Ik ben Johan Reynaerts, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Bovenloper.
Ik ben een man en woon in Kessel-Lo () en mijn beroep is Bediende bij De Lijn.
Ik ben geboren op 01/09/1970 en ben nu dus 54 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Lopen/ sport in het algemeen.
Druk op onderstaande knop om je bestand naar mij te verzenden.
Een interessant adres?
Bovenloper
10-01-2015
Duurloop
Vandaag terug een duurloop van 17km gelopen. Weeral in de regen en de wind, man,man,man. Het vraagt toch altijd een extra inspanning om dan de kilometertjes te doen die gepland waren. De snelheid zat er ook vandaag weer niet in maar voorlopig maak ik me daar geen zorgen over. Nu wil ik in de eerste plaats kilometers maken.
Afstand:
17.00 km
Tijd:
1:19:03
Gem. snelheid:
12.9 km/u
Winst hoogte:
161 m
Calorieën:
1,059 C
Deze week 105 kilometers gedaan op 08u03min. Dat is een gemiddelde van 13km/u.
Vandaag naar het werk gelopen en terug, goed voor een 10km. Dan s'avonds eerst een kilometer warmgelopen op de piste en dan gestart voor een duurloop van 16,5km. Het was me weer een weertje, regen, wind, pffft, ik heb het wel gehad. Het liep vandaag niet vlot, zwaar benen en dan nog beuken tegen de wind. Op sommige momenten kon ik wel de snelheid optrekken maar ik kon het niet blijven volhouden, ik moest na een tijdje gas terugnemen. Vandaag toch bijna 28km gelopen.
Na de intervaltraining van gisteren vandaag rustig gelopen. Op en af naar het werk. Toen ik het s'morgens vertrok was het nog droog maar om half 2 in de namiddag was het andere koek. Regen en wind, pffft, heb er toch een 10km in afgehaspeld. Vandaag een totaal van 14km.
Vandaag na drie weken nog eens een intervaltraining gelopen. Na ons inlooprondje van een 5km. lag er volgende setje op de piste te wachten: 2x 800- 400R 2x 600- 200R de 800 en 600m aan 800m tempo 4x de heuveltjes op rustig beginnen en de 4de aan 90% 6x 300- 100R de 300 aan 1sec sneller dan het 800m tempo.
Dit alles goed voor een 17km. Ik had redelijk goede benen.
Vandaag een vrije dag, ik ben voor nieuwe schoenen gaan zien bij Running Center Leuven maar degene die ik moest hebben waren nog niet binnen. De mijn vertonen na 650km al vormen van slijtage en dan meer bepaald aan de tippen. Nu heeft de uitbater er een stukje ingeplakt en zo kan ik toch nog een paar 100km doen. Ik loop met New Balance 1080, en ik ben daar verder zeer tevreden over. Zeer lichte schoen, en hij zit goed. Ik ben al lopend naar daar gegaan en met een omwegje terug naar huis.