Ik ben Johan Reynaerts, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Bovenloper.
Ik ben een man en woon in Kessel-Lo () en mijn beroep is Bediende bij De Lijn.
Ik ben geboren op 01/09/1970 en ben nu dus 54 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Lopen/ sport in het algemeen.
Druk op onderstaande knop om je bestand naar mij te verzenden.
Een interessant adres?
Bovenloper
16-05-2015
16-05-2015
Vandaag niet gelopen, wat het weektotaal op 74,15km brengt, wat ik vooral aan de kilometers op woensdag, donderdag en vrijdag te danken heb. Eigenlijk zou ik terug regelmatiger moeten lopen in plaats van veel kilometers op weinig dagen te lopen.
Vandaag 3 keer gelopen. Naar het werk: 4km, naar huis: 8,15km, duurloop met de Brokkenlopers: 14,5km. Zeer slechte benen vandaag, pfft. Er zat niks in, het enige wat goed is, is het aantal kilometers dat we weer gelopen hebben. Alles bij elkaar toch een 27,5km
Vandaag nog eens tijd om een lange duurloop af te haspelen, dat is zeer lang geleden. Ik heb op een rustig tempo 21km gelopen,en ik moet zeggen het heeft me deugd gedaan. Veel sneller zou niet gegaan zijn, de benen voelden nog zwaar van de intervaltraining van gisteren.
Vandaag stond er alweer een pittige intervaltraining op het programma. De vijverronde in het Provinciaal domein is 1360m lang en die hebben we opgesplitst in 3 delen: 500m aan duurlooptempo 500m aan het 800m tempo 360m nog een tikkeltje sneller 600m recup en dit 5 keer. Een leuke intervaltraining en de benen voelden goed vandaag- dat mag nog wel eens. In totaal vandaag 17,25km gelopen.