Foto
Foto
Foto
Inhoud blog
  • 2009-2010: een overzicht!
  • Moon op se AWE-cross
  • Noah op de AWE-cross
  • Beelden Leest
    Goud op de 800m bij de M50 op het WK in Lahti op 2 augustus 2009: 2.00.99
    Foto
    Foto
    Foto
    Rondvraag / Poll
    Wie is de grootste Belgische atleet aller tijden?
    Miel Puttemans
    Gaston Roelants
    Ivo Van Damme
    Roger Moens
    Ronald Desruelles
    Cédric Van Branteghem
    Patrick Stevens
    Mohammed Mourhit
    William Van Dijck
    Eddy Annys
    Alfons Brijdenbach
    Jacques Borlée
    Christophe Impens
    Vincent Rousseau
    Alex Hagelsteens
    Leon Schots
    Karel Lismont
    Jo Van Daele
    Bekijk resultaat

    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    My favourites 

    Ziyi Zhang, Arno, Frank Sinatra, Kristin Scott Thomas, de maan, Carly Simon, Marlo Brando, Halle Berry, Peter Pan, Miles Davis, Catherine Deneuve, konfituur, Emma De Caunes, Massive Attack, Maria Callas, de Smurfen, Edith Piaf, Burt Bacharach, Sarah Vaughan, Johan en Pirrewiet, Duffy, VDB, Gong Li, The Doors, Baudelaire, Kerstmis, Hubert Lampo, Kreta, Max Ernst, Martini Bianco, Parijs, Killing Joke, pasta, Diana Krall, bananen, Four Roses, Joan Chen, Charles Trenet, Selah Sue, Juan Lozano, Magda Ilands,  Montgomery Clift, Deadwood, Puccini, Citroën, Gary Numan,  INXS, Fad Gadget, Memoirs of a geisha, meiklokjes, Melody Gardot, druiven, Retsina, Astrud Gilberto, Napoleon, Julie London, Bob Dylan, Sinterklaas, Freddy Maertens, AA-drank, Boris Vian, The curious case of Benjamin Button, Picasso, Bryan Ferry,  Dusty Springfield, The Stooges, Grace Jones, Chocolat (de film), The Searchers, Jeanne Moreau, Nikon, Vivien Leigh, Moby, Le grand Meaulnes, Natalie Portman, Père Lachaise, Norah Jones, Colnago, Jeff Buckley, de zomer, Françoise Hardy, de zee, The House of Pain, Sting, Expo ’58, de Panton Chair, de mus, Jamie Cullum, (they long to be) close to you, Sebastian Coe, Johnny Depp, Veerle Dejaeghere, Crazy Horse, zwart, de F-4 Phantom, Asics, Queen Padmé, Folegandros, Iggy Pop, Audrey Tautou, de roodborst, Oostduinkerke, Peyo, Pierre Alechinsky, Serge Gainsbourg, Toots Thielemans, Cate Blanchett, George Harrison, I only have eyes for you, The Cotton Club, Ava Gardner, Juliette Binoche, Louis De Funès, Pearl Jam, Trijntje Oosterhuis, La promesse de l’aube, Kim Gevaert, Riuichi Sakamoto, Pierrot La Lune, Robin Wright Penn, Het Leugenpaleis,  The USS Entreprise, Buck Danny, Gene Vincent, Lena Horne, Westerns, The Stooges, Sophie Marceau, Les Invalides, Georges Brassens, Austerlitz, Ernesto Che Guevara, Marilyn Monroe, Clint Eastwood, Audrey Hepburn, Robert Redford, Michelle Pfeiffer, Sean Penn, Oglala Sioux, Subcomandante Marcos, de zang van een merel, seringen, Polo van Ralph Lauren, groene olijven, L’armée des ombres, La légion, de geur van lijnolie, Compeed, Sven Nys, The last emperor, Anderlecht, Kate Blanchet, Bobby Kennedy, Japan(the band), bananen, Tinkelbel...

    Foto
    Foto
    Foto
    NO PAIN NO GAIN
    Believe in yourself!
    09-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eén plus één is twee!

    Gisteren was het rustdag maar dat wil nog niet zeggen dat het een rustige dag werd. Zo'n kereltjes als Moon en Noah zijn net als puppy's, die hebben hun loop nodig. Noah had zin om te zwemmen en dus trok ik met hen naar de Nekker. Ik had daar een ware volkstoeloop verwacht maar het was er opvallend rustig. Zo rustig had ik het daar eigenlijk nog nooit meegemaakt en dus was het na de zwempartij en het bijhorende ijsje dé kans om eens het gocart-parcours uit te proberen. Daarna keerden we terug naar Eppegem. Daar is het dit WE kermis én vandaag zelfs rommelmarkt. op een rommelmarkt zoeken we steeds naar hetzelfde. Spullen die betrekking hebben tot Napoleon (da's dan mijn branche) en Playmobil! Wat dat laatste betreft hadden we vandaag geluk. We konden voor een appel en een chick twee schepen kopen van een dame die blijkbaar niet wist dat dat nog iets waard was. Ze was duidelijk blij er van af te zijn en de jongens blij dat ze hun collectie konden vergroten.

    Vanmorgen had ik via sms aan Filip gevraagd wanneer hij op Zaventem zou landen. Moon, Noah en ik stonden hem dus omstreeks half zes op te wachten en toen Filip eindelijk door de Gate kwam zagen we dat we niet alleen waren. De ouders en vrienden van Filip waren er ook, geladen met kussen en bloemen. Filip had me gevraagd om mijn medaille mee te brengen. Zo konden we nog eens samen op de foto. Het was een emotioneel weerzien.

    Achteraf zei Moon: 'hé Noah, nu kennen we twee wereldkampioenen!'

    Er werd vandaag natuurlijk ook getraind, al was de groep in het Vrijbroekpark vandaag herleid tot Ewoud en mezelf.  Op het programma stonden twee duizenden met vijf minuten rust tussen. (Niet bepaald mijn lievelingstraining!) Ik vertrok op kop en had nooit de indruk à bloc te zitten. Toch kwamen we uit in een knaltijd: 2.47 voor mij en 2.55 voor Ewoud. Rap, te rap? Dat zouden we snel weten. Na vijf minuten stappen vertrokken we voor de tweede. Die kilometer werd er eentje met hindernissen. Een tegenligger in een blinde bocht en twee honden maakten dat we uit ons ritme kwamen en dus waren de chrono's navenant: 2.51 en 3.00. Toch nog uitstekend, hoor!













    09-08-2009 om 00:00 geschreven door André  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wat jullie nog niet zagen...

    Bij het doorbladeren van de vele fotomapjes van het WK vond ik er nog een aantal die ik jullie niet wilde onthouden. De meeste zijn door Filip, die zijn rol van fotograaf heel serieus nam, genomen. Zo jongleerde hij geregeld met twee tot drie fototoestelletjes en wandelde hij zonder complexen gedurig voorbij controleposten en securitymensen zonder ook maar één keer te zijn verontrust.

    1. Pasta eten in restaurant 'Rosso'. 
     

    2. Filip aan de ontbijttafel.


    3. Eén koffie mag ik van Peter (kiné) drinken!


    4. Na het avondeten nog wat nagenieten op het terras in Pajulahti (ons hotel).


    5. De sauna aan het meer. Van de hitte recht het koude water in. Vraag het maar aan Filip.


    6. Finland op zijn best: dennebomen, een meer en een eindeloze lucht.


    7. In de haven na de reeksen: de Vikingpinten!


    8. Opwarmen voor de wedstrijd.


    9. De wonderzalf die ook op stage zoveel deugd had gedaan bleek ook hier van groot nut te zijn. 


    10. Relaxed naar de start van de finale!


    11. ...of toch niet helemaal. Schijn bedriegt nietwaar!


