Vandaag de 10 mijl natuurloop van Lier gelopen, het ging niet super er waren ook minder lokale toppers aan de start dan gewoonlijk.
Ook de oudste zoon (Jorgi) was present voor de wedstrijd over 5 km, leuk dat hij het volhoud!
Zijn conditie is nog verre van optimaal maar de afstand werd vlot uitgelopen, in ongeveer dezelfde tijd als drie weken geleden!
Voor mezelf liep de start wat chaotisch ik raakte niet snel genoeg uit de startblokken en raakte ingesloten en het duurde eve...n voor ik langs de graskant weg geraakte.
Tussen km 1 en km 2 raakte ik bij een groepje met leeftijdsgenoot Bart ik bleef mijn tempo doorlopen en er was maar een atleet die volgde.
Het gevoel was veel minder goed dan drie weken geleden en vanaf de vierde km wist ik dat een betere tijd als drie weken geleden er niet zou inzitten.
Ik voelde me vermoeid maar ging niet compleet stuk en kon tegen 15 km/uur door blijven lopen, mijn metgezel zat ook op zijn tandvlees en kon maar heel sporadisch overnemen.
Ikzelf hield de achtervolgende groep in het oog om die niet terug te laten komen en versnelde als die binnen de 100 meter kwam.
Uiteindelijk kwam er nog een atleet uit de achtergrond en die versnelling probeerde ik een paar honderdtal meter te volgen en geraakte zo in de top tien in een tijd rond de 1:01:31 als eerste 50-plusser.