Ook wij zijn terug van weggeweest en gaan morgen terug aan het werk. Wat dat laatste betreft had ik dat graag nog wat uitgestelt maar dat kan nu eenmaal niet, tijd is op. Rhodos is een zalig grieks eilandje waar ik me dan ook echt thuisvoelde. De omgeving laat je tot rust komen, de mensen zijn er vriendelijk, zalig was het er. We trokken 3 daagjes rond met een huurwagen en konden zo gans het eiland afrijden. Natuurlijk hebben we ook zalig geluierd aan het zwembad en strand.Kortom het was een heerlijke vakantie van 15 daagjes zalig niets doen en zo tot rust kunnen komen. Nu zijn we er helemaal klaar voor. Morgen weer aan de slag, de kids nog twee weekjes vakantie en vanaf september vliegen we er met z'n allen weer in. Ook ik neem in September een nieuwe start. De beslissing is gevallen. Ik begin aan de specifieke lerarenopleiding de vroegere D-cursus. Ik zal er 3 jaar over doen maar zie het helemaal zitten. Het zal een groot deel van mijn tijd in beslag nemen vooral omdat ik het combineer met werk en gezin. Maar met een goed schema zal dat wel lukken. Later zou ik graag les geven in verzorging, zowel personenzorg of kraamzorg, huishoudkunde... we zien dan wel weer. Beginnen bij het begin dus. En als ik wat minder schrijf op het blog, vergeef me dan. Jullie lezen zal ik wel doen. Nog een fijne zondag en tot later.
Violaine
Reacties op bericht (3)
18-08-2008
proficiat
waauw, proficiat met je beslissing. Ik heb altijd bewondering voor mensen die voortdurend willen bijleren! Veel succes en als ik met iets kan helpen ( van thuiszorgmens tot het andere thuiszorgmens) laat het maar weten groetjes Sabine
18-08-2008, 16:56
Geschreven door sabine
beslissing
Een genomen beslissing brengt rust. Ik duim voor je bij deze nieuwe uitdaging en hoop van ganser harte dat je de eindmeet haalt Marijke
18-08-2008, 14:15
Geschreven door marijke
hallo
Violaine,
Welkom terug! Leuk dat de vakantie tof was, iets om een tijdje op te teren. Proficiat met je nieuwe uitdaging, het zal zeker zwaar zijn om te combineren met gezin en werk. Succes ermee!