BLOG INHOUD
  • CLASSIC KALENDER
  • VLAAMSE LABEL KALENDER
  • WTC THE BLACK SPINNING
  • FOTOS SPONSORT BY WTC HEIRNIS
  • MTBIKER.BE
  • Foto
    Over mijzelf
    Ik ben Haes Dirk
    Ik ben een man en woon in Zwijnaarde (Belgie) en mijn beroep is technisch bediende bij Warringtonfire gent.
    Ik ben geboren op 10/06/1959 en ben nu dus 66 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: fietsen -mtb -spinning -vakantie.
    Fietsen is mijn vrijheid en uitlaatklep
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • 34é wendelenrit
  • KEMMELBERG
  • GENT-WEVELGEM
  • om van te dromen
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • Foto
    Myriam & Dirk
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • The Black Spinners
  • Dirk & Myriam
    MYRIAM & DIRK......................... Mail : dirk.haes@pandora.be
    The BLACK SPINNERS
    26-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MENCHOV EN FREIRE
    Ontmoet Menchov en Freire op Bike Motion
    De Tacx-stand op de Bike Motion-fietsbeurs krijgt dit jaar bezoek van onder andere Oscar Freire en Denis Menchov. Ook zijn er dagelijks mooie prijzen te winnen met wedstrijden op de VR-trainers.
    Dagelijks valt er een Satori Blue-trainer te winnen op de Tacx-stand. (foto tacx)
    Denis Menchov is op vrijdag 30 oktober om 17u30 aanwezig op Bike Motion Benelux voor handtekeningen en foto's. Oscar Freire maakt zijn opwachting op zondag 1 november om 13u30.

    Op de Tacx-stand worden dagelijks wedstrijden gehouden op de Virtual Reality-trainers, waarbij bezoekers van de beurs mooie prijzen kunnen winnen. Iedere deelnemer ontvangt een Tacx-bidon en de snelste tijd van de dag is goed voor een fonkelnieuwe Satori Blue-trainer. Ook zijn er door de broers Schleck gesigneerde Tacx wielershirts te winnen.

    Verder is er op de stand onder meer een presentatie van de Bushido, de revolutionaire draadloze ergotrainer van Tacx. De Tacx-stand is te vinden op 11.A010.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SILENCE-LOTTO
    Unieke stockverkoop bij Silence-Lotto
    Het wielerseizoen bolt op zijn laatste wielen... en tegen een zacht prijsje kan je misschien wel de laatste wielen van Silence-Lotto kopen. De ploeg houdt begin november een unieke stockverkoop.
    Interesse in fietsen, fiets- en vrijetijdskledij, accessoires,... van Silence-Lotto? Rep je dan op 2, 3 of 4 november naar Waregem. Het team van Cadel Evans en Philippe Gilbert geeft kortingen tot 70% op de te koop aangeboden materialen.

    Waar ?
    Belgian Cycling Company
    Roterijstraat 89
    8790 Waregem
    Tel. 056/60.14.58

    Wanneer ?
    Ma 02/11 - Di. 03/11 - Wo. 04/11: telkens van 9u - 17u

    Belangrijk
    Contante betaling - Mecaniciens aanwezig om u technisch te adviseren
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.8STE DWARS DOOR DE LEMBEEKSE BOSSEN

    8Ste Dwars Door De Lembeekse Bossen

     

     

    Zondag 25/10/09 stond rood aangeduid op de kalender deze 10 de rit van het mtb seizoen is al jaren een topper en met recht en rede

    Ook hier was de auto stallen geen probleem op de zeer grote parking en konden we ons rustig klaarmaken voor de rit

    Na de koffie werd het tijd voor de inschrijving en we waren duidelijk niet alleen alsof heel Oost-Vlaanderen naar Eeklo was afgezakt

    Na een rustige aanloop doken we voor de eerste maal het veld in: en het liep lekker vandaag

    Maar zoals gewoonlijk ging het gas weer open en waren we vertrokken voor 45km lang fun en plezier: maar of het gezond en slim is om elk weekend te vlammen is een ander paar mouwen

    De rit slingerde zicht rond Eeklo en door het Meetjesland maar het beste deel is toch de passage door de Lembeekse bossen

    Hier konden we ons terug uitleven en tegen de limiet aan fietsen: voor sommige ging het zelfs iets te snel en daar moeten en zullen we in de toekomst meer rekening moeten mee houden want onze tijd komt ook dat het zo vlot niet meer zal gaan

    Maar nu terug naar de rit van vandaag: na 20km kregen we onze bevoorrading in het bos en konden we de zweetdruppels een beetje laten opdrogen

    Na deze tankbeurt werd het tweede deel aangesneden en waren we vertrokken voor een paar kilometers bos wegels

    Met 5 waren we nog over om de laatste kilometers van het 45 km traject af te leggen

    De tol van het snel fietsen begon parten te spelen en de samen werking begon te happeren

    Met nog een paar schitterende passages langs bosrijke oorden liep ook deze rit naar het einde en konden onze trouwe partner een goede schoonmaak beurt geven

    Voor onze schrobbeurt in de douches was er toch iets te weinig water en dat vonden velen jammer: maar je kunt niet alles willen

     

    Groetjes

    Myriam & Dirk

     

     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    24-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTOS OOSTAKKER
    SFEER FOTOS OOSTAKKER





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.21STE OOSTAKKERSE VTT

    21 Ste Oostakkerse VTT

     

    Op deze miezerige morgen ging de rit richting Oostakker voor al de 9de vtt rit van het nog prille winterseizoen

    Een plaatsje vinden op de ruime parking was geen probleem en konden we ons gaan preparen voor de rit

    De refter van de school deed dienst als kantine en inschrijvingslokaal: na de gebruikelijke koffie konden we aan de tocht beginnen (maar eerst allen nog eens op de foto wat zo een beetje een traditie begint te worden )

    Met amper een paar stroken onverharde wegen in de eerste 10 km vlogen de kilometers voorbij tot aan de splitsing

    Hier splitste de groep in 2 en met 4 sneden we de 45 aan voor tochtje langs Vlaamse vlakke wegen

    Aan een getemperd tempo ging het richting Laarne waar we af en toe het veld mochten en konden induiken

    Op 28 km kregen we onze bevoorrading en deze konden we goed gebuiken om de energie terug op pijl te brengen

    Het tweede deel begon goed met een echt vtt stuk en konden we ons eens goed uitleven jammer dat we dat vandaag niet meer hebben gekregen

    45 km en we stonden terug aan de startplaats: de afspuitinstallatie was deze morgen een lachertje waar amper water uitkwam

    Maar de drukke douches maakten veel goed

    Nu kijken we al uit naar zondag voor de vtt van de Lembeekse bossen

     

    Groetjes

     

    Myriam & Dirk

      

     

     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KUSTCRITERIUM
    Klaar voor het Mountainbike Kustcriterium?
    Op 22 november gaat het MTB Kustcriterium opnieuw van start. De eerste manche van deze Superprestige van de strandraces is de Lotto Panne Beach Endurance.
    (foto mountainbikeclassic)
    In 2005 beslisten een aantal organisatoren van strandraces voor mountainbikers om samen met Wielerbond West-Vlaanderen de krachten te bundelen. Het MTB Kustcriterium was geboren, met Sven Nys als fiere peter.

    Door de jaren heen is het MTB Kustcriterium uitgegroeid tot de Superprestige van de strandraces, waar iedereen zijn gading vindt, van pure, occasionele recreant tot fervente mountainbiker en professioneel renner.

    Elke organisatie heeft zijn eigenheid en legt specifieke accenten in zijn parcours met golfbrekers, duinen, polderstukken, brede strandboulevards, smalle zandstroken, enzovoort.
     

    MTB Kustcriterium
    22 november 2009 Lotto Panne Beach Endurance
    27 december 2009 Eddy Rinquetti Beach Race
    24 januari 2009 Mountainbike Classic Bredene
    7 februari 2010 Blankenbergse Strand - en Duinenrace
    7 maart 2010 Mountainbike Beach Challenge
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOURRIT
    Nietsvermoedende wielertoerist wint 'Tourrit'
    Het zal je maar overkomen: als wielertoerist een Franse col omhoog rijden en plots constateren dat je je in volle finale van een Tourrit bevindt. Bekijk het verborgen camera filmpje op Youtube!
    Rémi Gaillard is in Frankrijk berucht om zijn verborgen camera filmpjes en zijn dolle fratsen. Ook enkele wielertoeristen ontsnapten niet aan zijn eigenzinnige vorm van humor toen ze de Pic Saint-Loup beklommen.

    Bekijk het filmpje op Youtube:

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NITENDO
    Binnenkort ook fietsen op Nintendo Wii
    Heb je genoeg van die saaie rollentrainingen? Binnenkort kan je ook de ziel uit je lijf trappen op de Nintendo Wii met het nieuwe Cyberbike Cycling Sports.
    De spelers van Cyberbike Cycling Sports krijgen de opdracht om de planeet proper te houden. Fietsend over land, door de zee en in de lucht moeten ze straten en paadjes verlossen van vervuiling.

    Met de fiets, die inbegrepen is in het spel, kan je doorheen 18 verschillende circuits rijden. Hoe verder je geraakt, hoe meer mogelijkheden je krijgt om je fiets te pimpen. 

    Cyberbike Cycling Sports komt uit in januari 2010. Bekijk de trailer op Youtube:

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTOS RAEPESPURTES
    SAMEN MET COPAIN



     GOED INGEPAKT DE ENIGE MET KORTE BROEK
    BRRRRRRRRRRRRR
    KLAAR VOOR DE STRIJD
    SCHITTERENDE DAG
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.12DE RAEPESPURTES VTT

    12De Raepespurters VTT

     

    Na de zware rit van zaterdag was de Raepe vtt van een gans ander niveau vandaag geen hellingen en geen afdalingen maar wel een biljart vlak parcours

    De nieuwe startlokatie met zijn ruime parking was al een plus punt en de gezellige kantien maakte de sfeer er nog een beetje beter

    Met 6 zouden we de grote doen en dit aan een beschaafd tempo hadden afgesproken

    Langs rustige wegen doken we het waasland in voor een mix van verharde en onverharde paatjes

    Langs de lange passage van Dender konden we de hartslag eens goed de hoogte injagen:en het was verdomd lang   

    Geen modder of waterplassen deze morgen dus lag het tempo toch nog aan de strakke kant maar doenbaar voor de mede fietsers

    Jammer dat de bevoorrading pas na 32 km kwam maar de rijk gevulde tafel maakte alles goed

    De zandbak na de controle ontbrak ook niet :en hier konden we onze stuurmanskunsten boven halen en dit zonder valpartijen

    Zonder nog echt moeilijke hindernissen vlogen de kilometers voorbij: enkel de plots opduikende heuvel aan de oude startplaats deed de spieren nog eens opspannen

    40 schitterende kilometers en dit met goed gezelschap meer moet een zondagmorgen niet zijn

    Dankzij het goede weer zou de kantien bijna uit haar voegen barsten eens kijken hoeveel er nog gaan overblijven als het weer niet zo goed meer is

     

    Groetjes

    Myriam & Dirk

     

     

     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTOS KOPPENBERG
    SAMEN FIETSEN



     EVENTJES OP KOP RIJDEN

     IN GROEP FIETSEN  
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.19 DE KOPPENBERG VTT

    19de Koppenberg VTT

     

    De Koppenberg vtt één van de mooiste één van de zwaarste vtt die er zijn dus deze mochten we zeker niet missen

    Na de gezellige samen komst was de tijd om er aan te beginnen: de eerste 5km werden nog in groep afgewerkt en de traditionele foto ontbrak ook niet

    Aan de splitsing 25- 48 werd de groep in twee verdeeld: met 4 man zouden we de lange afstand proberen tot een goed einde te brengen

    Om te beginnen werd ons de beruchte en gevreesde bult van Melden voor de wielen geschoven en door de regen van de afgelopen dagen lag deze er glad bij

    Al slippend en glijdend bereikten we toch de top en konden we verder fietsen naar de volgende hindernissen

    En er werd ons van alles voorgeschoteld hellingen afdalingen bossen single tracks en modder stroken één van die afdalingen was terug een unieke beleving: met hoge snelheid naar beneden donderen op soms zeer smalle paatjes en langs griezelige diepe kuilen

    Gelukkig was er een stop voorzien na 20 km en konden we de suikers bijtanken en ook de schade opmeten(één van de mede fietsers was gevallen)

    Het tweede deel was terug klimmen en dalen met als hoogte punt de beklimming van de Kwaremont: bij sommigen begon de vermoeidheid van het vele gebeuk en gedonder parten te spelen

    De laatste kilometers waren relatief plat en vlak zodat het kleine groepje gelijktijdig de aankomst bereikten

    Iedereen vond het een schitterende rit: zwaar, lastig maar zeker voor herhaling en allen hadden we ons goed vermaakt en dit is toch het belangrijkste

     

    Groetjes

    Myriam & Dirk

     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.QUICKSTEP HOUDT UITVERKOOP
    Quickstep houdt uitverkoop
    Het einde van het wielerseizoen brengt traditioneel de nodige stockverkopen met zich mee bij de profploegen. Nu zaterdag 17 oktober houdt Quickstep zijn jaarlijkse kledijverkoop.
    Wie zijn Quickstep-collectie goedkoop wil uitbreiden, moet zaterdag afzakken naar het KennedyHotel in Kortrijk (President Kennedypark 1).

    Van 9u tot 16u worden daar fietskledij, vrijetijdskledij en caps verkocht tegen kortingen die kunnen oplopen tot wel 70%! 












    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STAGE MET SILENCE-LOTTO
    Ga op stage met Silence-Lotto!
    Silence-Lotto biedt wielertoeristen de kans om als een echte prof op stage te gaan met enkele renners en de technische staf van het team. De stage gaat door in het Spaanse Mojacar van 21 tem 28 november.
    Wielertoeristen krijgen de kans om aan te pikken in dit peletonnetje. (foto belga)
    De deelnemende wielertoeristen kunnen gedurende een week leven als een prof. Hun fietsen worden vervoerd met de technische DAF truck, de officiële Skoda wedstrijdwagens volgen en bevoorraden tijdens de ritten en de technische staf van het team is aanwezig voor massages, technische assistentie en de nodige tips en tricks.

    Performance voorziet de deelnemers van de nodige koolhydraten en energierijke rijke voeding. 's Avonds zijn er enkele infosessies gepland met de Silence-Lotto renners en de staf. 

    Het Andalusische Mojacar ligt op ongeveer 2200 km van Brussel en op zo'n 90 km van Almeria. De gemiddelde winterse temperatuur bedraagt 17° graden en bovendien geniet Mojacar van een microklimaat.

    Het achterland van Mojacar en de daarbij aansluitende streek van Tabernas zijn ideaal voor lange duurtrainingen en bieden zowel mogelijkheden om vlak als heuvelachtig te rijden.

    Meer landinwaarts kunnen heuvels tot 500m hoogte beklommen worden. Voor de geoefende fietsers zijn er zelfs mogelijkheden om tot 1200m hoogte te fietsen.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GOOGLE MAPS
    Straks ook fietsroutes op Google Maps?
    Op Google Maps, de interactieve landenkaart van Google, zullen binnenkort ook fietspaden en fietsroutes getoond worden. Dat staat te lezen op de Lat Long Blog van het Google Earth & Maps team.
    Google Maps maakt sinds kort gebruik van een nieuwe dataset, die het toelaat heel wat nieuwe gedetailleerde informatie aan te wenden voor de interactieve kaarten. "Fietsers zullen in de toekomst heel wat nieuwe paden kunnen ontdekken en we zijn zelfs van plan fietsroutes te voorzien", aldus de mededeling op de Lat Long Blog.

    Voorlopig is het enkel mogelijk om fietsroutes te berekenen in New York en dat via een externe applicatie op de website
    RideTheCity.com. De programmeurs, zelf enthousiaste fietsers, hebben voor deze applicatie 'slimme regels' bedacht om voor de fietsroutes in Google Maps de veiligheid van straten te berekenen.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AMSTEL GOLD RACE
    Rij de Amstel Gold Race 365 dagen per jaar
    Goed nieuws voor de wielertoeristen die zelf de Amstel Gold Race eens willen rijden. Sinds begin deze maand is de bijna 80 km lange finale van de Nederlandse klassieker immers volledig bewegwijzerd.
    Deze bordjes gidsen je door de finale van de Amstel Gold Race.
    De Amstel Gold Race, dat is constant draaien en keren in het Zuid-Limburgse heuvellandschap. Op eigen houtje het spoor van de profs volgen was tot nu toe dus geen sinecure, maar met de nieuwe bewegwijzering (zie foto) komt daar gelukkig verandering in.

    De 78,1 km lange route start aan de nieuwe Amstel Gold Race Xperience in Valkenburg, de Nederlandse variant op het Centrum Ronde van Vlaanderen in Oudenaarde, en volgt de laatste lus van de Gold Race. Onder andere de Cauberg, Eyserbosweg en de Keutenberg passeren de revue.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    11-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTOS MERELBEKE
    SFEER FOTOS



     PATRICK

      MARTIN

     ANDRE

      EEN KLEIN BEETJE TE VEEL WATER

      SOMS TE DIEP

     MET DIT ALS RESULTAAT

     EN VALLEN ZAL HIJ DOEN
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.13DE VTT DE LEDECROSSERS

    13 de VTT De Ledecrossers

     

    In Zeveneken was deze morgen de startplaats en terug waren de sterke mannen en vrouwen op post voor de zondagse mtb rit

    Één van de mannen moest voor de start al de strijd staken wegens materiaal pech

    De overige 8 starters stonden klaar voor de groepsfoto en dan konden we van start gaan: de eerste kilometers begonnen aan een rustig tempo zo als gewoonlijk

    Lang duurde het niet en al snel het was terug gas geven om een beetje op temperatuur te komen

    Het parcours leende zich daar perfect voor vandaag geen diepe plassen vandaag geen vette modder stroken maar veel single tracks en verharde wegen

    Aan de splitsing waren we nog met zes voor 35 km en het tempo ging nog een beetje de hoogte in tot aan de slagbomen van het natuurpark hier begon het technische gedeelte hier konden we ons nog eens uitleven op de slingerende paden dit mochten ze er meer insteken

    19km op de meter en daar was de bevoorrading al pal in het domain van Wachtebeke

    Het tweede deel dat voor een stuk dwars door het domain liep was een lust voor elke mtb er: en dit jaar geen modder of water maar wel snelheid en fun maar vooral genieten

    32km en daar was de aankomst al: jammer

    De dames die wijselijk de kortere afstand genomen hadden bereikten kort na ons de eindmeet

    Na de douche werd er nog op apres vtt een duchtig woordje nagepraat en al plannen gemaakt voor de volgende opdracht

     

    Groetjes

    Myriam & Dirk

     

     

        

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    10-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20 st VTT DER SCHELDESTREEK

    20st VTT Der Scheldestreek

     

    De regen van de afgelopen nacht zou vandaag de spelbreker worden gedaan met drogen parcours gedaan met opstuivend zand

    Na een vlotte inscanning konden we aan de 35km lange aanvatten

    Één van de sterke mannen moest al vlug de strijd staken na de eerste modder strook (defecte vering) de overig gebleven vtt ers zouden zich in twee groepen splitsen

    Met 3 man werd gekozen om de 35 af te fietsen en we hebben het ons niet beklaagd

    De inrichters hadden voor een schitterend parcours gezorgd: langs lichte heuvels en soms niet zo lichte heuvels door licht doorweekte velden en door met water overspoelde wegels

    Gavere, Dikkelvenne, Vurste en Bottelare om er maar een paar op te noemen werd doorkruist en doorploetert

    De bevoorrading na 20km was naar jaarlijkse gewoonte dik in orde maar het tweede deel van het parcours zou een ander paar mouwen worden

    Modder van de dikste brij die er is dit kregen we voorgeschoteld met vastlopende kettingen tot gevolg door soms te diepe plassen met natte voeten als geschenk

    De daar op volgende klim was voor een paar mtb ers er te veel aan met resultaat: te voet naar boven

    Na nog een paar schitterende passages zat deze zware rit er bijna op en met nog één gevreesde en taai klimmetje aan de watertoren van Merelbeke die we allen toch tot een goed einde brachten konden we eindelijk de fietsen afspuiten en ook ons zelfs een beetje voor we van de warme douche konden genieten

    Dit was geen parcours voor mietjes maar voor doorbijters en durvers hier geen gezaag of geklaag maar afzien en stoempen en genieten

     

    Groetjes

    Myriam & Dirk

      

       

     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    09-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KOGA
    Koga bereidt zich voor op najaar
    De koudere weersomstandigheden in de herfst- en wintermaanden zijn geen excuus om de fiets op stal te laten. Koga zet zijn bestje beentje voor om de fietsliefhebbers te laten genieten van de frisse buitenlucht en de mooie (winter)landschappen.
    De X-Sport mountainbike van Koga. (foto koga)
    Nu de dagen beginnen te korten is het belangrijk om over een goede fietsverlichting te beschikken. De Koga Rayo koplamp met LED verlichting geeft bij elke snelheid helder wit licht. Hij wordt aangedreven door een ingebouwde dynamo die geen last heeft van het weer en bovendien extreem licht loopt. Het licht schakelt automatisch aan en uit.

    Voor wie nog een tijdje op de racefiets blijft rijden, is er de CarbonTeam Edition waar ook het Skil-Shimano-Team gebruik van maakt. Toch maar liever wat dikkere banden? Dan is de X-Sport mountainbike, getest door het Nissan Mountaibike Team, jouw partner in crime.

    Heb je graag een figuurlijk duwtje in de rug? Kies dan voor een e-bike uit de Tesla-serie. De trapondersteuning zorgt ervoor dat je lichter, sneller en misschien zelfs vaker fietst dan met een gewone fiets. Voor de dames is er de SportsLady die zowel voor intensievere training, als voor toertochten geschikt is.

    Hou je van een sportieve rit naar je werk dan passen jij en je laptop perfect op de RoadSpeed van Koga. De Adaptor is een volwaardige toerfiets én supercompact door de inschuifbare stuurstang en zadel en inklapbare pedalen en stuur..
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Black spinners
  • Lotto cycling tour
  • Go fit merelbeke
  • Spin & Bike
  • alles over fietsen

  • Foto

    WELKOM BIJ MYRIAM & DIRK
    Zoeken met Google



    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • soete-wey
  • wtc Black Spinners

  • Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    jufnathalie
    www.bloggen.be/jufnath
    Blog als favoriet !

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    tlissewegenartje
    www.bloggen.be/tlissew
    Gastenboek
  • Ben is op bezoek geweest. (I like it)
  • Nu binnen via mijn nieuwsblog!
  • Nog de Beste Wensen
  • lieve groetjes
  • Mooie wielerverslagen

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 19/11-25/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2010
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 04/02-10/02 2008

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs