Op zondag 19 december 2010, een maand vroeger dan vorige winter gepland, vindt de Bibberduik plaats in de Gentse Blaarmeersen. Wie wil deelnemen, kan zich via de website www.gent.be/sport Een extra duik in het ijskoude water langs de glijbaan kan. Alle bibberhelden krijgen een badeendje en gratis consumptie. Deelnemen is gratis.
xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Dit jaar zullen de badeendjes een maand vroeger hun bibberhelden verwelkomen in de vijver van de Blaarmeersen tijdens de enige echte Gentse Bibberduik.
Als opwarming staat een stevige aerobicsessie met Pierke op het programma, gevolgd door de unieke bibberplons. Voor wie het nieuwe jaar 2011 wil inglijden, staat de hoogste glijbaan van Gent ter beschikking. Al wie in de eindejaarperiode nog eens op een sportieve manier wil uitpakken, is zeker welkom, samen met vrienden en familie. Voor de kleinsten is er een schminckstand met animatie.

Naast het hele sportieve gebeuren is er ook het Bibberplein met drank- en eetkramen waar de bezoekers en supporters zich kunnen verwarmen met hapjes en warme dranken. Alle Bibberhelden krijgen een gratis consumptie.
Programma Bibberduik 2010
Wanneer: Zondag 19 december om 14 uur
Waar: Vijver in het Sport- en Recreatiepark Blaarmeersen in Gent
Inschrijven en info: website www.gent.be/sport of tel. 09 266 80 00
Deelname: vanaf 8 jaar en gratis (voorwaarden zie website www.gent.be/sport)
|