Ik ben Leus Frankie, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Joggerke.
Ik ben een man en woon in Herenthout (Belgie) en mijn beroep is arbeider.
Ik ben geboren op 17/07/1962 en ben nu dus 63 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: hardlopen/marathon.
getrouwd met Carine Cautaerts (hardloopster)
twee zonen Jorgi en Kenney
(hardlopers)
Mijn beste marathonprestatie van het jaar. 16de in een tijd van 2:42:10, en het gevoel dat het nog beter kon. Alleen een tactisch verkeerde keuze koste me wat tijd. Misschien wel mijn beste dag van het jaar.
2de plaats Zes uur van Stein
Mijn eerste echte ultraloop, in een Internationaal deelnemersveld. Het ging formidabel goed de eerste 4:30:00, ik liep op een tweede plaats. Als enige niet gedubbeld tot km 60, door de Rus Alexey Belosludtsev, die een aanval op het W.R. plande Uiteindelijk na krampen in de rechterbil, als 6de gefinisht met een afstand van 79.087 meter.
3de plaats Binnenmaas Marathon
Deze marathon, was amper 13 dagen na de zes uur van Stein. Ondanks een stevige wind kon ik tot halfweg meegaan met Bart de Groove. De fysieke frisheid zou de doorslag geven, alsook de mentale sterkte De tweede ronde een goed tempo aanhouden, om 2de te finishen in 2:45:47.
4de plaats LMP-marathon van Genk
Een marathon op 11 januari, in de ijskoude en soms gladde wegen. Zonder een echte marathonvoorbereiding gelopen, alleen op basistraining. Voor mijn eerste wedstrijd van het seizoen, liep het echt lekker. Alleen de laatste zeven km waren zwaar, 2de gefinisht in 2:46:53 achter Mister LMP, Marc Papanikitas.
5de plaats 100 km van Torhout
Zonder een echte voorbereiding in een lang avontuur gestort, na een selectie voor de nationale ultraploeg. Gestart voor een tijd onder de 7:15:00, en direkt goed in het ritme aan de juiste hartslag. Na 15 kilometer de eerste buik en darmkrampen, op km 20 de eerste sanitaire stop. Ondanks de soms hevige pijn en zeven sanitaire stops, de 100 km uitgelopen, met uitdrogingsverschijnselen. Deze staat erbij puur om het opgebrengde karakter en doorzettings vermogen 122ste in 9:11:52.
Reacties op bericht (1)
22-07-2009
Karakter!
Al jouw mooiste wedstrijden hebben 1ding gemeen, je bezit een ongelofelijk doorzettingsvermogen en karakter!