De Laura Lynn Tour loopt als een sneltrein. Van de eerste 10 voorstellingen zijn nu nog slechts enkele honderden tickets beschikbaar in Turnhout en Antwerpen.
Betoverd, de eerste livetournee van Laura Lynn is een wervelende show, met een uitgebreide live-band op het podium en schitterende dansers en danseressen. De reacties van publiek en pers zijn erg lovend. Dat die commentaren terecht zijn, bewijst La Lynn keer op keer tijdens haar voorstellingen.
Dé hoogmis van de ambiance in Vlaanderen beleven we ongetwijfeld tijdens de Gentse Feesten. En daar mag Laura Lynn niet ontbreken !
Op 14 en 15 juli zal het NTG, pal in het centrum van de stad en midden de ambiance, de thuishaven worden van onze Vlaamse schlagerkoningin.
De voorstellingen van de Betoverd Tour zullen voor deze gelegenheid aangepast worden. La Lynn speelt die concerten in één set, en zal een speciale gast ontvangen, die op zijn/haar beurt gegarandeerd tekent voor een polonaise om U tegen te zeggen.
Laura Lynn
Betoverd, Live Tour 2007
14 en 15 juli 2007, 20u30
NTG, Gent (Sint-Baafsplein 17)
Tickets vanaf 20 (excl. reservatie- en verzendingskosten)
2de BOOMBALFESTIVAL ... een must voor dansliefhebbers !
De 2e editie van het Boombalfestival vindt terug plaats in Lovendegem, tussen Gent en Eeklo, en ditmaal van 23 tot en met 26 augustus 2007.
Nieuw dit jaar is dat de openingsavond (donderdag 23 augustus) gratis toegankelijk is voor iedereen!
De programmatie is nu volledig rond. Grote namen op de affiche zijn Urban Trad, De Dolfijntjes XXL (met Wim Opbrouck), Ambrozijn (met guests) en Fluxus (uniek reünie concert). In totaal staan meer dan 40 groepen geprogrammeerd U vindt ze allemaal op www.boombalfestival.be.
Overdag zijn er diverse workshops (folk, salsa, tango). Voor de allerkleinsten staat er een mobiele speelkamer, in een woonwagen, en is er elke dag een Boombal for Kids. Kinderen tot 12 jaar mogen er trouwens gratis in. Ook gratis is de camping die zich in een jonge boomgaard bevindt achter het festivalterrein.
Dit jaar staan er vijf tenten op het terrein: in de Grote Tent gaat het er stevig aan toe, in de twee danstempels eerder intiem of traditioneel en in de Ronde Tent worden muziekjes aangeleerd. Verpozen kan u ten slotte in de Drank- & Eettent welke centraal staat opgesteld, vlakbij de openluchtdansvloer. Na middernacht is er telkens een DJ die naast folk & wereldmuziek de boel wat breder opentrekt naar o.a. pop & rockmuziek. De aanwezige muzikanten beginnen dan meestal te jammen in de leegstaande tenten, ook dat is leuk om meemaken!
Het Boombalfestival blijft één van de allergoedkoopste in zijn soort. Een dagticket kost 15 euro en een weekendticket 35 euro via Fnac(.be). Een pintje of een fruitsap kost u bv. slechts 1,5 euro en een stevige boerenkost 7,5 euro. Alleen al voor de sfeer en een lekker streekbiertje is het de moeite om af te komen
Met een tentoonstelling en met een musical (in het Kursaal van Oostende) is Kuifje deze zomer prominent aanwezig aan de Kust.
Tentoonstelling
Kuifje en Hergé aan zee Venetiaanse Gaanderijen - Oostende 9 juni tot 30 september 2007
Voor Kuifje, reporter en globetrotter, bestaan geen grenzen. Hij reist over zeeën en oceanen en ontdekt steeds weer andere continenten. Daarvoor maakt hij gebruik van de transportmiddelen van zijn tijd, en schepen spelen daarbij een grote rol.
In De krab met de gulden scharen, zijn negende album, stort Hergé Kuifje in een adembenemend avontuur op zee, dat zijn bestaan definitief zal wijzigen. Aan boord van de cargo Karaboudjan, waarop zonder meer een vloek rust, maakt Kuifje kennis met een oude zeerot die later zijn eeuwige gezel en grootste vriend zal worden: kapitein Haddock. Tijdens hun zoektocht naar de Schat van Scharlaken Rackham zullen zij het gezelschap krijgen van een hardhorende, wereldvreemde geleerde: professor Zonnebloem. Kuifje wordt sindsdien omringd door een familie die ook een dak boven het hoofd krijgt: kasteel Molensloot.
