Beste lezer,
Welkom op onze blog
Om goed te kunnen volgen begin je best onderaan rond 17 oktober 2011
Je kan klikken aan de linkerzijde waar alle data staan , helemaal onderaan .
Veel leesgenot
ERIC
06-08-2023
De vlucht uit Beverlo
Gisteren stonden , zpals eerder beschreven, vredig op een plaats in Beverlo.
We hadden nog gevraagd aan een jongen of er iets te doen was aan het jeugdlokaal.
Niet dus.
Rond half 12 zijn we gaan slapen....alles vredig en rustig..
Om half 2 begon het, de ene na de andere auto ....Deuren open en dicht....lachen en hard praten.... Turks..
Geboenk van harde muziek, kortom ...geen fijne sfeer om te blijven.
Ik vermoed dat er daar ook stevig gedeald werd.
We hadden er geen vertrouwen in en zijn als een dief in de nacht vertrokken naar het camperpark in Beringen.
Al bij al nog een rustige nacht gehad.
Toen we wakker werden regende het.... Normaal zouden we naar Koersel Kapelleke gaan om een stevige wandeling te doen...maar ook dat viel in het water.
Dan maar richting kust zoals we eigenlijk pas woensdag van plan waren.
We hadden gezien dat er in Temse een mooie camperplaats is...Nog nooit in Temse geweest ...dus wij weg.
En dat het een mooie plaats is.... gewoontjes , maar veilig...Aan een politiebureau.
Tot 7 uur vanavond heeft het onophoudelijk geregend.
Ondertussen heeft Clauke weer lekker gekookt.
Om al dat lekkers te laten zakken besloten we om alsnog een kleine wandeling te maken..
Langs de Schelde en daar waar ooit de Boelwerf was.
Je ziet er nog wat overblijfselen van zoals een grote kraan.
De rest is allemaal opgekocht door het bouwbedrijf Cordeel , die er zeer grote en mooie appartementen hebben gebouwd.
En zelf hebben ze een gigantisch bureelkantoor gezet...
Morgen blijven we nog en ontdekken Temse het dorp ....
Heerlijk geslapen en vanmorgen lekker vers brood...Wat wil je nog meer.
De zon natuurlijk, maar voor ons, wandelaars is het nu ook best goed.
De regenradar zegt dat het zal regenen na ongeveer 183 minuten. Dus we hebben al de tijd om naar de kasteelvijvers en de kluis van Bolderberg te wandelen.
En dat doen we dan.
Wat is de natuur hier ook mooi. Ik geloof dat ik in 40 jaar hier niet meer ben geweest en dan nog denk ik bij mezelf dat het langer is geleden.
Tijdens onze wandelingen bekijkt Claudia ook altijd de plantengroei.
In Luxemburg vonden we aan de kant van een huis , munt en citroenmelisse. Daar heeft ze dan een deel van meegenomen en in een leeg flesje melk gestopt met natuurlijk wat water. Tot op vandaag, en dat is dan toch al bijna 10 dagen staat dat kruid nog steeds mooi rechtop en zijn er nieuwe blaadjes aan gekomen.
Zo heeft ze gisteren een eikennoot waar een kleine boom uit komt , meegenomen, en vandaag mini beukenboompjes.
Benieuwd of ze dat kan houden tot in Spanje, om dan te planten.
Na de wandeling trokken we verder richting Beverlo, maar eerst nog even goeiedag zeggen bij haar zus.
Je kan toch zomaar niet voorbij rijden he...
We staan momenteel aan het jeugdhuis van Beverlo en het plein van de Shotgun , een American Football club.
Morgen trekken we naar Koersel Kapelleke omdat we toch graag daar nog willen wandelen. De vorige keer is het er niet van gekomen, vandaar...
Ik heb dan nog wel wat kunnen slapen, maar Clauke heeft wakker gelegen tot half 6.
We zijn uit bed gesukkeld rond 9 uur.
Koffie om op krachten te komen en dan ne goeie boterham...
Water bijgevuld,en weg.
We hebben besloten om te rijden waar de regenradar zegt dat het droog blijft. En zo zijn we dan na 135 km op kleine heel mooie wegen in Herk de Stad aangekomen.
Hdt Olmenhof,....nooit geweest.
Daar waar Rock Herk georganiseerd wordt.
Maar ontzettend rustig en vooral een mooi park.
Ook een infokantoor aan het kasteeltje en de 2 dames hebben ons geweldig geholpen om mooie wandelwegen te tonen.
We hebben er ondertussen eentje gadaan. De 3540....2 uur rond en in het centrum van Herk de Stad.
Ideaal om onze nieuwe wandelschoenen uit te testen.
Voor mij goed, voor Claudia naar wens... moet nog wat inlopen en naar de voet zetten, maar komt goed.
Afwachten nu wat het weer morgen zal geven, en als dat wat meevalt lopen we rond het Schulensmeer... Maar dat is voor morgen.