    12. Op weg naar de waarheid!


    13. Samen in de vreugde delen.


    14. Nog wat nahijgen.


    15. Ik kan het nog niet geloven.


    16. Uitleggen in alle talen!


    17. Met mijn naamgenoot, Anfré François uit Canada.


    18. Martien, mijmerend over goud. Zijn tijd zou nog komen.


    19. Medaillemeisjes.


    20. Met de franse Jeanine Vignat, zilver op zowel de 5 als de 10km snelwandelen. 


    21. Ik heb mijn voorliefde voor Frankrijk nooit onder stoelen of banken gestoken. Verbroederen in het Frans was dan ook 'très naturel!'


    22. Met de Spanjaard Jesus Borrego, de wereldrecordhouder bij de M45 op de 1500m (3.52). Respect!


    23. Als het met woorden niet meer gaat, dan maar met handen en voeten, hé Pol!

    08-08-2009 om 00:00 geschreven door André  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fantastisch!!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    He did it! Filip Vanhaecke is wereldkampioen. Ik had het hem voorspeld maar net als ikzelf vorige week weigerde hij dat te geloven. In zware omstandigheden, onder een bloedhete zon (meer dan 30 graden), bij windstilte en op een heuvelachtig parcours kon Filip in een groep bestaande uit veel jongere lopers standhouden. Hij eindigde zevende (alle categorieën liepen samen) op een duizendtal deelnemers. Het geeft zijn titel des te meer glans! Ik ben zo blij dat ik het niet kon laten om hem toch maar meteen te bellen. Ik hoop dat ze mooie foto's van hem hebben getrokken. Filip was al terug op zijn hotelkamer want de medailleceremonie is pas vanavond. 'Ik heb afgezien', zei Filip, 'maar de beloning is wondermooi'!

    Net na zijn eigen wedstrijd spoedde Filip (onvermoeibaar!) zich nog naar het Radiomäkistadion om te kijken naar de Finale van de steeple bij de M55. Onze vriend en door ons geadopteerde en tot halve belg omgedoopte Martien Van Der Hoorn liep mee en won na brons op de Cross-country en zilver op de 5000m nu goud in deze discipline! Ik kan deit artikel dan ook niet beter illustreren dan met de foto waar we met vijf poseren achter de Belgische driekleur. Links op de foto Filip en rechts Martien. 

    08-08-2009 om 00:00 geschreven door André  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Morgen is het aan Filip...

    Ook gisteren deed ik een duurloop van drie kwartier. Onder de middag was het te warm en dus trok ik 's avonds naar het park van Machelen. Onder de bomen vond ik wat afkoeling maar warm was het nog altijd. Magda was er trouwens ook training aan het geven aan haar lopersgroep van de Machelse atletiekclub. Na een half uur deed mijn voet weer pijn. Die pijn verminderde weliswaar toen ik aan het stretchen was en de versnellingen waren beduidend minder pijnlijk dan de duurloop.

    Vandaag voelde ik weer pijn bij het loslopen op de nekker. Na het stretchen en de versnellingen begonnen Ewoud en ik aan onze snelheidstraining: tien keer 150m met 150m stappende recuperatie tussen. De eerste vijf liepen we 50m in om daarna 100m voluit te spurten. De laatste vijf werd er 150m voluit doorgespurt. Mijn linkervoet verteerde de eerste vijf pijnloos maar halfweg kwam de pijn terug. Ik vrees dat ik volgende week opnieuw naar dokter Huysmans zal moeten.

    In de vooravond belde ik met Filip Vanhaecke in Finland. Morgen om 9 uur plaatselijke tijd (8u in België) loopt hij de marathon. Het was er vandaag 35 graden warm en windstil. Filip is er niet gerust in. Een marathon is dan ook geen gewone wedstrijd, hé! Ik heb er anders wel vertrouwen in. Ik heb Filip leren kennen en waarderen. Ik heb hem ook op training bezig gezien en we hebben veel gepraat over atletiek maar ook over zijn marathonbeleving. Je kan ons moeilijk vergelijken want wat we doen is zo verschillend maar ik zien wel gelijkenissen. De ernst en het fanatisme waarmee we onze sport beoefenen is zo'n gemeenschappelijke factor. Alleen al daarom weet ik dat Filip goed zal lopen. Hij is er klaar voor, dat heb ik kunnen ervaren. Hij hoopt op een podiumplaats. Het zal meer zijn hoop ik...