De tentoonstelling Kuifje en Hergé aan zee zet het belang van de zee in de Avonturen van Kuifje in de kijker. Ze toont hoe Hergé geleidelijk het maritieme universum ontdekte en hoe hij een meester zou worden in het uitbeelden van de zee en van schepen. Ze belicht ook hoe Hergé en Kuifje in contact kwamen met Oostende. Schetsen, originele tekeningen, plannen, foto's en maquettes lichten Hergés 'klare lijn', diens zorg voor nauwkeurige documentatie en zijn vertelkunst toe. Dit alles maakt van de Avonturen van Kuifje één van de spannendste en overtuigendste oeuvres van de XXste eeuw.
Over Taal zoekt toffe combinaties van voor-en achternamen
Het tijdschrift Over taal is op zoek naar de mooiste, leukste of grappigste combinaties van (voor- en achter)namen in het Nederlandse taalgebied. Nomineer de in uw ogen leukste combinatie en stuur die naar de redactie met een kleine motivering. De beste inzendingen winnen een jaarabonnement op Over taal. Reageren kan (enkel) op de gloednieuwe website van het tijdschrift: www.overtaal.be.
Enkele leuke voorbeelden kunt u alvast horen op www.radio1.be (doorklikken naar 'programma's', dan naar 'Wilde geruchten' en ten slotte naar 'Beluister de jongste uitzending' of 'Voorbije uitzendingen: donderdag 7 juni deel 1'.
We hopen dat u meedoet aan de zoektocht naar de leukste namencombinaties in Vlaanderen en Nederland!
Alvast hartelijk dank daarvoor. Men zegge (en maile) het voort!
Pinkstermaandag 28 mei ... voor één keer had ik deze jaarlijks terugkerende verlofdag (= luie dag) ingeruid voor een namiddag in het CC De Stroming (Sleidinge). Maar dat had ook zijn redenen want op Zomerliefkermis in Mariakerke (eind april) had ik het genoegen kennis te mogen maken met de cast van de musical "Het oneindige verhaal" (Event-Team VZW). En wat ik daar heb gezien en gehoord deed mij naar méér smakken ... vandaar ! Samen met honderden andere enthousiastelingen (waaronder Erik Van Neygen en Sanne) zakte ik dus af naar Sleidinge en was benieuwd ... héél benieuwd. En mijn verwachtingen werden volledig ingelost want wat daar op de planken werd gezet mag met reden "professioneel" worden genoemd. Ook al heb ik als journalist al heel wat Studio 100-producties meegemaakt, de uitdaging van Event-Team mag gerust als evenwaardig beschouwd worden (rekening houdende met de beschikbare middelen èn de amper 6 voorstellingen die ze gespeeld hebben).
Geluid, decor, belichting, rekwisieten, omkadering ... èn bovenal de schitterende vertolkingen van de diverse figuren uit het verhaal (omkaderd met pittige dansmomenten) zorgden voor een spetterend geheel waarin iedere aanwezige zich duidelijk goed voelde. Het zou van de nodige oneerbiedigheid getuigen mocht ik hier slechts enkele namen in de kijker plaatsen, want de sterkte van Event-Team èn de uitdaging zit 'm in het groepsgevoel en het "samen ervoor gaan". Niettemin mag de inbreng van o.a. Olivier De Meyer (regie en bewerking), Helena Maes (vocal coaching), Sanne Maesen (choreografie) en Chantal Demeese (grime en pruiken) best gewaardeerd worden want het moeten ongelooflijk harde momenten geweest zijn om dergelijk resultaat op de planken te krijgen. Het feit dat ik een plaatsje had net achter de techniek -alwaar ook deze verantwoordelijken hadden plaats genomen - gaf mij nog een bijkomende blik op de samenhorigheid die zij doorheen de jaren gesmeed hebben en die zonder enige twijfel leidden naar het succesverhaal ... of wordt het uiteindelijk ook voor Event-Team een 'oneindig' verhaal ?
