter een fantastisch etentje ergens in de Vlaamse Ardennen samen met nog een collega die met vrouw aanschoof. Middernacht brachten we ze weer naar hun hotel, enig moeite hadden we met het afscheid nemen. Vandaag werden ze alweer om 10.00u in Luik verwacht waar zoon een basketbalwedstrijd speciaal voor hem georganiseerd zou meespelen. Dinsdag vertrekken ze weer huiswaarts.

    02-06-2012, 20:34 Geschreven door Ellen  
    Reageren (0)


    01-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tandproblemen
    Onlangs moest onze kattin Belle naar de veearts.
    Als kitten had ze al tandproblemen. Nu was het zo erg geworden dat de veearts een volledige gebitsverzorging absoluut noodzakelijk vond.
    Volgens hem waren de lympheklieren ontstoken, kon de ontsteking in haar bloed terecht komen als we langer wachtten en leed ze alle dagen pijn. Vooral dat laatste argument was doorslaggevend. We maakten dus van ons hart een steen, want zo'n algemene verdoving zag geen haar drie baasjes erg zitten.
    Onder het motto "reinigen als het kan, trekken als het moet" liet ik haar achter bij de veearts.
    Helaas bleek het tweede deel van het motto meer van toepassing. Nog lichtjes groggy van de verdoving en met enkel haar hoektanden keerde ze huiswaarts.
    Intussen is ze hersteld van de ingreep. Eten gaat nog altijd, zelfs harde brokken.
    En misschien is het mijn schuldig geweten/levendige verbeelding maar volgens mij voelt ze zich beter en eet ze beter.
    Gelukkig maar, want dat was wel het doel van de operatie.
    Marijke

    01-06-2012, 16:07 Geschreven door Marijke  
    Reageren (0)


    24-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hulpmiddel
    Eindelijk met mijn nekklachten naar de huisarts. Ze schreef me kine voor en gaf me als tip mee om tijdens het zwemmen een duikbril te dragen dan kun je met je hoofd onder water en ontspannen je nekspieren beter. Spelen doe ik niet meer in het zwembad alleen baantjes trekken om ter meest en om ter snelst. Zoals altijd startte ik vanuit het diepe naar het ondiepe gedeelte. Ik wilde het meteen goed doen en ging dus met mijn hoofd in het water om paniekerig zo snel mogelijk weer boven water proberen te geraken. Of het nu hoogte of diepte vrees is weet ik niet en ook niet of zo'n duikbril vertekent maar ik probeerde het toch maar verder eerst in het ondiepe.

    24-05-2012, 17:34 Geschreven door Ellen  
    Reageren (1)


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Groottante
    We worden oud. Mijn nicht beviel gisteren van een zoontje wat mij groottante maakt en mijn zus oma.
    Al is ze eigenlijk maar elf maanden ouder dan ik.
    Het is wel leuk: op familiefeesten weer eens een babytje om vast te houden. Maar ik ben blij dat mijn dochter al een puber is.
    In elk geval wens ik de boreling en de rest van de trotse familie een heel voorspoedig leven.
    Marijke

    24-05-2012, 10:01 Geschreven door Marijke  
    Reageren (0)


    20-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het is weer voorbij

    De drie dagen Parijs met het ganse gezin.

    Het weer viel redelijk mee: enkele druppels regen, veel bewolking maar ook af en toe een zonnestraal die om de hoek kwam piepen.

    We logeerden even buiten Parijs nl. vlak bij het station van Bois-Colombes. Dat betekende wel dat we alle dagen de trein naar Paris St. Lazare namen om vandaar de metro te nemen naar onze verdere bestemming.

    De Eiffeltoren, de Arc de Triomphe, de Obelisk, de Sacre Coeur, de Notre-Dame werden bewonderd langs de buitenkant. Het aantal wachtenden was te groot.

    Vrijdag flaneerden we op de Champs-Elysées. Papa blij want er waren verschillende garages waarin prototypes stonden de blinken, dochter blij want ze kocht een topje. Verder bezocht papa daar ook "het properste" toilet van gans Parijs. Jawel, het was héél proper en heel luxueus, maar voor 2 Euro per persoon mag dat ook wel.

    Zaterdagmorgen rond 9.30 uur waren we op de Place du Tertre. Mama en ook wel een beetje papa wilden graag een potloodtekening laten maken van dochterlief. Dat was geen probleem. Verschillende tekenaars spraken ons aan om van haar een tekening te mogen maken. Tot groot jolijt van onze dochter. Nu de tekening mag er zijn. Mooi ingekaderd prijkt ze binnenkort in de living.

    Vandaag is het weer het gewone leven: voor mij de was, voor papa het gras afrijden en voor de dochter de uitgestelde huistaken en lessen. Vakanties duren nu eenmaal niet lang.
    Marijke 

    20-05-2012, 14:40 Geschreven door Marijke  
    Reageren (0)


    18-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een dag met een sterretje

    Als ik om 6.30u de slaap niet meer kan vatten en wil opstaan zegt manlief dat het nog veel te vroeg is. Anderhalf uur later zonder nog een oog dicht gedaan te hebben sta ik toch op, ondanks protest. Op de overloop zie ik dat twee zonen al op zijn, voor de ene normaal maar voor de andere een uitzondering en ik duik snel mijn bed weer in. Niet veel later komen de twee oudsten onze slaapkamer binnen met een zalig ontbijt vanwege moederkesdag. Samen waren ze naar de bakker geweest en hadden bovendien voor een kado gezorgd. Jongste hadden ze alleen niet wakker durven maken omdat ze bang waren dat hij 'vies' zou zijn. Niets was minder waar toen ze hem er nog vlug bij riepen.Dat was nog eens een tof begin van de dag! De hele dag liep ik op wolkjes. Manlief wist er wel van maar ze hadden alles (voor het eerst) zelf bedacht

    18-05-2012, 13:57 Geschreven door Ellen  
    Reageren (0)


    17-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.herinneringen
    Ik herinner me ook een stel zotte ouders, de mijne dan wel te verstaan..Het zat ver weg in mijn herinnering maar door Sabine kwamen er beelden weer naar boven; ouders die elkaar onder onze ogen vastpakten in de keuken en zomaar een dansje begonnen die eindigde door de ruit van de keukendeur. Menigeen zou dan gestopt zijn of ruzie met elkaar gezocht hebben maar de mijnen kwamen niet meer bij van het lachen en na enig hoofdfronsen lachtten wij mee. Een vader die trachte technisch te zijn, daarbij op 'Malle Pietje' leek en van een oude tv die vroeger nog in een houten kader zat een echt kastje te maken dwz de tv eruit slaan gewoon met een hamer, de ontploffing zette de buurt op stelten. Zo paseren er ontelbare grappige, zotte momenten aan mijn geestesoog, momenten om te koesteren als ze er niet meer zijn.

    17-05-2012, 00:00 Geschreven door Ellen  
    Reageren (0)


    14-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    lang geleden hé... ?
    Toch maar even melden dat manlief en ik bezig zijn kinderen op te voeden tot gekke kinderen. Aan tafel zijn hij en ik vaak bezig de gekste moppen te vertellen, waarbij drie paar ogen ons meewarig aanstaren. Meestal hebben hij en ik dan ook de enige ( maar meeste ) pret. Of dochterlief dreigen dat wij tijdens de opendeurdag ongelooflijk gek gaan doen ( want dat kunnen we echt hoor ) waarbij onze ontluikende puber onder doodsangsten haar technologische proefjes gaat doen. En wij gaan kijken natuurlijk. Ma en pa flodder. Maar we zijn zo braaf ! Want we menen het natuurlijk niet allemaal echt. Een beetje onvoorspelbaarheid kan echter geen kwaad. En soms voeren we onze dreigementen uit. Staan we te dansen op de dijk aan zee waardoor de twee oudsten zich terugtrekken tussen het volk, ons jongste spruitje meesleurend als willen ze hem beschermen tegen dit extreme oudergedrag.
    Maar het is ozo leuk. Gek doen bedoel ik. Ze kunnen maar leren dat het leven ernstig is maar niet serieus. Dat we de dingen menen...maar niet altijd. En dat humor veel kan, zelfs een glimlach toveren om de mond van puberdochter. Daarvoor alleen al !

    14-05-2012, 20:41 Geschreven door Sabine  
    Reageren (0)


    12-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ouders

    Op het jaarlijks schooletentje van de jongste gingen we met z'n allen eten. Per toeval komt jongste tussen manlief en mij in te zitten en de twee andere jongens tegenover ons. Na een poosje stil te zijn kijkt hij ons aan en zegt dat het 'erg beschaamtelijk is dat hij tussen zijn ouders zit, wat moeten de andere kinderen daar wel niet van denken?' Ik had er geen probleem mee om dichter bij manlief te gaan zitten en zoon nam tegenover ons naast zijn broers plaats. Eind goed al goed? Nee, want omdat hij nu in de verste hoek zat kon hij onze aandacht niet goed trekken, en zijn broers overtreffen hem nog als het om 'gesprekken' gaat. Hij vond al vlug dat het weer tijd was om te gaan. Dat zijn pa het onderweg naar de auto nodig vond om naast hem te lopen en te babbelen vond hij er echt over.

    12-05-2012, 18:48 Geschreven door Ellen  
    Reageren (0)


    09-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zon
    Zoals waarschijnlijk velen met mij verlang ik naar de zon. Af en toe komt hij toch eens piepen. Zondag hadden we een lang geplande uitstap; een boottocht in Gent. Het was bang afwachten maar de weergoden waren ons gunstig gestemd, op het moment dat onze groep het bootje instapte begon de zon vriendelijk naar ons te schijnen en ze bleef schijnen de hele middag lang.

    09-05-2012, 17:41 Geschreven door Ellen  
    Reageren (0)


    08-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De wilde zwanen
    Vorige zaterdag was er schooltoneel.
    Dochterlief speelde mee. Heel wat repetities gingen er aan vooraf. Ook veel "boodschappen op het laatste moment". Zo van "Mama, breng eens haarlak mee". Terug van de winkel klonk het dan "Mama, eigenlijk had ik ook nog talkpoeder nodig". En mama maar chauffeur spelen.
    De laatste repetitie was loodzwaar want in plaats van gedaan om 16 uur, pas gedaan om 19 uur.
    Drie voorstellingen werden gegeven. Hierbij kon ik gelukkig de chauffeurstaken delen met de mama van het vriendinnetje dat ook mee deed.
    Oma en ik gingen kijken naar de tweede voorstelling.
    Niet alleen toneel, maar er werd ook gezongen, gedanst, filmpjes getoond op een scherm, kortom een "totaalspektakel".
    Het was allemaal leuk en grappig.
    Duidelijk geïnspireerd op de "Muppetshow" waren er twee mannelijke "knorpotten" die voortdurend commentaar leverden bij de voorstelling. Daarnaast waren er ook drie "bleitkousen" als alternatief voor het koor in griekse tragedies.
    Dochterlief kwam op na de pauze. Samen met een viertal anderen speelde ze een spook. De kostuums waren prachtig en zelf gemaakt: zwarte legging, zwarte t-shirt en daar een skelet op genaaid. Uiteraard deed dochterlief het goed, en zeker tijdens de dans.
    Het applaus had iedereen dubbel en dik verdiend. De commentaren achteraf waren lovend.
    Oma, ik en de anderen hadden dus een leuke avond.
    Marijke

    08-05-2012, 13:59 Geschreven door Marijke  
    Reageren (1)


    06-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vooruitgang
    Vroeger keken de mensen 's avonds naar hun tv. Het hele gezin naar hetzelfde programma en met een beetje geluk werd daar 's anderendaags nog eens over gepraat of gediscussieerd.
    Wij hebben geen tv zodat er 's avonds nogal vaak eens een boek wordt gelezen.
    Tot onlangs. Toen  kocht mijn man een "tablet-pc" . Mijn dochter had al een eigen PC.
    Resultaat: we zitten 's avonds nog wel in dezelfde zetel. Alleen "streamt" dochterlief een tienerfilm op haar pc en tuurt papa via een of andere "app" naar een programma op zijn eigen tablet. 
    Maar ik lees nog steeds zeer onvooruitstrevend doodgewoon een boek.
    Marijke

    06-05-2012, 14:55 Geschreven door Marijke  
    Reageren (0)


    30-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rustig
    Onlangs reed ik met de wagen naar Antwerpen haven.
    Omdat ik het adres niet helemaal van buiten kende, stelde ik de GPS in.
    Verwonderd stelde ik vast dat de GPS mij vanuit Gent Sint Pieters richting Dampoort stuurde.
    Omdat de radio op de reisweg een ongeval had aangekondigd besloot ik de instructie maar te volgen en niet over de E17 of de E34 te rijden. Ter hoogte van Lokeren bekeek ik opnieuw de opgegeven route. Mijn GPS volhardde dat ik de plaatselijke N70 zou volgen.
    Omdat ik theoretisch meer dan genoeg tijd had en het wel rustig vond zo weg van de autostrade, bleef ik de instructies volgen. Uiteindelijk belandde ik via tal van rustige gewestwegen aan de kleine tunnel en zo verder richting bestemming.
    Op de terugweg verwachtte ik instructies tot aan de E17.
    Evenwel bleef de GPS volharden in kleine gewestwegen. Er was echter geen enkel ongeval aangekondigd, dus vond ik de instructie toch wel eigenaardig. En toen viel plots mijn EURO.
    De dag ervoor had ik op een plaatselijke omleiding zelf mijn GPS geprogrammeerd om "autosnelwegen" te mijden. En vergeten die optie uit te schakelen...Op de terugweg dan maar toch de gebruikelijke snelweg genomen.
    Maar het was in elk geval een rustige rijmorgen geweest.
    Marijke

    30-04-2012, 15:10 Geschreven door Marijke  
    Reageren (0)


    25-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.pretpark
    De twee jongsten mochten met een vereniging mee naar een pretpark. Ondanks het slechte weer hadden ze genoten. Ze durven overal in en vinden niets meer eng. Dat was wat ze bij thuiskomst te vertellen hadden. De volgende dag vertelde de oudste van de twee jongsten wat hij nog vergeten was te zeggen. Bij hun vertrek, nog in ons dorp reed de chauffeur met het spikplinternieuwe busje van de vereniging, met onze kinderen en compagnie erin de gracht in. Met behulp van een paar vriendelijke boeren werd de auto eruit getakeld, de schade viel mee.De chauffeur reed ermee terug naar de verzamelplaats en reed met eigen auto mijn zonen en compagnie naar het pretpark. Ik vond dit veel enger.

    25-04-2012, 23:02 Geschreven door Ellen  
    Reageren (0)


    Archief per week
  • 09/03-15/03 2020
  • 02/03-08/03 2020
  • 24/02-01/03 2020
  • 17/02-23/02 2020
  • 10/02-16/02 2020
  • 03/02-09/02 2020
  • 27/01-02/02 2020
  • 20/01-26/01 2020
  • 13/01-19/01 2020
  • 06/01-12/01 2020
  • 30/12-05/01 2020
  • 23/12-29/12 2019
  • 16/12-22/12 2019
  • 09/12-15/12 2019
  • 02/12-08/12 2019
  • 25/11-01/12 2019
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 27/12-02/01 2011
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 29/11-05/12 -0001

    Gastenboek
  • cialis generic online uk cheap
  • aangename zondag
  • Een bezoek vanuit Waterland
  • Ben is op bezoek geweest. (I like it)
  • knufffffffffffffffffffffffffffffff

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs