Ik ben Leus Frankie, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Joggerke.
Ik ben een man en woon in Herenthout (Belgie) en mijn beroep is arbeider.
Ik ben geboren op 17/07/1962 en ben nu dus 62 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: hardlopen/marathon.
getrouwd met Carine Cautaerts (hardloopster)
twee zonen Jorgi en Kenney
(hardlopers)
Vandaag een trage duurloop van 20.450 meter gelopen in 1:33:45, hsm 120. De benen nog niet voleedig hersteld, en zeer pijnlijke voetpezen, na een lange werkdag. Zo de langste training van deze week zit er op, nu woensdag nog een tempoloop. Voor de rest is alles recuperatie en trage duurlopen, niet teveel meer forceren. Hopelijk herstellen de spieren en voetpezen vlot, zodat ik zonder hinder kan lopen zondag. Tot woensdag moet ik nog antibiotica slikken, vandaag had ik geen last van oncontroleerbare hoestbuien. Straks nog even losfietsen, niet te lang, gewoon tijdens het nieuws van zeven om niet in slaap te vallen.
tijd
afstand
km/uur
watt
hsm
kjoule
0:30:00
11.430
34.290
70
81
336
Nog twintig minuten op de ergometer, goed voor 11.430 meter, hsm 81. De benen voelen nog niet te best aan, lichte verkramping in de adductoren. Maar het zwaarste is achter de rug, goed herstellen tegen zondag.
Reacties op bericht (3)
26-02-2009
good luck
succes zondag! waarschijnlijk vrij goede weersomstandigheden en de nodige kilometers zitten in je benen dus dat zal allemaal wel goed komen - ik hou het zondag bij amper 20 km duurloop
26-02-2009 om 19:56
geschreven door filip
23-02-2009
Spannend.
Nu begint het wel te korten hé. Veel succes nog met de voorbereiding!