De spanning, het genieten, de verwondering en zelfs de lach en de traan zijn begrippen die tegemoet komen aan datgene ... dat ik ... zonder enige schroom om te bekennen ... heb gevoeld en ervaren. Jammer genoeg moet ik deze recensie schrijven zonder dat ik er kan aan toevoegen dat ook U "Het oneindige verhaal" absoluut moet zien en beleven, want de voorstellingen zijn afgelopen. Doch:
Event-Team staat er weer van 2 tot en met 4 mei 2008 met "Alladin, de musical"
en zorgt ondertussen voor enkele andere toffe projecten in het CC Evergem:
zaterdag 30 juni om 20.15 uur: DE BOEBIES - live in concert zaterdag 26 en zondag 27 januari 2008 om 20.15 uur: ABBA GOLD in Concert
Maar voor méér informatie omtrent het Event-Team, de opleidingen èn de organisaties verwijs ik U graag naar: www.event-team.be
En hopelijk krijg ik mijn jongste dochter van 11 jaar (met talent voor zang, dans en woord ?) zover dat ik haar vanaf september 2007 mag aansluiten bij dat team .... wie weet !
Voor de derde editie van de Breydelfeesten blijft het concept
rock rond de reuzenpan behouden,
maar gaan we een stuk de professionele toer op.
Zo konden we de dans showband van Filip DHaeze overhalen om een stuk van hun nieuwe show te brengen, wat toch wel niveau is .
Topper op de affiche dit jaar is het Bal met Marino Falco, alias Marijn Devalck die met zijn orkest en special guest Bart Herman nog eens een ouderwets kermisbal brengt, maar nu dus in open lucht.
Het is de bedoeling dat er massaal gedanst wordt op rock, bamba, slow, tango enz
Het volledige spektakel in open lucht is gratis, enkel voor het kindertheater dient een afzonderlijke inkom betaald te worden en koop je best kaarten in VVK
(Matthieu De Clippele 09/384 20 89).
Voor het gerecht inclusief drankje kost een kaart 7 eur in VVK.
De opbrengst gaat via Rotaryclub Gavere integraal naar een goed doel.
Stadskermis DRONGEN zorgt voor gevarieerde programmatie
Vrijdag 01/06/2007:
19u Oude Abdij: opening tentoonstelling "schilderkunst" (gans weekend doorlopend open) 20u30 Feesttent Drongenplein (organisatie Dekenij Verenigd Drongen): officiële opening van de kermis en start "Franse avond" met sfeermuziek.
22u Feesttent Drongenplein: optreden Johny Voners: hij zingt oa successen van Charles Aznavour. Gratis toegang.
Zaterdag 02/06/2007:
11u-18u Oude Abdijstraat en Drongenstationstraat: grote Sjachermarkt ism Cultuurplatform Drongen 14u-17u Feesttent Drongenplein: Kidsrommelmarkt 14u-18u Dienstencentrum Drongenplein: Gelegenheidstentoonstelling "Body of Flowers" van Lien Hellynck (ook op zondag doorlopend open) 18u-20u Feesttent Drongenplein: Kids-disco met "Magic Yvo"
Officiële opening van de 35e Kunstmarkt 10u-19u: 35e Kunst-, Ambachten- en Folkloremarkt op Drongenplein, Oude Abdijstraat, Antoon Catriestraat en Drongenstationstraat (organisatie Cultuurplatform Drongen) 10u30-11u30 Feesttent Drongenplein: poppentheater Wimpies stelt voor "Ballerina". gratis toegang. 17u-19u30 Feesttent Drongeplein: optreden The Air Tunes 20u Feesttent Drongenplein: Salsa night met oa Orchestra Pegasaya
Het komende weekend zal er weer een grote drukte zijn in de straten van dekenij SELESKEST ... want ook zij hebben de jaarlijkse feesten, zeg maar braderij. De start wordt gegeven op 31 mei met de officiële opening van de tentoonstelling "Tussen wal en schip" in Centrum Seleskest en vanaf vrijdag 1 juni worden alle middelen ingezet voor een gezellig en volks gebeuren:
vrijdag 1 juni: 16.00 tot 19.00 uur: Grote kledij-en rommelmarkt op de parking van Centrum Seleskest
zaterdag 2 juni: 09.00 tot 18.00 uur: Grote kledij-en rommelmarkt op de parking van Centrum Seleskest 09.00 tot 18.00 uur: Rommelmarkt + kraampjes deelnemende handelaars in omliggende straten van Centrum 10.00 tot 18.30 uur: Sfeermuziek in de deelnemende straten èn kinderspeeltuin "De Speelkade" (ACEC-gebouwen) 14.00 tot 17.00 uur: Rondgang Harmonie Zevergem 14.00 tot 18.00 uur: Optreden Yvan Montreux en gastoptreden van "Freddy Lee en Jasmin" (podium Voormuide) 14.00 tot 18.00 uur: Podiumanimatie door Buurtcentrum (kerkplein)
zondag 3 juni: 09.00 tot 12.00 uur: Amateurboogschieting (binnenkoer café Fluvial - Neuseplein) 09.00 tot 18.00 uur: Grote kledij-en rommelmarkt op de parking van Centrum Seleskest 09.00 tot 18.00 uur: Rommelmarkt + kraampjes deelnemende handelaars in omliggende straten van Centrum 10.00 tot 18.30 uur: Sfeermuziek in de deelnemende straten èn kinderspeeltuin "De Speelkade" (ACEC-gebouwen) 10.30 tot 12.30 uur: Rondgang Blaaskapel Mosella 14.00 tot 17.00 uur: Optreden Yvan Montreux en gastroptreden van "Nicole & Eric" (podium Voormuide) èn rondgang van Dixieband "De Boerkes" (met o.a. Didier Duprez !) 14.00 tot 18.00 uur: Countryfestival (podium kerkplein) 17.00 tot 21.00 uur: Volksbal (Café Fluvial - Neuseplein)
De tentoonstelling "Tussen wal en schip" is toegankelijk op vrijdag (15.00 - 18.00 uur) en op zaterdag en zondag (telkens van 10.00 tot 18.00 uur) in Centrum Seleskest - St. Salvatorstraat. Over de tentoonstelling "Horecazaken op de wijk vroeger en nu" leest U alles op het aparte item van 28/5/2007.
't Seleskest is klaar .... met een tentoonstelling over het feestelijke leven
De Vlaamse Kulturele Kring Sluizeken-Muide en Gent-Cultuur organiseren (met de steun van het Gentse stadsbestuur" een tentoonstelling met als titel "Het leven is een Feest!". Ze belichten hierin alles wat met eten en drinken te maken had en heeft in de wijk van Heilig Kerst: cafés, brouwerijen, likeurstokerijen, bakkerijen, slagerijen, een warenhuis,een Italiaans ijssalon, een restaurant... Vele zaken hebben een traditie van vier generaties ondernemersschap. De tentoonstelling opent op woensdag 30 mei e.k. om 20 u en blijft open op donderdag 31/05 vanaf 19.30 u, op vrijdag 1/06 e.k. om 19.30 u, en op zaterdag O2/06 en zondag O3/06 van 10 u tot 18 u. Er wordt een lijvige begeleidende brochure (75 blz.) aangeboden aan 5 Euro.
Aanstaande zaterdag 2 juni kan je in het ICC te Gent terecht voor
de vierde editie van Night of the Profs.
Het unieke modeshow-examenevenement van SYNTRA Midden-Vlaanderen.
EXPOSITIE Vanaf 17u wordt de expositie in het Arteveldeforum opengesteld voor het grote publiek. Je vindt er onder andere de werken van de opleiding Visual Merchandiser, Fotograaf, Modeontwerper, Modiste en je kan er de cursisten uit de opleiding Steenkapper, Pottenbakker, Chocoladebewerker, Visagie en Florist aan het werk zien.
Na de expositie kan je eventueel terecht in het gloednieuwe Arteveldecafé voor een drankje, en kan je deelnemen aan onze wedstrijd waarbij je kans maakt op een ballonvlucht voor twee personen in onze Syntra luchtballon. Vul simpelweg de bon in die je krijgt bij het binnenkomen en deponeer die bij het buitengaan in de wedstrijdbox. De winnaars worden door ons persoonlijk op de hoogte gebracht.
Toegang tot de expositie is gratis.
MODESHOW (MET SPECIAL GUEST ANN WAUTERS) Om 19u30 wordt het startshot gegeven voor de modeshow waarin cursisten uit het eerste en tweede jaar mode hun kunnen tonen. Er zullen diverse scouts uit de sector aanwezig zijn op zoek naar nieuw talent. In een vorige editie hadden we Mevrouw Panamarenko als mannequin te gast. Dit jaar is ze opnieuw van de partij samen met niemand minder dan Ann Wauters, onze Belgische basketbaltrots. Wees op tijd, want een kaart verleent je vanzelfsprekend toegang tot dit spektakel, maar is geen garantie op een zitplaats. De deuren gaan open vanaf 19u10.
Een beperkt aantal extra kaarten zullen nog beschikbaar zijn aan de ingang voor de prijs van 5 Euro. Deze zijn te koop vanaf 17u.
Op 7 juli staat de Efteling in het teken van de Dag van het Sprookje !
Omwille van de bijzondere datum dit jaar (7-7-7), en omdat het Nederlandse attractiepark vlakbij de grens zijn 55e verjaardag viert, belooft het een onvergetelijk sprookjesfeest te worden, van zeven uur 's morgens tot zeven uur 's avonds.
Bezoekers die 7 of 77 jaar worden in de zevende maand van 2007 genieten op deze dag gratis toegang van 7 tot 9 uur.
Op het programma staan de opening van Sprookjes-Waterpret, de officiële première van de openluchtvoorstelling van Sprookjesboom 'Er was eens', de Sprookjesquiz met als hoofdprijs een leven lang gratis toegang tot de Efteling, en als uitsmijter een nooit gezien Sprookjespopconcert.
Praktische info
De Efteling is t.e.m. 28 oktober 2007 elke dag open van 10 tot 18 uur. Tijdens de Efteling Zeven Mijls Zomer, van 9 juli t.e.m. 26 augustus, is het park dagelijks open tot 21 uur, en op zaterdag zelfs tot middernacht. Kinderen tot en met 3 jaar genieten zoals steeds gratis toegang. In België zijn tickets aan een voordeeltarief van 23,50 euro verkrijgbaar in voorverkoop in elk Jetaircenter, de grotere postkantoren en Standaard Boekhandel. Tickets met korting zijn ook te koop via www.efteling.com. De online tickets kunnen direct thuis geprint worden of via een sms-bericht op gsm ontvangen worden.
Over de Efteling
De Efteling is sinds haar ontstaan in 1952 uitgegroeid tot een Wereld vol Wonderen, dat naast het attractiepark ook een hotel, een theater, een golfpark, evenementen en tv-producties omvat. Jaarlijks brengen meer dan 300.000 Belgen een bezoek aan het Nederlandse attractiepark vol fantasie en avontuur vlakbij de grens. Voor informatie over de Efteling of reservaties in het Efteling Hotel (vanuit België): tel. 0900 84 037 (0,44 euro per minuut) of www.efteling.com.
Leiestreek kijkt uit naar gastronomische feesten !
Zet je nu al schrap want de tiende editie van de Leiestreekfeesten komen eraan en zullen het begin van de zomer opnieuw opfleuren. De participerende Franse en Vlaamse gemeenten hebben voor dit jaar het thema 'gastronomie' gekozen, om je van de duizend smaken van de Leie te laten genieten. De Leiestreekactiviteiten vinden plaats van Lisbourg tot Gent, van 30 juni tot 11 juli. Je kan de activiteiten omtrent de Leiestreekfeesten raadplegen op de websites van Toerisme Leiestreek (www.toerisme-leiestreek.be) en Lys sans frontières (www.lys-sans-frontieres.org).
Tijdens een groot Boekenfeest in BOZAR in Brussel werden de winnaars bekendgemaakt van de Kinder-en Jeugdjury 2006-2007. Zowaar 2000 juryleden bekroonden op die manier hun favoriete auteurs en illustratoren en konden die dag met alle winnaars uitgebreid kennis maken via workshops, voorleessessies en interviews. Op deze webstek hebben wij vooral oog voor de winnaars in de categorie + 14 jaar (waarin 288 juryleden zetelden) want de bekroning was er voor:
Jean-Claude van Rijckeghem en Pat Van Beirs met het boek "Jonkvrouw" (uitgeverij Facet)
Dit prachtig geschreven en vlot te lezen boek won trouwens ook nog eens de Kleine Cervantes Literatuurprijs ... dus voor de auteurs: een hartelijke proficiat!! Blijven schrijven, zouden we zeggen. Méér info op www.jonkvrouw.be
Het Rec Radiocentrum organiseert workshops Radio Maken voor jongeren van 10 tot 30 jaar en dit in vijf centrumsteden: Gent, Antwerpen, Kortrijk, Brussel en Leuven.
Ook tijdens de zomermaanden kan je bij het Rec terecht voor deze opleidingssessies. Meer zelfs, de jeugdwerkgroep die het beste radioprogramma maakt tijdens de maanden juni, juli & augustus wint een masterclass, gegeven door niemand minder dan Tomas De Soete, peter van het project!
Zin in een originele activiteit deze zomer?
Schrijf je dan samen met je jeugdwerkgroep in voor een 'Practice' workshop, boks het beste radioprogramma ooit in elkaar, sleep die Masterclass in de wacht en zet jullie jeugdwerkgroep in de kijker!
In januari 2006 startte Ethercentrum vzw met workshops Radio maken voor jongeren: het Rec Radiocentrum. Bedoeling is om jongeren, van 10 tot 30 jaar, in een ongedwongen sfeer te laten proeven van alle aspecten van het radio maken. Het aanbod bestaat uit een initiatiecursus Practice en enkele gespecialiseerde paketten, Sessions: Presentatie, Techniek, Woordredactie & Muziekredactie. Deze workshops worden georganiseerd in Gent (Urgent.fm), Antwerpen (O radio), Kortrijk (Coolcast), Brussel (XL Air) en Leuven (Radio Scorpio).
Lekker: Tapenade van Passendale Classic met paprika
Ingrediënten:
100 g Passendale Classic
1 rode paprika - 1/2 gele paprika
1 ui
250 ml mousserende witte wijn - 250 ml water
1 el zongedroogde tomaten - basilicum
2 teentjes knoflook
olijfolie - peper en zout - tabasco
Bereiding:
Snij de paprika's en ui grof.
Giet wijn en water in een grote pan en voeg paprika- en uistukjes toe.
Alles 10 min. op een hoog vuur opwarmen, dan vuur lager zetten en 1 uur laten trekken. Giet het vocht af.
Voeg tomaten, basilicum en gehakte knoflook toe.
Mix alles fijn en giet er olijfolie bij.
Voeg de fijngeraspte Passendale toe en breng op smaak met tabasco, zwarte peper en zout. Serveer met rozemarijnfoccacia. Méér kaasgerechten ? www.belgischekazen.be
Tijdens de Gentse Feesten staat Capitole Gent helemaal in het teken van de rock 'n roll van het Nederlandse levenslied met "Gent zingt Hazes", een onvervalste tribute aan André Hazes met Mr. Gentse Feesten himself Luk De Bruyker, en Luc Caals.
Een verrukkelijk feest waar iedereen meezingt met hits als Een beetje verliefd, Zeg maar niks meer en Zij gelooft in mij.
Rock 'n roll met een hart
Voor de één is hij de enige Nederlandstalige soulzanger, voor de ander een heerlijke cult-figuur met een hoog rock n roll-gehalte.
Hazes was in elk geval een geweldig muzikaal talent en uitstekend vertolker, die kon inspireren en ontroeren!
Bekende Gentenaar Luk De Bruyker brengt het turbulente levensverhaal van Hazes, doorspekt met zijn allergrootste hits, gebracht door niemand minder dan Luc Caals. Deze rasartiest sloeg eerder iedereen met verstomming met zijn Hazes Tribute in een uitverkochte Elisabethzaal.
Maar daar blijft het niet bij: iedereen beroemd!
Luk en Luc staan er niet alleen voor. Naast het live-orkest en de backingvocals, krijgt ook het publiek de kans om uit volle borst mee te zingen met onsterfelijke hits als Een beetje verliefd, Zeg maar niks meer en Zij gelooft in mij. !
Zo wordt Gent Zingt Hazes een verrukkelijk feest langs de beste Nederlandse smartlappen allertijden!
Dit alles onder de goedkeurende blik van topregisseur Frank Van Laecke (cfr. "Dracula", "Rembrand", "Kijk mama ik dans", etc...)
Ik kan best mezelf voorstellen als Johan Dhaene, een bezige bij uit Evergem (sedert 1/9/2008) met een prachtige vrouw en 3 schitterende kinderen. Ik was méér dan 25 jaar actief als radiomaker bij de Gentse radio's PLUS en ROELAND en kreeg voor diverse inspanningen op dat vlak een plaatsje in de Orde van de O'De Flander, kreeg de titel van Ambassadeur van de Westhoek door gouverneur Paul Breyne en was in 2004 laureaat van de Orde van de Gentse Draak omwille van de blijvende promotie voor het Vlaamse lied. Tegenwoordig kan je mij zeker nog eens ontmoeten als gelegenheidspresentator en zag op 25/8/2008 mijn "eerste" (?) boek "Scoren aan Tafel" (samen met Felix Alen, Wim Casteleyn en fotograaf Heikki Verdurme) verschijnen bij uitgeverij Lannoo. Sinds juli 2020 verzorg ik elke dinsdag tussen 11.30 en 12.00 uur de boekentips op MENT TV. Deze webstek ligt in het verlengde van dit alles.