BLOG INHOUD
  • CLASSIC KALENDER
  • VLAAMSE LABEL KALENDER
  • WTC THE BLACK SPINNING
  • FOTOS SPONSORT BY WTC HEIRNIS
  • MTBIKER.BE
  • Foto
    Over mijzelf
    Ik ben Haes Dirk
    Ik ben een man en woon in Zwijnaarde (Belgie) en mijn beroep is technisch bediende bij Warringtonfire gent.
    Ik ben geboren op 10/06/1959 en ben nu dus 66 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: fietsen -mtb -spinning -vakantie.
    Fietsen is mijn vrijheid en uitlaatklep
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • 34é wendelenrit
  • KEMMELBERG
  • GENT-WEVELGEM
  • om van te dromen
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • Foto
    Myriam & Dirk
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • The Black Spinners
  • Dirk & Myriam
    MYRIAM & DIRK......................... Mail : dirk.haes@pandora.be
    The BLACK SPINNERS
    07-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Door het Kempenland

     

    Peer in het verre Limburg stond op het menu deze Vlaamse labelrit hadden we in het verleden al gereden en was ons prima bevallen

    De voetbalkantine van rc peer was de startplaats: we hadden op meer volk gerekend maar de massa was deze keer niet komen opdagen

    8u30 en we waren vertrokken voor een rit van 100km (jammer dat deze niet telt voor de 100+ ritten)

    Het weer viel dik mee: een zeer schutter zonnetje en een licht briesje

    Via Hechtel ging het richting Balen (Tom Boonen)langs zeer rustige wegen zonder putten wat een luxe

    Meerhout, Geel en Mol waren de volgende voor op juist 50km onze eerste stop kregen: de koffie smaakt er even goed als bij ons en de banaan met prins koekje konden we erg smaken

    Nog 50 voor de boeg en het waren de mooiste kilometers langs bossen en door bossen en dit op bijna perfecte wegen of fietspaden: hier geen geklungel met draaien en keren maar wel lange mooie wegen soms kilometers lang

    In Lommel na 73km aan de Oude Vosvijver midden in het bos kregen we onze 2de controle en bevoorrading veel was er niet om te snoepen banaan en suiker wafels: we kunnen niet alles willen

    Het laatste deel ging richting Overpelt en terug konden we onze ogen de kost geven in deze mooie streek

    Eksel en Peer en deze rit was jammerlijk al achter de rug we hebben echt genoten van deze bijna perfect uitgepijlde rit

    Ze praten misschien trager ze leven misschien rustiger maar ze kunnen ook hier verdomd snel fietsen

     

    Groetjes

    Myriam & Dirk

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Bijna herfst? (2)

    Bijna herfst? (2) En nog een crosser. Vanuit de US of A! Van Cannondale dus... De Super X


    Enkele 'features': de Cannondale Super X weegt rond de1400 gram voor een 56 centimeter frame INCLUSIEF voorvork, en is gemaakt van 'BallisTec carbon technology': Japans (!) militair carbon, licht en zeer sterk. De full carbon heeft twee maten lagers,  1" 1/4 en 1" 1/8 inch, de bovenbuis is plat aan de onderzijde, de achtervorken zijn de bekende Cannondale 'SAVE' er is een customized ''cable hanger' voor de achterrem. Maten: 44, 48, 52, 54, 56 en 58 cm. www.cannondale.com


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Bijna herfst? (1)

    Bijna herfst? (1) Het is nog volop zomer, maar de eerste cyclocross fietsen komen alweer binnen... Dit is er een vanuit Italie: de Bianchi Cavaria.


    Een carbon monocoque frame van 1100 gram, met een deels platte bovenbuis voor het dragen op de schouder. De Cavaria is gebruikt door Cominelli (U23 Italiaans kampioen Ciclocross) in de World Cup wedstrijden. Nog wat gegevens: dit is de Cavaria Carbon Ultegra/105, Shimano Ultegra/105 groep,  Fsa Gossamer Cross MegaExo crankset, Fulcrum Racing 7, Vittoria Cross XG banden, Fsa Energy Cross remmen en Reparto Corse componenten. Prijs en beschikbaarheid nog niet bekend!
    www.bianchi.com
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    3T White limited edition

    3T White limited edition
    Het uiterlijk van de 3T Team componenten is zwart met opvallende rode strepen. Deze delen komen echter ook als limited edition in wit met rode strepen op de markt. Niet alleen het zwart is wit geworden, maar ook de graphics zijn licht aangepast. De prijzen van deze limited edition onderdelen komen ongeveer 20% hoger te liggen dan van de standaard Team onderdelen.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Tacx laat je drinken in stijl
    Tacx lanceert met de Shiva Classics een serie van vijf bidons die bedrukt zijn met foto's van klassieke wedstrijden. De Shiva vormt een team met de nieuwste bidonhouder Uma.
    De Shiva bidon en Uma bidonhouder: twee handen op één buik. (foto tacx)
    De Shiva Classics bidons zijn bedrukt met momentopnames van grootse bergetappes in bijzondere landschappen waar iedere renner zich in wil begeven. De Shiva Classics omvat momenten uit de Tour de France, de Ronde van Zwitserland, de Ronde van Lombardije en een sneeuwopname tijdens de Ronde van Italië.

    De Shiva Classics bidons zijn vervaardigd in de milieuvriendelijke Bio-Bottle uitvoering en alleen verkrijgbaar in 500cc.

    UMA

    De Uma is Tacx' nieuwste bidonhouder in het topsegment. Vanaf 2011 worden de fietsen van de renners van de Tacx Pro teams afgemonteerd met deze stoere maar toch ook stijlvolle houder.

    De Uma heeft een verrassend krachtige vormgeving met een hoogwaardige metaalachtige look. Hij wordt vervaardigd uit aluminium plaat en omspoten door kunststof. Deze productiemethode biedt een oersterke en tevens lichte constructie. De Uma heeft dan ook een stevige klemming die van belang is tijdens tochten op slecht wegdek of de Belgische kasseien en is zodanig vormgegeven dat de wielerbidon makkelijk te plaatsen is.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Compleet vernieuwde Cyclo Sprint in de winkel
    Cyclo Sprint is in Vlaanderen en Nederland al jaren de maandelijkse afspraak voor wie niets uit de wielerwereld wil missen. Het volledig vernieuwde magazine ligt vanaf nu in de winkel!
    De vernieuwde Cyclo Sprint mikt meer dan ooit tevoren op de koers- en fietsfanaat. (foto golazo)
    Cyclo Sprint wil nog meer dan ooit tevoren zijn passie voor wielrennen, voor de koers, voor fietsen laten blijken. Met artikels die inpikken op wat leeft bij de fiets- en koersfanaat.

    Stukken die geschreven worden door ervaren reporters met dezelfde passie. Zelfs door actieve coaches of ex-renners zoals Erwin Vervecken. Of door bekende fietsliefhebbers als Paul D'Hoore, de nieuwe columnist van het blad.

    Cyclo Sprint zoekt natuurlijke links tussen de liefhebber langs de kant en de moedige recreant. "We denken niet in hokjes, maar in kaders. We dromen van wielen. We richten ons op het hart van de fietsfanaat. We zijn er voor de velofiel", klinkt het.

    Om dit de lezer te laten voelen en beleven werd er veel aandacht aan de fotografie en de look besteed. De vormgeving werd grondig onder handen genomen en in een rustige en stijlvolle, maar toch sportieve outfit gestoken. Vele mooie en grote foto's zijn wezenlijk voor de nieuwe Cyclo Sprint.

    Kijken mag, maar het magazine wordt in eerste instantie uiteraard gekocht om te lezen. De vertrouwde mix tussen verhalen uit en over het peloton en praktische stukken voor de recreant blijft bewaard. 

    Cyclo Sprint blikt vooruit naar topkoersen en zoekt tegelijk naar een boeiende invalshoek voor wie het zelf wil doen. Het blad zoekt antwoorden op vragen die de televisiekijker zich stelt en pikt in op topics waar wielertoeristen over discussiëren.

    Cyclo Sprint gaat ook echt multimediaal. Aanvullingen, details, meer foto's, origineel beeldmateriaal: bij zowat elk artikel zijn extra's te vinden op de al even nieuwe website
    www.cyclosprint.be.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    LeMond lanceert revolutionaire fietstrainer
    Gedaan met het eindeloze gezoem en de geur van verbrand rubber! De nieuwe fietstrainer van LeMond geeft je een authentieker weggevoel doordat een montagesysteem het achterwiel vervangt.
    De LeMond Revolution Bike Trainer is geschikt voor koersfietsen én mountainbikes. (foto lemond)
    Het systeem dat het achterwiel vervangt is geschikt voor zowel koersfietsen als mountainbikes met een asbreedte van 135 mm. De LeMond Revolution Bike Trainer zou niet alleen het weggevoel moeten versterken, het irritante geluid van de vaste rollen en de slijtage aan de banden blijven eveneens achterwege. 

    Met de Power Pilot Meter is het mogelijk om draadloos wattage, cadans, afstand, snelheid, hartslag en calorieverbruik te meten en weer te geven. Alles is ook downloadbaar via USB. De Revolution Trainer zou in september verkrijgbaar moeten zijn.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Mijn favorieten
  • bloggen.be

  • Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Black spinners
  • Lotto cycling tour
  • Go fit merelbeke
  • Spin & Bike
  • alles over fietsen

  • Foto

    WELKOM BIJ MYRIAM & DIRK
    Zoeken met Google



    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • soete-wey
  • wtc Black Spinners

  • Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    tros
    www.bloggen.be/tros
    Blog als favoriet !

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    patrickvw
    www.bloggen.be/patrick
    Gastenboek
  • Ben is op bezoek geweest. (I like it)
  • Nu binnen via mijn nieuwsblog!
  • Nog de Beste Wensen
  • lieve groetjes
  • Mooie wielerverslagen

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 19/11-25/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2010
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 04/02-10/02 2008

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs