Ik ben Haes Dirk
Ik ben een man en woon in Zwijnaarde (Belgie) en mijn beroep is technisch bediende bij Warringtonfire gent.
Ik ben geboren op 10/06/1959 en ben nu dus 64 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: fietsen -mtb -spinning -vakantie.
Fietsen is mijn vrijheid
en uitlaatklep
De Sean Kelly Classic met als startplaats het hoogste punt van Belgié :Baraque de Fraiture in Vielsalm .De dag voor de rit waren we reeds present in het kleine stadje Houffalize waar we de nacht gingen door brengen in het kleine hotelletje Le Coquelicot . hadden nog een verrassing voor Myriam in petto , op de kamer werd een cava open gemaakt en werd er geklonken op de uitgstelde verjaardag van Myriam. Na nog een terrasje te hebben gedaan werd het tijd voor het avond eten in het hotel .Tijdens het avond eten werd Myriam terug in de bloementjes gezet .Na een rustige nacht konden we na het ontbijt naar de startplaats rijden eenmaal aangekomen was het zoeken naar een parkeerplaats want duizenden wielertoeristen waren ook op deze afspraak om deze klassieker te fietsen. Na een niet zo vlotte inschrijving konden we aan de 130 km lange tocht beginnen.Deze rit diende zich aan als zwaar en lastig reeds na 7 km was reeds het eerste klimmetje van de dag de COTE DE MALEMPRE en meteen was iedereen opgewarmd De klim van de FORGES 2500m lang was al een stuk zwaarder maar nog steeds te doen . via bosrijke wegen en licht afdalend berijkten we snel de eerste bevoorrading van de dag in Remouchamps en was het ook tijd voor het eerste terrasje van de dag.Na het bijvullen van de drinkbussen werd het tijd om aan het zwaardere werk te beginnen met om te beginnen de La REDOUTE deze bekende en zware helling is een echte kuiten bijter 1700m en stijl en zoals gewoonlijk was het terug naar boven kruipen maar iedereen van ons groepje heeft hem opgereden .Op 60km lag voor ons de onbekende cote de CHAMBRALLES het was de eerste maal dat we deze gingen op fietsen , en wij die dachten dat De LAREDOUTE zwaar was de CHAMBRALLES is dus nog zwaarder en stijler maar boven zijn we allen gekomen .Het uit zicht is er prachtig na eens goed te hebben gedronken konden we verder naar de volgende onbekende uitdagingen maar voor we daar aanbegonnen was het eerst tijd om te eten en te drinken en AWAN leek ons een mooi dorpje om een terrasje te doen de rijsttaartjes en bijbehoorende dranken waren in een mum van tijd naar binnen .De volgende was de COTE DE ST-ROCH niet zo zwaar als de voorgaande maar terug een kuiten bijter .DE COTE DE FERRIERS was terug een heel pak zwaarder en lastiger en langer met nog maar 70 km op de teller konden we verder naar de volgende COL DU RIDEUX op 85 km dit zou een van de zwaarste van de dag worden 2500m lang gemiddeld 8% maar allen hebben we hem terug naar boven gefietst .Na een lange en spectaculaire afdaling waren we aan de tweede controle van de dag de drink bussen werden terug aangevuld en koekjes en bananen naar binnen gespeeld 92km hadden we reeds gedaan nog 38 te gaan.Op 95km kregen we de lastigste COL DE ROCHE EN FRENE deze helling blijft en blijft maar duren er komt maar geen eind aan zo een klim is het .Maar allen waren we naar boven gereden COTE OSTER was in vergelijking met de vorige een gemakkeljk klimmetje.In Manhay was het tijd voor een sanitaire stop en de koffie met appeltaart smaakte er ook nog 20 te gaan .Tot op 5km van de aankomst was steeds op en neer maar zonder echte hellingen de laatste 5waren terug klimkilometers want we moesten terug naar het hoogste punt van belgie .Moe maar zeer voldaan berijkten we de aankomstplaats en mochten we onze klalgele handdoek in ontvangst nemen Deze rit was niet zwaar maar zeer zwaar voor sommige bijna te zwaar maar allen hebben we hem uitgereden 130 km en 2200hoogtemeters meer moet dat niet zijn