    07-08-2009 om 23:12 geschreven door André  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Medailleceremonie
    Ook het filmpje met de medailleceremonie staat op Youtube!

    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=CV7FSmHpmC0   

    05-08-2009 om 21:43 geschreven door André  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Filmpje op Youtube
    Ik heb het filmpje (met dank aan Catherine) op Youtube geplaatst.

    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=erd4cyg4FIE   

    05-08-2009 om 13:36 geschreven door André  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Titus en Pozzato!

    Voor ik naar Finland vertrok had Noah me gevraagd of hij een goudvis kreeg als ik op het podium zou staan. Natuurlijk had ik ja gezegd maar verzwegen dat ik zelfs bereid was een kudde koeien aan te schaffen om op het podium te staan. Gelukkig maar! Vandaag gingen we dus visjesshoppen. Eens in de winkel vroeg de verkoopster of we warmwater- of zoutwatervissen wensten. We twijfelden even tot beide jongens plots voor een enorme aquarium met honderden waterschildpadjes stonden. De beslissing was snel genomen en even later reden we naar huis met twee baby-schildpadjes, een donkere en een blekere en alle toebehoren. Eens thuis gingen we aan het werk. We spoelden de steentjes, vulden de bak met water, installeerden het drijvend eiland, de plastieken waterplantjes, de filter en de thermometer. Eens het water op de juiste temperatuur was konden de nieuwe vriendjes erbij. Moon en Noah waren zoet voor de rest van de dag. Ze doopten elk hun schildpad. Moon noemde de zijne Pipo Pozzato, naar zijn lievelingscoureur en Noah doopte de zijne Titus...

    Magda had me gezegd om nu twee dagen na elkaar wat aan mijn basis te trainen. Ik trok dus naar het Vrijbroekpark, terwijl de jongens bij Igor gingen zwemmen. Vijfenveertig minuten heb ik gelopen aan een gezapig tempo. Na een goed half uur begon mijn voet weer behoorlijk pijn te doen. Ik heb maandag tijdens de terugreis de hele dag met baskets gelopen en sindsdien is de ontsteking weer verergerd. Ik dacht in Finland nochtans dat het de goede richting uitging en dat het nog maar een kwestie van dagen was om volledig genezen te zijn. Ik had ongelijk. 











    05-08-2009 om 00:00 geschreven door André  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bedankt!

    Vandaag ging ik al meteen terug werken. Op de interne website van sanoma-magazines hadden mijn collega's gisterenochtend reeds mijn wereldtitel bekendgemaakt. Het resultaat liet niet lang op zich wachten want de hele dag stroomden de mails met felicitaties binnen. Ook tientallen sms-jes kreeg ik zowel gisteren als zondagavond reeds meteen na de wedstrijd. Uit België maar ook uit Frankrijk, Griekenland... Blijkbaar waren velen onder jullie via deze blog in de ban van onze avonturen in het verre noorden. Ik merk dat aan jullie antwoorden en reacties.

    Enkele woorden van dank zijn nu dan ook op hun plaats.

    In de eerste plaats mijn eeuwige dankbaarheid aan Magda Ilands, the best coach in the world. Zonder haar had ik dit niet gekund. Onze jarenlange en geduldige samenwerking heeft in Lahti zijn apotheose gekend.

    Dank aan mijn trainingsmakkers Ewoud, Sarah, Kim, Joost, Stefan, Patrick en Kjell voor hun positieve energie, alle trainingen samen en steun wanneer het eens wat minder ging.

    Bedankt Peter, mijn kiné die me steeds maar weer oplapt na al die zware trainingen.

    Ook dank aan alle mensen, familie, vrienden, collega's, collega-atleten, clubgenoten en andere die me hebben gesteund. Het feit dat jullie allemaal samen het grote moment van op afstand hebben beleefd vind ik ronduit fantastisch. Wat een mentale energiestroom moet er op dat moment niet richting Finland zijn gevlogen...

    Bedankt ook aan de drie fantastische mensen waarmee ik deze onvergetelijke week heb beleefd: Marathonman Filip (Zaterdag zet ik al mijn geld op hem in!), Catherine en Pol, drie mensen met het hart op de juiste plaats. Forever brothers. (And sister natuurlijk!)

    Zondag en ook gisteren zat Pol met gemengde gevoelens. Hij had gedurende de finale, zijn finale gedurig mijn race ook zitten volgen en hij vertelde me achteraf dat hij dolgelukkig was toen hij me zegevierend over de meet zag gaan. We hebben die vreugde trouwens gedeeld. Al snel kwam echter de ontgoocheling over zijn eigen resultaat. Achtste op een WK is natuurlijk wel super maar we weten beide dat er meer inzat.

    Ik mocht vandaag op het werk mijn verhaal tientallen keren opnieuw doen maar elke keer deed ik dat met evenveel plezier. Deze middag hadden mijn collega's van Feeling Wonen ook een etentje voorzien met champagne en bloemen buiten in de tuin dicht bij de boom van Stephanie. Zoveel vreugde delen, het is een fantastisch gevoel. Enkele collega's zegden me vandaag dat wat ik heb gedaan voor hen een inspiratie is omdat het bewijst dat het nooit te laat is om je grote droom waar te maken. Je doel bereiken door er met passie voor te gaan. Ze hadden het niet beter kunnen verwoorden.

    O ja, en natuurlijk ben ik vandaag alweer gewoon gaan trainen. Acht keer tweehonderd samen met Ewoud. Het deed een beetje pijn maar die pijn smaakte toch zo zoet... 



    04-08-2009 om 00:00 geschreven door André  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    03-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pictures

    Ik ben opnieuw thuis en o zo blij maar het afkikken zal toch moeilijk zijn. Van de euforie terug naar de realiteit, het is eens wat anders, hahaha...

    Hier zijn alvast de beloofde foto's. Ik ben vandaag te moe om veel te schrijven. Morgen analyseer ik onze finale.







































































    03-08-2009 om 23:08 geschreven door André  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)


    Foto

    Over mijzelf
    Ik ben André Lafère, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Drettiboy.
    Ik ben een man en woon in Eppegem (België) en mijn beroep is Hoofdredacteur bij Feeling Wonen.
    Ik ben geboren op 17/05/1959 en ben nu dus 65 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Geschiedenis (Eerste imperium), Tekenen, Lopen, muziek, westerns, fotografie, tuinieren....
    Coach: Magda Ilands Kiné:Peter Derijck en Steven Gillisjans Sportdokter:Renaat Huysmans Dokter:Paul Tassenoy

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Volgende wedstrijd: zondag 14 februari - BK Indoor 4x200m met RAM-mastersteam.
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Eline Van Den Brande
  • Regionale atletiekverenigingen Mechelen
  • Vlaamse Atletiekliga
  • Atletiekmasters
  • Kjell De Hondt
  • Mijn palmares
  • Els Lens
  • Mijn fotoalbum
  • Moon

    Foto

    Archief per week
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 26/09-02/10 2005
  • 29/11-05/12 -0001

    Laatste commentaren
  • TGKV (clarisonic promotional code)
        op WK-dag 4-31 juli-
  • aan magda (Tamara)
        op NO PAIN NO GAIN
  • Wat een seizoen! (Corinne DEbaets)
        op 2009-2010: een overzicht!
  • typisch (els lens)
        op 2009-2010: een overzicht!
  • Nou moe ! (els lens)
        op 2009-2010: een overzicht!
  • Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    André wordt wereldkampioen in Lahti Finland op 2 augustus 2009
  • Klik hier voor het filmpje van de finale!

  • Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs