We zijn er weer aan begonnen. Jongste heeft vandaag weer voor het eerst gereden na lange tijd. En het viel niet tegen even starters onzekerheid maar verder ok.
Het is bouwverlof zekers. De bouwvakkers zijn allemaal op vakantie in onze straat en hebben al hun materiaal meegenomen. Gevolg is dat wij net onze poort uit kunnen en 's morgens vroeg gewekt worden door ijverige machines die af en aan rijden bij verschillende buren die een soort van collectief gesloten hebben om tegelijk te beginnen werken aan hun huis. Ons anders zo'n rustige buurt is verdwenen hopelijk niet voor lang.
Al mijn moed heb ik verzameld en ben eraan begonnen. De Grote Opkuis. Als eerste is de foto-kast aan de beurt. Er komen foto's tevoorschijn waarvan ik de afbeelding totaal niet kan thuis brengen. Verwonderd zie ik ook hoe jong we toen waren en zo lang is dat niet geleden, toch?
Een middagje Brussel met de jongste werd succesvol afgesloten met het vinden van een kot. We hadden er heel wat gezien maar gelukkig niet te snel beslist deze viel namelijk onverwacht in onze schoot. Super content naar huis en zoon twee besliste ondertussen om het kot van oudste over te nemen. Oudste is als alles naar wens verloopt in september klaar.