Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Bartompa
18-08-2010
Vraagtekens???
Tja, wat moet ik schrijven? Loop ik zondag wedstrijd in Valmeer? Hoe gaat het nu, is het beter met me, of slechter? Ik weet het zelf eigenlijk niet meer. Die zeurende pijn aan de voetpees is er nog steeds, volgens de orthopeed is die binnen de kortste tijd verdwenen nu m'n zooltjes al voor de 3de keer aangepast zijn. En nu die zooltjes aangepast zijn, duiken er natuurlijk weer andere kleine ongemakken op, zoals de linker adductor die nu ineens veel meer belast wordt doordat die 3mm werd weggeschraapt, dus ook hier moet ik binnen die pijngrens blijven trainen. Ook de linkeraanhechting van de buikspier op de pubis zeurt soms wat, vooral bij een rustig tempo. De conditie is nochthans uitstekend, aan snelheid zal het zondag natuurlijk wel wat ontbreken maar toch hoop ik minstens even goed te doen als vorig jaar waar ik toen aan tempo 3'45" liep. Het zal een eerste test worden, het resultaat is minder belangrijk maar de reactie van die pijntjes de dag nadien interesseert me meer. Moest de pijn toegenomen zijn, zal ik terug een rustweek inlassen en verdere medische stappen ondernemen maar laat me nu maar niet op de zaken vooruit lopen.
Reacties op bericht (2)
22-08-2010
Tja.....
....Tom ,zo zijn de problemen bij mij ook begonnen,steeds maar aanpassen van de zooltjes ,volgens mij doet Faes meer kwaad dan goed,ik was nooit echt overtuigd van zijn kunnen ,maar liet me toch overhalen,volgens mij is hij een mooiprater,ondertussen hoop ik dat je niet in hetzelfde sukkelstraatje als mij komt,pas vooral op met de pubisen ,sressfractuur is zo gebeurd!!!!!
groetjes de bakker
22-08-2010 om 21:26
geschreven door marc lenaerts
19-08-2010
Succes ...
Alvast veel succes voor zondag. En niet te negatief denken op voorhand hé, wie weet valt alles wel terug in juiste plooi vanaf zondag, zodat je nog een mooi vervolg kan geven aan je toch al sterk loopjaar ! Ben alvast benieuwd naar je resultaat !