Ik ben Haes Dirk
Ik ben een man en woon in Zwijnaarde (Belgie) en mijn beroep is technisch bediende bij Warringtonfire gent.
Ik ben geboren op 10/06/1959 en ben nu dus 66 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: fietsen -mtb -spinning -vakantie.
Fietsen is mijn vrijheid
en uitlaatklep
MYRIAM & DIRK......................... Mail : dirk.haes@pandora.be The BLACK SPINNERS
09-05-2010
MODERDAGTOCHTEN
Moederdagtochten
Café het Zandhekken is al jaren de startplaats voor deze zondagserit en ook dit jaar mocht deze niet ontbreken op ons palmares
Met 8 waren we voor terug een gezellig maar tevens snelle tocht: en wat een verademing vandaag waren de fietspaden breder dan de wegen die we zaterdag te verwerken kregen
Eindelijk konden we doen wat we toch zo graag doen: doorfietsen
Veel gemeenten dienden we niet te door kruisen Laarne, Beervelde en Lokeren en het eerste deel was al achter de rug en zo moet het zijn
De sfeer was dan ook optimaal en dit was aan het lawaai te horen: de grappen en het gelach die er op volgde deed menig vogel opschrikken
25 km ver en het eerste deel was al achter de rug: in de sporthall konden we even op adem komen voor we het tweede aanvangden
Lochristi, Destelbergen en Heusden en deze rit was al achter de rug:nog even lekker nagenieten
Na een avond stadshuis voor de uitreiking van de sportsawards kwam Merelbeke er vroeg aan
De voltallige clan was terug aanwezig: sommigen met kleine oogjes maar ze waren er toch maar
Op deze triestige morgen kozen we terug voor de 105 km lange tocht en volgens het parcours beschrijf zou het richting Vichte gaan: yes eens wat anders
Melsen, Vurste, Dikkelvenne en Meilegem waren de eerste die we door fietsten en wij die dachten eens een ander parcours te krijgen waren er aan voor de moeite
Langs wegen die we de vorige week ook kregen te verwerken ging het richting Zingen, Heurne en Mullem om in Ooike de eerste lastige klim te verwerken
Nu en eindelijk kregen we een ander parcours voorgeschoteld om na 47 km in Vichte te belanden
Café de Watermolen was een gezellige controle plaats en over de filterkoffie mochten we ook niet klagen
Het tweede deel van Vichte tot Moregem waren nieuw voor ons en het deed deugd om eens andere lucht op te snuiven maar lang duurde de pret niet eens we richting Nederename gingen
Dat de wegen in Vlaanderen niet super zijn weten we maar als men er dan nog al de slechtste gaat gaan opzoeken dan is de fun zeer snel over
Van Nederzwalm via Beerlegem ging het richting Dikkele langs de meest verlaten wegen die er zijn
In Dikkele na 81 km kregen we onze tweede stop en tevens bevoorrading om dan richting Zottegem te gaan voor de laatste 25km
Eens Balegem voorbij werd terug richting Merelbeke gefietst langs Scheldewindeke ,Oosterzele en Lemberge
In Merelbeke werd onmiddellijk voor Zwijnaarde gekozen want we waren onze Vlaamse label formulieren vergeten eens deze opgehaald werd terug naar de startplaats gefietst
Na 999 bochten 29 gemeenten en ontelbare gehuchten was deze rit achter de rug
Polar lanceert een limited edition van de RS800CX Pro Training Edition. Deze editie wordt gekenmerkt door een speciaal design en een uniek laser gegraveerd ID-nummer.
Polar RS800 CX (foto polar)
De RS800CX is een ideaal trainingsinstruement voor serieuze wielrenners en multisportatleten die niet alleen op zoek zijn naar meerdere trainingsfuncties, maar ook de nieuwste designtrends volgen.
De trainingscomputer is voorzien van een laser gegraveerd ID nummer op de polsband. Deze limited edition is ook compatibel met het hele gama Polar W.I.N.D. sensoren, waardoor de RS800CX gedetailleerde info kan meten.
Zo kom je dankzij de computer onder andere te weten hoe snel en hoe ver je hebt gelopen. Door de verkregen feedback kan je de trainingsintensiteit ook veranderen naargelang je prestaties.
Met de Pro Trainer 5 software kan je thuis je trainingen verder analyseren en plannen op de laptop of computer.
Ook professionals kiezen voor Polar. Zo rijden Oscar Freire en Tom Boonen rond met de RS800CX.
?Polar vormt een belangrijk onderdeel van mijn dagelijkse routine als professioneel wielrenner,? zegt Tom Boonen. ?Het is essentieel te weten wat voor effect een uitgebreide training op je lichaam heeft. Jezelf degelijk voorbereiden op een zware wielercompetitie en controle hebben over het verloop ervan zijn dan ook zo goed als onmogelijk zonder een Polar trainingscomputer.?
Sinds vorige vrijdag kan je zelf de proloog van de komende Ronde van Frankrijk rijden. Samen met oud geletruidrager Teun Van Vliet opende burgemeester Ahmed Aboutaleb het proloogparcours in Rotterdam.
De fietsroute van de proloog is volledig gemarkeerd door stickers. Daar zorgde de gemeente in samenwerking met Le Grand Départ Rotterdam 2010 voor. Op deze manier wil het meer in de sfeer van de Tour komen.
Burgemeester Aboutaleb onthulde het startbord en reed onder andere samen met Teun Van Vliet en 85 jeugdrennertjes het parcours. Op het einde werd ook het finishbord van de proloog getoond.
Ook wielertoeristen kunnen vanaf nu het 8,9 kilometerlange parcours rijden. De route loopt van de Dordtselaan richting Erasmusbrug, via de Boompjes over de Willemsbrug, Koninginnebrug en vervolgens via Stieltjesstraat weer terug naar de Dordtselaan om bij Ahoy? te eindigen.
GURU: wielrennen ligt vanaf vandaag in de boekhandel. Daarin geeft auteur Bart Brouwers tips om te gaan fietsen.
Dankzij GURU: Wielrennen zit straks iedereen op de fiets (foto GURU)
In dat boek ontkracht Brouwers dertig excuses om niet te gaan fietsen. Zo heeft niemand nog een reden om zijn racefiets in de garage te laten staan.
Het boek staat vol persoonlijke tips voor wielrenners die nog moeten beginnen én al jaren bezig zijn. Brouwers staat door zijn ervaring met beide voeten op de grond en slaagt erin zijn enthousiasme over te brengen.
Hij bewijst ook dat je niet al je spaargeld aan te kant moet leggen om te kunnen fietsen. In het boek vind je praktische tips en verwijst talloze vooroordelen naar de vuilnisbak.