Redactie
Medjugorje België en Nederland
Chris De Bodt
(1958 - 2012)

medjugorjebn@gmail.com

Patty De Vos
Kasteelstraat 81
9180 Temse
België
patty.de.vos@hotmail.com

Dr. Guy Claes
Platanendreef 40
8790 Waregem
België
gclaes@scarlet.be

Henk
Twan Vereecken
Geertrui Schonken
Veerle De Caluwé
Anne Van Der Sloten
p. Alfons J. Smet
Broeder Joseph
Zoeken in blog

Medjugorje 2015 Medjugorje 2014 Medjugorje 2013 Medjugorje 2012 Medjugorje 2011 Medjugorje 2010

 

Voorlopig worden enkel de boodschappen gepubliceerd.
21-02-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.21 februari 1982
21 februari 1982

"Blijf bijeen en redetwist niet. Wees ook niet ordeloos. Mijn engelen, Ik wil dat u voorkomend bent. Ik zal u begeleiden op de Ware Weg."

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

19-02-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.19 februari 1982
19 februari 1982

Uit Vicka's dagboek: "Wij vroegen of wij het Weesgegroet mochten lezen en Onze Lieve Vrouw antwoordde bevestigend. De Gospa glimlachte, maar bad niet mee."
 
Vicka schrijft dat Onze Lieve Vrouw onbeschrijfelijk mooi is en zij alles zou doen wat Zij vraagt. "Luister aandachtig tijdens de Heilige Mis. Gedraag u en praat niet ondertussen."

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)


16-02-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.16 februari 1982
16 februari 1982

De kinderen zijn gelukkig omdat ze met vier tezamen zijn. "Wees voor elkaar als broers en zussen en twist niet, want satan bestaat! Hij is enkel uit op het vernietigen van alles. Wat u betreft, bid en hou vol in het gebed. Zo kan niemand iets tegen u ondernemen."

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

13-02-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.13 februari 1982
13 februari 1982

Tot de seminaristen die de verschijning bijwonen: "Door gebed bekomt men alles."

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

12-02-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.12 februari 1982
12 februari 1982

"Bewaar uw rust en kalmte. Kies geen partij voor andere kinderen. Wees aangenaam, wel gemanierd en vroom."

De kinderen vertellen dat Onze Lieve Vrouw met de handen gevouwen bidt en als Zij spreekt, strekt Zij haar handen en richt Zij deze naar de Hemel.

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

11-02-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.11 februari 1982
11 februari 1982

"Bid, Mijn engelen, hou vol! Laat de vijand niet toe om van u op enige manier bezit te nemen. Wees moedig. Ga in de vrede van God, Mijn engelen, Tot ziens."

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

10-02-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10 februari 1982
10 februari 1982

Onze Lieve Vrouw beantwoordt de vele vragen die Haar worden gesteld door Jakov en Vicka. Ze vertellen dat Maria in het bijzonder van de Geloofsbelijdenis houdt en dit gebed boven alle andere verkiest. Ze zeggen dat ze Haar nooit gelukkiger gezien hebben dan tijdens dit gebed.

De boodschap van Onze Lieve Vrouw: "Bid, bid! Het is nodig om sterk te geloven, om regelmatig te biechten te gaan en de Heilige Communie te ontvangen. Het is de enige redding."

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

09-02-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.9 februari 1982
9 februari 1982

"Bid voor de zieken. Geloof sterk. Ik kom ter hulp voor zover dit binnen Mijn mogelijkheden ligt. Ik zal Mijn Zoon Jezus vragen om hen te helpen. Het belangrijkse ondertussen is een sterk geloof. Talloze zieken denken dat het voldoende is om hier aanwezig te zijn om vlug te genezen. Er zijn er zelfs die niet in God geloven en nog minder in de verschijningen, en dan vragen zij om Mijn hulp!"

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

08-02-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.8 februari 1982
8 februari 1982

De kinderen vragen naar een zenuwzieke persoon: "Hij moet bidden. Ik zal hem helpen binnen de mogelijkheden van Mijn kunnen."

Tegen enkele Slovenen die aan het bidden waren tijdens de verschijning: "Hou vol in het gebed".

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

02-02-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2 februari 1982
2 februari 1982

De kinderen vragen aan de Gospa wanneer Zij wenst dat het Feest van de Koningin van de Vrede wordt gevierd. Ze glimlachte en zei: "Ik verkies dat het op 25 juni plaatsvindt." Het was de eerste dag dat de gelovigen naar de heulvel kwamen.

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

22-01-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.22 januari 1982
22 januari 1982

Over de verschijningen te Izbicno. "Zij komen van God."

Izbicno ligt op 60 kilometer van Medjugorje. 18 mensen, waaronder meestal vrouwen, zeggen dat ze verschijningen hadden tussen 1982 en 1983.

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

21-01-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.21 januari 1982
21 januari 1982

Opnieuw vragen de kinderen naar het teken. "Het teken zal er ten gepaste tijde komen."

Men vraagt de Gospa waarom er op verschillende plaatsen verschijningen gebeuren te Herzegovina. "Mijn kinderen, ziet u niet dat het geloof langzaam aan verdwijnt en dat het nodig is om het geloof opnieuw aan te wakkeren onder de mensen?"

De kinderen vragen ook hoe er vrede kan bekomen worden onder de priesters? "Vast en Bid."

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

20-01-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20 januari 1982
20 januari 1982

De kinderen willen weten of ze kinderen uit Izbicno mogen ontmoeten die eveneens zieners zijn. Ze vertellen de Heilige Maagd dat de Izbicno kinderen Haar hierover spraken. "Het is niet nodig om hen te ontmoeten."

Men wil Vader Tomislav overplaatsen. "Als dit Gods bedoeling is dat hij moet weggaan, zoals met Vader Jozo is gebeurd, dan moet hij gehoorzamen aan de wil van God. Hij moet hier veel over nadenken en u moet bidden voor hem."

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)


18-01-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.18 januari 1982
18 januari 1982

Over een zieke persoon met hartproblemen: "Er is slechts weinig hoop voor haar. Ik zal voor haar bidden."

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

14-01-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.14 januari 1982
14 januari 1982

Tegen het einde van de verschijningen krijgen twee zieners een berisping van Onze Lieve Vrouw. De overige kinderen konden deze opmerking over hun houding niet horen maar aan Haar gelaatsuitdrukking kunnen ze ongeveer weten waarover het gaat. Later vertelden de twee zieners dat Onze Lieve Vrouw dit wel vriendelijk en respectvol zei.

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)


11-01-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.11 januari 1982
11 januari 1982

"Ik nodig u in het bijzonder uit om de Mis bij te wonen. Wacht op Mij in de kerk, dit is de geschikte plaats."

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

01-01-1982
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1 januari 1982
1 Januari 1982

De verschijningen die vanaf juli 1981 dikwijls in de kerk hebben plaatsgehad, waar ze zich spontaan tegen het eind van het Rozenkransgebed voordeden, worden nu verplaatst naar het vertrek dat als bergruimte diende tegenover de sacristie, om alle nieuwsgierigheid van de kant van de pelgrims en iedere uitdaging tegenover de politie te vermijden. Vandaar dat dit vertrek werd schoongemaakt en verfraaid.

Van toen af aan werd het de 'kapel van de verschijningen' genoemd. Vóór eind februari is deze overplaatsing definitief, op zeer zeldzame uitzonderingen na (in de sacristie als de 'kapel' overvol is of wanneer er medische onderzoeken plaatshebben).

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

31-12-1981
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.31 december 1981
31 december 1981

Ivan vraagt de Gospa hoe priesters die twijfelen kunnen worden geholpen om de verschijningen te begrijpen. "Het is nodig om hen te zeggen dat Ik van in het begin de boodschap van God uitdraag aan de wereld. Het is zeer jammer hier niet in te geloven. Geloof is van vitaal belang, maar men kan niemand dwingen te geloven. Geloof is de basis van waaruit alles voortkomt."

Ivan vraagt Maria of ze werkelijk verschijnt aan de voet van het Kruis. "Ja, het is waar". Bijna elke dag ben ik aan de voet van het kruis. Mijn Zoon droeg het kruis. Het leed op het kruis en hierdoor redde Hij de wereld. Elke dag bid ik tot Mijn Zoon tot vergeving van de zonden van de wereld."

1981

Vicka zegt dat helemaal in het begin Onze Lieve Vrouw hen het volgende zei: "Jullie mogen gaan, maar laat de kleine Jakov bij Mij blijven." Vicka voegde hier aan toe dat Maria beseft dat Jakov een buitengewone jongen is.

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

30-12-1981
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.30 december 1981
30 december 1981

De kinderen stellen vragen over de zieken. Maria bidt het "Onze Vader" en zingt vervolgens het lied "Koningin van de Heilige Rozenkrans."

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)

25-12-1981
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.25 december 1981, Kerstmis
25 december 1981, Kerstmis

De zieners zien het Kindje Jezus. "Heb elkaar lief, Mijn kinderen. Jullie, broeders en zusters. Ruzie niet onder elkaar. Geef glorie aan God, verheerlijk Hem en zing, Mijn engelen."

Chris De Bodt (www.bloggen.be/medjugorje)


Foto




Weetjes over Medjugorje

Geografie

Kroatië

Bosnië en Herzegovina

Godsdienst

Wetenschap

Portret van de zieners

Maria's uiterlijk

De 5 pijlers van het geloof

Vragen en antwoorden

Standpunt van het Vaticaan

Ratzinger bezocht ooit Medjugorje "incognito"

1e onderzoekscommissie

2e onderzoekscommissie

3e onderzoekscommissie

4e onderzoekscommissie

De kwestie Herzegovina 1

De kwestie Herzegovina 2

De kwestie Herzegovina 3

Profetieën nemen hun tijd

Mirjana meer en meer op de voorgrond

Bestemming van de ziel

De Podbrdo [Verschijningsberg]

De Krizevac [Kruisberg]

Het Votiefkruis

Parochiekerk Jacobus de Meerdere

Uitbreiding biechtgelegenheid

Kapel der Twee Harten

Oasi delle Pace

Verrezen Christus

Cumunità Cenacolo

Mother's Village

Vr. Slavko Barbaric

Vr. Jozo Zovko

Vr. Pétar Ljubicic

Ratko Perics toorn

Heeft Zanic Medjugorje verraden?

Vr. Amorthe betreurt apathie

Siroki Brijeg

Retraîtekasteel

Zr. Emmanuel Maillard

Ivans gebedsgroep

Nedjo Brecic

Christoph Schönborn

St. Stephansdom, Wenen 2012

Scalambra & Casale Monferetto

Madonna van Civitavecchia

Little Audrey Santo

Maria's verjaardag

Medjugorje en Moederdag

De IIPG [1]

De IIPG [2]

De IIPG [3]

De IIPG [4]

De IIPG [5]

De weide van Gumno

De priester die verdween

Nieuwe taksen op logies

Mirakel van de Maan

Documentaire 1983

BBC Documentaire 2010

Documentaire Mary TV

The Miracle of Medjugorje


Interviews Medjugorje

Mirjana Dragicevic [2008]

Mirjana Dragicevic [1998]

Mirjana Dragicevic [1983]

Mirjana Dragicevic [1989]

Mirjana Dragicevic [1]

Mirjana Dragicevic [2]

Mirjana Dragicevic [2009]

Vicka Ivankovic [2008]

Vicka Ivankovic [1983]

Vicka Ivankovic [2007]

Vicka Ivankovic [1988]

Vicka Ivankovic

Ivan Dragicevic [2003]

Ivan Dragicevic [2004]

Ivan Dragicevic

Ivanka Ivankovic [1983]

Ivanka Ivankovic [1989]

Ivanka Ivankovic

Pétar Ljubicic [2004]

Pétar Ljubicic [2006]

Pétar Ljubicic [2008]

Slavko Barbaric [1987]

Gabriele Amorth [2002]

Jakov Colo

Jakov Colo

Jakov Colo [2007]

Marija Pavlovic [2008]

Marija Pavlovic [1989]

Marinko en Dragico Ivankovic [1983]

Damir Coric [1983]

Marica Kvesic [1983]

John en Andja Setka [1983]

Jelena Vasilj [2002]

Jelena Vasilj en
Marijana Vasilj [1]

Jelena Vasilj en
Marijana Vasilj [1]

Zlatko Zudac [1999]

Bisschop Hnilica [2004]





Overige Weetjes

Bestemming van de Ziel

Theresia van Lisieux
over het Vagevuur

Maria Simma

De invloedrijkste vrouw

Engelen

Twaalf stappen voor een gelukkig heengaan

Twaalf fabels over het Katholieke geloof

Pater Pio en Karol Woijtyla

San Nicolàs de los Arroyos

La Madonna del Ghisallo

O.L.V. Van den Oudenberg

Fatima:
Reeds eeuwen Mirakels

Jacinto Marto uit Fatima
door Fr. Robert J. Fox

Profetieën nemen hun tijd

Jacinto Marto uit Fatima
door Zr. Lucia Dos Santos

Ingrid Betancourt

Dikwijls gewichtige feiten
nà verschijningen

satans opzet

De Graal van Valencia

Notre-Dâme du Laus

Kibeho, Rwanda

Esther en Mordechai

Monte Cassino

Gods adres

Jezus' geboortekerk [1]

Jezus' geboortekerk [2]

De Komeet Lulin

De Komeet Elenin

De Komeet Honda

Samuel Alexander Armas

De Geur van Regen

Jaar van de Priesters

Dr. Gloria Polo's terugkeer

Ian McCormack: Een blik
in de eeuwigheid

Middel tegen komende pandemie

Kim Phuc

Michael Anderson

Zeven kenmerken
van een goede vader

O.L.V. van Las Lajas

Vaders Liefdesbrief

O.L.V. van Ocatlàn

Elena Desserich

Rom Houben

Overlijden Mari-Loli Mazon

Advent

Gered door een engel?

Kerst in de loopgraven

Mgr. Peter Savelbergh

Ontdekking v/d sarcofaag v/d H. Philomena

De Heilige Mis

Petrus Lombardus

Oscar, de kat

Tieners, geef hen nooit op!

Ontdekking te Nazareth

Efeze: Maria's Huis

Wonderdadige Medaille

De rivier Kwai

De Exodus

Valentino Mora

Het vijfde Maria Dogma

Elizabeth Kindelmann

H. Louis de Montfort

H. Clelia Barbieri's
miraculeuze stem

Steven en Djaingo

Het wonder van San José

Aalst, België's 9/11

Het getal 11

Maria en het getal 101

Sterven op 33

Is dit St. Jozef's graf?

Het Kerstverhaal
en Koning Herodes

De Kardinale Climax

Winterzonnewende 2010

En de maan werd rood

Schoonheid van Wijwater

De dag die ontbrak

Het celibaat

De vierde ruiter van de Apocalyps

De maagdelijke geboorte

Jordanië claimt oudste christelijke vondst

Colton Burpo versus Stephen Hawking

H. Gelaat van Manoppello

Padre Pio: under investigation

Grace

Michael Browns retreat

7 niveau's van het liegen

De dood van Sint Jozef

De dood van Maria

Betekenis van Maria's naam

Het Aramees in opmars

De Bosnische pyramiden

Brugge, het Jeruzalem van het Noorden

Wonder te Skopje


Diverse Profetieën
Miscellanous Prophecies

Profetieën nemen hun tijd

Is dit de tijd waarover ze spraken?

Garabandal [1961-65]

Israël en Bijbelse Profetie

Pinksterprofetieën 1975

Quito [17de eeuw]

Kenmerken v/d antichrist

A.C. Emmerich [1]

A.C. Emmerich [2]

De Kremna Profetieën

Hildegard van Bingen

Belpasso [1986-88]

2 Noorse profetieën

La Salette [1846]

Anna Maria Taigi

Diversen

Heilige Mechtildis

Non van Tours

Heilige Nilus

Bernardine Von Busto

Non van Bellay

Kloosterling Hilarion

Don Giovanni Bosco

Elizabeth Canori Mora

Judah Ben Samuel

Jeanne Le Royer

Giacchino di Fiore

Bartholomeüs Holzhauser

Madeleine Porsat

De profeet Daniël

Kibeho, Rwanda

Ida Peerdeman

H. Ireneüs van Lyon

Methodius van Olympus

H. Hippolytus van Rome

Firmanus Lactantius

De Berkenboomprofetieën

Dr. Arnold Fruchtenbaum

H. Ephraïm de Syriër

H. Cesarius van Arles

Columba van Ierland

Elena Aiello

Beda, de eerbiedwaardige

Odilia van de Elzas

Johannes Damascenus

Adso, de Monnik

Anselmus van Canterbury

H. Vincent Ferrer

Joachim van Fiore

Johannes Friede

Thomas van Aquino

John of the Cleft Rock

Franciscus van Paola

H. Birgitta van Zweden

Robertus Ballarminus

Dionysus van Luxemburg




















Het Laatste Geheim

1. Een enorm mysterie

2. Sterk en zedig

3. Dagen van duisternis

4. Moeder van de Heer

5. Boven de zon

6. Gog en Magog?

7. Door de straten van de stad

8. Vanop de hoogste bergen

9. Kleine geheimen

10. Klokslag twaalf

11. Lichten, geluiden, graven

12. De klokken luiden

13. Donderslag in de verte

14. Geheime aanwezigheid

15. Vuurzuil

16. Geheimen van de Rozenkrans

17. Het voorteken

18. De zeven

19. Het voorgevoel

20. Signalen en vloeken

21. Afschuwelijke wonderen

22. De kastijding

23. Naschok

24. Waar duivels beefden

25. Geheime Martelaren

26. Geheim van de gehoorzaamheid

27. Geheim van het vertrouwen

28. Ik wacht op u

29. De geest van opstand

30. Genade en rechtvaardigheid

31. De Profetie

32. Voorbij de grenzen
van de kennis

33. Geheimen in
Amerika en Europa

34. Geboren in de hel

35. Cathérina's geheim

36. Geleende tijd

37. Ik zal uw Moeder zijn

38. Het grote Teken

39. Koningin van de Eeuwigheid











Thomas à Kempis
De navolging van Christus

Boek 1.1

Boek 1.2

Boek 2

Boek 3.1

Boek 3.2

Boek 3.3

Boek 4.1

Boek 4.2



Novenen

Maria Onbevlekte Ontvangenis

OLV van Lourdes

OLV Van Fatima

OLV Van Banneux

OLV van de Berg Carmel

OLV Hemelvaart

H. Maagd van de Wonderdadige Medaille

Maria Lichtmis

Don Bosco

Maria Boodschap

Sint Jozef

Heilige Familie

Goddelijke Barmhartigheid

Heilige Geest

Kindje Jezus

Engelbewaarder

Aartsengel Michaël

Aartsengel Gabriël

Franciscus van Assisi

Antonius van Padua

Pater Pio

Heilige Benedictus

Heilig Hart van Jezus

Heilige Rita

Sint Valentijn

OLV van Altijddurende Bijstand

Jean Marie Vianney

Theresia van Lisieux

Maria, die de knopen ontwart

OLV van de Bezoeking

Zielen in het Vagevuur

Kracht van het Kruis
tegen het kwade

H. Gelaat van Jezus

Hart van Jezus en Maria

Kindje Jezus van Praag

OLV van Genezing

Miraculeuze Maagd

Pater Damiaan

Heilige Anna

H. Maria Goretti

Heilige Peregrinus

Heilige Expeditus

Sint Joris

H. Margareta van Cordoba



Films

Padre Pio

The Miracle of Our Lady of Fatima

The 13th Day

Het Lied van Bernadette

One Night with the King

Faustina

Docu: Faustina Kowalska

Docu: Mariaverschijningen

Docu: OLV van Guadalupe

Vincentius a Paolo

Sint Paulus

Sint Petrus

Docu: Pater Damiaan

Passion de Jeanne d'Arc

Story of Father Damien

Docu: Garabandal

Exorcism of Emily Rose

The Nativity Story

Don Johannes Bosco

The Passion of The Christ

King David

Romero

Jean de Florette

Manon des Sources

Abraham

Mozes

Solomon

Jacob

Francesco

A man for all seasons

The Apocalypse

Docu: H. Maria Goretti

Docu: The birth of Israël

Docu: The six-day war

Docu: Ghosts of Rwanda

Becket

Gospel of Luke

Gospel of Matthew

Gospel of John

Acts

Unsolved mysteries

Joseph

Samson and Delilah

H. Rita van Cascia

Thérèse de Lisieux

Isaak, Jacob & Esau

Fray Martin de Porres

Lourdes [2000]

Clara & Francisco

Maria Goretti

Mother Theresa




Astronomische verschijnselen

28/11/2011



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!

 

Real Time Web Analytics

Page Content

Page Content