Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Bartompa
19-01-2011
Geduld...
Precies een maand is het geleden dat ik hier nog eens iets postte, veel viel er in die tijd dan ook niet te melden. Nog steeds ondervind ik een zeurende en krakende pijn aan de voetpees, soms zelfs erger dan tijdens de zomermaanden en toch denk ik dat de genezing is ingezet. Ondertussen heb ik er al 4 uitgebreide, zeer pijnlijke sessies bij m'n osteopaat opzitten. Hij is ervan overtuigd dat ik op de goede weg ben, alles zou goed los moeten zitten zodat de belasting terug optimaal gebeurt. Elke dag 3x over een ijsfles rollen met de middenvoet en geduld hebben, meer kan ik voorlopig niet doen. Binnen de pijngrens blijven trainen en niet teveel km's malen, zal dus ook voor de volgende weken de boodschap zijn.
Reacties op bericht (4)
25-01-2011
..
Vervelend dat de pijn nog steeds niet weg is. Hopelijk lost het zich snel op, dun kun je ook weer echt vooruitkijken. Ik leef met je mee!!
25-01-2011 om 22:41
geschreven door Frans
21-01-2011
Hopelijk...
.....ben je snel verlost van de pijnen,ikzelf ben ook nog steeds op zoek,ze hebben me nu doorverwezen naar de pijnkliniek ,ik geloof niet meer in dat osteopatengedoe,ik noem het zelfs zakkenvullerij,ik hoop voor jou dat het echt helpt!!!
groetjes de békker
21-01-2011 om 16:49
geschreven door marc lenaerts
20-01-2011
Beterschap !
Hopelijk ben je inderdaad terug op de goede weg. Laat die pezen goed los wrijven. Mijn kinesist zei indertijd bij het 'masseren' van mijn knie, als het pijn doet is het goed, liefst zoveel je kan verdragen. Zelfs na 9 sessies was het nog niet volledig pijnvrij, maar ik merkte wel dat mijn kniepees sterker geworden is. Momenteel als de knie terug wat pijn doet na een training masseer ik die zelf wat. De eerste minuten dan dioet dat ferm pijn maar daarna is de pijn praktisch weg. Misschien eens vragen aan je specialist als je dat ook af en toe mag doen. De bedoeling is dat er een betere doorbloeding is en zo het herstel beter is.
Gr.
20-01-2011 om 10:59
geschreven door Daniel
19-01-2011
r§è
Ondanks de pijn blijkbaar toch op de goede weg. Ik wens je van harte nog veel succes met de verdere revalidatie, en hoop je binnenkort weer te mogen aantreffen op allerlei wedstrijdjes!