Vandaag de wedstrijd in Couthuin ,de nr 5 uit de Challenge Hesbignon-reeks,en misschien wel de zwaarste??? De voorbereiding; om 23 uur gisterenavond was ik alweer paraat in de bakkerij,en ik moet zeggen,ik kwam traag op gang ,ma ik voelde me precies toch goed,maar rond de klok van 5 uur kreeg ik toch een serieuze inzinking,enkele koffiekoeken moesten soelaas brengen....het weer was ook al niet om over naar huis te schrijven,en Couthuin beloofde zwaar te worden ,aldus collega-loper Sossies,dus alweer geen ideale omstandigheden..... rond de klok van 9 uur zo snel mogelijk naar huis waar collega Mario(Smol),me al stond op te wachten,we moesten een rit doen van ongeveer 40 min,en stipt om 10uur waren we ter plekke,gauw inschrijven ,ons tombolaticket nagekeken,geen prijs:-?,even losgelopen en dan was het weer zover, we stonden daar met meer dan 200 aan de start,ik stond redelijk vooraan en kon dus goed starten,maar algauw voelde ik dat ik het nu al??? moeilijk had,ik probeerde mee te gaan met de tweede groep ,dus rond de 10 de plaats ,maar na 3 km moest ik al de rol lossen ,en toen was het nog niet eens zwaar het echte werk kwam er pas na de eerste bevoorrading op km 5,tot km 6 nog redelijk bergaf,ik kan het mij niet meer zo goed herinneren ,maar van km 7 tot 9 constant afgezien,klimmen ,dalen ,singletracks,onverhard,modder,zelfs over een beekje,enfin alle ingredienten voor een cross,en dus niet mijn ding,heb zelfs even gewandeld,ik was echt kapot,na km 9 terug op't asfalt ,maar toen waren mijn koffiekoeken al verbrand,en had niet meer de kracht om mijn verloren tijd en de lopers die me voorbijlopen waren terug in te halen , gelukkig was het maar 2 km meer,nog een stukje grasweg en 11 km kwam in zicht,ik probeerde de resterende kracht er nog uit te persen,en was blij dat de meet in zicht kwam na 600 meter,dus 11,6 km was de juiste afstand en ik kwam binnen in een ontgoochelende tijd van 50.21 toch nog goed voor een 26e plaats van 212 na de finish nog even nagepraat en gewacht op Mario die na ongeveer één uur binnen kwam nog even uitgelopen en tot het besluit gekomen dat we deze volgend jaar niet meer zullen lopen de douches of wat er moest voor doorgaan,legertenten,en buiten enkele geisers op flessen gas die het boeltje moesten opwarmen,lieten we links liggen,wel namen we ons nog ne lekkere Ciney ter harte alvorens huiswaarts te keren t'is goed geweest voor vandaag en dadelijk zal ik afzakken naar mijn stamcafé om te zien of STVV wel degelijk vandaag de titel in tweede klassen zal binnen rijven nog even mijn toch wel ontgoochelende wedstrijdgegevens avg 172 max.184 850 cal km tijden 3.49/4.01/4.00/4.25/4.07/3.58/4.05/4.37:-?/5.26:shock:/4.42:-(/4.16/2.51 voor de laatste 600 meter)
groetjes en tot later
Reacties op bericht (4)
27-04-2009
Voetbal!
Ik ken er niks van! Ik begrijp wel dat je je tijd niet schitterend vind, maar zoals jij de laatste tijd wedstrijden loopt is dat toch normaal dat er eens ééntje (naar jouw normen) mindere bij zit! Ik vind je tijd schitterend, zeker op zo'n parkoer, dus proficiat met je tijd hé!!
27-04-2009 om 22:27
geschreven door Wendy
Ieder weekend...
Hi Marc,
ieder weekend een wedstrijd begint blijkbaar een beetje zijn tol te eisen. Ik ben nu ook al 3 weken achter elkaar een wedstrijd aan het lopen en ik begin het nu ook te voelen. Het lichaam is nu eenmaal geen machine hé. Vrijdag in Tongeren staat er alweer een wedstrijd op het programma. Ik hoop dat ik tegen dan voldoende gerecupereerd ben, want ik wil daar voor 4:00 / km gaan, maar twijfel nu wel als me dat gaan lukken.
Ik heb sinds kort ook een blog, zie http://danieldrion.blogspot.com
Groeten Daniel
27-04-2009 om 14:19
geschreven door Daniel
26-04-2009
Schol !
Bakkertje,
Toch proficiat met je prestatie op het toch wel zware parcours ! Troost je : St-Truiden is kampioen. Schol
Groeten, Lode
26-04-2009 om 20:54
geschreven door Lode Raskin
...
...zo slecht is dit nu ook niet hé...knap gedaan hoor.
26-04-2009 om 13:47
geschreven door natalie
Over mijzelf
Ik ben lenaerts marc, en gebruik soms ook wel de schuilnaam bakkertje64.
Ik ben een man en woon in st truiden(aalst) (belgie) en mijn beroep is banketbakker.
Ik ben geboren op 01/09/1964 en ben nu dus 60 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: lopen ,zwemmen,en van't leven proberen te genieten.