Gisteren is het er niet meer van gekomen.
In de finca vierde een Duitse meneer met nog 17 andere personen zijn 80ste verjaardag.
Nu, 80 jaar!!!
We dachten eerst dat hij over zijn leeftijd aan het overdrijven was..Maar als je 80 bent doe je zo iets toch niet hé..
Die man zag er nog jong uit , zowel van uiterlijk als van geest... Daar teken zelfs ik nog voor.
Maar nu terug naar...we zijn gekomen aan 25 maart...Dus we zijn er bijna hé.
25 maart en al de fruitbomen staan hier mooi in de bloesem.
De perenboom die Claudia vorig jaar heeft gered en verzorgd, staat nu mooi te pronken aan de rand van het zwembad.
De bloemen trekken enorm veel bijtjes aan , dus ik denk dat we dit jaar toch enkele peertjes kunnen smullen.
 Niet alleen bijtjes , maar er zit altijd een mooie vlinder op. Ik ken er niets van, maar zou dit een koninginnepage kunnen zijn?
  Normaal kent februari veel wind en is het iets kouder.
We hebben echter een mooie februari gehad..Veel zon en betrekkelijk weinig wind.
Maar ook hier heeft maart zijn buien...Neen , geen regen buien, maar buien van zo niet weten wat hij wil.
Dan weer veel te warm, dan weer veel te veel wind.
En ja , zo kregen we opeens ons zoveelste zandstormke.
  Daar het al meer dan een jaar echt droog is, vliegt het stof en de zand overal naar toe.
Ik had die dag ervoor , het zwembad gepoetst. Niet alleen het bad , maar ook het terras ernaast. Gevolg....opnieuw beginnen.
 Zo snel de wind komt, zo snel is hij ook weer weg. In de verte zie je dan die storm weg razen en voor onze 2 stoere herders is dit natuurlijk ook een mooi schouwspel.
 Na de storm, terug de zon ...het weer heeft echt zijn buien hier..  Dat noemen wij ...een fletskont  27 MAART
En ook dit is Finca Buen Gusto
En Belgisch biertje, wijntje of frisdrank....
En na de wedstrijd ...een croque of pannenkoeken of zelf een heerlijke pasta..
Tot morgen...
|