Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Bartompa
20-09-2009
Fruitloop
Afgelopen week heb ik goed en veel kunnen trainen, de intervals gingen zeer vlot en gemakkelijk, bij de lange duurloop kon ik nog wel enkele km's doorgaan maar heb dat wijselijk toch maar niet gedaan. Aan de hamstring heb ik de hele week niks gevoeld, de knie zeurt af en toe nog een beetje, is sinds vrijdag wat blauw geworden maar vandaag tijdens de wedstrijd in St-Truiden weinig last van gehad. Als het terug feller blauw wordt, moet ik toch verder onderzoek overwegen. Vanmiddag stond met de Fruitloop m'n 9de wedstrijd van het seizoen op't programma. Een wedstrijd die ik vorig jaar ook liep, ik herinnerde mij het vrij vlakke parcours met aankomst op de piste. Vorig jaar werd ik 8ste in een tijd van 18'50" over 5,1 km, dat moest dit jaar sneller kunnen. Bij de start enkele bekende namen (Schaillee,Raskin,Vanbrabant,Berden en nog een reeks jonge TACT-atleten), podiumdromen mocht ik al meteen opbergen, een plaatsje in de top10 zou al mooi zijn. Vanaf het startschot liet ik meteen die snelle bende lopen en zocht m'n eigen tempo, 1ste km in 3'28" was enkele seconden sneller dan vorige week maar het liep vlot samen met een andere loper. De volgende 2 km bepaalde deze man het tempo maar het zakte geleidelijk aan, de hartslag bleef echter stijgen. Toch had ik het gevoel dat ik nog wat overschot had en begon wat te versnellen maar de overschot die ik nog had was een stuk minder dan vorige week. Desondanks kon ik deze man toch afschudden en zelfs nog enkele anderen bijhalen en afschudden. De laatste km was vooral mentaal een lijdensweg, dan maar puur op karakter naar harstlag 190, wel heel erg hoog voor mij. Ok, het was wel enkele graden warmer dan gisteren maar zo een hoge hartslag :oops: Uiteindelijk strandde ik op een 20-tal meter van de 7 de plaats in een tijd van 18'28" (5,09km Garmin). Hiermee kom ik uit op 3'37''/km, dus juist hetzelfde dan vorige week, toen zwaarder parcours, vandaag warmer weer, zo zal het altijd wel iets zijn zeker?
Reacties op bericht (5)
21-09-2009
Deftig hartslagske Mooie tijd jong, proficiat...
21-09-2009 om 20:00
geschreven door Stofke
!çhvjznukhf
Goed gedaan Tom!
21-09-2009 om 09:10
geschreven door kurt
20-09-2009
Constante mooie tijden
Hey Bartompa,
Mooie tijd! Constant onder de 3:40/km, heel goed bezig!
Groeten, Björn
20-09-2009 om 21:28
geschreven door Bjorn Pennings
AMAI
Hoor ik je daar weer klagen ,voor zo een tijd wil ik dadelijk tekenen,de tegenstand was zeker niet van de poes,dan mag je toch tevreden zijn ,hoor tot de volgende ???
groetjes de bakker
20-09-2009 om 21:28
geschreven door marc lenaerts
Mooie verbetering !
Proficiat Tom ! Toch een mooie verbetering van je tijd van vorig jaar. Ik had ook wat last van de warmte. Ik kan daar ook niet goed tegen. Groetjes, Lode