BLOG INHOUD
  • CLASSIC KALENDER
  • VLAAMSE LABEL KALENDER
  • WTC THE BLACK SPINNING
  • FOTOS SPONSORT BY WTC HEIRNIS
  • MTBIKER.BE
  • Foto
    Over mijzelf
    Ik ben Haes Dirk
    Ik ben een man en woon in Zwijnaarde (Belgie) en mijn beroep is technisch bediende bij Warringtonfire gent.
    Ik ben geboren op 10/06/1959 en ben nu dus 66 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: fietsen -mtb -spinning -vakantie.
    Fietsen is mijn vrijheid en uitlaatklep
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • 34é wendelenrit
  • KEMMELBERG
  • GENT-WEVELGEM
  • om van te dromen
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • Foto
    Myriam & Dirk
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • The Black Spinners
  • Dirk & Myriam
    MYRIAM & DIRK......................... Mail : dirk.haes@pandora.be
    The BLACK SPINNERS
    11-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTOS MERELBEKE
    SFEER FOTOS



     PATRICK

      MARTIN

     ANDRE

      EEN KLEIN BEETJE TE VEEL WATER

      SOMS TE DIEP

     MET DIT ALS RESULTAAT

     EN VALLEN ZAL HIJ DOEN
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.13DE VTT DE LEDECROSSERS

    13 de VTT De Ledecrossers

     

    In Zeveneken was deze morgen de startplaats en terug waren de sterke mannen en vrouwen op post voor de zondagse mtb rit

    Één van de mannen moest voor de start al de strijd staken wegens materiaal pech

    De overige 8 starters stonden klaar voor de groepsfoto en dan konden we van start gaan: de eerste kilometers begonnen aan een rustig tempo zo als gewoonlijk

    Lang duurde het niet en al snel het was terug gas geven om een beetje op temperatuur te komen

    Het parcours leende zich daar perfect voor vandaag geen diepe plassen vandaag geen vette modder stroken maar veel single tracks en verharde wegen

    Aan de splitsing waren we nog met zes voor 35 km en het tempo ging nog een beetje de hoogte in tot aan de slagbomen van het natuurpark hier begon het technische gedeelte hier konden we ons nog eens uitleven op de slingerende paden dit mochten ze er meer insteken

    19km op de meter en daar was de bevoorrading al pal in het domain van Wachtebeke

    Het tweede deel dat voor een stuk dwars door het domain liep was een lust voor elke mtb er: en dit jaar geen modder of water maar wel snelheid en fun maar vooral genieten

    32km en daar was de aankomst al: jammer

    De dames die wijselijk de kortere afstand genomen hadden bereikten kort na ons de eindmeet

    Na de douche werd er nog op apres vtt een duchtig woordje nagepraat en al plannen gemaakt voor de volgende opdracht

     

    Groetjes

    Myriam & Dirk

     

     

        

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    10-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20 st VTT DER SCHELDESTREEK

    20st VTT Der Scheldestreek

     

    De regen van de afgelopen nacht zou vandaag de spelbreker worden gedaan met drogen parcours gedaan met opstuivend zand

    Na een vlotte inscanning konden we aan de 35km lange aanvatten

    Één van de sterke mannen moest al vlug de strijd staken na de eerste modder strook (defecte vering) de overig gebleven vtt ers zouden zich in twee groepen splitsen

    Met 3 man werd gekozen om de 35 af te fietsen en we hebben het ons niet beklaagd

    De inrichters hadden voor een schitterend parcours gezorgd: langs lichte heuvels en soms niet zo lichte heuvels door licht doorweekte velden en door met water overspoelde wegels

    Gavere, Dikkelvenne, Vurste en Bottelare om er maar een paar op te noemen werd doorkruist en doorploetert

    De bevoorrading na 20km was naar jaarlijkse gewoonte dik in orde maar het tweede deel van het parcours zou een ander paar mouwen worden

    Modder van de dikste brij die er is dit kregen we voorgeschoteld met vastlopende kettingen tot gevolg door soms te diepe plassen met natte voeten als geschenk

    De daar op volgende klim was voor een paar mtb ers er te veel aan met resultaat: te voet naar boven

    Na nog een paar schitterende passages zat deze zware rit er bijna op en met nog één gevreesde en taai klimmetje aan de watertoren van Merelbeke die we allen toch tot een goed einde brachten konden we eindelijk de fietsen afspuiten en ook ons zelfs een beetje voor we van de warme douche konden genieten

    Dit was geen parcours voor mietjes maar voor doorbijters en durvers hier geen gezaag of geklaag maar afzien en stoempen en genieten

     

    Groetjes

    Myriam & Dirk

      

       

     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    09-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KOGA
    Koga bereidt zich voor op najaar
    De koudere weersomstandigheden in de herfst- en wintermaanden zijn geen excuus om de fiets op stal te laten. Koga zet zijn bestje beentje voor om de fietsliefhebbers te laten genieten van de frisse buitenlucht en de mooie (winter)landschappen.
    De X-Sport mountainbike van Koga. (foto koga)
    Nu de dagen beginnen te korten is het belangrijk om over een goede fietsverlichting te beschikken. De Koga Rayo koplamp met LED verlichting geeft bij elke snelheid helder wit licht. Hij wordt aangedreven door een ingebouwde dynamo die geen last heeft van het weer en bovendien extreem licht loopt. Het licht schakelt automatisch aan en uit.

    Voor wie nog een tijdje op de racefiets blijft rijden, is er de CarbonTeam Edition waar ook het Skil-Shimano-Team gebruik van maakt. Toch maar liever wat dikkere banden? Dan is de X-Sport mountainbike, getest door het Nissan Mountaibike Team, jouw partner in crime.

    Heb je graag een figuurlijk duwtje in de rug? Kies dan voor een e-bike uit de Tesla-serie. De trapondersteuning zorgt ervoor dat je lichter, sneller en misschien zelfs vaker fietst dan met een gewone fiets. Voor de dames is er de SportsLady die zowel voor intensievere training, als voor toertochten geschikt is.

    Hou je van een sportieve rit naar je werk dan passen jij en je laptop perfect op de RoadSpeed van Koga. De Adaptor is een volwaardige toerfiets én supercompact door de inschuifbare stuurstang en zadel en inklapbare pedalen en stuur..
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPLICHTSTER
    Oplichtster verkoopt fietsen van Silence-Lotto
    Een vrouw uit West-Vlaanderen die beweert fietsen van de wielerploeg Silence-Lotto te verkopen, heeft al verscheidene slachtoffers gemaakt.
    Elk jaar na het seizoen verkoopt de ploeg een 30-tal van haar fietsen. Joke D. beweert verzorgster geweest te zijn bij de ploeg. Zo zou ze op bijzonder goedkope manier aan die koersfietsen kunnen geraken, nauwelijks 300 euro per stuk.

    Enkele slachtoffers betaalden een voorschot, maar kregen nooit een fiets te zien. "Wij kennen die vrouw ook niet", zegt Geert Coeman, manager van Silence-Lotto, in Het Laatste Nieuws.

    "Ze misbruikt de naam van onze ploeg. Trouwens, de fietsen die wij aan het eind van het seizoen verkopen, kosten zowat 2.000 euro. Voor 300 euro koop je hoogstens een wiel."
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB 10 EN 11 OKTOBER
    Zaterdag 10/10/2009
    VTT der Scheldestreek - VTT: 45-35-25 km - Kids: 15 km - WSC MERELBEKE VZW
    KTA-GITO, Potaardeberg 59, Merelbeke - I&S: 08.30-14.00 - Kids: 15 km. - I: 13.00- S: 13.30
    Info : Luc Dedeurwaerdere 0478/36.14.92 / Luc.Dedeurwaerdere@telenet.be
    Legende: 3 – 5 - 7 / B

    Zondag 11/10/2009
    VTT De Ledecrossers - VTT: 45-35-25 km - Kids: 18 km - DE LEDECROSSERS - LOKEREN
    Ontmoetingscentrum Uyttenhove, Zavel 7, Lochristi-Zeveneken - I&S: 08.30-10.30 - Kids:18km. - I: 09.00 - S: 09.30
    Info : Walter De Coeyer 0478/98.08.37 / wdecoeyer@skynet .be
    Legende: 1 – 2 – 3 – 5 /A

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    October Bike Festival kijkt uit naar 2010
    Bikers die op de hoogte willen blijven van de laatste snufjes zakken komend weekend best af naar Kortenberg. Daar vindt namelijk de tweede editie van het October Bike Festival plaats.
    Het October Bike Festival geeft in avant-première een zicht op wat 2010 allemaal in petto heeft. Op zaterdag 10 oktober en zondag 11 oktober stellen Granville, Scott en Guru-Sport hun toonzaal met de nieuwste modellen voor 2010 open.

    Dit alles wordt aangevuld met een fietsbeurs, waarop verschillende internationale merken en distributeurs een preview geven van hun producten. In het tentendorp worden workshops voorzien, kan je technische vragen stellen en krijg je tuning tips om je fiets optimaal af te stellen. De toegang is gratis en vrij voor iedereen.

    Op zaterdag is er tevens een cyclosportieve tocht van 100km doorheen de Dijlevallei. Op zondag kan je deelnemen aan verschillende MTB toertochten (26-46-66 km) over de glooiende bos- en landwegen van midden-Brabant.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OVERSCHOENEN
    PRO Endure H2O overschoenen
    PRO stelt eind deze maand op de Nederlandse fietsbeurs Bikemotion Benelux zijn nieuwe overschoenen voor. Het gaat om de Endure H2O.
    De nieuwe overschoenen zijn gemaakt van antibacterieel fleece met gladde PU-coating aan de buitenzijde. Door het Optimal Panel Construction design, waarbij de stiknaad schuin over de schoen wegloopt, kan opspattend water niet door de stiknaad binnendringen. 

    De Velcro-strap aan de onderkant maakt deze schoen ook geschikt voor bikers, skeeleraars en schaatsers. Het reflecterende design zorgt ervoor dat je ook in het donker goed zichtbaar bent. Adviesprijs: 32,95 euro. 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERTRAINING
    Paul Van Den Bosch over wintertraining
    Ter gelegenheid van de Bibiotheekweek 2009 geeft coach Paul Van Den Bosch op 15 oktober in het Limburgse Bocholt een lezing over de wintertraining van een wielertoerist.
    Paul Van Den Bosch. (foto alain buyck)
    Paul Van Den Bosch, de coach achter onder andere Sven Nys en Luc van Lierde, komt haarfijn en in zijn gekende, eigenzinnige stijl uitleggen hoe de gevorderde en beginnende wielertoerist tijdens de winterperiode in vorm kan blijven. Een must voor alle actieve of passieve wielerliefhebbers!

    De lezing gaat door op donderdag 15 oktober om 20u00 in Bib De Priool (Dorpsstraat 2 3950 Bocholt). De inkom bedraagt 3 euro. Inschrijven op bib@bocholt.be of via 089 20 19 75.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Black spinners
  • Lotto cycling tour
  • Go fit merelbeke
  • Spin & Bike
  • alles over fietsen

  • Foto

    WELKOM BIJ MYRIAM & DIRK
    Zoeken met Google



    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • soete-wey
  • wtc Black Spinners

  • Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    wskstapperke
    www.bloggen.be/wskstap
    Blog als favoriet !

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    wilfried1
    www.bloggen.be/wilfrie
    Gastenboek
  • Ben is op bezoek geweest. (I like it)
  • Nu binnen via mijn nieuwsblog!
  • Nog de Beste Wensen
  • lieve groetjes
  • Mooie wielerverslagen

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 19/11-25/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2010
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 04/02-10/02 2008

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs